Imperia Online България  
Юни 17, 2024, 02:54:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 507110 пъти)
0 Членове и 10 Гости преглежда(т) тази тема.
GNUSEN
Редник
*

Karma: +12/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #2580 -: Май 23, 2014, 01:04:16 »

и защо така рано се отказваш, ти си един от малкото извън съюза ни който добре вървеше във военно отношение

Няма време имам си други грижи на главата, затова ниско нето, 10-11 провки, армия колкото може иии такаам  Grin Друго си беше когато бях безработен  Grin
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #2581 -: Май 23, 2014, 09:07:06 »

Да приключим вечерта, че имаме и други дела... трябва да се спи демек де  :Smiley
Моите хора са готини, барабар с лидера им  *scratch* и не ги заменям за една кофа шматки тук Grin
Е   не слошо  де    :Smiley
Активен

Авторското Право  Grin
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #2582 -: Май 23, 2014, 09:23:42 »

от 2-3 год. маи откакто го има саиуза не сум ги виждал натро6ени та нз може сега да е парвата ера  Grin Grin Grin
При   положение  че  този  съюз  поглъща секи  изявил се играт  няма  как  да стане   е  има и   някои лизач в  съюза  ама  то  без  тех  неможе  *pardon*
 Не  го  приемате лично  господа   лизачи   ако  ви няма  вас  няма как  да стане играта     *hahaha* *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2583 -: Май 23, 2014, 11:02:35 »

По-рано е трябвало да го направиш като ти гледам писанията. Вземи да се отървеш и от форума , че само глупости чета от теб !!!

Като не съм редовен форумен герой и гледай как не съм разбрал.. Ти на времето Абсолюте, продажна подлога такава, кого викаше да играете заедно бе.. ? И сега от друго име ми пишеш, баси кавала. И от скайп мога да намеря историята как се мазнеше, баси измекярите дето ги има тука.
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2584 -: Май 23, 2014, 16:29:14 »

 Grin Grin всичко ще си кажете накрая  *hahaha* аз като ви казвам ,че само боя оправя нещата вие пискате  *pardon* бой до спускване и кой не може да издеяни да бяга  Grin Grin  айде заебавам си акунта за два дена няма да ме има и няма да влизам  Grin спукайте ме от бой сега съм ви паднал  Grin Grin
« Последна редакция: Май 23, 2014, 16:40:20 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2585 -: Май 23, 2014, 16:33:52 »

Ехааа, нямаше ме няколко дена и колко помия се изписала само  Shocked
Жоро, какво ще кажеш обаче, пак единствените които не бием се изявяват, след като не са яли бой си помислиха, че са по-добри от останалите  *crazy*
Мисля да поправя тази несправедливост, най-близко доколкото си спомням ми беше мишока и от него ще започна. Колкото и да ме уговаря да не го закачам, всички уговорки между мен и съюз металика току що отпаднаха  Grin
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2586 -: Май 23, 2014, 19:41:23 »

Като не съм редовен форумен герой и гледай как не съм разбрал.. Ти на времето Абсолюте, продажна подлога такава, кого викаше да играете заедно бе.. ? И сега от друго име ми пишеш, баси кавала. И от скайп мога да намеря историята как се мазнеше, баси измекярите дето ги има тука.
То ти толкова и игра ... а профил абсолюте е заключен от много отдавна тук , нормално е с друг да съм ... как го каза - "измекяр"
Активен

Close enough to ...BASTARDS
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #2587 -: Май 23, 2014, 20:10:14 »

Какво става тука? Снощи иху-иху, днеска тихо.
Активен
saison
Гост
« Отговор #2588 -: Май 25, 2014, 14:07:35 »

вече неактивни икони за блок няма и то поне от две години, оправиха го това макар че имаме и ние съмнения за един съюз но когато ги натиснаха се видя че и те нямат такъв блок
Тва не е така , как се прибира в България ще ти го докажа и покажа нагледно ...
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2589 -: Май 25, 2014, 15:07:31 »

Тва не е така , как се прибира в България ще ти го докажа и покажа нагледно ...

те не промениха това бе лаици  Grin Grin бутоните на изкачащите прозорци са си неактивни , но има друго което спъва възможноста да виждаш атаките когато си блок  Tongue за съжаление има няколко играча на картата които са го пробили и това и затова ги гоним нон стоп до задължителен ,но те пускат мод и пак няма какво да им направиш  *pardon*  lapet , phiniax и още един двама са така ,все аржентинци ,явно споделят помежду си или са на един и същ човек акаунтите  Wink здраве да е и така ще ги борим ,измислил съм им схема да ги хванем и така  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2590 -: Май 25, 2014, 15:53:25 »

те не промениха това бе лаици  Grin Grin бутоните на изкачащите прозорци са си неактивни , но има друго което спъва възможноста да виждаш атаките когато си блок  Tongue за съжаление има няколко играча на картата които са го пробили и това и затова ги гоним нон стоп до задължителен ,но те пускат мод и пак няма какво да им направиш  *pardon*  lapet , phiniax и още един двама са така ,все аржентинци ,явно споделят помежду си или са на един и същ човек акаунтите  Wink здраве да е и така ще ги борим ,измислил съм им схема да ги хванем и така  Grin Grin
с тея модове ще хванете шпека
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2591 -: Май 25, 2014, 16:01:25 »

а това за задължителния и мод ти го правиш същото  Grin Grin Grin както и монк в последно време ,играйте бе хора поне имате време Grin Grin,ма пусти страх
Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #2592 -: Май 25, 2014, 16:47:59 »

те не промениха това бе лаици  Grin Grin бутоните на изкачащите прозорци са си неактивни , но има друго което спъва възможноста да виждаш атаките когато си блок  Tongue за съжаление има няколко играча на картата които са го пробили и това и затова ги гоним нон стоп до задължителен ,но те пускат мод и пак няма какво да им направиш  *pardon*  lapet , phiniax и още един двама са така ,все аржентинци ,явно споделят помежду си или са на един и същ човек акаунтите  Wink здраве да е и така ще ги борим ,измислил съм им схема да ги хванем и така  Grin Grin
Минaлaтa седмицa и aз се подбaзикaх  с един от тaя групa , изнервих roncador с постояни aтaки , и ми нaпрaвихa някaквa смешнa мaсовкa с пхиниaх , гугa,гуилогио и още един от ейджовете , след което изaрaх ронкaдор до зaдaлжителен блок нa което той реaгирa със седем полеви aтaки от рaзлични провки , много предпaзлив излезе зa човек дето не беше прaвил сейф от няколко седмици  Grin После почнaх дa трошa кулите нa гуилогио зa дa избия ресa които ми отмъкнaхa мa той пък едвa дочaкa дa минaт 48 чaсa от aтaките му тa дa кaпитолирa
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #2593 -: Май 25, 2014, 19:45:11 »

а това за задължителния и мод ти го правиш същото  Grin Grin Grin както и монк в последно време ,играйте бе хора поне имате време Grin Grin,ма пусти страх

Божо е наплашил половината карта  Grin. С тия 275 загубени в защита си е направо страшен  *xxx*. Давай Божо, кефиш ме не ги слушай тия дето казват че си смешника на форума пиши си спокойно тука как ще пребиеш всички .....  ама друг път  Cool
Активен

bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2594 -: Май 25, 2014, 20:50:48 »

Божо е наплашил половината карта  Grin. С тия 275 загубени в защита си е направо страшен  *xxx*. Давай Божо, кефиш ме не ги слушай тия дето казват че си смешника на форума пиши си спокойно тука как ще пребиеш всички .....  ама друг път  Cool
само монк бе торбалане ,а колкото до загубите само за статистиката ,като гледам ми изтрепаха армията и всичко ,ма някой друга ера ,шматки като бастардс  немогат да убият моята армия Grin Grin Grin Grin
Активен
Страници: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!