Imperia Online България  
Април 19, 2024, 04:21:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501110 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1095 -: Март 27, 2014, 23:29:48 »

Пак си се напил и ти личи ужасно  Grin Grin излагаш се за пореден път с неграмотните си писания  Tongue такива като мен едва ли си срещал ,но сега срещна и не вярвам да ти е приятно ,затова и ревеш като вдовица за х..  Grin не виждам армия която да избия ,ти не смееш и едни стрелци да пуснеш ,че и тях ще ти избия ,така че хумореските си ги разтягай някъде другаде тука само ти се смеем здраво  Grin Grin  толкова и разбираш играта иначе нямаше да се чудиш монк как е излетял  Grin Grin и ако можеше и ти ,и ти щеше да излетиш ,но понеже не можеш ще си останеш да си пълзиш и да разтягаш локуми  Tongue *freak*
явно си много глупав да не можеш да хванеш една моя мисъл, такивеа като теб ги срещам всяка ера и първо тях си бия и то ако сами на ниво ,демек ако са ми интересни а ако си назад ще те оставя на други хиени а аз ще си гоня хората на моето ниво или повисоко ,шматкенски разходки не правя като твоите блока ти е елементарен с тея разходки още какво искаш битки ,има време ,рано ее ти се радвай на тея дет си убил досега ,тъпи битки без никаква стоиност ,щом леон оцеля не ми се хвали повече,ще си останеш такав малак кущер и ще правиш само смешни битчици
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1096 -: Март 27, 2014, 23:30:33 »

сега бегаи да играеш с тежките си момчета дето неструват
Активен
manol
Редник
*

Karma: +22/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #1097 -: Март 27, 2014, 23:36:35 »

Божидаре или намали пиенето или смени доставчика. Ако Леон е оцелял според теб значи хич не си в час с тая игра. Предполагам че и ти ще оцелееш като него  *freak*
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1098 -: Март 27, 2014, 23:36:48 »

а и ти защо приказваш като и ти беше под ножа  директен блокаж
Нарочно не те споменах по име,за да не те излагам допълнително.Ама как ли да се усетиш.И как можа да си помислиш  да правиш сравнение между твоята жалка постъпка и причината поради която блокираха мен.Е добре.Ще покажа за какво бях блокиран.Нека другите преценят кой какъв е.Кой се е крил като мишка ,опитвайки се да избегне наказанието.И кой се е изправил открито срещу администрацията на играта,опитвайки се да подобри нейното качество:"                                          Дата:   Четвъртък, 2012, Март 8 15:59:42 EET   

Здравейте,

 не само, че Вашият сигнал няма да бъде разглеждан, но и смятам да
 блокиран акаунта Ви за откровено изнудване и прикриване на възможен бъг.

 Поздрави,
 Крум, Екипът на ИО"
« Последна редакция: Март 27, 2014, 23:39:12 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1099 -: Март 27, 2014, 23:51:02 »

Божидаре или намали пиенето или смени доставчика. Ако Леон е оцелял според теб значи хич не си в час с тая игра. Предполагам че и ти ще оцелееш като него  *freak*
въпроса е че манекена е майстора а неможа да го мине всеки друг може и да може
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1100 -: Март 27, 2014, 23:55:14 »

Нарочно не те споменах по име,за да не те излагам допълнително.Ама как ли да се усетиш.И как можа да си помислиш  да правиш сравнение между твоята жалка постъпка и причината поради която блокираха мен.Е добре.Ще покажа за какво бях блокиран.Нека другите преценят кой какъв е.Кой се е крил като мишка ,опитвайки се да избегне наказанието.И кой се е изправил открито срещу администрацията на играта,опитвайки се да подобри нейното качество:"                                          Дата:   Четвъртък, 2012, Март 8 15:59:42 EET   

Здравейте,

 не само, че Вашият сигнал няма да бъде разглеждан, но и смятам да
 блокиран акаунта Ви за откровено изнудване и прикриване на възможен бъг.

 Поздрави,
 Крум, Екипът на ИО"
колкото тогава до миоята постапка ти не си в час изобщо че ако не источиш неможеше се мине ,пояснявам защо защото хората си излизаха от мод 25мил.злато вдига от 50 до 80к нето  за 4-5-6 часа и пак мод и така шест пъти и докладвахме и в форума ревях и всичо си беше против мене а как да не источа аз тогава
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1101 -: Март 27, 2014, 23:57:55 »

пратих снимки как монк направи около 1 мил желязо на 1.35 цена само за 1-2 часа ,и отговора е ясен няма основания и т.н..после си им пратих пак съобщение това ще подтикне хората да крадат все повече и пазара ще стане бум от малки оферти,лека майстори
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1102 -: Март 28, 2014, 00:00:38 »

така че и аз винаги съм бил за честна игра ,а кото нестава ко  предлагаш хората да трупат ресурси от пазара и армии невъзможни за изхранване  без точене и аз да ги гледам първо тях унищожавам който ме познава знае
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1103 -: Март 28, 2014, 00:10:33 »

пратих снимки как монк направи около 1 мил желязо на 1.35 цена само за 1-2 часа ,и отговора е ясен няма основания и т.н..после си им пратих пак съобщение това ще подтикне хората да крадат все повече и пазара ще стане бум от малки оферти,лека майстори
А предложил ли си нещо конструктивно което да ограничи или пресече злоупотреби с пазара или само знаеш да ревеш.И най-добрто което можеш да измислиш е да точиш и ти.Но понеже и това не ти се отдава,ще гризнеш бана.Това ли ти е героизма.Спри да се излагаш.Легни си и се наспи.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1104 -: Март 28, 2014, 00:26:43 »

А предложил ли си нещо конструктивно което да ограничи или пресече злоупотреби с пазара или само знаеш да ревеш.И най-добрто което можеш да измислиш е да точиш и ти.Но понеже и това не ти се отдава,ще гризнеш бана.Това ли ти е героизма.Спри да се излагаш.Легни си и се наспи.
я ти не се излагаи това не ти ли прилича на нещо направено да се променят нещата          пратих пак съобщение това ще подтикне хората да крадат все повече и пазара ще стане бум от малки оферти,затий чети внимателно и пиши конкретно ,или отивай в първи калс да учиш
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1105 -: Март 28, 2014, 00:30:32 »

А предложил ли си нещо конструктивно което да ограничи или пресече злоупотреби с пазара или само знаеш да ревеш.И най-добрто което можеш да измислиш е да точиш и ти.Но понеже и това не ти се отдава,ще гризнеш бана.Това ли ти е героизма.Спри да се излагаш.Легни си и се наспи.
колкото до спането одъртявам трудно се бодува вече , а не сам айляк по 10 часа работя ,но ще намеря някой свободен ден за манекена а ти сам ще се натресеш някаде като всяка ера .няма те мисля
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1106 -: Март 28, 2014, 00:54:12 »

колкото до спането одъртявам трудно се бодува вече , а не сам айляк по 10 часа работя ,но ще намеря някой свободен ден за манекена а ти сам ще се натресеш някаде като всяка ера .няма те мисля

при мен си добре дошъл винаги  *hihi* с удоволствие ще ти подам "шпека" *freak* аз съм много гостоприемен нали виде в бан медали на крак ми носят Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1107 -: Март 28, 2014, 05:14:33 »

я ти не се излагаи това не ти ли прилича на нещо направено да се променят нещата          пратих пак съобщение това ще подтикне хората да крадат все повече и пазара ще стане бум от малки оферти,затий чети внимателно и пиши конкретно ,или отивай в първи калс да учиш
И къде в това съобщение предлагаш нещо което може да промени нещата.Направил си една костатация.Ама си толкова неграмотен,че дори не можеш да осъзнаеш това.Смяташ че имам нужда от училище.Пред мен изглеждаш като пеленаче нуждаещо се от подмяна на памперса и биберон за ревливата уста.
« Последна редакция: Март 28, 2014, 14:05:15 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #1108 -: Март 28, 2014, 16:52:27 »

Пак се дрънчите Smiley
Това с пазара е елементарен фикс. Има средна цена (даже диаграмка са направили), всички оферти с повече от 25% под средната цена се купуват от самата игра и готово. Т.е. жив играч не може да ги купи. желязо 2,90, с оферта под 2 заминава към играта. А да видим дали ще има много балъци Smiley

Божо не те познавам пич ама не може да те дерат като маче в дирек и ти само да обясняваш, как и колко ще го биеш, и да храниш тука. Направи армия отупай Манекена, ако можеш и влез се похвали. Иначе изглежда малко все едно си със суха кашлица, сещаш ли се? Wink
Активен

WinCompany
PUMATA
Сержант
**

Karma: +4/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 57



Профил
« Отговор #1109 -: Март 28, 2014, 17:32:35 »

Пак се дрънчите Smiley
Това с пазара е елементарен фикс. Има средна цена (даже диаграмка са направили), всички оферти с повече от 25% под средната цена се купуват от самата игра и готово. Т.е. жив играч не може да ги купи. желязо 2,90, с оферта под 2 заминава към играта. А да видим дали ще има много балъци Smiley

Божо не те познавам пич ама не може да те дерат като маче в дирек и ти само да обясняваш, как и колко ще го биеш, и да храниш тука. Направи армия отупай Манекена, ако можеш и влез се похвали. Иначе изглежда малко все едно си със суха кашлица, сещаш ли се? Wink
Не са ти ясни нещата ,  мога да ти пусна желязо на 0.5 ти си помисли как ще стане не е трудно
Активен
Страници: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!