Imperia Online България  
Април 19, 2024, 18:35:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501233 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #2865 -: Юни 09, 2014, 23:41:49 »

Така, един излезе.  *hihi*
Ти кой си в играта? Гаранция давам, че акаунтите в съюза ви така са оплетени, че ако някой ви докладва пак ще изплющите...
Това са новобрански работи. Като келеши сте... играйте спокойно и не дразнете хората, които не ви закачат.
Ти добре ли си с главата? Никога не съм крила с кой профил играя и коя съм...
Нямам нищо против да ме докладваш---казвам се Жени,играя с ника pilar
Доволен?
Активен
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #2866 -: Юни 09, 2014, 23:47:21 »

CSKA Ок де аз за това питах, що не дойде да ме бие мене някой от тях, като и по големи армии имат и повече време за игра. Реално всичко опира до това че се очаква да влизаш един път на ден да се офермиш и никой да не те пипа ... еми това игра ли е? Нормално е да има и играчи като тях които да грабят, което обаче не е право на никой да ги вини. Просто си харчиш събраното, казваш на пазар или там както си прецениш и си махаш войската.
Относно точенето, съм съгласен, за това и са заключени може би, но както казах админ не го е казал, както е редно!
Мен през цялото време ме дразни че хулите играчи от които бихте могли да имате повече полза от колкото загуби, просто ако играете правилно (играете е ключовата дума). Та дори и Божо порасна въпреки че го дерат кат маче у дирек Smiley Значи може.
Ще видим сега с чужденците как ще я караме... ако всички сме така задружни чудничко ще е Wink
Активен

WinCompany
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2867 -: Юни 09, 2014, 23:48:05 »

Grin Grin Обезумели кой беше ти та да си те слагам на х... и да ме интересува за теб какво значи "играч"  

Аз съм ИГРАЧ мойто момиче ! И не играч от типа,мамя да съм номер 1. Играл съм доста ери, постигнал съм доста резултати и всичките са били с честна игра. Щом противника е показал уважение към мен и хората около мен с които играя от няколко години,то значи ние сме постигнали нещо истинско.
Ти си СРАМ за българските играчи, защото ти си 1:1 с ahberat и компания, тея които ти и твоите съюзници наричате измамници.
Активен

atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #2868 -: Юни 09, 2014, 23:49:40 »

Ти добре ли си с главата? Никога не съм крила с кой профил играя и коя съм...
Нямам нищо против да ме докладваш---казвам се Жени,играя с ника pilar
Доволен?
Е, трябваше оня ден да ви докладвам, като дойдохте трима едновременно. Щеше да се разбере, че атаките са пуснати от един човек.
И не мога да разбера каква е тая мания  - като гламав да поддържаш акаунти в сума ти съюзи... при турци, поляци, румънци. За БГ да не говорим. После как да не ползвате програми - той тоя процес трябва да са автоматизира, за да се смогне.  *crazy*
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2869 -: Юни 09, 2014, 23:50:11 »

Ти пък Жени  Grin Grin Типичен Bastards евала  *rose* що не се скри коя си като мишлетата сакън да не им избие някой виртуалните войничета с "ПРОГРАМА"  *hahaha* *hahaha* тоя обезумелия ще ме спука от смях - програма вика за ловене на армии  *hahaha* *hahaha* *hahaha* искам и аз такава ей обезумял я дай тука тая програма бе  Grin Grin   чакай че се сетих че ме били хващали каза ,а аз освен в бан нямам спомен някой да ми хване армията  Grin Grin но и ти си прав няма бан не бан банан и ала бала , хванатия си е хванат  ;D
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
gogata2013
Гост
« Отговор #2870 -: Юни 09, 2014, 23:53:05 »

https://www.youtube.com/watch?v=SblzGUy_sHQ    Grin
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #2871 -: Юни 09, 2014, 23:55:21 »

Е, трябваше оня ден да ви докладвам, като дойдохте трима едновременно. Щеше да се разбере, че атаките са пуснати от един човек.
И не мога да разбера каква е тая мания  - като гламав да поддържаш акаунти в сума ти съюзи... при турци, поляци, румънци. За БГ да не говорим. После как да не ползвате програми - той тоя процес трябва да са автоматизира, за да се смогне.  *crazy*
Ти не си добре с главата. Внимавай с мотиките....


Подпис:
Има адски много мотики, на които все още не е стъпвал български крак...
Активен
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #2872 -: Юни 09, 2014, 23:58:03 »

Е, трябваше оня ден да ви докладвам, като дойдохте трима едновременно.
А какво чакаш? Или те е страх,че при докладване ще проверят и теб...
2014-05-30 04:27:01 pilar[Bastards] nako4[_LEGION_] 0 1106628 32 0 0 0 0
2014-05-30 04:26:40 pilar[Bastards] nako4[_LEGION_] 0 858948 32 0 0 0 0
2014-05-30 04:26:07 pilar[Bastards] nako4[_LEGION_] 0 1100996 32 0 0 0 0
2014-05-30 04:25:26 pilar[Bastards] nako4[_LEGION_] 0 1099649 32 0 0 0 0
2014-05-30 04:25:05 pilar[Bastards] nako4[_LEGION_] 0 1020179 32 0 0 0
2014-05-30 04:24:37 pilar[Bastards] nako4[_LEGION_] 0 1110004 32 0 0 0
Добре копаеш,ела в игра....Обещавам,че няма да те докладвам  *rose*
Ти пък Жени  Grin Grin Типичен Bastards евала  *rose* що не се скри коя си като мишлетата сакън да не им избие някой виртуалните войничета с "ПРОГРАМА"
Нали знаеш колко ми дреме за играта,важни са емоцията и приятелите Smiley
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2873 -: Юни 09, 2014, 23:58:27 »

Аз съм ИГРАЧ мойто момиче ! И не играч от типа,мамя да съм номер 1. Играл съм доста ери, постигнал съм доста резултати и всичките са били с честна игра. Щом противника е показал уважение към мен и хората около мен с които играя от няколко години,то значи ние сме постигнали нещо истинско.
Ти си СРАМ за българските играчи, защото ти си 1:1 с ahberat и компания, тея които ти и твоите съюзници наричате измамници.


Не мойто плачещо патенце , ти не си играч за мен си посредствен , за себе си си играч  *pardon*  Няма от какво да ме е срам , както виждаш ахберат и компания са си научили добре уроците и до сега само ние успешно ги спъваме и ако не го правим ние кой ще го направи - ти ли или саюза ви ?  Wink сори пич , може да се опитваме да се обидим един друг цяла нощ , едва ли някой от нас ще се засегне  Grin но фактите са ясни - чужденците са добре в измамите - от БГ страна няма кой да им се опре освен нас - просто защото сме по добри , но по невнимателни  Embarrassed защото не ни пука особено  Grin  и ако не го направим ще ви смажат и ще оберат класациите - ако това е приемливо за вас ,за нас не е  *ok*
Тука е събран елита на всички прослойки , изманици , честни и доблестни игралци и всякаква паплач и пълнеж по картата ,така че бъдете такива каквито се изтъквате че сте "доблестни" и оставете всеки сам да си прецени от коя групичка иска да бъде и как да играе ,никой на никой не може да дава наклон на х... не си ли съгласен  *cocktail*
« Последна редакция: Юни 10, 2014, 00:01:53 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2874 -: Юни 10, 2014, 00:09:51 »

Нямам ера в която съм играл, без тая да броя, защото тука влизам от дъжд на вятър, та нямам ера в която да сме оставили тези измамници да печелят ,винаги накрая на класацията сме били ние Българите начело. И това не са голи приказки,а си има място където е написано. Cool
А ти можеш ли да се похвалиш с нещо такова? Едва ли като всяка ера си заключен. Така че ФАКТИТЕ драги ми смехурко друго казват.
За едно си прав, спъвате доста измамниците от турски и всякакъв друг произход в момента. Но и тях ще заключат скоро и пак ще стане като всяка ера,който мами отива в залата  - не на СЛАВАТА, а на СРАМА. Ти си почетен член в последната, така че не е нужно да ти обеснявам точно на теб за нея .  Grin
Хубаво е като призоваваш хората да казват с кои акаунти играят в ИО, да сториш и ти същото. До тук официалния ти акаунт е в канала. Чакам да видим с кой продължаваш  Lips Sealed
Активен

CSKA
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #2875 -: Юни 10, 2014, 00:11:54 »

CSKA Ок де аз за това питах, що не дойде да ме бие мене някой от тях, като и по големи армии имат и повече време за игра. Реално всичко опира до това че се очаква да влизаш един път на ден да се офермиш и никой да не те пипа ... еми това игра ли е? Нормално е да има и играчи като тях които да грабят, което обаче не е право на никой да ги вини. Просто си харчиш събраното, казваш на пазар или там както си прецениш и си махаш войската.

Mitko ,pak se suglasqvam s Teb...opisanoto ot Teb ,spored men e pravilniqt na4in za igra,,,,i Az se pridurjam kum nego/dokolkoto moga/ Smiley ...Pak kazvam Az ne sum atakuval 1 BG igra4 1 vi -prosto uvajavam vsi4ko Bulgarsko i Bulgarskata kauza,dori v edna igra. Povtarqm se ,no nqma problem i da me grabat i hvashtat hasnenci/shtom taka sa reshili/...tova e krasotata na igrata,,,4oveka e reshil da se razviva voenno ,trqbva da bere plodove ot tova v koeto nqma nishto losho i atakuva nashi hora,koito ne si pazat resa- Ok sum--uvajavam reshenieto mu ! dori ako mi hvane voiskata i ako me e bil po 4esten put-Bravo shte mu kaja,zashtoto 4ovek trqbva da znae i da gubi,pone golemite HORA znaqt i da uvajava oponentite si/moe mnenie / !

S risk ABSURD da kaje 4e reva --- izhar4il sum resa ...pratil voiskata na seif ,vrushtam se ot blok i izpozapalen,,e tova ne e got,,,4ast ot igrata e,,ma Bg na Bg da go pravi v int world,,,,ne go odobrqvqm....

sorry za latinicata --- kefete se na igrata i na drugite neshta ot jivota !!
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2876 -: Юни 10, 2014, 00:14:59 »

И още нещо ще ти кажа Обезумял ,че сега видях пишеш за показано уважение от противника към теб ... влез на латиносите във форума и виж какво написаха за нас след войната с bad company ... с две думи - никога не са водили такава война срещу толкова организиран саюз и виждат ,че е безмислена съпротивата и затова ще забият мода на третия ден от войната за да не ни дадът да натрупаме повече точки от тях  *pardon* а момчетата и те са от нашата кръвна група и добре играят военно ,една армия не се застоя в къщи тяхна ,нон стоп въртят ,нон стоп правят капани имитират блокове и т/н и тогава говори за показано уважение ,на мен уважение не ми трябва тук аз се забавлявам ,но когато можещи военно играчи признаят превъзходството ни в стратегически план ,а не да ревът че са с по малките армии и какви измами ползваме и дрън дрън  , за мен заслужават поздравления и това и направих поздравих ги  Wink за всички останали не ми пука че не ги устройва нашата игра-всеки има право да играе както иска и да се нарича както иска - един се кръстил обезумелия друг манекена ,един се нарича честен, друг измамник , това е живота  Grin на кой как му харесва  Smiley
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2877 -: Юни 10, 2014, 00:18:01 »

A бе що толкова сте впечатлени от Ахберат и някой и друг латинос? Това са все играчи от нашия свят. Който му се рови, да погледне, че някак сме се оправяли и без вездесъщи покровители в ерите с тях
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2878 -: Юни 10, 2014, 00:19:00 »

Тук там казваш и ти (АБСУРД ти отива  Grin ) някоя правилна дума, чат пат и изречение. Аз каквото имах да кажа го казах. Всеки си прави сам изводите кое,какво,как и къде. Приятна вечер или лека нощ по скоро Ви желая на всичките.
Активен

torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #2879 -: Юни 10, 2014, 00:22:41 »

Забелязах че всички ревльовци говорят за това колко са добри или в минало или в бъдеще време  *hahaha*
Активен

Страници: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!