Imperia Online България  
Април 26, 2024, 19:37:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 502497 пъти)
0 Членове и 6 Гости преглежда(т) тази тема.
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #1995 -: Април 16, 2014, 21:52:50 »

Марийчо накрая и аз го бих, даже 2 медала ми даде. Яд ме е само, че не можах да пребия tany, че последните 1.5-2 месеца стоя в мод. Тогава още можеше да се лихви и от мод и това я спаси.

HoHoHo ....Антоан (така наречения Марийчо )  аз го бих първа (Мерси на Къни  Kiss за което, че ми подаде инфо за негова атака ) и с Изабела също имаше добра битка   Cool ....А мода го бих последния месец , че тогава измислиха тези глупави подаръци и малко ми объркаха сметките , така или иначе си бях 1 по нето и нямаше кой да ме изпревари .
Реално никои не можеше да ми влезе без камикадзе .
" Яд ме е само, че не можах да пребия tany" - никога не е късно  Grin  Grin  Grin
Но в интерес на истината ще споделя , че за мен ИО приключи тогава още , няма я тази тръпка ...Как влязох сега да играя - идея си нямам , но ми хареса  , че всичко е безплатно и просто съм тук с приятели да се повеселим Smiley
« Последна редакция: Април 16, 2014, 21:58:21 от tany » Активен

monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1996 -: Април 16, 2014, 21:59:18 »

HoHoHo ....Антоан (така наречения Марийчо )  аз го бих първа (Мерси на Къни  Kiss за което, че ми подаде инфо за негова атака ) и с Изабела също имаше добра битка  ....А мода го бих последния месец , че тогава измислиха тези глупави подаръци и малко ми объркаха сметките , така или иначе си бях 1 по нето и нямаше кой да ме изпревари .
Реално никои не можеше да ми влезе без камикадзе .
" Яд ме е само, че не можах да пребия tany" - никога не е късно  Grin  Grin  Grin
Но в интерес на истината ще споделя , че за мен ИО приключи тогава още , няма я тази тръпка ...Как влязох сега да играя - идея си нямам , но ми хареса  , че всичко е безплатно и просто съм тук с приятели да се повеселим Smiley
Не е вярно това и сега не се опитвай да изкривиш нещата. Тогава имах работа и модирах за 48 часа и ти точно тогава ли ти стана интересно пак и влезе, и 20 мин. преди да мога да спра моя мод ти пак модира. Много добре знаеш, че те биех, дай да си кажем нещата, беше преди доста години и няма значение вече. А сега, че не е късно е така, но нямам интерес да нападам теб. Има много хора за биене, предимно чужденци и български каси.
За Марийчо не съм писал, че съм го ударил първи, дори написах, накрая. И тогава Кънчо написа едни фермани, че са били нагласени битки.
« Последна редакция: Април 16, 2014, 22:02:13 от monk_ » Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #1997 -: Април 16, 2014, 22:02:34 »

Ти па и ти не се виждаш кви ги пишеш  Shocked какво да извадят срещу "шпека" бе  Tongue че чък па и да мерят  Grin Grin
Еххх , тоя шпек бее ... тц тц ... голяма работа  Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
saison
Гост
« Отговор #1998 -: Април 16, 2014, 22:11:43 »

HoHoHo ....Антоан (така наречения Марийчо )  аз го бих първа (Мерси на Къни  Kiss за което, че ми подаде инфо за негова атака ) и с Изабела също имаше добра битка   Cool ....А мода го бих последния месец , че тогава измислиха тези глупави подаръци и малко ми объркаха сметките , така или иначе си бях 1 по нето и нямаше кой да ме изпревари .
Реално никои не можеше да ми влезе без камикадзе .
" Яд ме е само, че не можах да пребия tany" - никога не е късно  Grin  Grin  Grin
Но в интерес на истината ще споделя , че за мен ИО приключи тогава още , няма я тази тръпка ...Как влязох сега да играя - идея си нямам , но ми хареса  , че всичко е безплатно и просто съм тук с приятели да се повеселим Smiley
Последните седмици след подаръците можеше да ти влезе Меси , то и тва беше идеята на Исабела да те тупне Меси и тя с Подареното асс да вземе нетната ама немаше как се усъществи плана Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1999 -: Април 16, 2014, 22:13:50 »

Голямо клане падна в тази серия, потресен съм.
Абе, Ванката ли ще замести пияндето тази вечер? Нещо натам ми отиват нещата.  Grin
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2000 -: Април 16, 2014, 22:15:37 »

Последните седмици след подаръците можеше да ти влезе Меси , то и тва беше идеята на Исабела да те тупне Меси и тя с Подареното асс да вземе нетната ама немаше как се усъществи плана Grin
Не е било идеята на Иса това, идеята беше да има бой, пък класациите м...а им. Като я спечели и какво стана, влезе в някакъв списък, който дори в момента не е публикуван тук. Ако бяхте останали в игра, щяхме да имаме доста емоционални спомени още. Не само вие де, тогава последния месец всички в топ 15 по нето бяха в мод (освен 3 ацц-та от съюза).
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #2001 -: Април 16, 2014, 22:17:26 »

Имам дежаву. Пускам ви по пързалката и започвате веселбата.  Grin
Пияндето е налично, впрочем ...
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2002 -: Април 16, 2014, 22:18:27 »

Голямо клане падна в тази серия, потресен съм.
Абе, Ванката ли ще замести пияндето тази вечер? Нещо натам ми отиват нещата.  Grin
Пияндето се чуди къде са му селяните сега  *SEARCH*
Активен
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #2003 -: Април 16, 2014, 22:23:01 »

Голямо клане падна в тази серия, потресен съм.
Абе, Ванката ли ще замести пияндето тази вечер? Нещо натам ми отиват нещата.  Grin
А не ме бройте хич аз съм стар след малко лягам, а и нямам пиене. Да беше пратил една бутилка уиски у нас можеше да ти направя шоу, колко ми трябва.  Grin Grin Grin
Активен
saison
Гост
« Отговор #2004 -: Април 16, 2014, 22:24:00 »

Не е било идеята на Иса това, идеята беше да има бой, пък класациите м...а им. Като я спечели и какво стана, влезе в някакъв списък, който дори в момента не е публикуван тук. Ако бяхте останали в игра, щяхме да имаме доста емоционални спомени още. Не само вие де, тогава последния месец всички в топ 15 по нето бяха в мод (освен 3 ацц-та от съюза).
Нея ера по принцип главна цел ми бяха гигстар и дамнетс -както видя , но на мен лично ерата ми хареса като изключим гейското изпълнение на Рот и Иса
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2005 -: Април 16, 2014, 22:26:41 »

Нея ера по принцип главна цел ми бяха гигстар и дамнетс -както видя , но на мен лично ерата ми хареса като изключим гейското изпълнение на Рот и Иса
Нямам идея какво са направили, аз след средата на ерата бях по в час, преди това търсех от къде се наемат войници и от къде се пуска атака  *hahaha*
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #2006 -: Април 16, 2014, 22:27:35 »

Ванка, знаеш на какво съм способен, ще стане шоу и без уиски, нали? Grin
Самсоне, помолих те да не влизаш в реминисценции, но пусто его ... обзалагам се, че пак ще кажеш нещо, което не би искал да се знае публично. Такъв си си, какво да се прави!  *beer*
« Последна редакция: Април 16, 2014, 22:29:38 от Pavlov » Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #2007 -: Април 16, 2014, 22:30:47 »

Да те впечатля? Че аз да не съм клоун? Ти си в тази роля, явно добре си се вживял. Tongue
Активен
saison
Гост
« Отговор #2008 -: Април 16, 2014, 22:31:07 »

Ванка, знаеш на какво съм способен, ще стане шоу и без уиски, нали? Grin
Самсоне, помолих те да не влизаш в реминисценции, но пусто его ... обзалагам се, че пак ще кажеш нещо, което не би искал да се знае публично. Такъв си си, какво да се прави!  *beer*
Спокойно за онова нещо нема казвам Grin *cocktail*
Активен
varvarina
Лейтенант
***

Karma: +8/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


Профил
« Отговор #2009 -: Април 16, 2014, 22:32:05 »

allan_h(La_Legion)    McNait(The_Viking)    10277    0    95    1439    453659    0    685

ето прясна случка
Активен
Страници: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!