Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:17:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500207 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #1185 -: Април 04, 2014, 00:05:43 »

И според мен е малко вероятно да е баннат заради палеж на минимум... А още по интересното е че не е удрян... ама то как, като тия всичките са в мод... бахти кобрите
Активен

WinCompany
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #1186 -: Април 04, 2014, 00:42:42 »

Здравей, Agar. Помня... много добре  *HUNTER* Добра игра, добри противници. Написаното се разбира, но за да няма забележки от админите - преводът е: / We understand, but to be without remarks from admins, the translation is: 
The Bastars want to win in everything military, score and banned people.   *hahaha* *hahaha*
...
i wonder if the bastards remember how play without cheat.
 

Bаstards искат да спечелят във всичко - военни, точки  и наказани
...
Чудя се, дали бастардите помнят как се играе без измами.

kukata and Aress banned same time and day
Kukata и Aress са наказани по едно и също време и ден

Може да ги копираш в постовете си. /  You can copy this in your posts
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Templario
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #1187 -: Април 04, 2014, 01:02:29 »

Здравей, Agar. Помня... много добре  *HUNTER* Добра игра, добри противници. Написаното се разбира, но за да няма забележки от админите - преводът е: / We understand, but to be without remarks from admins, the translation is:  
Bаstards искат да спечелят във всичко - военни, точки  и наказани
...
Чудя се, дали бастардите помнят как се играе без измами.
Kukata и Aress са наказани по едно и също време и ден

Може да ги копираш в постовете си. /  You can copy this in your posts

Thanks funtomas, I remember when we fighting was much more fun because legally juice you were growing so legally, they saw it grow from the beginning, kept clean game players bulgaria in that realm who made traps with market were the Turks, it now appears that many alliance generalize that all play well, but I remember metallica have a good game and not stoop so low, as they are doing these subjects bastards.
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #1188 -: Април 04, 2014, 07:32:03 »

... и плеснали с ръце , и се прегърнали  *hahaha* *hahaha*  сапунки на лични ако обичате !!! / за горните двама става въпрос /
Активен

Close enough to ...BASTARDS
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #1189 -: Април 04, 2014, 10:45:28 »

Aбсо, с удоволствие ще ти отстъпя ролята в такава сапунка  *freak* Има да се  забавляваш и да не поглеждаш други сериали
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1190 -: Април 04, 2014, 11:04:43 »

Аз предлагам да пишат на лично на фунтомас и посля тя да публикува от тяхно име или да им го върне на български и да си го публикуват. Така е много тъпо, пишат тука, пък после преведи, след дъжд качулка.
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1191 -: Април 04, 2014, 11:14:52 »

Аз предлагам да пишат на лично на фунтомас и посля тя да публикува от тяхно име или да им го върне на български и да си го публикуват. Така е много тъпо, пишат тука, пък после преведи, след дъжд качулка.
... като съответно предоставят някакъв вид компенсация за труда във вид на информация, например. Може и във вид на диаманти, ама кой ти играе в другите версии.  *hihi*
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #1192 -: Април 04, 2014, 11:22:02 »

To като пише някой на лично, че да чака да видя да го прочета  Grin. Този юнак беше предложил едно време да ходим да се дъфчим в английския форум едно време, ама нали сме все едни англоговорящи  *tired* Че и те толкоз... Всеки да си пише на какъвто език иска, според мен, който го вълнува, ще намери начин да разбере.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1193 -: Април 04, 2014, 11:49:51 »

To като пише някой на лично, че да чака да видя да го прочета  Grin. Този юнак беше предложил едно време да ходим да се дъфчим в английския форум едно време, ама нали сме все едни англоговорящи  *tired* Че и те толкоз... Всеки да си пише на какъвто език иска, според мен, който го вълнува, ще намери начин да разбере.
Не съм съгласен, това е български форум и е редно да се пише на български, не е редно и аз да пиша в техния форум на български. Така някой може да ме обижда и аз да му се смея  Lips Sealed След като имаш намерение да им помагаш, си се разбирайте на лично. (Това е мое мнение разбира се и аз не съм от властимащите)
« Последна редакция: Април 04, 2014, 11:59:18 от monk_ » Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1194 -: Април 04, 2014, 11:58:42 »

Този юнак беше предложил едно време да ходим да се дъфчим в английския форум едно време, ама нали сме все едни англоговорящи  *tired* Че и те толкоз...
По думите ти разбирам, че след като не сте добре с английския не сте писали в английския форум. Защо не сте писали на български примерно? С какво английския форум е по различен от българския, че тука всеки си пише на какъвто език му е удобно?
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #1195 -: Април 04, 2014, 12:29:04 »

E, то правилото си важи за всички форуми, в техния аз също имах предупреждение, ама ако държа нещо да кажа, пак ще си го изцепя на каквото мога. А иначе все пак е забавно да има една обща територия на разните играчи, аз лично не виждам какво толкова лошо има, освен, че не е удобно. Поляците също имат пътеки тук, латиносите са доста контактни и обичат да коментират и с приятели и с врагове, някои други националности също са наминавали. 
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #1196 -: Април 04, 2014, 12:37:30 »

E, то правилото си важи за всички форуми, в техния аз също имах предупреждение, ама ако държа нещо да кажа, пак ще си го изцепя на каквото мога. А иначе все пак е забавно да има една обща територия на разните играчи, аз лично не виждам какво толкова лошо има, освен, че не е удобно. Поляците също имат пътеки тук, латиносите са доста контактни и обичат да коментират и с приятели и с врагове, някои други националности също са наминавали. 


Те всички гледат тук с надеждата да установят как да се спасят от боя дето хапват...ама ТЦ....  и ние българите сме доста контактни  Grin   редовно контактуваме с техните крепости и после само веят гащи на простора   *hahaha*
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1197 -: Април 04, 2014, 14:46:37 »


Те всички гледат тук с надеждата да установят как да се спасят от боя дето хапват...ама ТЦ....  и ние българите сме доста контактни  Grin   редовно контактуваме с техните крепости и после само веят гащи на простора   *hahaha*
Това с гащите е много гадно бе, защо са я измислили тая опция не знам  Cry
Активен
patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #1198 -: Април 04, 2014, 15:04:02 »

Това с гащите е много гадно бе, защо са я измислили тая опция не знам  Cry



Да и на мен ми е странно как вместо да опитват да отвръщат на удара директно се предават   Shocked   Имам един герой до мен дето още не е излязъл от старата капитулация и пак опъва простора    Undecided    Вече 7-ми път от началото на ерата пере....колко ли пари е хвърлил за прах не знам   *pardon* *hahaha*
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1199 -: Април 04, 2014, 16:06:10 »



Да и на мен ми е странно как вместо да опитват да отвръщат на удара директно се предават   Shocked   Имам един герой до мен дето още не е излязъл от старата капитулация и пак опъва простора    Undecided    Вече 7-ми път от началото на ерата пере....колко ли пари е хвърлил за прах не знам   *pardon* *hahaha*
То да беше само един, имам 30-40 такива  Cry
Активен
Страници: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!