Imperia Online България  
Март 29, 2024, 13:46:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500315 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #900 -: Март 19, 2014, 23:01:09 »

Grin Grin  Ти още ли имаш очи да се обясняваш след снощния разбор дето ти направих на статистиката и убийството на невинните селяни Grin мен щеше да ме е срам  Undecided  и ако не знаеш български или си отсъствал от училище едно време ,вземи си промени малко правописа ,че трудно ти се разбира какво искаш да кажеш  Tongue аз отдавна съм казал ,че успехи в тази игра могат да постигнат само интелигентни хора с усет към организацията и отборната игра (ти не спадаш към тях  *freak* ) така че не знам кой можещ играч ще те разбере ,но повече предполагам много ти се смеят на писанията  Grin Grin особено последното за брони 14  Shocked леле направо ме уплаши ,аз няма да ги пусна никога сигурно Cry *hahaha* но пък от друга страна това много ме радва, че ще вадиш паладини  Grin много обичам да ги правя на луканка Grin Grin
явно си  глупаво момче за кав раздор ми говориш като казах на йена ми с кво се хвалиш в форума се спука да се смее и е на моето мнение че ще я е срам да го искара това  Shocked
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #901 -: Март 19, 2014, 23:05:32 »

явно си  глупаво момче за кав раздор ми говориш като казах на йена ми с кво се хвалиш в форума се спука да се смее и е на моето мнение че ще я е срам да го искара това  Shocked
тая тейка армия беше направена с цел за 2 дена  и  се освободи пак някоиси доиде да вземе нещо и отнесе пожарче касметче виж сега първо убии нещо пък после ще говорим ти няма ми влезеш до края на ерата другите може и да влязат  Grin Grin Grin ще сеифаш 7 месеца мога те бера когато си пожелая ,ма нека му доиде времето .дранкалник все още несам видял сериозна битка от твоите 3 ацц които знам едното стои като паметник с тоя елит
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #902 -: Март 19, 2014, 23:12:55 »

тая тейка армия беше направена с цел за 2 дена  и  се освободи пак някоиси доиде да вземе нещо и отнесе пожарче касметче виж сега първо убии нещо пък после ще говорим ти няма ми влезеш до края на ерата другите може и да влязат  Grin Grin Grin ще сеифаш 7 месеца мога те бера когато си пожелая ,ма нека му доиде времето .дранкалник все още несам видял сериозна битка от твоите 3 ацц които знам едното стои като паметник с тоя елит

божко излагаш се много касичка моя мила и любима  Grin Grin намали алкохола ,че трудно ти се разбират писанията  Grin Grin това време дето го чакаш така и няма да дойде  Grin Grin и на всички ни е ясно ,че след някоя и друга седмица или месец ще се направиш ,че имаш неотложни ангажименти и играта ти в този свят ще приключи безславно типично за палячо какъвто и си  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #903 -: Март 19, 2014, 23:16:53 »

Тва уж са хроники а манекенчето забравило да се похвали че сложили прангите на "великият му  акаунт" _Buhala_ и на  другите му две касички....баси майтапа от рано още го укошарват Grin Grin Grin липсват ми и другите мечета...торбаланка, коалката, енотчето,мецанка котаранки, барбета марбета и сите други подобни Grin

Ела да поиграеш и влезни в топ 100 по нето, че поне една ера да си ми в обхват х5 и няма да ти липсва никой от гореописаните ,разбра ли "сливенска перло"  Grin Grin или "циганска"  не съм сигурен кое от двете беше, но и двете са подходящи за мишле като теб  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #904 -: Март 19, 2014, 23:22:18 »

божко излагаш се много касичка моя мила и любима  Grin Grin намали алкохола ,че трудно ти се разбират писанията  Grin Grin това време дето го чакаш така и няма да дойде  Grin Grin и на всички ни е ясно ,че след някоя и друга седмица или месец ще се направиш ,че имаш неотложни ангажименти и играта ти в този свят ще приключи безславно типично за палячо какъвто и си  Grin Grin
касичка ли касичка а ,колкото и пъти да ти казвам че тея прани бутнати крепости не те правят играч ,ти все пповече се излагаш и повтаряш касичка ,непознавам играч които да нее бутал празни крепости Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #905 -: Март 19, 2014, 23:23:21 »

касичка ли касичка а ,колкото и пъти да ти казвам че тея прани бутнати крепости не те правят играч ,ти все пповече се излагаш и повтаряш касичка ,непознавам играч които да нее бутал празни крепости Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
я даите отговори кои нее бутал празни крепости *hihi*
Активен
saison
Гост
« Отговор #906 -: Март 19, 2014, 23:29:51 »

Ела да поиграеш и влезни в топ 100 по нето, че поне една ера да си ми в обхват х5 и няма да ти липсва никой от гореописаните ,разбра ли "сливенска перло"  Grin Grin или "циганска"  не съм сигурен кое от двете беше, но и двете са подходящи за мишле като теб  Grin Grin
Маникенке с тия епитети можеш да се обръщаш към майка си ! Разрешавам ти !А се бегай в лево точилке ...не си ми интересна , не струваш в БГ2 те видях какво можеш Grin Свободно Лимоне Grin *freak* *hahaha*
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #907 -: Март 19, 2014, 23:39:45 »

я даите отговори кои нее бутал празни крепости *hihi*
Ами аз ги бутам редовно за издръжка на армията.И на тия акаунти с празните крепости им викам "каси".То всеки така ги знае.Опс.Чужденците ги наричат "златна мина".Май имат по-точно определение.Хайде стига с тия задявки.Играйте си играта.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #908 -: Март 19, 2014, 23:40:33 »

Маникенке с тия епитети можеш да се обръщаш към майка си ! Разрешавам ти !А се бегай в лево точилке ...не си ми интересна , не струваш в БГ2 те видях какво можеш Grin Свободно Лимоне Grin *freak* *hahaha*
Забрави за шпека Grin Grin Grin Ще го хапнеш май. *freak*
« Последна редакция: Март 19, 2014, 23:43:15 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #909 -: Март 20, 2014, 00:40:50 »

Я сега пуснете малко хроника, че нещо се поувлякохте *gamer* *gamer*
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #910 -: Март 20, 2014, 00:47:21 »

Маникенке с тия епитети можеш да се обръщаш към майка си ! Разрешавам ти !А се бегай в лево точилке ...не си ми интересна , не струваш в БГ2 те видях какво можеш Grin Свободно Лимоне Grin *freak* *hahaha*

Не използвай мои епитети палячо  Grin Grin не се опитвай да ме имитираш  Tongue че изглеждаш смешно  *freak* "лимона" нали знаеш кой е от нас двамата смешко  ;D майка ти я споменавай там у вашата махала и не разтягай локуми ела да покажеш какво можеш на карата  Tongue тук си голям разказвач на някакви хуморески от сорта на бг2 бг1800 бг 1 милион и на баба ти хвърчилото  Grin Grin а в игра където играя винаги си ми бил извън обхват х5 и там и ще си останеш при шматките (където ти е мястото по принцип)  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #911 -: Март 20, 2014, 00:58:20 »

касичка ли касичка а ,колкото и пъти да ти казвам че тея прани бутнати крепости не те правят играч ,ти все пповече се излагаш и повтаряш касичка ,непознавам играч които да нее бутал празни крепости Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin



божко глей хора дето не познавам ми пишат в играта що за стока си ,а ти се правиш на форумен герой  Grin Grin въпреки ,че и тоя дето ги пише тия неща е още по голям палячо ,защото много мразя в някаква игра която играем за забавление някой да почне да намесва близки ,роднини и т.н.  като сливенския сиганин къно ли кьорчо ли е дето се опитва да споменава нечия майка явно забравяйки че и той е раждан от майка ама му е простено , то простотията е най голямото наказание в тоя живот друго не му трябва  *hmm*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
saison
Гост
« Отговор #912 -: Март 20, 2014, 01:02:47 »

Не използвай мои епитети палячо  Grin Grin не се опитвай да ме имитираш  Tongue че изглеждаш смешно  *freak* "лимона" нали знаеш кой е от нас двамата смешко  ;D майка ти я споменавай там у вашата махала и не разтягай локуми ела да покажеш какво можеш на карата  Tongue тук си голям разказвач на някакви хуморески от сорта на бг2 бг1800 бг 1 милион и на баба ти хвърчилото  Grin Grin а в игра където играя винаги си ми бил извън обхват х5 и там и ще си останеш при шматките (където ти е мястото по принцип)  Grin Grin
Лимоне ти си тоя лаик с епитетите, ти си тоя палячо който се мисли за Вундеркинд във форума и в играта.Лимонадо ГоЛа ВоДа си -айрян без мляко... всички знаем за теб и твоя начин на игра...ще поиграем ще видим кой до каде и как ще стигне.Сега си натопи дупето в студена вода за да се успокоиш и бегай в лево да точиш "баницата" и мисли за "шпека" който ти се готви
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #913 -: Март 20, 2014, 01:10:04 »



божко глей хора дето не познавам ми пишат в играта що за стока си ,а ти се правиш на форумен герой  Grin Grin въпреки ,че и тоя дето ги пише тия неща е още по голям палячо ,защото много мразя в някаква игра която играем за забавление някой да почне да намесва близки ,роднини и т.н.  като сливенския сиганин къно ли кьорчо ли е дето се опитва да споменава нечия майка явно забравяйки че и той е раждан от майка ама му е простено , то простотията е най голямото наказание в тоя живот друго не му трябва  *hmm*
питаи матанасов  като доиде в свят 14 да ме бие какво стана а това 4е взех ацц на женами с в мед 1 тои го знае   и никаква армия и проучвания воеени там е друга работа .а свят 95 беше наи скучния в които съм играл не ми беше цел играх в 14 така че там беше квот стане а това че се предадох а не станах аз си знам като не мие кеф този свят е така
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #914 -: Март 20, 2014, 01:54:14 »

Селчо бягай че си ми смешен смешен та жалък направо  Grin Grin такова комплексирано малко мъничко дребно и неграмотно човече като теб рядко се среща по форумите  Grin ти даже и да играеш в този свят силно се съмнявам ,че ще си кажеш и кой си  Grin поради същината на дребната ти душичка на мишленце и ще се пробваш (то е ясно) да направиш нещо срещу мен и ако не стане ще продължиш да си мишкуваш и да се опитваш да дразниш със селските си писания  *ok* а ако сполучи замисъла ти ще има да се биеш в гърдите та чак ще се пръсне заешкото ти сърчице  Grin Grin така ще се възгордееш палячо  Grin Grin познаваме се отдавна ,знаем кой колко и какво ,тук само аз поствам битки и се опитвам тези хроники да приличат поне на хроника на този свят в който играем в момента ,но това беше до момента в който не се появихте всички комплексирани и завистливи дребни душички ,кой играе кой не ,без да имате доблест да си кажете кои сте в играта ако играете въобще и да оспамите темата със злобните си коментарчета  Grin Grin няма лошо  *pardon* ясно ми е че сте мишки и ще си останете такива и ще ви набия в играта дори и без да знам че сте вие и ми дремете на шпека всичките искам да дойдете и да ме набиете не да ми разтягате локуми  Grin Grin аман от клоуни  Cool
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!