Imperia Online България  
Юни 17, 2024, 05:55:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 507239 пъти)
0 Членове и 14 Гости преглежда(т) тази тема.
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1485 -: Април 09, 2014, 15:59:54 »

само заради тази приказка трябва да си бан Smiley .... и съотборниците ти ....
наглеждането е забранено в тази версия на играта и много добре го знаете това ,но никога майстори като вас немогат да играят по нормалния начин  ..... досега в играта не е имало и няма да има наказан за пожар на 11% ,защото това е разрешена опция в играта и незнам защо се правите на утрепани и незнаете защо сте наказани ...преплитане на адерси
И не ме интересуват никакви изказвания на Менекена. В отговора от съппорта ясно пише нагласени битки. Така, че е излишно да спорим.
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1486 -: Април 09, 2014, 16:04:06 »

само заради тази приказка трябва да си бан Smiley .... и съотборниците ти ....
наглеждането е забранено в тази версия на играта и много добре го знаете това ,но никога майстори като вас немогат да играят по нормалния начин  ..... досега в играта не е имало и няма да има наказан за пожар на 11% ,защото това е разрешена опция в играта и незнам защо се правите на утрепани и незнаете защо сте наказани ...преплитане на адерси
Е тук много неподготвен се изказа.Наглежданията в тази версия са неофициално разрешени от години,стига да няма пращане на атаки и търговия.А доколкото видях в отговора на админите по повод запитването за наказание,се посочват битки между тия два акаунта.Освен пожарите аз други битки не видях.Ти ако си видял,моля покажи ги.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1487 -: Април 09, 2014, 16:46:09 »

само заради тази приказка трябва да си бан Smiley .... и съотборниците ти ....
наглеждането е забранено в тази версия на играта и много добре го знаете това ,но никога майстори като вас немогат да играят по нормалния начин  ..... досега в играта не е имало и няма да има наказан за пожар на 11% ,защото това е разрешена опция в играта и незнам защо се правите на утрепани и незнаете защо сте наказани ...преплитане на адерси
*bravo* *bravo*
Точно така. Който наглежда да си носи отговорността. Наглеждането е забранено, но трудно доказуемо. Ама вие дори не наглеждате, вие играете с по няколко акаунта...
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1488 -: Април 09, 2014, 16:48:55 »

*bravo* *bravo*
Точно така. Който наглежда да си носи отговорността. Наглеждането е забранено, но трудно доказуемо. Ама вие дори не наглеждате, вие играете с по няколко акаунта...
За пореден път питам, Къде виждаш наглеждане?
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1489 -: Април 09, 2014, 16:52:16 »

Разбира се че влизам господинчо ... ти не наглеждаш ли когато трябва съотборниците си  *hmm* или кажи нещо смислено или си бий камшика от тук и не ни оспамвай темата  :Smiley
Ярко самопризнание. Само трябва да се докладва за да се потвърди и да се заключи.
« Последна редакция: Април 09, 2014, 17:07:52 от atanas » Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #1490 -: Април 09, 2014, 17:10:15 »

Ярко самопризнание. Само трябва да се докладва за да се потвърди и да се заключи.
Значи да разбирам , че ти не наглеждаш и никога не са те наглеждали ?!?!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1491 -: Април 09, 2014, 17:30:29 »

Е тук много неподготвен се изказа.Наглежданията в тази версия са неофициално разрешени от години,стига да няма пращане на атаки и търговия.А доколкото видях в отговора на админите по повод запитването за наказание,се посочват битки между тия два акаунта.Освен пожарите аз други битки не видях.Ти ако си видял,моля покажи ги.
Да не цитирам всички мнения породени от моето .... казах преплитане на адреси .... посочения акаунт от който се виждат двата пожара преди това е бил в съюза на Баба Меца  .... след признанието на лидера им ,че се наглеждат поголовно се явяват в системата за наказания преплитане на адреси ....от там следва наказанието ....показва все едно един и същ човек е пуснал атаките от единия акаунт към другия .... ето ви значението на израза нагласени битки ..... никъде в съобщението от съпорта няма изказване ,че е наказана за 11% пожар и няма кка да има наказание за такова нещо.
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #1492 -: Април 09, 2014, 17:32:07 »

Много интересно стана, изпълзяха всякакви мишки, бивши "величия" в играта, кибици които не играят от години и т.н. и всички реват - Манекена да се заключи. Като причина се изтъкват писания във форума, слухове и легенди, няма да се учудя  ако искат да го заключат и защото пикае прав  Grin  Grin  Grin.  А да напомня че разговора тръгна от това за какво беше заключена Баба Меца. Истината е че никога не е имало наказания за приятелски пожари и според мен е редно някой с табелка под името да се появи в този форум и да каже, ще се заключва ли и за напред заради приятелски пожари или това е някакво недоразумение ? ? ? . Наско ти сериозно ли говориш че трябва да има бан за наглеждане Huh?  разбирам че си злобно човече и те е яд че тази ера си някаква обикновена ферма и боксова круша (не си дори ферма №1 както в други ери), но това е доста безумно, да не забравяме че общността, която играе редовно ИО не е толкова голяма и всеки е наглеждал или е бил наглеждан.  
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1493 -: Април 09, 2014, 17:33:04 »

Хайде не се прави на света вода ненапита, тебе пък аз лично съм те наглеждал. Не се познаваме лично дори, беше помолил твой приятел (който е общ) да те наглежда и той имаше работа и помоли аз да влизам. Така, че не се прави, че и това не е масово явление.
Монк ...не те познавам лично ,но много искам да ми кажеш кой акаунт мой си наглеждал и в кой свят ...също така и кой е този наш общ приятел ,който те е помолил да влизаш при мен ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1494 -: Април 09, 2014, 17:34:02 »

Ярко самопризнание. Само трябва да се докладва за да се потвърди и да се заключи.

Моля въздържайте се от обидни коментари!!!
наглеждам и всеки съотборник който ми звънне че няма възможност да влезе в игра както и аз звъня когато нямам възможност да влезна ... пръсни се от злоба и от яд бе смотаняк долен малко комплексирано селско човече , за какво да ме баннат бе шматарок смешен ,че на теб така ти се иска за да можеш да копаш и да си мислиш че си играч ли  Grin Grin ще те убия беееее смешкооооооооо ще ти къртя селскатата душа до последния ден на тая ера по един или друг начин и с нищо не можеш да го спреш  Grin Grin
« Последна редакция: Април 10, 2014, 10:26:23 от Vania » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #1495 -: Април 09, 2014, 17:51:03 »

Хахахаха ... а така , кърти къртачо , кърти ... Grin Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1496 -: Април 09, 2014, 18:11:13 »

За пореден път питам КЪДЕ ВИДЯХТЕ НАГЛЕЖДАНЕ? Това, че са били в един съюз Меца и монблан и после я запалил на минимум какво по точно доказва? Според мен, че може би са приятели. Искате ли да постна тука още много, които първо са били в един съюз и после единия е помогнал на другия с приятелски палежи.
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1497 -: Април 09, 2014, 18:15:42 »

Монк ...не те познавам лично ,но много искам да ми кажеш кой акаунт мой си наглеждал и в кой свят ...също така и кой е този наш общ приятел ,който те е помолил да влизаш при мен ....
Извинявай, грешката е моя. *rose* Не си ти, сетих се, че беше ahilix (по него време и двамата бяхте модератори и всеки втори пост и на двамата беше, че никой никога не ви е наглеждал и затова се обърках). Общия приятел е Радо (6i6arkata) и може да потвърди, а света не помня точно, но май беше свят 1, виждаше се онлайн статуса. За годината ще те излъжа, но е няколко месеца след като свърши втората ера на БГ6. Когато влязох krokodil го нападаше и след като махнах армията се върна. Други подробности не си спомням.
« Последна редакция: Април 09, 2014, 18:19:00 от monk_ » Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1498 -: Април 09, 2014, 18:50:23 »

Извинявай, грешката е моя. *rose* Не си ти, сетих се, че беше ahilix (по него време и двамата бяхте модератори и всеки втори пост и на двамата беше, че никой никога не ви е наглеждал и затова се обърках). Общия приятел е Радо (6i6arkata) и може да потвърди, а света не помня точно, но май беше свят 1, виждаше се онлайн статуса. За годината ще те излъжа, но е няколко месеца след като свърши втората ера на БГ6. Когато влязох krokodil го нападаше и след като махнах армията се върна. Други подробности не си спомням.
Tова исках да чуя Smiley ...  *beer* *beer* *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1499 -: Април 09, 2014, 19:05:17 »

Аз съм наглеждал и са ме наглеждали...преди. Сега хората ви дадоха шанс да играете с всичко безплатно, вие се оляхте. Та по-нагоре бях писал - вие не наглеждате, вие играете с по няколко акаунта. За пръв път виждам в тоя форум някой директно да си признава за наглеждане. Всъщност виждал съм, но такива, които имат бан и се оправдават.
Благодаря на екипа, че пуснаха играта и то безплатно за всички, но докато има такива кълтаци/кълвачи дето не им дреме от нищо, не виждам колко играчи ще останат.
А на мен наистина не ми пука от никой, може да горя постоянно и да са ми разрушени всички крепости, но пак ще звърша в топ10 в нетната. Другите класации не ги признавам при наличието на такива мошеници...
« Последна редакция: Април 09, 2014, 19:06:56 от atanas » Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Страници: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!