Imperia Online България  
Април 18, 2024, 07:54:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500994 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1005 -: Март 25, 2014, 23:04:51 »

няма нищо свръхестествено в тия неща

 Shocked Ако обичаш няма ми разваляш имиджа  Grin Grin има как да няма  Tongue аз съм свръхестествен  *freak* а атанасчо е свръхКаса  Grin Grin Grin от най любимите  *pardon*  Grin
« Последна редакция: Март 25, 2014, 23:09:55 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1006 -: Март 25, 2014, 23:13:56 »

много си жалак, явно нямаш и понятие от играта, има си съвсем честни начини да засечеш някой та дори и касичка да е нападнал но за това се иска доста упорит труд за да следиш дадената жертва, естествено и свободно време което така мразения манекен има и вместо постоянно да се излагате хванете го нападнете и ударете, че сте жалки ревлювци всички

Е с какво да ме ударят бе Мите  Grin Grin да ме замерят с камъни ли  *hahaha* те даже си махат стрелите от крепостите  Undecided та не мога да изкарам и малко доблест да избия тая от палежите  *scratch* ама ще съм настоятелен пък все на някой ще му хвана поне стрелите Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1007 -: Март 25, 2014, 23:16:13 »

Няма да се повтори, щях да предупредя, когато видях че е мод, да изчакате да излезе, тогава да се пише... но късно.
 

Е какво да ни предупреждаваш  Grin да чакаме да свърши ерата или да направи армия да не може да го бием  Grin ние с камикадзета не играем всеки има само по "един" профил  Grin Grin Tongue
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1008 -: Март 25, 2014, 23:16:39 »

Големи умници сте бе, младежи. Успявате да следите половината карта едновременно.  *crazy*
А иначе аз не се плаша от никой. Вие си се надпреварвайте от кой, колко са капитулирали... Палете, рушете като непослушни деца... Такива като вас играят най-много до средата на ерата.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #1009 -: Март 25, 2014, 23:17:40 »

.. защо Souliotis е наказан също за 48 часа, при положение, че обикновено помощните акаунти (т.нар. каси) ги наказват за 1 година ?
Не е казано, че той е и в двата акаунта, все пак и те имат доста авери, които могат да свършат помощната работа. И не за година, а направо изтриват, когато е категорично ясно, че е акаунт без самостоятелен собственик.
 A между другото, аз много рядко докладвам, когато вече яко ми писне от някой тарикат и тарикатлъците му. Най-малкото, иска си действително доста наблюдения и категорични доказателства, не на принципа - "тоз не ми е симпатичен, яяя го вижте.."
« Последна редакция: Март 25, 2014, 23:21:39 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1010 -: Март 25, 2014, 23:20:52 »

Не е казано, че той е и в двата акаунта, все пак и те имат доста авери, които могат да свършат помощната работа. И не за година, а направо изтриват, когато е категорично ясно, че е акаунт без самостоятелен собственик.

Сестро не спори и ти като атанас да се излагаш  *rose* не си по наясно от мен с наказанията  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1011 -: Март 25, 2014, 23:22:40 »

Големи умници сте бе, младежи. Успявате да следите половината карта едновременно.  *crazy*
А иначе аз не се плаша от никой. Вие си се надпреварвайте от кой, колко са капитулирали... Палете, рушете като непослушни деца... Такива като вас играят най-много до средата на ерата.

Където играем ние винаги става обратното  Grin Grin такива като теб изкарват най много до средата на ерата  *freak* освен ако не са мазохисти да им направим броя загубените битки в защита повече от нетото  Grin Grin щом ти е кеф и ние нямаме нищо против  *beer* добър донор си ,седи в игра до края ,ще си нужен  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #1012 -: Март 25, 2014, 23:23:30 »

В спора се раждала истината  :Smiley
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1013 -: Март 25, 2014, 23:24:57 »

В спора се раждала истината  :Smiley

То спор няма  Grin Tongue
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1014 -: Март 25, 2014, 23:27:07 »

Не е казано, че той е и в двата акаунта, все пак и те имат доста авери, които могат да свършат помощната работа. И не за година, а направо изтриват, когато е категорично ясно, че е акаунт без самостоятелен собственик.
 A между другото, аз много рядко докладвам, когато вече яко ми писне от някой тарикат и тарикатлъците му. Най-малкото, иска си действително доста наблюдения и категорични доказателства, не на принципа - "тоз не ми е симпатичен, яяя го вижте.."
В грешка си относно кога се изтрива и кога се банва за година. Нали не мислиш, че сме го докладвали без да сме следили достатъчно, и че не сме дали достатъчно категорични доказателства.
Активен
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #1015 -: Март 25, 2014, 23:28:28 »

Успявате да следите половината карта едновременно.  *crazy*
След предишния ти пост попитах дали се шегуваш,защото имах някакви наблюдения що за играч си.Обаче след този тотално ме разби..
Манакена сам ли е в тоя съюз? Аз лично виждам 25 човека и не мисля,че е трудно тази групичка да следи да кажем х 10 човека. По този начин придобививаш някаква представа какво се случва,а при наличието на комуникация се знае от всички..
Кое тук е нереално и невъзможно? Или ще търсим дарби свише в определени персонажи..
Спри да се излагаш вече и си вземи хапченцето за нерви,не си заслужава  Smiley
Активен
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #1016 -: Март 25, 2014, 23:29:59 »

Казаха ми, че само аз липсвам във форума и рекох да вляза да ви черпя с една песен щото всичките сте от тая ракиА Grin Grin Grin http://vbox7.com/play:5fe78a63cc да пиеме по едно и да вървА да ви бухам у проффффките  Grin Grin Grin Grin
Активен
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #1017 -: Март 25, 2014, 23:31:21 »

В край на сметка в бастардс сме 24 зомбита и Аз  Grin така че никой да не спори  Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #1018 -: Март 25, 2014, 23:31:52 »

Нанѭ пак започна с "младежите" ... ядосан е.  Grin
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #1019 -: Март 25, 2014, 23:32:10 »

За година, или 10 хил часа се води, при трето подред наказание, мисля, че е все в случаи на игри през пазара. Изтриване е било от раз, когато поне ни е било ясно, че е акаунт втори на някой и с определена цел, от сорта - пожари на "ближния", добра диплома по шпионаж... такива. Това поне е досега, което сме виждали.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Страници: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!