Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:48:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500190 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #1110 -: Март 28, 2014, 17:47:21 »

То и аз се сещам макар че , рядко ползвам пазар  Grin Grin
« Последна редакция: Март 28, 2014, 17:49:23 от MRaven » Активен

Close enough to ...BASTARDS
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #1111 -: Март 28, 2014, 19:01:28 »

То и аз се сещам макар че , рядко ползвам пазар  Grin Grin

Как , Драги ми  MRaven ? *scratch* *freak*
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #1112 -: Март 28, 2014, 20:16:46 »

Котката над мен да каже  *hihi*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
PUMATA
Сержант
**

Karma: +4/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 57



Профил
« Отговор #1113 -: Март 28, 2014, 21:03:44 »

Предполагам че голяма част от играчите знаят как стават тези измами, почти всеки ден виждам на пазара желязо на 1.3   Embarrassed  мисля че няма нужда да го коментирам този въпрос, има си администратори да си вършат работа.

Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1114 -: Март 28, 2014, 21:07:57 »

Предполагам че голяма част от играчите знаят как стават тези измами, почти всеки ден виждам на пазара желязо на 1.3   Embarrassed  мисля че няма нужда да го коментирам този въпрос, има си администратори да си вършат работа.


А на 0.5 виждал ли си. Grin Grin Grin
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
PUMATA
Сержант
**

Karma: +4/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 57



Профил
« Отговор #1115 -: Март 28, 2014, 21:36:17 »

А на 0.5 виждал ли си. Grin Grin Grin
на 0.5 лично съм пускал за което си понесох наказанието  *gamer* *gamer* *gamer*
« Последна редакция: Март 28, 2014, 21:38:13 от PUMATA » Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1116 -: Март 28, 2014, 23:06:19 »

Пак се дрънчите Smiley
Това с пазара е елементарен фикс. Има средна цена (даже диаграмка са направили), всички оферти с повече от 25% под средната цена се купуват от самата игра и готово. Т.е. жив играч не може да ги купи. желязо 2,90, с оферта под 2 заминава към играта. А да видим дали ще има много балъци Smiley

Божо не те познавам пич ама не може да те дерат като маче в дирек и ти само да обясняваш, как и колко ще го биеш, и да храниш тука. Направи армия отупай Манекена, ако можеш и влез се похвали. Иначе изглежда малко все едно си със суха кашлица, сещаш ли се? Wink
Много глупости на едно място:
1. За пазара... Ти не си ли виждал оферти за желязо на 1.3 и по-надолу? Играх една ера във в.5. Там от моя съюз направиха пазара шашав. Забравих точно как беше, но имахме много злато. В един момент колегата казва: "Изкупувайте дървото" и ние, хоп, изкупуваме цялото дърво. На другия ден, на имперския търговец дървото с много висока цена. Продаваме го и хоп - с още повече злато... Там с пазара стават още по-големи мушификации...
2. Божо го познавам и вярвам в него.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #1117 -: Март 29, 2014, 00:24:45 »

Да и аз по цъках малко във В5,колкото да се убедя, че не я харесвам и да получа услужливо съобщение на лични от някакъв чужденец със линк ,къде мога да си закупя срещу 25 паунда ,три програмки...търговия,проследяване и при атака или нещо подобно..Отидох на линка за да го разгледам...не изтрих съобщението/пазя го/,но не го и докладвах,защото все така си мисля и до сега,че отговорниците за играта не може да не знаят за него..А щом това циркулира ,значи няма реакция от тяхна страна..това е..
Активен
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #1118 -: Март 29, 2014, 01:16:25 »

Ба, ми аз не се сещам как. Ако играта автоматично прибира ресурса на цена под 25% не ми е ясно как точно ще я измамиш! Помисли ти какво съм написал Smiley Ако средната цена е 3 да речем а ти пуснеш 1,5 това няма да отиде на пазара. Да пак ще го продадеш, но на самата игра която ще си го купи!
Ако все пак греша светнете ме как би могло да мине метър?
Аз не съм много в час с пазара, но редовно гледам ниски оферти и изчезват като дим Smiley

p.s. Аз съм дрът играч, мен са ме наказвали само заради гледане в чужди профили, едно време пазара не беше толкова актуален, нямаше 6 часов и се говореше по мобифон... та не се правя ми наистина не знам как става Tongue завръщам се един вид след 3 -4 години...
« Последна редакция: Март 29, 2014, 01:28:43 от mitkowin » Активен

WinCompany
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #1119 -: Март 29, 2014, 01:28:58 »

Цените не са фиксирани.Какво значи най-ниска оферта? Значи тази която пускат играчите.Искаш под определени проценти играта да изкупува.Ми те точно с пускане на много оферти стигат до ниска.Делиш,делиш,делиш... Wink И това е извън онези механичните Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #1120 -: Март 29, 2014, 02:11:47 »

НЕ. Казвам, че и в момента има "средна цена" отиди там дето пазаруваш даден ресурс скролни и ще видиш... едвали го имам само аз, с Крум бая сме се джафкали, че да ми направи услуга...
Е, след, като има средна цена тя се определя от ВСИЧКИ оферти на пазара. Да манипулираш ще е доста трудно, според мен невъзможно (говоря все още за средната цена). Е, след, като имаме средна цена значи скрипта изпълнява команда "средна цена -(минус) оферта по ниска от < 25% = купува играта! Така се запазва криенето на ресурс и се ограничават ниските оферти. Както казах да, те пак ще бъдат купени, но от играта, а не от играч! Не знам как по-добре да го обясня!
Активен

WinCompany
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #1121 -: Март 29, 2014, 02:29:12 »

Средна цена също може да се манипулира, когато пазарът целодневно се разиграва. Но има понятие "производствена цена" , която може да бъде базова. Ама каква файда да коментираме, като имат да се блъскат с много повече хакове в новите версии и тук няма да  барнат повече. А  все пак що годе има някакво решение. И много наказани в годините.
P.S.: Дали някой ще бъде изненадан, че в тези години никой от съюза ни не е наказван? И не защото не е хващан... И не защото не са ни търсили кусури или не сме били докладвани...
« Последна редакция: Март 29, 2014, 02:32:08 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1122 -: Март 29, 2014, 04:51:42 »

на 0.5 лично съм пускал за което си понесох наказанието  *gamer* *gamer* *gamer*
Попитах те дали тук в тоя свят си виждал желязо на цена 0.5.А иначе е безмислено да се коментира какво може да се направи.Още щом пуснаха този последен свят казаха ,че промени по играта няма да се правят.
« Последна редакция: Март 29, 2014, 07:46:41 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1123 -: Март 30, 2014, 01:41:14 »

Айде да ви обясня най накрая да не се разправяте повече  Grin Grin

Промени по геймплея на играта няма да има ...точка
Това автоматично означава ,че сме на заварено положение ,каквото е такова е ... точка
Който може и знае как ,ще прави каквото може или каквото иска или каквото му позволят останалите ...
Обикновено тия дето не могат нищо ,най много ревът  Grin Grin
Ако бяха направили фиксирани цени на пазара само да ви питам как ще си криете ресурса на пазара бе копачи смотани  Grin Grin тогава ще сте толкова лесни жертви ,че си нямате и идея  *hahaha* Grin
Пазара е за всички , както е и в живота , едни умеят да се пазарят ,други само гледат жално от страни  Grin Grin

И последно ... не виждам нищо срамно да бъде баннат някой  *pardon* причини за бан има много и всеки от вас може да бъде баннат по една или друга причина и това е част от играта и който го умее ,следи , докладва и преебва някой Grin Grin а който не умее реве като вдовица за Х.. по форума  Grin Grin никога не ме е било срам да ме баннат (по мое невнимание) защото играя една онлайн игра в някакъв виртуален свят и се забавлявам с приятелите си които са големи и интелигентни хора и имаме претенции че умствения капацитет на саюз Bastards може да надиграе всички останали играчи по картата събрани в един саюз  :Smiley Tongue  Grin  точка  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1124 -: Март 30, 2014, 01:54:53 »

Урааа!  *hahaha*
Активен
Страници: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!