Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:34:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500243 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #1155 -: Март 31, 2014, 17:33:40 »

Този  свят стана  на леки  меките  шпеките   *freak*
Срамна   работа  Sad
Активен

Авторското Право  Grin
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #1156 -: Март 31, 2014, 19:26:25 »

Този  свят стана  на леки  меките  шпеките   *freak*
Срамна   работа  Sad
Що , бе ... *hihi*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
zerocool
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #1157 -: Март 31, 2014, 19:32:39 »

Дойде и моят ред кажа нещо:
GARIO:
А предложил ли си нещо конструктивно което да ограничи или пресече злоупотреби с пазара или само знаеш да ревеш.И най-добрто което можеш да измислиш е да точиш и ти.Но понеже и това не ти се отдава,ще гризнеш бана.Това ли ти е героизма.Спри да се излагаш.Легни си и се наспи.
funtomas:
Средна цена също може да се манипулира, когато пазарът целодневно се разиграва. Но има понятие "производствена цена" , която може да бъде базова. Ама каква файда да коментираме, като имат да се блъскат с много повече хакове в новите версии и тук няма да  барнат повече. А  все пак що годе има някакво решение. И много наказани в годините.
P.S.: Дали някой ще бъде изненадан, че в тези години никой от съюза ни не е наказван? И не защото не е хващан... И не защото не са ни търсили кусури или не сме били докладвани...

   Аз лично отворих такава тема в началото на ерата(с пълното съзнание, че това се е коментирало и много преди мен), тема която мигновено бе заключена от администраторите - изглежда бе неудобна за тях. И лично аз си направих труда да разпратя съобщение за подкрепа по темата на всички( с изключение може би на 1,2 ) съюзи от топ 50. Имах 70% отговори от тях, че ще ме подкрепят, но както казах, темата бе много бързо заключена и това не можа да се осъществи. В последсвие писах на администраторите и отговорът им бе следния:
Angie
Community Manager
Здравейте
Екипът предимно работи по новата версия 6, няма да има промени в новите 3 свята базирани на съществуващите светове от класическите версии и в4. Когато имате съмнения, че конкретен играч нелегално търгува на пазара, докладвайте и ще проверим.

Не виждам какво има повече да се коментира по темата!
Само ще вметна, че тук не трябва гениален ум за да измисли схема за спиране на манипулациите с ресурс - решението е елементарно: прави се долна граница за всеки един ресурс, под която да не може да се побликува оферта и проблемът е решен/ Всички знаем какви са нормалните долни граници, под които в "нормално условия на игра" не бихме поблукували оферта, така че няма смисъл да ги коментирам.
Приятна игра Smiley
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1158 -: Март 31, 2014, 19:51:40 »

Дойде и моят ред кажа нещо:
GARIO:
А предложил ли си нещо конструктивно което да ограничи или пресече злоупотреби с пазара или само знаеш да ревеш.И най-добрто което можеш да измислиш е да точиш и ти.Но понеже и това не ти се отдава,ще гризнеш бана.Това ли ти е героизма.Спри да се излагаш.Легни си и се наспи.
funtomas:
Средна цена също може да се манипулира, когато пазарът целодневно се разиграва. Но има понятие "производствена цена" , която може да бъде базова. Ама каква файда да коментираме, като имат да се блъскат с много повече хакове в новите версии и тук няма да  барнат повече. А  все пак що годе има някакво решение. И много наказани в годините.
P.S.: Дали някой ще бъде изненадан, че в тези години никой от съюза ни не е наказван? И не защото не е хващан... И не защото не са ни търсили кусури или не сме били докладвани...

   Аз лично отворих такава тема в началото на ерата(с пълното съзнание, че това се е коментирало и много преди мен), тема която мигновено бе заключена от администраторите - изглежда бе неудобна за тях. И лично аз си направих труда да разпратя съобщение за подкрепа по темата на всички( с изключение може би на 1,2 ) съюзи от топ 50. Имах 70% отговори от тях, че ще ме подкрепят, но както казах, темата бе много бързо заключена и това не можа да се осъществи. В последсвие писах на администраторите и отговорът им бе следния:
Angie
Community Manager
Здравейте
Екипът предимно работи по новата версия 6, няма да има промени в новите 3 свята базирани на съществуващите светове от класическите версии и в4. Когато имате съмнения, че конкретен играч нелегално търгува на пазара, докладвайте и ще проверим.

Не виждам какво има повече да се коментира по темата!
Само ще вметна, че тук не трябва гениален ум за да измисли схема за спиране на манипулациите с ресурс - решението е елементарно: прави се долна граница за всеки един ресурс, под която да не може да се побликува оферта и проблемът е решен/ Всички знаем какви са нормалните долни граници, под които в "нормално условия на игра" не бихме поблукували оферта, така че няма смисъл да ги коментирам.
Приятна игра Smiley
Абе престанете с тия нововъведения. Искахме класики да ни оставят - оставиха ни. Сега се почна - променяйте ги. Знаете ли какво точно искате? Ако ви харесва играйте, ако не играйте нови версии и предлагайте там - те се развиват. Wink
Активен
zerocool
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #1159 -: Март 31, 2014, 22:32:14 »

Monk - пич само на теб ще ти отговоря и спирам!
Не става въпрос за цялостна промяна на играта, а само за лека корекция, която да ограничи масовите измами. И не разбирам какво толкова се противите срещу това играта да е по- честна.
А аз лично играя HEROES III от 15 години, и продължавам от време на време да си цъкам по- малко. разглеждал съм новите версии и за мен класиката си е тройката, съответно тук в империята е 4версия.
И понеже не играя за първа ера, виждал съм до сега доста начини и играчи, които манипулират играта по  един или друг начин, но тук като чели става прекалено явно, затова доста хора се бонтуват.
И в крайна сметка е просто игра, така че важното е да е весело!!! Smiley
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1160 -: Март 31, 2014, 22:45:24 »

Абсо, не искам да те дразня, ама ако ще показваш ниво в комуникацията - давай, не го крий!
@zerocool - изглеждаш нормално интелигентен индивид, достатъчно смислено употребяващ писмено български език. Как да ти се напише, че промени във версията няма да се правят?
Батко ви Нейсе ми писа лично съобщение - искал да се запознаем. И веднага след това взе да ми държи сметка защо "си гугукам с Жоро". Вкара ме в джаза от раз. Опасни интерпретатори има наоколо, ей!  Grin
« Последна редакция: Март 31, 2014, 22:49:12 от Pavlov » Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1161 -: Март 31, 2014, 23:02:22 »

Monk - пич само на теб ще ти отговоря и спирам!
Не става въпрос за цялостна промяна на играта, а само за лека корекция, която да ограничи масовите измами. И не разбирам какво толкова се противите срещу това играта да е по- честна.
А аз лично играя HEROES III от 15 години, и продължавам от време на време да си цъкам по- малко. разглеждал съм новите версии и за мен класиката си е тройката, съответно тук в империята е 4версия.
И понеже не играя за първа ера, виждал съм до сега доста начини и играчи, които манипулират играта по  един или друг начин, но тук като чели става прекалено явно, затова доста хора се бонтуват.
И в крайна сметка е просто игра, така че важното е да е весело!!! Smiley
А замислял ли си се,че прекаленото насищане с "търговци"  е също един вид регулатор за измамите с пазара.Не случайно попитах в преден пост дали са виждали желязо на 0.5 в този свят/може би само в първите 2 седмици беше въжможно/.Много постове се събраха по въпроса.Ползвайте адреса на съпорта при подозрения и доказателства за измами.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1162 -: Март 31, 2014, 23:57:07 »

Дойде и моят ред кажа нещо:
Не виждам какво има повече да се коментира по темата!
Само ще вметна, че тук не трябва гениален ум за да измисли схема за спиране на манипулациите с ресурс - решението е елементарно: прави се долна граница за всеки един ресурс, под която да не може да се побликува оферта и проблемът е решен/ Всички знаем какви са нормалните долни граници, под които в "нормално условия на игра" не бихме поблукували оферта, така че няма смисъл да ги коментирам.
Приятна игра Smiley

Да вметна и аз нещо  Grin Grin явно не си гениален ум и затова вметката ти не е подходящо решение за ревящите против формата на пазара *pardon*
Веднага давам пример - турците имат три саюза с по 20 акаунта които са от 600 до 3000 нетни точки които не вдигат нето не се развиват ,а само генерират ресурс с цел да се потдържат цените на пазара ниски ...
Ти казваш долна граница на цената на дърво например да речем 0.4  *ok*  ако се запази формата офертите да излизат от 5 до 45 мин и да се подреждат според най ниската продажна цена ,това означава че ако решиш да продаваш дърво на 0.4 и преди теб турците качат по 1 милион дърво на 0.4 от всичките си 60 акаунта са 60 милиона дърво преди твоята оферта  Grin Grin имаш ли идея ,че няма да можеш да продадеш нищо до края на ерата както и всички останали  Grin Grin
Дай друго решение да обсъдим  *freak* Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
gogata2013
Гост
« Отговор #1163 -: Април 01, 2014, 02:34:26 »

Требе да падне ограничението за 10 оферти - те тогава ще се види кой е по-по-най.  Grin
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #1164 -: Април 01, 2014, 07:34:43 »

Абсо, не искам да те дразня, ама ако ще показваш ниво в комуникацията - давай, не го крий!

Само да си довърша проучванията и почвам да комуникирам не само на ниво , ами и над него ... Grin Grin А какво за Нейко , че не схванах ?
Активен

Close enough to ...BASTARDS
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1165 -: Април 01, 2014, 09:07:45 »

Требе да падне ограничението за 10 оферти - те тогава ще се види кой е по-по-най.  Grin

Какви 10 оферти? Ти коя версия играеш?
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1166 -: Април 01, 2014, 11:02:37 »

Какви 10 оферти? Ти коя версия играеш?
Има ограничение.Не може да качваш повече от 10 оферти на час."Беше достигнат маскималният брой активни оферти на час." Ти коя версия играеш. Grin Grin Grin  Аман от лаици.Ще започна да искам заплащане вече. *BOSS*
« Последна редакция: Април 01, 2014, 11:08:17 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1167 -: Април 01, 2014, 11:14:08 »

Вярно, че има!  *hmm* *pardon*

Дърво  Дърво   0.5   1000   2014-04-03 11:06:40
Дърво  Дърво   0.5   1000   2014-04-03 11:06:51
Дърво  Дърво   0.5   1000   2014-04-03 11:07:02
Дърво  Дърво   0.5   1000   2014-04-03 11:07:13
Дърво  Дърво   0.5   1000   2014-04-03 11:07:26
Дърво  Дърво   0.5   1000   2014-04-03 11:07:36
Дърво  Дърво   0.5   1000   2014-04-03 11:07:48
Дърво  Дърво   0.5   1000   2014-04-03 11:07:56
Дърво  Дърво   0.5   1000   2014-04-03 11:08:03
Дърво  Дърво   0.5   1000   2014-04-03 11:08:26

До сега няколко пъти съм имал над 10 оферти, ама изглежда съм застъпвал в нов час... Хм, мислех, че това е само за в.5, sr.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1168 -: Април 01, 2014, 11:17:22 »

Има ограничение.Не може да качваш повече от 10 оферти на час."Беше достигнат маскималният брой активни оферти на час." Ти коя версия играеш. Grin Grin Grin  Аман от лаици.Ще започна да искам заплащане вече. *BOSS*
За себе си ли говориш? Махни си поне кучето от снимката на профила. *tired*
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1169 -: Април 01, 2014, 11:39:18 »

Насе преди да почнеш да пишеш поне можеше човек да си помисли ,че не си средностатистически малоумник  Grin Grin вече е късно  *freak*  *hahaha*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!