Imperia Online България  
Март 29, 2024, 13:16:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500312 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2880 -: Юни 10, 2014, 00:24:59 »

Понеже виждам, че и мен визираш ще ти отговоря по следния начин.
Говоря в минало време защото обстоятелствата са такива. Някои хора са се наиграли и вече влизат само за спорта. А такива като теб няма да ги има никъде нито в бъдеще,нито в минало време. Сещаш ли се?  ;D
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2881 -: Юни 10, 2014, 00:26:38 »

Нямам ера в която съм играл, без тая да броя, защото тука влизам от дъжд на вятър, та нямам ера в която да сме оставили тези измамници да печелят ,винаги накрая на класацията сме били ние Българите начело. И това не са голи приказки,а си има място където е написано. Cool
А ти можеш ли да се похвалиш с нещо такова? Едва ли като всяка ера си заключен. Така че ФАКТИТЕ драги ми смехурко друго казват.
За едно си прав, спъвате доста измамниците от турски и всякакъв друг произход в момента. Но и тях ще заключат скоро и пак ще стане като всяка ера,който мами отива в залата  - не на СЛАВАТА, а на СРАМА. Ти си почетен член в последната, така че не е нужно да ти обеснявам точно на теб за нея .  Grin
Хубаво е като призоваваш хората да казват с кои акаунти играят в ИО, да сториш и ти същото. До тук официалния ти акаунт е в канала. Чакам да видим с кой продължаваш  Lips Sealed

Ето тук е мястото да приключим спора  Grin Различни сме , различен стил ,характер ,всичко ...За мен как е постигнато не е важно , ти казваш че признаваш само честно постигнат резултат ,а аз ще кажа че това е така защото друго не можеш и се оправдаваш с честност  *pardon*  Важното е крайния резултат нали така  *pardon*

Ще дойде края на ерата ,пак ще сме тук ,ще видим кой къде е и какви са му постиженията и тогава ще говорят фактите  *ok*

Отговора на последния ти въпрос е - не се излагай , не очакваш отговор нали  Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #2882 -: Юни 10, 2014, 00:31:04 »

Ето тук е мястото да приключим спора  Grin Различни сме , различен стил ,характер ,всичко ...За мен как е постигнато не е важно , ти казваш че признаваш само честно постигнат резултат ,а аз ще кажа че това е така защото друго не можеш и се оправдаваш с честност  *pardon*  Важното е крайния резултат нали така  *pardon*

Ще дойде края на ерата ,пак ще сме тук ,ще видим кой къде е и какви са му постиженията и тогава ще говорят фактите  *ok*

Отговора на последния ти въпрос е - не се излагай , не очакваш отговор нали  Grin
Лошото е, че такива хора, с извратено мислене, има много. Даже се увеличават.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #2883 -: Юни 10, 2014, 00:34:39 »

A бе що толкова сте впечатлени от Ахберат и някой и друг латинос? Това са все играчи от нашия свят. Който му се рови, да погледне, че някак сме се оправяли и без вездесъщи покровители в ерите с тях
Оправяли сме се...разбира се...а дали ще оберат класациите времето ще покаже...
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2884 -: Юни 10, 2014, 00:38:21 »

A бе що толкова сте впечатлени от Ахберат и някой и друг латинос? Това са все играчи от нашия свят. Който му се рови, да погледне, че някак сме се оправяли и без вездесъщи покровители в ерите с тях

На теб не ти харесвам ,че много говориш ,а резултати никакви , все преди , преди , знаем ги ,познаваме ги , ние това ,ние онова - ама преди Wink
Тук всеки е донесъл опита от грешките си слепи ли сте  Shocked Ахберат за трети път му избиваме 300-400к армия и я прави пак за нула време , та тия войни нагласени които вървят нон стоп за какво са според вас ? десетки докладвания не дадоха резултат значи се правят нещата правилно от тяхна страна и точенето е зверско ... с какво ще ги спрете ако не бъдат баннати а ? Какво сте се оправяли с тях , просто сте оцелявали и сте бягали по картата както го правите във все още съществуващия 72-ри свят и нищо повече  *pardon* Стига с тия празни приказки ,дайте тук да видим какво кой и как го прави и с кой ще се оправи , карате ме да се откажа наистина и да ви гледам сеира и после ще кажете - ама ние сме се наиграли вече и не ни се играеше сериозно  Grin та последно ,ще играете ли или няма  *hahaha* въпроса беше риторичен  Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #2885 -: Юни 10, 2014, 00:41:27 »

Понеже виждам, че и мен визираш ще ти отговоря по следния начин.
Говоря в минало време защото обстоятелствата са такива. Някои хора са се наиграли и вече влизат само за спорта. А такива като теб няма да ги има никъде нито в бъдеще,нито в минало време. Сещаш ли се?  ;D
Понеже виждам , че аз говоря с факти, а ти с предположения явно разговора няма смисъл. А и още нещо, оправдавай се с тия обстоятелства пред себе си - на мене не ми пука  
Активен

Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2886 -: Юни 10, 2014, 00:47:30 »

За мен как е постигнато не е важно ,  Важното е крайния резултат нали така  *pardon*

Ще дойде края на ерата ,пак ще сме тук ,ще видим кой къде е и какви са му постиженията и тогава ще говорят фактите  *ok*

Отговора на последния ти въпрос е - не се излагай , не очакваш отговор нали  Grin

Относно начина, това говори достатъчно за теб какъв човек си. Аз в живота такива хора не търпя. Крайния резултат е важен, но не и на всяка цена.
Относно края на ерата,то за теб той дойде. Ти си вечен мод, така че не виждам с какво може да се похвалиш накрая на ерата.
И да, не очаквам да дадеш отговор, но пък това пак показва че говориш и лаеш, а зад приказите си не заставаш.
То ще се чуе де ....  Grin

Активен

CSKA
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #2887 -: Юни 10, 2014, 00:47:50 »

Vsi4ki v tozi sauz trqbva da vi e SRAM,ama qko sram,dori i 4estnite,ako se namirat.
От какво да ме е срам? ----velvet


Сгрешила си въпроса ...правилният такъв е : Има ли от какво да НЕ ме е срам ?

Между другото - сама щом ,неможеш ,да си отговориш ,,,няма кои да ти помогне ! И да ти кажа защо,,,не би разбрала.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2888 -: Юни 10, 2014, 00:48:51 »

A бе знам ли, никога не се заричам, че ще играя и никога, че ще спирам, както ми е кеф, нямам договор  *pardon* Иначе, действително, на тях малко трябва да им се обърне вече внимание, защото след време ще станат нагли хептен, но това е такава досада, че направо... то не е игра, а следствен отдел ... А  вие, като сте се захванали с тях, защо не можете да убедите екипа? Ама сте привлякли на всички вниманието върху вас и други минават между капките. Според един форумец, който мамел по-добре, бил по-умен, е значи излиза, че много са поумнели  Grin
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2889 -: Юни 10, 2014, 00:50:05 »

Понеже виждам , че аз говоря с факти, а ти с предположения явно разговора няма смисъл. А и още нещо, оправдавай се с тия обстоятелства пред себе си - на мене не ми пука  

Понеже нито един факт не изложи, можем да поспорим доста, ама като те гледам, нямаш никакви бойни заслуги за тая чест.
Аз не се оправдавам пред никой, това е положението.
Би ли споделил с кой акаунт играеш ИГРАЧО ?!
Активен

Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #2890 -: Юни 10, 2014, 00:52:02 »

леле тука е пълно с лайнари, как когато накаэат някой чужденец не пишете и не се радвате, а при наказането на българи  се нахвърлихте като лешояди, много долно племе сме българите, и за това скоро и циганите ще ни превземат и не в виртуална игра а в реалноста, защото и в живота сме такива когато някой се опита да направи нещо другите го дърпаме здраво надолу, или както се казва в ада само при казана на българите няма пазач защото няма начин някой да избяга благодарение на другите около него
Активен

CSKA
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #2891 -: Юни 10, 2014, 00:54:57 »

леле тука е пълно с лайнари, как когато накаэат някой чужденец не пишете и не се радвате, а при наказането на българи  се нахвърлихте като лешояди, много долно племе сме българите, и за това скоро и циганите ще ни превземат и не в виртуална игра а в реалноста, защото и в живота сме такива когато някой се опита да направи нещо другите го дърпаме здраво надолу, или както се казва в ада само при казана на българите няма пазач защото няма начин някой да избяга благодарение на другите около него


защо не писа ,когато същите тези така наречени от теб българи,,,смазваха с измами,,,,наши Българи Huh?? защо бе смешник Huh??


лидер сте по банове !!!!!  и то убедително !!!! какво повече ,лиолио Huh???
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2892 -: Юни 10, 2014, 01:00:13 »

Относно начина, това говори достатъчно за теб какъв човек си. Аз в живота такива хора не търпя. Крайния резултат е важен, но не и на всяка цена.
Относно края на ерата,то за теб той дойде. Ти си вечен мод, така че не виждам с какво може да се похвалиш накрая на ерата.
И да, не очаквам да дадеш отговор, но пък това пак показва че говориш и лаеш, а зад приказите си не заставаш.
То ще се чуе де ....  Grin



Значи няма да се разберем и ще си подкарам аз моята песен и да сте живи и здрави и деца ако имаш никога да не стигаш до това "на всяка цена "  че тогава ще почнеш друга песен да пееш ,но ... не ме вълнува живота ти , както ти не търпиш не знам си какви ,така и аз не търпя пораженци и посредствени около мен , оправдания да се откаже от борба на всяка цена всеки ще си намери безброй - аз не се отказвам и как ще го направя си е моя работа не съм длъжник на никой , още по малко обяснения да давам и да се оправдавам на анонимни хорица в една игра  Grin  
А за лаенето и приказките само мога да ти се засмея  Grin Tongue аз не само го казвам ,аз го и правя ... за това с кой акаунт продължавам отговора и сам можеш да си го дадеш , а ако не можеш прочети по назад ,дадох го вече ... ще играя както и в 13 когато ме изтриха ... за целия саюз ... и дупе да ви е яко  *freak* защото чужденците са за бой ,но вие с вашето плюене и помия която изляхте сте за още повече бой и ще си го получите на мига  Wink
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #2893 -: Юни 10, 2014, 01:01:35 »

цецке прост си няма какво повече да ти отговоря, всички ви е яд и завиждахте на хората които натискаха всички силни и не им даваха да дишат
Активен

bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2894 -: Юни 10, 2014, 01:06:29 »

цецке прост си няма какво повече да ти отговоря, всички ви е яд и завиждахте на хората които натискаха всички силни и не им даваха да дишат
ти не си наред  ,много хора са се наиграли и не им се занимава ,ако с това което располагат двамата от бастардс е нещо сериозно значи си се о бъркал Grin Grin Grin Grin ма добре ги баннаха  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Страници: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!