Imperia Online България  
Юни 17, 2024, 03:54:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 507150 пъти)
0 Членове и 11 Гости преглежда(т) тази тема.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2595 -: Май 25, 2014, 20:53:31 »

идват и се връщат всеки ден когато играя по 5 пъти на ден   Grin Grin Grin нямам време да се разправям сега то си личи ,и въпреки че нямам време пак немогат ме утрепят тела е в мен и съм онлине Grin Grin Grin Grin
« Последна редакция: Май 25, 2014, 20:55:29 от bojidarmir » Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2596 -: Май 25, 2014, 21:32:31 »

идват и се връщат всеки ден когато играя по 5 пъти на ден   Grin Grin Grin нямам време да се разправям сега то си личи ,и въпреки че нямам време пак немогат ме утрепят тела е в мен и съм онлине Grin Grin Grin Grin
Интересна игра в мод имаш ... *hahaha* *hahaha*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #2597 -: Май 25, 2014, 21:55:14 »

Гледай ти, след 3 години почивка да науча, какви неща имало в играта. Ще помодувам още ден - два и ще ги пробвам.
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2598 -: Май 26, 2014, 04:04:00 »

а това за задължителния и мод ти го правиш същото  Grin Grin Grin както и монк в последно време ,играйте бе хора поне имате време Grin Grin,ма пусти страх

страх от какво бе палячо  Grin Grin на картата няма армия която да бие моята ,а ако има и не съм я видял определено ще ме бие  Grin Grin и ми дреме на шпека , но няма да седна да рева като тебе за някакви виртуални войничета и златце , смешен си направо с тия писания копачо  Grin една атака за половин ера нямаш ,една битка ,само се чудиш как да се спасиш и висиш нон стоп в мод като шматка , влезеш преточиш малко ресурсче дето плачеш че другите го правели ,а ти не  Grin Grin пуснаш някое войниче и се надяваш така да дойде ден в който да имаш достатъчно армия за да не бягаш на сейф ли бе  *hahaha* *hahaha*   та ти си нямаш и понятие от воения модел на играта , дори една засечка не можеш да направиш като хората , толкова ти се смяхме оня ден , да имитираш блок ,да оставиш ресурс ти - копача  Grin дето по принцип се зануляваш като каса  Grin и да засечеш атаките що годе прилично и да махнеш ресурса 10 секунди преди ударите  Grin Grin лелееееееее ебати шматкатааааааааа такава смехория не бях виждал скоро  *hahaha* *hahaha* е та който  да те напада трябва да е слепец да не види това бе божкоооооооо  Grin Grin  или викаш ще ти се скъса сърцето за ресурсчето ли бе ако случайно не биеш  *hahaha* *hahaha* мога да ти кажа как щеше да посрещнеш успешно няколко от атаките и да го съкратиш драстично меси с армията ,но защо да ти отварям очите  Grin седи си шматка и да бъди клоуна на тая тема ... доста успешно се справяш  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2599 -: Май 26, 2014, 08:49:06 »

страх от какво бе палячо  Grin Grin на картата няма армия която да бие моята ,а ако има и не съм я видял определено ще ме бие  Grin Grin и ми дреме на шпека , но няма да седна да рева като тебе за някакви виртуални войничета и златце , смешен си направо с тия писания копачо  Grin една атака за половин ера нямаш ,една битка ,само се чудиш как да се спасиш и висиш нон стоп в мод като шматка , влезеш преточиш малко ресурсче дето плачеш че другите го правели ,а ти не  Grin Grin пуснаш някое войниче и се надяваш така да дойде ден в който да имаш достатъчно армия за да не бягаш на сейф ли бе  *hahaha* *hahaha*   та ти си нямаш и понятие от воения модел на играта , дори една засечка не можеш да направиш като хората , толкова ти се смяхме оня ден , да имитираш блок ,да оставиш ресурс ти - копача  Grin дето по принцип се зануляваш като каса  Grin и да засечеш атаките що годе прилично и да махнеш ресурса 10 секунди преди ударите  Grin Grin лелееееееее ебати шматкатааааааааа такава смехория не бях виждал скоро  *hahaha* *hahaha* е та който  да те напада трябва да е слепец да не види това бе божкоооооооо  Grin Grin  или викаш ще ти се скъса сърцето за ресурсчето ли бе ако случайно не биеш  *hahaha* *hahaha* мога да ти кажа как щеше да посрещнеш успешно няколко от атаките и да го съкратиш драстично меси с армията ,но защо да ти отварям очите  Grin седи си шматка и да бъди клоуна на тая тема ... доста успешно се справяш  Grin Grin
то си личи от километри кой точи немисля че ас точа ,а я се вижте вие там ,ми няма кой да ви наказва и се радвате а ти само ревеш че някой си точат  Grin Grin Grin ,нетото и армията нонстоп навън доказват това от което си противоречиш че не точиш,ти ако не точиш неможеш да искараш половин ера заедно с останалите Grin Grin Grin,после кой бил смешко Grin Grin Grin
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2600 -: Май 26, 2014, 08:52:31 »

да се отмодира и ония палячо монк,демек меси ,да дигне 20к нето след мода ,и да вдигне още 10тина милиона ,че тои  и в мод вади ресурси , Grin Grin Grin,показа го последните 2 мода предната седмица  Grin Grin Grin,майстор *hahaha*
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2601 -: Май 26, 2014, 10:16:48 »

ние никога не сме ревали ,че някой точи , я върни назад виж кой реве бе  Grin Grin ти , накоча и още няколко шматки , уж сте наясно ,уж много можете ,а сте си донорчета и така ще си остане заради големите ви усти , само плямпате и никакви резултати , половината ера мина бе не се ли виждате колко сте смешни  Grin Grin може да си дрънкаш алабализмите за лично успокоение ,но всички виждат фактите ... бити , грабени като каси , нито една битка в атака , вечно ревящи и бягащи по картата и дрънкащи само глупости и нереални смешни заплахи  *hahaha* *hahaha*
а понеже си копач и си нямаш на идея как става и се чудиш защо армиите са ни постояно събрани и нищо друго не може да ти роди ограничения умствен капацитет , ще ти кажа да погледнеш назад битките които съм постнал и да сметнеш колко изкарват на ден армиите ни, за твое улеснение ще ти кажа ... повече от колкото ти можеш и да си преточиш  Tongue  Grin Grin никога няма да се научиш ,толкова си ти е капацитета *pardon*  същия профан си като латиносите , писали снощи в техния форум че съм имал програма за генериране на злато , не можело за няколко часа да ми скочело златото с 10 мил от нищото  *hahaha* *hahaha*

MANEKENA(Bastards)    istnbl73(CrazyTurks)    643    6379963     2018
MANEKENA(Bastards)    relaxx(GALI)    1338    3720432    3611

е това са ми снощните два грабежа , жалвайте са на арменския поп ако искате  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
varvarina
Лейтенант
***

Karma: +8/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


Профил
« Отговор #2602 -: Май 26, 2014, 12:23:09 »

тия па други луди само такава програма не беа фантазирали
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2603 -: Май 26, 2014, 12:35:50 »

ние никога не сме ревали ,че някой точи , я върни назад виж кой реве бе  Grin Grin ти , накоча и още няколко шматки , уж сте наясно ,уж много можете ,а сте си донорчета и така ще си остане заради големите ви усти , само плямпате и никакви резултати , половината ера мина бе не се ли виждате колко сте смешни  Grin Grin може да си дрънкаш алабализмите за лично успокоение ,но всички виждат фактите ... бити , грабени като каси , нито една битка в атака , вечно ревящи и бягащи по картата и дрънкащи само глупости и нереални смешни заплахи  *hahaha* *hahaha*
а понеже си копач и си нямаш на идея как става и се чудиш защо армиите са ни постояно събрани и нищо друго не може да ти роди ограничения умствен капацитет , ще ти кажа да погледнеш назад битките които съм постнал и да сметнеш колко изкарват на ден армиите ни, за твое улеснение ще ти кажа ... повече от колкото ти можеш и да си преточиш  Tongue  Grin Grin никога няма да се научиш ,толкова си ти е капацитета *pardon*  същия профан си като латиносите , писали снощи в техния форум че съм имал програма за генериране на злато , не можело за няколко часа да ми скочело златото с 10 мил от нищото  *hahaha* *hahaha*

MANEKENA(Bastards)    istnbl73(CrazyTurks)    643    6379963     2018
MANEKENA(Bastards)    relaxx(GALI)    1338    3720432    3611

е това са ми снощните два грабежа , жалвайте са на арменския поп ако искате  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
абе играй си играта и стига рева ,когато аз играех ти спа ,сег ти играй аз съм зает сега ,тъпи са ти вси4ки битки дотук ,нищо интересно,слаби медали бегай сега Grin Grin Grin
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2604 -: Май 26, 2014, 12:36:52 »

страх от какво бе палячо  Grin Grin на картата няма армия която да бие моята ,а ако има и не съм я видял определено ще ме бие  Grin Grin и ми дреме на шпека , но няма да седна да рева като тебе за някакви виртуални войничета и златце , смешен си направо с тия писания копачо  Grin една атака за половин ера нямаш ,една битка ,само се чудиш как да се спасиш и висиш нон стоп в мод като шматка , влезеш преточиш малко ресурсче дето плачеш че другите го правели ,а ти не  Grin Grin пуснаш някое войниче и се надяваш така да дойде ден в който да имаш достатъчно армия за да не бягаш на сейф ли бе  *hahaha* *hahaha*   та ти си нямаш и понятие от воения модел на играта , дори една засечка не можеш да направиш като хората , толкова ти се смяхме оня ден , да имитираш блок ,да оставиш ресурс ти - копача  Grin дето по принцип се зануляваш като каса  Grin и да засечеш атаките що годе прилично и да махнеш ресурса 10 секунди преди ударите  Grin Grin лелееееееее ебати шматкатааааааааа такава смехория не бях виждал скоро  *hahaha* *hahaha* е та който  да те напада трябва да е слепец да не види това бе божкоооооооо  Grin Grin  или викаш ще ти се скъса сърцето за ресурсчето ли бе ако случайно не биеш  *hahaha* *hahaha* мога да ти кажа как щеше да посрещнеш успешно няколко от атаките и да го съкратиш драстично меси с армията ,но защо да ти отварям очите  Grin седи си шматка и да бъди клоуна на тая тема ... доста успешно се справяш  Grin Grin
пъъъ гледай какво писане ,изписа форума ,форумен герой
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2605 -: Май 26, 2014, 13:02:51 »

абе играй си играта и стига рева ,когато аз играех ти спа ,сег ти играй аз съм зает сега ,тъпи са ти вси4ки битки дотук ,нищо интересно,слаби медали бегай сега Grin Grin Grin

къде видя реване бе това е гавра с твоята персона  ;D кво се хилиш като шматка каквато и си  Grin  писнало ми е да слушам шматките колко са заети и нямали време ,а висят тука и се обясняват  Grin къде видя аз да съм спал ,а ти да си играл  *hahaha* ти никога няма как да играеш там където аз играя нали ти го обясних преди няколко месеца  Cool такива клоуни като теб не виреят около мен  Tongue  обречен си много отдавна ,но чак днес го разбра явно и започна да освобождаваш и армията  *hahaha* *hahaha* недей бе божоооооооо не освобождавай армията ,дай поне един медал да сгънеме от тебе бъди ларш  Grin Grin спри се бе вече 50 000 нето от армията замина ,дееее бре копачо недей така  Grin Grin а за тъпите ми битки можеш само да мечтаеш да направиш на тоя етап от ерата някоя такава  Grin Grin то се е видяло че няма и да направиш нито една битка тая ера де  *freak* почна да усещаш шпека как ти влиза и боли нали  *pardon* ще си останеш само с празните обещания да ни набиеш и излагацията във форума  *pardon* е ще те запомнят де няма страшно - кой божо ли бе ? кой божо бе ? ааааа божко бе форумния клоун  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Май 26, 2014, 13:28:17 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2606 -: Май 26, 2014, 17:51:39 »

 Shocked евала божо , сега ти разбрах тънката мисъл  Grin Grin освободи армията за да ми излезеш от обхват  *hahaha* евала ти праим голем стратег си  Grin Grin Grin Grin Grin са ще ни биеш с новата войскова единица - фермохамбар  *freak*  *hahaha* *hahaha*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #2607 -: Май 26, 2014, 18:43:01 »

Хайде да ви кажа и аз...Привет от моренцето  ....малко модче ми е добре дошло...но дори мод пак ще ви бия много ...с моята халба по вашите   *beer*
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2608 -: Май 26, 2014, 18:44:47 »

Хайде да ви кажа и аз...Привет от моренцето  ....малко модче ми е добре дошло...но дори мод пак ще ви бия много ...с моята халба по вашите   *beer*
Сега кажи , че си и във Варна .. Grin *beer*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Olki
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #2609 -: Май 26, 2014, 19:03:24 »

fair play *hi* *FOCUS*


Активен
Страници: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!