Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:59:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500172 пъти)
0 Членове и 5 Гости преглежда(т) тази тема.
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1125 -: Март 30, 2014, 02:31:45 »

Много глупости на едно място:
1. За пазара... Ти не си ли виждал оферти за желязо на 1.3 и по-надолу? Играх една ера във в.5. Там от моя съюз направиха пазара шашав. Забравих точно как беше, но имахме много злато. В един момент колегата казва: "Изкупувайте дървото" и ние, хоп, изкупуваме цялото дърво. На другия ден, на имперския търговец дървото с много висока цена. Продаваме го и хоп - с още повече злато... Там с пазара стават още по-големи мушификации...
2. Божо го познавам и вярвам в него.
Добре, де, Накокамон, каква реакция можеш да очакваш от група хора, които наричаш колективни глупаци? Разбирам да си демонстрирал някакви ментални качества в игровата търговия и/или дълбоки познания в областта по принцип, а то какво: Какъв бил пазара във версия 5 и как някой друг (забележи, някой друг) измислил някаква стратегия за търговска манипулация. И ти вече си толкова компетентен, че всички други са глупаци? Жииийсток!  Grin
По точка 2 - два пъти по-жиийсток!  Grin Grin
Активен
AlexanderB
Редник
*

Karma: +6/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 43



Профил
« Отговор #1126 -: Март 30, 2014, 02:45:59 »

Абе младеж , ходи си лягай Grin
Не ,не , както ми казваше на мен Нако : Абе младеж ,ходи да пишкаш  *hahaha*
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1127 -: Март 30, 2014, 02:52:27 »

Колко пък да е нако - то си е живо нунджако ...  Grin
Отивам да опикая фикуса, пък ако ще да ми излезе име на младеж, профанизиран и профилиран копулативно в дървесността.  Grin
Активен
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #1128 -: Март 30, 2014, 03:56:42 »

Кой е Божо? Sad
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1129 -: Март 30, 2014, 04:22:54 »

sqnkata  Grin Grin  фугалдо теб те помня от някъде  *scratch* не беше ли в някаква ера преторианци ли се бехте кръстили ,вечно в мод бягахте ,а ти ми беше на някакви 6000 километра май ама и теб те пипнах в една война  Grin Grin аааа точно така спомних си аз  *freak* Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1130 -: Март 30, 2014, 04:28:16 »

помня че имаше един ваш до мен къде заби мода и излизаше само кога съм блок от мод  Grin Grin наско се казваше някакъв комбайнер беше момъка  *scratch* а сега ако ми кажеш ,че същия тоя наско е атанас или по точно nako4 ще падне голям смях  Grin *hahaha*  Grin *hahaha* и какъв бой го чака  *freak* не че до сега не го яде де  Grin Grin ама ако е тоя същия направо да започва с модовете от сега  Tongue Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #1131 -: Март 30, 2014, 06:51:20 »

че умствения капацитет на саюз Bastards може да надиграе всички останали играчи по картата събрани в един саюз  :Smiley Tongue  Grin  точка  Grin Grin
Я да те поспра малко ...за капацитет ясно , ама се поправи за кой вид по точно говориш  Tongue
Активен

Close enough to ...BASTARDS
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1132 -: Март 30, 2014, 13:39:49 »

Ако бяха направили фиксирани цени на пазара само да ви питам как ще си криете ресурса на пазара бе копачи смотани  Grin Grin тогава ще сте толкова лесни жертви ,че си нямате и идея  *hahaha* Grin
Те не мислят за такива неща бе, тогава пак ще е едно "реване". Винаги ще има кой да се оплаква да му угаждат, но  истината е, че някой хора винаги си остават "жертви" както в играта, така и в реалния живот и нищо не правят за да променят това, а само се оплакват  *pardon* *pardon* *pardon*
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #1133 -: Март 30, 2014, 15:07:00 »

Доста от играчите в новия свят са играли от времето на фиксирания пазар. И когато измислиха този тарикатски пазар, много предупреждаваха, че ще се получи това, което е сега, ама нали трябваше да "разчупят геймплея"  *freak* И успяха  *pardon*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Bestias
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #1134 -: Март 30, 2014, 15:30:15 »

 *rose* Имам едно въпросче към тези мрънкащи индивиди ,които освен да хленчат за друго не стават.На вас господа,ако ви предложат програмки ,като тези които според вас ползват Манекена и компания,дали ще откажете да ги използвате?Предполагам,че всички с удоволствие ще си отворите краката и задните части ,за да се доберете поне до една ,...особено такава с която да си купувате евтинко ресурче.Мрънкате и обвинявате ,а всички тайничко се надявате да можете и вие да сте сред "измамниците".Атанасе,от теб по-голям мрънкач няма в този форум.Плюеш Манекена ,че правили това и онова,а самия ти си признаваш как някой си от твоя съюз в някой си свят правил измами.Като си толкова честен,защо не го докладва,ами му се радваше и завиждаше ....Искате цяла ера да си копате без да ви закачат,ами май сте объркали играта.Лижите задните части на чужденците за да не ви пипат,после опънете по един език и на съседа българин и така играта ви върви.Понаправите си икономиика и армиика към края на ерата и започвате да забивате на всеки облизан задник по един кол,казвайки ,соори но такава е играта.Тогава кой е по-голям измамник?Браво на Жоро,че ви друсат всички.Всички сте лицемери с много малки изключения.
« Последна редакция: Март 30, 2014, 16:03:42 от Bestias » Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1135 -: Март 30, 2014, 15:56:09 »

Доста от играчите в новия свят са играли от времето на фиксирания пазар. И когато измислиха този тарикатски пазар, много предупреждаваха, че ще се получи това, което е сега, ама нали трябваше да "разчупят геймплея"  *freak* И успяха  *pardon*
Не знам кой, къде е играл, но на старите играчи ако им харесват повече старите версии има свят 1, с фиксиран пазар е ако не се лъжа, да ходят да си играят там. Всички искахме да остане един свят версия 4, без да се променя, сега пак почнаха исканията, на кой както му е удобно. А който се съмнява (включително и в мене) да докладва, видяхте Leon... , малко късно, но все пак като има доказателства си получи наказанието.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #1136 -: Март 30, 2014, 16:06:35 »

E, то тоя свят 1 си е хептен стар, действително класика. И с онлайн статистика  *tired* И баш класиците си го цъкат гледам с удоволствие.
Номерът е да се играе при всякакви условия. Иначе действително българинът първата му работа е да ревне  *pardon*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1137 -: Март 30, 2014, 16:09:39 »

E, то тоя свят 1 си е хептен стар, действително класика. И с онлайн статистика  *tired* И баш класиците си го цъкат гледам с удоволствие.
Номерът е да се играе при всякакви условия. Иначе действително българинът първата му работа е да ревне  *pardon*
Трябва да сме доволни, че и толкова ни оставиха. Аз не мисля, че трябва да се променя каквото и да е, защото вече версията няма да е същата и се губи смисъла на това което искахме.
Активен
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #1138 -: Март 30, 2014, 18:15:58 »

sqnkata  Grin Grin  фугалдо теб те помня от някъде  *scratch* не беше ли в някаква ера преторианци ли се бехте кръстили ,вечно в мод бягахте ,а ти ми беше на някакви 6000 километра май ама и теб те пипнах в една война  Grin Grin аааа точно така спомних си аз  *freak* Grin
Пипнах едва ли е най-точната дума за случая, който си спомняш. Бяхте объркали малко картата. А това че ме разбихте ви го признах още тогава. И Наско, и Бобо, и аз не сме играли от няколко години. А сега уж за малко влязох, то .........
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1139 -: Март 30, 2014, 21:33:09 »

*rose* Имам едно въпросче към тези мрънкащи индивиди ,които освен да хленчат за друго не стават.На вас господа,ако ви предложат програмки ,като тези които според вас ползват Манекена и компания,дали ще откажете да ги използвате?Предполагам,че всички с удоволствие ще си отворите краката и задните части ,за да се доберете поне до една ,...особено такава с която да си купувате евтинко ресурче.Мрънкате и обвинявате ,а всички тайничко се надявате да можете и вие да сте сред "измамниците".Атанасе,от теб по-голям мрънкач няма в този форум.Плюеш Манекена ,че правили това и онова,а самия ти си признаваш как някой си от твоя съюз в някой си свят правил измами.Като си толкова честен,защо не го докладва,ами му се радваше и завиждаше ....Искате цяла ера да си копате без да ви закачат,ами май сте объркали играта.Лижите задните части на чужденците за да не ви пипат,после опънете по един език и на съседа българин и така играта ви върви.Понаправите си икономиика и армиика към края на ерата и започвате да забивате на всеки облизан задник по един кол,казвайки ,соори но такава е играта.Тогава кой е по-голям измамник?Браво на Жоро,че ви друсат всички.Всички сте лицемери с много малки изключения.



Не те знам кой си ама а така кажи им го  Grin Grin  *beer* айде наздраве и на фугалдо  *cocktail* и да подготвим тигана за жертвите  *cooking* Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!