Imperia Online България  
Април 20, 2024, 05:31:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501358 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #1455 -: Април 09, 2014, 13:51:55 »

Хващаншята от сейф сш ги има още от бетата ...Само че тогава добрите играчи като крокодил, кханатила и т.н следяха противниците си и рефлешваха битките им на всяка секунда....а от няколко години си има програма която го прави и те известява и отчита точно време на биткита (те)тва е различното *pardon*
Тихо бре остави ги да поумуват още 50тина дни. То и без това няма, какво да правят.  Grin Grin Grin Еи много забавно ми стана. жалко, че не е всеки ден почивен за мен.
Активен
lud s mech
Лейтенант
***

Karma: +20/-81
Неактивен Неактивен

Публикации: 207


Профил
« Отговор #1456 -: Април 09, 2014, 13:58:08 »

__Me4oka__   Bastards   110212   2014-04-11 11:20:54

като казарма стана в зала на срама, сменяте се като на наряд
все така да сте до края на ерата
пак знае ли се и съюз може да си направите там *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
saison
Гост
« Отговор #1457 -: Април 09, 2014, 14:01:56 »

Е как "лека нощ" бе.Та ти си нощна птица.Само не казвай,че си толкова зает и вече си започнал да си лягаш отрано.Акаунта за който предполагам че е твой ми е на час път.На есен вероятно ще сме си в обхват.Така че не си давай големи обещания с други тук.Ще ми достави голямо удоволствие да се погоним с теб.Знеш че уважавам добрите бойци.За разлика от оня шаран божо ,който без твоя помощ и каса няма да уцели,с теб винаги ми е било интересно да се сборим.
Галине, нощна птица когато не работя през деня ...сега и през лятото имам стащно много работа , немам грам време за ИО...и точно за тва си крия акаунта как мишка защото много добре знаеш  че ако е известен на всички какво ще стане ...а на есен и на мен ще ми е интересно да се погоним и с теб, аз също уважавам добрите бойци като теб ...за разлика от онова менте маникена дет се ежи тук Wink
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1458 -: Април 09, 2014, 14:02:24 »

__Me4oka__   Bastards   110212   2014-04-11 11:20:54

като казарма стана в зала на срама, сменяте се като на наряд
все така да сте до края на ерата
пак знае ли се и съюз може да си направите там *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Нормално. Това не може да продължава дълго.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1459 -: Април 09, 2014, 14:09:50 »

Кое не може да продължава бе смешници  Grin Grin имате ли идея за какво е бана ? а бе палячовци  Cool
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #1460 -: Април 09, 2014, 14:11:39 »

Кое не може да продължава бе смешници  Grin Grin имате ли идея за какво е бана ? а бе палячовци  Cool
Все тая то ти вечен бан да си все ще има, за какво да е.  Grin Grin Grin Няма се сърдиш ама си е истина.
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1461 -: Април 09, 2014, 14:13:31 »

Галине, нощна птица когато не работя през деня ...сега и през лятото имам стащно много работа , немам грам време за ИО...и точно за тва си крия акаунта как мишка защото много добре знаеш  че ако е известен на всички какво ще стане ...а на есен и на мен ще ми е интересно да се погоним и с теб, аз също уважавам добрите бойци като теб ...за разлика от онова менте маникена дет се ежи тук Wink
Сливенска перло ти винаги си бягал от всеки свят в които играя последните 2-3 години и ти е ясно ,че няма да прокопсаш ако сега те разбера с кой акунт си и не ми се обяснявай като п....ка че си нямал време ,защото от снощи висиш във форума цяла нощ и днес пак си тук , никога не съм те бил теб признавам си - защото никога не си ми бил в обхват х5  Grin Grin така че бягай селските хуморески ги разтягай някъде другаде  Cool и ти стана от безименните клоуни и мишлета  Tongue Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1462 -: Април 09, 2014, 14:14:48 »

__Me4oka__   Bastards   110212   2014-04-11 11:20:54

като казарма стана в зала на срама, сменяте се като на наряд
все така да сте до края на ерата
пак знае ли се и съюз може да си направите там *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Проблем ли е  Grin Grin я се виж ти къде си бе пенкьо  Shocked извън саюз , с проснати гащи и в мод  Grin Grin по добре с бан отколото такъв резил като тебе  *hahaha*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
lud s mech
Лейтенант
***

Karma: +20/-81
Неактивен Неактивен

Публикации: 207


Профил
« Отговор #1463 -: Април 09, 2014, 14:22:07 »

еми като съм с проснати гащи що не ме атакува ти бе п,,ко заспала, що не дойде да ти покъсам задника, щото винаги си бил миризлива п,,,а и пращаш играчите около теб
скоро и ти ще идеш при мечо за мед
споко
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1464 -: Април 09, 2014, 14:27:43 »

Ей смешко ти не си проблем да бъдеш набит винаги и по всяко време нали знаеш  Grin Grin и модовете няма да те спасят ,влезеш ли в игра ще паднеш до няколко дена ,всеки ден късмет на 1 сек да избягаш няма да имаш ,а си ми най смешен и жалък как заби мода и прати 14 часов сейф  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin от къде намери такава далечна дестинция бе палячоооооооооо  Grin Grin Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1465 -: Април 09, 2014, 14:47:39 »

Кое не може да продължава бе смешници  Grin Grin имате ли идея за какво е бана ? а бе палячовци  Cool
Верно бе Жоро.Я кажи за какво е бана.Аз вече 3-4 доклада пиша за очевадни източвания чрез битки и все ми отговарят че нямало нищо нередно.Любопитно ми е какво трябва да направи един играч че да го накажат.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1466 -: Април 09, 2014, 15:16:13 »

Не знам дали няма да има сърдити ,но това е тенденциозно отношение на супорта към нас и не е правилно да не говорим че несправедливо е меко казано  Grin Grin тарикат мъж писка 30 секунди ... моите изтекоха  *beer*  


Здравейте , играя с акаунт BabaMeca свят3 версия4 , акаунта ми беше баннат  и искам да попитам защо
 
Здравейте!

Акунтът Ви е наказан за нагласени битки с monblan.

 Shocked Shocked Shocked айде сега разгледайте битките и е така за хрониките да се знае мнението даже и на злорадите  Kiss

Пиша аз понеже мечката ги мрази тия работи и и е все тая  *rose* аз пък не мога да си затрая  Grin
« Последна редакция: Април 09, 2014, 15:22:12 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1467 -: Април 09, 2014, 15:17:40 »

Аз играя от доста време. Виж регистрацията ми във форума - тя е поне 5-6 месеца след като започнах да играя. Никой не говори за хващане на сейв към една и съща каса. Тука става въпрос за хващане на т.н. "подготвен" *hihi* сеив с неколкократно връщане на армията и все към различни точки. Тее хора ловят до 2 сек. такива сейвове и то не веднъж. Знаят също (но без да следят) най-малките подробности за всеки, когото си изберат в определен момент - кога, колко единици е наел, от кой вид точно, съответно моба и текущите тренировки. Знаят сградите и проучванията и кой- какво е пуснал. И това не е за всеки, а за всички. Набелязват си 50-60 акк и знаят всичко за тях. Знаят кой, кога ги напада и с колко по време на блок (1000 копия вече не вършат работа), могат да извършват действия по време на блок и още и още...Да не говорим за пазара и за агентите в други съюзи. Гении, братче.
Да ...от доста време ти е регистрацията , но форума го има в този му вид повече от една година преди твоята регистрация . Преди това имаше още два форума които бяха предшественици на този ...а още преди това по време на бетата имаше само чат вграден в играта Smiley. Та тези неща са ми известни много преди това. Другото нещо е ,че без програма няколко човека няма как да следят всичкото развитие на 50-60 акаунта .... просто е невъзможно .

Хващаншята от сейф сш ги има още от бетата ...Само че тогава добрите играчи като крокодил, кханатила и т.н следяха противниците си и рефлешваха битките им на всяка секунда....а от няколко години си има програма която го прави и те известява и отчита точно време на биткита (те)тва е различното *pardon*
В бетата даже не помня дали ги имаше Крокодила и Атила  .... мисля ,че почнаха по - късно с играта .. в ера 1 .... а и сега надали някой от настоящите звезди ще хване сейф в свят с онлайн статистика без допълнителни помощни средства Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1468 -: Април 09, 2014, 15:24:59 »

Не знам дали няма да има сърдити ,но това е тенденциозно отношение на супорта към нас и не е правилно да не говорим че несправедливо е меко казано  Grin Grin тарикат мъж писка 30 секунди ... моите изтекоха  *beer* 


Здравейте , играя с акаунт BabaMeca свят3 версия4 , акаунта ми беше баннат  и искам да попитам защо
 
Здравейте!

Акунтът Ви е наказан за нагласени битки с monblan.

 Shocked Shocked Shocked айде сега разгледайте битките и е така за хрониките да се знае мнението даже и на злорадите  Kiss
Както подозирах и по-рано, бана е за приятелски пожари. Супорта за пореден път показва двоен стандарт и вече се чудят за какво да се хванат. Досега не знам дали е имало играч, който да не са палили на минимум (не само тази ера, а изобщо). Нямам думи, просто, а като си спомня, че Леон го наказаха след не знам колко докладвания, при положение, че човека сам заяви, че акаунтът е негов и преди това беше източил поне 20-30 милиона.
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1469 -: Април 09, 2014, 15:27:44 »

Е това е невероятно :oПрегледах всички битки на monblan.Той е светнал като каса,така че няма други които още да се появяват.Открих две битки между BabaMeca и него:                                                                                                  2014-03-09 01:11:35   monblan[EXILES]   BabaMeca[Bastards]   0   87590   17   0   0   17518                                           и  2014-03-09 01:13:01   monblan[EXILES]   BabaMeca[Bastards]   0   52245   10   0   0   10449     Най-вероятно приятелски пожари на 11%.Ако това е причината трябва 90% от картата да гризне бана
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!