Imperia Online България  
Април 20, 2024, 05:13:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501353 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1980 -: Април 16, 2014, 20:41:03 »

Вестиас беше на Изабела. Да кажем, втората половина на ерата беше в някакъв съюз с по-смешно име, пък може и да бъркам. Иначе наистина тук трябва да си правим удоволствие, а и да си споделим някои неща, случващи се в ерата и играта. Факт.  *beer*
« Последна редакция: Април 16, 2014, 20:44:39 от Pavlov » Активен
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #1981 -: Април 16, 2014, 20:49:49 »

Вестиас беше на Изабела. Да кажем, втората половина на ерата беше в някакъв съюз с по-смешно име, пък може и да бъркам. Иначе наистина тук трябва да си правим удоволствие, а и да си споделим някои неща, случващи се в ерата и играта. Факт.  *beer*

Дам....сега се сетих и аз ...Изабела   Cool
Активен

Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1982 -: Април 16, 2014, 20:59:48 »

Хихи, всички вкупом чакаме пияндето да се появи и да стане пого ...  *hahaha*
Ако не се появи до 10 минути, аз ще се оттегля и ще го чакам в засада. Ако прогнозите ми са правилни, ще се появи тук след час. Отивам (никъде няма да мърдам) да гледам "Game of thrones" и след час пак съм тук.  Grin
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1983 -: Април 16, 2014, 21:04:16 »

Вестиас беше на Изабела. Да кажем, втората половина на ерата беше в някакъв съюз с по-смешно име, пък може и да бъркам. Иначе наистина тук трябва да си правим удоволствие, а и да си споделим някои неща, случващи се в ерата и играта. Факт.  *beer*
И втората половина бях там. След като отидох и завърших там, с изключение на около 2 седмици, когато излязох да ползвам изследователя в друг съюз, но това беше в първата половина на ерата.
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1984 -: Април 16, 2014, 21:07:18 »

Да, сега си възстанових спомените. Вие се изсулихте покрай побоя над фермите на Марийчо. Отивам да си гледам сериалчето. След час пак съм тук, в готовност за партия словесност с пияндето. Забавен е, длъжен съм да призная.  Grin
Активен
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1985 -: Април 16, 2014, 21:16:12 »

Да, сега си възстанових спомените. Вие се изсулихте покрай побоя над фермите на Марийчо. Отивам да си гледам сериалчето. След час пак съм тук, в готовност за партия словесност с пияндето. Забавен е, длъжен съм да призная.  Grin
и аз го чакам него, подготвил съм и семки  Grin Grin Grin
Активен

i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #1986 -: Април 16, 2014, 21:24:53 »

Позабравил си много неща Ванка.Разбираемо е.Не си играл отдавна.Албертоне бе в съюза на Виктория.Водихме война срещу бразилците които тя не можа да прибере и тоя ме засече когато се връщах от един от тях.И не само си позабравил доста неща.Много и не знаеш.
Днеска рових хрониките от ерата в 14ти свят 2012г. Има битка, където ти лови армията точно този. Лидера на съюз  just беше Вонатар не Албертони, който те хвана.
Беше хубава и интересна ера
« Последна редакция: Април 16, 2014, 21:33:09 от i1978 » Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1987 -: Април 16, 2014, 21:29:20 »

Да, сега си възстанових спомените. Вие се изсулихте покрай побоя над фермите на Марийчо. Отивам да си гледам сериалчето. След час пак съм тук, в готовност за партия словесност с пияндето. Забавен е, длъжен съм да призная.  Grin
Марийчо накрая и аз го бих, даже 2 медала ми даде. Яд ме е само, че не можах да пребия tany, че последните 1.5-2 месеца стоя в мод. Тогава още можеше да се лихви и от мод и това я спаси.
Активен
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #1988 -: Април 16, 2014, 21:35:11 »

Абе аз да питам, кога ще почнете да показвате битки от ерата досега освен плюене не виждам друго?

И друго на къде  върви ерата? Като в 14ти с истински битки или като в 95ти предпоследната с яко гласене?
Активен
saison
Гост
« Отговор #1989 -: Април 16, 2014, 21:39:05 »

Добре де не са 5, 3 преброих аз, само в този пост, кой знае с колко си бил още, но не си признаваш сега  Huh?
Меси не правиш разлика между 3 неща.
1-во Едно е да вземеш некъв акаунт за ден ,два или седмица да хванеш некой .
2-ро Да вземеш акаунт за постоянно (подарен)
3-то Да наглеждаш приятел.

По вашата логита за тва че по-някога съм наглеждал Виктория или некой от нейния или некой от моя съюз то тогава може и 40 ацц-та да съм имал...
Дай да се върнем тогава в бг6 по вашата логика и лидерката ви е имала 33 ацц-та видно е и на снимките на класиране целия ви съюз седеше в испанско...

Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1990 -: Април 16, 2014, 21:40:09 »

Абе аз да питам, кога ще почнете да показвате битки от ерата досега освен плюене не виждам друго?

И друго на къде  върви ерата? Като в 14ти с истински битки или като в 95ти предпоследната с яко гласене?

Защо да ги показваме? Има битки иначе, прилични за това време от ерата. Интересен е света, доколкото съм слушал за 14 не е струвал много, а пък 95 съвсем.
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1991 -: Април 16, 2014, 21:41:20 »

Меси не правиш разлика между 3 неща.
1-во Едно е да вземеш некъв акаунт за ден ,два или седмица да хванеш некой .
2-ро Да вземеш акаунт за постоянно (подарен)
3-то Да наглеждаш приятел.

По вашата логита за тва че по-някога съм наглеждал Виктория или некой от нейния или некой от моя съюз то тогава може и 40 ацц-та да съм имал...
Дай да се върнем тогава в бг6 по вашата логика и лидерката ви е имала 33 ацц-та видно е и на снимките на класиране целия ви съюз седеше в испанско...


Следвам логиката на съппорта, преди няколко дена пак доказаха, че няма разлика между тези неща.
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1992 -: Април 16, 2014, 21:43:04 »

Меси не правиш разлика между 3 неща.
1-во Едно е да вземеш некъв акаунт за ден ,два или седмица да хванеш некой .
2-ро Да вземеш акаунт за постоянно (подарен)
3-то Да наглеждаш приятел.

По вашата логита за тва че по-някога съм наглеждал Виктория или некой от нейния или некой от моя съюз то тогава може и 40 ацц-та да съм имал...
Дай да се върнем тогава в бг6 по вашата логика и лидерката ви е имала 33 ацц-та видно е и на снимките на класиране целия ви съюз седеше в испанско...


А за тези испански знамена не ти ли омръзна да пишеш, тогава на ден по 2 пъти пишеше за тях  *stop*
Активен
saison
Гост
« Отговор #1993 -: Април 16, 2014, 21:48:09 »

Следвам логиката на съппорта, преди няколко дена пак доказаха, че няма разлика между тези неща.
Еми има разлика в моя случай аз взимам акаунт токту да речем за 15 дни за тия 15 дни аз набивам оня дракон ли къв беше там 2-3пъти като през тия 15 дни за нищо друго не ползвам акаунта ни купувам, ни продавам рес, ни се паля на мининум , ни с моя акоунт бия дракона. ..те тво е различното немам съвпадения по ip  през нея ера
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1994 -: Април 16, 2014, 21:50:53 »

Еми има разлика в моя случай аз взимам акаунт токту да речем за 15 дни за тия 15 дни аз набивам оня дракон ли къв беше там 2-3пъти като през тия 15 дни за нищо друго не ползвам акаунта ни купувам, ни продавам рес, ни се паля на мининум , ни с моя акоунт бия дракона. ..те тво е различното по немам съвпадения по ip  през нея ера
Според мен това си точно играене с този акаунт. Наглеждане е да се влезе и да се посрещне сейф примерно и ако се налага да се спаси армия. Но ти обикновено играеш с акаунтите, а останалите само ти развиват икономики и в бг6 не беше изключение. Поне аз останах с такова впечатление.
Активен
Страници: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!