Imperia Online България  
Април 26, 2024, 03:06:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 502203 пъти)
0 Членове и 7 Гости преглежда(т) тази тема.
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #2895 -: Юни 10, 2014, 01:07:32 »

Сгрешила си въпроса ...правилният такъв е : Има ли от какво да НЕ ме е срам ?
Нямам досие във полицията,не съм обидила съзнателно никой и минавам за добро момиченце  Grin
Можеш да опиташ да обясниш от какво да ме е срам? Ако визираш играта-наказвана съм един път за нагласени битки във бг4,а играя не помня вече от колко години..
Активен
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #2896 -: Юни 10, 2014, 01:10:40 »

ти не си наред  ,много хора са се наиграли и не им се занимава ,ако с това което располагат двамата от бастардс е нещо сериозно значи си се о бъркал Grin Grin Grin Grin ма добре ги баннаха  Grin Grin Grin Grin Grin
а ти си най жалката мижитурка в тази игра която съм срещал, но не се радвай пак ще си останеш посредствен
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2897 -: Юни 10, 2014, 01:10:50 »

ти не си наред  ,много хора са се наиграли и не им се занимава ,ако с това което располагат двамата от бастардс е нещо сериозно значи си се о бъркал Grin Grin Grin Grin ма добре ги баннаха  Grin Grin Grin Grin Grin

това несериозното те накара да си разпуснеш армията от безсилие шматкоооооо  Grin Grin напил си се сега от радост а  *hahaha* *freak* ще те видя къде ще завършиш ерата ,аз я завърших и да те питам - мислиш ли че можеш да направиш сянката по красив от манекена в момента  Grin едва ли  Tongue рибок  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
CSKA
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #2898 -: Юни 10, 2014, 01:14:30 »

Нямам досие във полицията,не съм обидила съзнателно никой и минавам за добро момиченце  Grin
Можеш да опиташ да обясниш от какво да ме е срам? Ако визираш играта-наказвана съм един път за нагласени битки във бг4,а играя не помня вече от колко години..


Стигат ми толкова писания---честно и откровено ,написах/отговорих какво мисля/

Само едно ще Ти кажа/надявам се може на Ти Smiley /   ----- харесва ми чувството Ти за хумор !!! Grin

Повече няма да спамя хрониките !!!

Пожелавам ---Приятна и Успешна игра на всички  !!! Cool
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #2899 -: Юни 10, 2014, 01:15:33 »

Стига писахте.Всичко,което се случи се знаеше и очакваше отдавна.Да,сега има радващи се и пишещи,има обаче и пишещи-не знаещи защо пишат Grin
Манекен,евала-голям измамник си,дано това те товари положително,както е и всъщност Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #2900 -: Юни 10, 2014, 01:17:00 »

ти не си наред  ,много хора са се наиграли и не им се занимава ,ако с това което располагат двамата от бастардс е нещо сериозно значи си се о бъркал Grin Grin Grin Grin ма добре ги баннаха  Grin Grin Grin Grin Grin
по повод това че много хора са се наиграли е така но си цъкат за спорта и не пискат, и аз съм от тези дето не си дават зор и не им пука за играта, а на теб направо ти пари задника от атаките които ти правят и се правиш че не играеш ама ти се иска но няма как да се получи защото нямаш умствения капацитет за това
Активен

bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2901 -: Юни 10, 2014, 01:23:44 »

по повод това че много хора са се наиграли е така но си цъкат за спорта и не пискат, и аз съм от тези дето не си дават зор и не им пука за играта, а на теб направо ти пари задника от атаките които ти правят и се правиш че не играеш ама ти се иска но няма как да се получи защото нямаш умствения капацитет за това
по10 часа  работя а и годинките напредват ,аз се наиграх и няма и да се старая да ставам покрасив от манекена ,ако си го бях поставил за цел манекена нямаше да е толкова красив казах няма да точа а ти се краси манекенке сега се окраси хубаво ,армията ти падна ,слаб играч .нищо повече
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2902 -: Юни 10, 2014, 01:25:40 »

Стига писахте.Всичко,което се случи се знаеше и очакваше отдавна.Да,сега има радващи се и пишещи,има обаче и пишещи-не знаещи защо пишат Grin
Манекен,евала-голям измамник си,дано това те товари положително,както е и всъщност Wink

не вярвах че ще го кажа  Grin ама позна тоя път  *freak* позабавлявах се добре  Grin Grin сега се колебая дали да се направя на сърдит и да тормозя обезумелия и саюза му заради непредизвиканата злоба към мен от негова страна или да се направя на разсеян и да оставя всички да дишат спокойно и да се накопат дееба и копачите смотани за нищо не ставащи  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2903 -: Юни 10, 2014, 01:28:45 »

по10 часа  работя а и годинките напредват ,аз се наиграх и няма и да се старая да ставам покрасив от манекена ,ако си го бях поставил за цел манекена нямаше да е толкова красив казах няма да точа а ти се краси манекенке сега се окраси хубаво ,армията ти падна ,слаб играч .нищо повече

оправдания оправдания вечните оправдания ,а висят ли висят в играта и във форума денонощно  Grin Grin  Божо не казвай хоп преди да скочиш още не ми е паднала армията , не се знае утре дали няма да съм отключен , супорта може и да е сгрешил  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2904 -: Юни 10, 2014, 01:28:52 »

нищо интересно не показа ,на сеифовете ми пожари и бутане на празни крепости ,монк хвана 20к армия и то в 8ма провинция достраша го до средната да дойде дори по него време Grin Grin Grin Grin Grin Grin не се хвалете слаби сте ,има подобри и честни играчи ,няма всеки път да пиша че знам как се играе с измами и неискам вече.
Активен
amisega
Редник
*

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #2905 -: Юни 10, 2014, 02:27:03 »

лелееее колко злоба, завист и плюнки се хвърлят тук... наиграли се били, сега играели само за кеф, че кой не играе за кеф бе господа и дами, на мен да не би да ми е задължение. *crazy* . а ти божо, ти си най-смешния и явно най-простоватия в този форум. не те знам на колко си от къде си , имаш  ли семейство и дали възпитаваш деца, но ако възпитаваш, то мога само да ги съжаля, на нищо не можеш да ги научиш миличките , та дори и да пишат на български.
Активен
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2906 -: Юни 10, 2014, 10:53:06 »

След като си начесахме(те) езиците,малко и статистика да вметнем за фон на лайната които се изписаха вчера.
Небрежно обирче на турче, скромно, но от сърце:

Obezymelia(METALLICA)    SAVASCI(istiklal)    0    1956313    4    0
Активен

MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2907 -: Юни 10, 2014, 17:47:44 »

Vsi4ki v tozi sauz trqbva da vi e SRAM,ama qko sram,dori i 4estnite,ako se namirat.
От какво да ме е срам? ----velvet


Сгрешила си въпроса ...правилният такъв е : Има ли от какво да НЕ ме е срам ?

Между другото - сама щом ,неможеш ,да си отговориш ,,,няма кои да ти помогне ! И да ти кажа защо,,,не би разбрала.
Ей умник , май ти си сгрешил ... мен също няма от какво да ме е срам ...еххх, че не влязох снощи да го видя по-рано това ...
Активен

Close enough to ...BASTARDS
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2908 -: Юни 10, 2014, 18:10:19 »

Мен ме е срам, че не пребих някои хора. До утре съм в почивка  Grin след това мисля да поправя тази несправедливост и да не се срамувам вече  Grin
Активен
Бай Иван
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #2909 -: Юни 10, 2014, 20:18:17 »

Ей много ХЕЙТЪРИ много нещо тука  Grin
Активен
Страници: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!