Imperia Online България  
Април 19, 2024, 18:36:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501234 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2850 -: Юни 09, 2014, 23:15:16 »

E сега вече ни утрепаха... ставате смешни, по-добре на български да се подмажете някъде, че беки мине номерът, с чужденците как да я увъртате... Ами да бият, между тях няма ли играчи?
 А иначе е самата истина, че между българите има донори бол, някои колкото е нормално за една игра, други за си редовни...
« Последна редакция: Юни 09, 2014, 23:17:52 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #2851 -: Юни 09, 2014, 23:17:27 »

E сега вече ни утрепаха... ставате смешни, по-добре на български да се подмажете някъде, че беки мине номерът, с чужденците как да я увъртате... Ами да бият, между тях няма ли играчи?
Ако визираш мен може да прочетеш по на зад точно колко добре му се подмазвам на Жоро. Написах го ясно, не сме на "ти", но не си и пречим. Е да не съм достигнал висотите на Божо, но него никой ни мой го стигне!
Активен

WinCompany
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2852 -: Юни 09, 2014, 23:18:36 »

Визирам около 70% от българския лагер...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #2853 -: Юни 09, 2014, 23:21:20 »

Пичове вие сте типични Българи. Видяхте че са ги заключили и се спукахте... МИ хванали са ги за нещо заключили са ги, голям праз това е игра. Ама някой от вас осъзнавали, че те бяха тия дето държаха повечето чужденци да не се развиват. Да и вас биха покрай тях! Ми как няма оставяте по 10 милиона или за*бана армия... Мен що не ме бият? И аз не съм на "ти" с Манекена ама заради него съм си сейфил всяка нощ и ресурс не оставям. 1 път не ме е барнал нито някой от съюза ми (с изключение на 2 атаки които просто си бяха защото имаше за*бан ресурс при един от играчите ми). Но на мен друго ми е интересно, сега като се активират бразилци, мразилци, жълти, черни и всякаква друга мътилка, в техния форум ли ще ревете. Smiley  
Иначе и мен не ме кефи АКО точат (защото аз админ влязал и написал, че за това са заключени не виждам), но ми беше по добре с тях! А и ме кефи че Българи са първи, било то и Жоро, който не трае на никой! Ма добре ви биха Smiley
И не на последно място, гледам че вече доста време никой не отива по армиите, нещо сметките ли не ви излизат? За това що по-добре не си мълчите...
Ами  ще  ги  биете  виееееее  ко  ревеш   дори  и да не беха манати  хората се отдажат  на почивка  лято е  се   се активизират чужденците    
Активен

Авторското Право  Grin
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #2854 -: Юни 09, 2014, 23:22:46 »

Аман от лизачи...
Крайно време беше тия да ги баннат, защото отказаха половината играчи с нечестността си. Сега остана да изнамерят и клонингите им както в техния съюз, така и в другите. Това мислене и този начин на игра трябва да се изкорени от дъно.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #2855 -: Юни 09, 2014, 23:24:41 »

Ами  ще  ги  биете  виееееее  ко  ревеш   дори  и да не беха манати  хората се отдажат  на почивка  лято е  се   се активизират чужденците    
Аз не рева Smiley дори добре си ги побиивам, че и се разбивам Smiley (мале вчера се направих на мармалад)  Но според мен дори и тоя форум след ден два ще замлъкне ако ги няма Wink
Активен

WinCompany
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2856 -: Юни 09, 2014, 23:25:25 »

Не знам кой и какво визираш ,но подмазване няма ,никога не е имало и аз лично не понасям такова , който се е опитал така да мине метър е ял "шпека" двойно повече , един от примерите е божо , друг нако4  ;D Който не сме решили този не сме набили  *pardon* Но следваме политиката която имаме от самото начало - тези които копаят да им се спъва икономическото развитие за да не дръпнат много и да извадят безумни армии които да ни затруднят ,а тези които играят военно да се следят и който понатрупа армия която да е заплаха за нас регулярно да му се редуцира армията наполовина  *freak* Много ефикасна политика , трудно изпълнима ,но а някой да каже ,че не се справяхме добре - поне до сега де  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2857 -: Юни 09, 2014, 23:26:31 »

Манекена, ти наистина не струваш пич. Всичките ти глупости прочетох сега и ми се драйфа. На теб като ти видят IP-то и трябва задължителен BAN, не е нужно да те чакат да си правиш лайняните схеми.  Хората които играят с теб те подкрепят защото им помагаш и на тях със схемите си и до някъде ги разбирам, иска им се да постигат резултати и чрез теб успяват до някъде. Ти си един измекяр ,наблъскал си е компютъра с всякакви програми, които му улесняват играта с 90% и се мислиш за играч ?
ИГРАЧ е тоя който може да играе по правилата на играта, има ги описани какви са ! Играч е тоя който може да балансира между военен и икономически модел на играта, да лови армии без програмки и т.н. и да не дава своята да бъде хваната.
Сега за тебе - ТИ  основно "ловиш" армии със засечки с програмки ,нищо ново. Твойта армия е хващана и сега пак е хваната, това че си бан не те оправдава, това е част от ПРАВИЛАТА които са за всички! Ти нямаш балансиран модел на игра всичко което си постигнал е благодарение на схемите, с които прехвърляш ресурс. Извода какъв е - СЛАБ играч си, СИЛЕН ИЗМАМНИК !
Гледам хвалиш се много напоследък, че грабите и биете поляците. Да споделя ли със всички как го правиш ? Защото от много отдавна знам, предпочитах да не го слагам пред широката публика, имам предвид истинския ни противник в ИО - чужденците.
Колкото и да пишеш колко си велик, как.... всички, как си им е... п.... м.... ти си оставаш в историята на ИО един вечно наказан посредствен измамник! ИЗМАМНИК, набии си го в кухата тиква, прехвалена манекенска.
Вярно, че това е една шибана игра, но ти си ... издуханото лайно, скапа удоволствието на един куп нормални хора, които влизаха да се забавляват, да поддържат някакви контакти, да запълват свободното време. Мислиш че си голям ЧОВЕК, че си ненадминат стратег? Не си бил и няма и да бъдеш. Казах го по рано,ще ти го кажа и сега: ИЗКАрАЙ ЕДНА ЦЯЛА ЕРА БЕЗ ИЗМАМИ, ПО ПРАВИЛАТА , БЕЗ ДА ТЕ ЗАКЛЮЧВАТ и тогава ела и кажи - Аз съм ИГРАЧ. Докато не го направиш си една ОТРЕПКА, която използва ИО за трибуна на комплексираната ли личност.
« Последна редакция: Юни 13, 2014, 11:24:48 от Vania » Активен

velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #2858 -: Юни 09, 2014, 23:28:42 »

Vsi4ki v tozi sauz trqbva da vi e SRAM,ama qko sram,dori i 4estnite,ako se namirat.
От какво да ме е срам?
Сега остана да изнамерят и клонингите им както в техния съюз..
Ами спри мода и ще те „запозная" с единия му клонинг Smiley
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #2859 -: Юни 09, 2014, 23:31:28 »

Аз не рева Smiley дори добре си ги побиивам, че и се разбивам Smiley (мале вчера се направих на мармалад)  Но според мен дори и тоя форум след ден два ще замлъкне ако ги няма Wink
  Абе  ти  ако  ги  слушаш  тях   какво  говорат   
 Тои манекена без  форума неможееееееее   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #2860 -: Юни 09, 2014, 23:33:05 »

Хаха, сега остана да го баннат и във форума.  *hihi*
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2861 -: Юни 09, 2014, 23:35:51 »

 Grin Grin Обезумели кой беше ти та да си те слагам на х... и да ме интересува за теб какво значи "играч"  Grin Grin Отдавна не ме вълнува особено какво казват повечето тук , всички се наричаме с едни и същи епитети , разликата е само ,че вие ревете от мен ,а на мен не ми пука как ще играете и какво ще правите , правете го и с нищо не можете да развалите моето удоволствие от играта , а щом аз развалям вашето значи съм успял да постигна резултат  *freak* Grin Което автоматично на фона на вашата безрезултатна и посредствена игра показва ,че съм малко или много по добър играч от вас и това ме забавлява Tongue :Smiley Grin Grin Плямането на едно и също измама , програмки и ала бала само показва колко сте зле технологично , все пак в 21-ви век живеем и ако за вас да висите в играта нон стоп и да се мъчите като динозаври да направите нещо е удоволствие нямам нищо против - забавлявайте се , но аз предпочитам да си улесня играта със всичко което мога за да не ми отнема много от личното време ,но да мога да съм на върха на хранителната верига ,а не да ревъ и плюя тоя и оня видиш ли той какво прави ,а аз "принципния"=неграмотния не правя  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
CSKA
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #2862 -: Юни 09, 2014, 23:36:21 »

Mitkowin --- za men li4no ne e problem ,4e ABSURD Grin e doshul da me razgrabi , ne bi bilo problem i da doide da mi hvane armiikata/koeto ne se e slu4valo/ ,stiga kato doide tova s koeto idva,da go e sazdal i poddurja s 4isti sredstva,,,no i da ne  e,,,,vupreki 4e e international era,,,i az sum protiv da se atakuvame/ako e bg svqt,,boi do dupka/   ,,sum okay da doide da me grabi ,,,toi e prav,,,4e vseki ima pravo da igrae igrata spored svoite principi i razbiraniq i nikoi nqma pravo da mu kazva kakvoto i da e,zashtoto e igra vse pak. / osven za izmamite,,,za tqh nqma kak da mul4a/ ....vseki trqbva da si pazi resa i armiqta,,,napulno sum suglasen s Teb ...PROBLEMA e che vuprosniq 4ovek,,,,,IZPOZAPALI sumati bulgari ,,,bez nikakava provokaciq za N ti put kazvam,,,e tozi genocid nemoga da go odobrq,,,govorq ti ne 1,2,3 ma nashi igra4i zapaleni ne na 1,2 ..... i to nai-debelite provki i to ne 1,2 puti !!!

                
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #2863 -: Юни 09, 2014, 23:38:21 »

От какво да ме е срам? Ами спри мода и ще те „запозная" с единия му клонинг Smiley
Така, един излезе.  *hihi*
Ти кой си в играта? Гаранция давам, че акаунтите в съюза ви така са оплетени, че ако някой ви докладва пак ще изплющите...
Това са новобрански работи. Като келеши сте... играйте спокойно и не дразнете хората, които не ви закачат.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2864 -: Юни 09, 2014, 23:41:27 »

 Grin Grin Атанаске с какво ще ни закачиш бе  Grin Grin та ти нямаше едно войниче и едва ли ще имаш скоро ,затова и те бухаме да не се правиш на игралец и да ми разтягаш локуми как ще завършиш в топ 5 по нето  Grin Grin лично ще се погрижа - ОБЕЩАНО  *freak*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!