Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:49:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500233 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #885 -: Март 19, 2014, 12:58:15 »

Дрънкате се като децата... стига сте си мерили пишките! Глупаво е! По добре помислете как да бием останалите Smiley
Гарио не го познавам ( не че повечето от вас ви... ) но до някъде е прав, че трябва да играем заедно! А като изтрепем останалите ще остане време да си извадим и ние очите, по стар Български обичай... но в момента е твърде рано за да се гоните.

Активен

WinCompany
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #886 -: Март 19, 2014, 15:25:51 »

Ми ние ги бием останалите бе Мите  Grin Grin какво да го мислим толкова ,наши ,ваши ,техни  *pardon* всички под ножа и това е  Tongue  Grin такива каси как да не си ги обираме то е срамота ,щел да ми копа цяла ера за да успее да направи някаква смешна армия с която да ме ударел палячото хаххахахаха  Grin Grin нямало кой и да го хване в защита  *hahaha* ми как да го хване като той няма 1000 войничета една полева да прати даже  Grin Grin смешкото дето като слушам хората които са играли там където е играл пращал атака и биел мода сакън да не го утрепат на връщане или по вероятно е да не му убият някое и друго скъпоценно селянче ,че ще го заболи заешкото сърчице за работниците дето копат   Grin Grin иначе на икономист ми се прави  Grin та на тоя етап ако не грабиш кога ще грабиш бе смешкоооо  Grin Grin от атаки вадя на ден два пъти колкото неговата икономика ,то и затова мога да си позволя да се бия и саюза да копа на висок данък и да си обявяваме на който си искаме войни ,защото всички избиваме за касата от грабежите по е такива каси като тоя  :Smiley Grin ще ми предлага на мен да се биеме ек на ек  Shocked *crazy*  айде бе боженце биеме се ек на ек давай  Grin ще те изям с парцалите бе ей шматарок *BOSS* *HUNTER* аз да не съм ти смешковците дето са ти пуснали аватна някъде някога да просъществуваш въобще  >Grin ще ти скъсам бикините и ще те изкъртя до омазване ей  *JOB* *SARCASTIC*
« Последна редакция: Март 19, 2014, 16:07:08 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
6ark
Капитан
****

Karma: +341/-411
Неактивен Неактивен

Публикации: 276



Профил
« Отговор #887 -: Март 19, 2014, 16:58:01 »

Охоооо, тук станало много интересно Grin Grin

Ми прав си е Манекена има си касичка в съседния двор ,това е много важно *bravo*
Активен
patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #888 -: Март 19, 2014, 17:33:27 »

Малко хроники от войната ще има ли Huh?   Cool
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #889 -: Март 19, 2014, 20:12:41 »

Малко хроники от войната ще има ли Huh?   Cool
Сигурно падат и не дават инфо Grin  *hihi*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #890 -: Март 19, 2014, 20:19:26 »

Ми ние ги бием останалите бе Мите  Grin Grin какво да го мислим толкова ,наши ,ваши ,техни  *pardon* всички под ножа и това е  Tongue  Grin такива каси как да не си ги обираме то е срамота ,щел да ми копа цяла ера за да успее да направи някаква смешна армия с която да ме ударел палячото хаххахахаха  Grin Grin нямало кой и да го хване в защита  *hahaha* ми как да го хване като той няма 1000 войничета една полева да прати даже  Grin Grin смешкото дето като слушам хората които са играли там където е играл пращал атака и биел мода сакън да не го утрепат на връщане или по вероятно е да не му убият някое и друго скъпоценно селянче ,че ще го заболи заешкото сърчице за работниците дето копат   Grin Grin иначе на икономист ми се прави  Grin та на тоя етап ако не грабиш кога ще грабиш бе смешкоооо  Grin Grin от атаки вадя на ден два пъти колкото неговата икономика ,то и затова мога да си позволя да се бия и саюза да копа на висок данък и да си обявяваме на който си искаме войни ,защото всички избиваме за касата от грабежите по е такива каси като тоя  :Smiley Grin ще ми предлага на мен да се биеме ек на ек  Shocked *crazy*  айде бе боженце биеме се ек на ек давай  Grin ще те изям с парцалите бе ей шматарок *BOSS* *HUNTER* аз да не съм ти смешковците дето са ти пуснали аватна някъде някога да просъществуваш въобще  >Grin ще ти скъсам бикините и ще те изкъртя до омазване ей  *JOB* *SARCASTIC*
смешен скоро идва и армията да видим кой ще искара паладините п1рви казах ти на лично преди 2 седмици че няма си развалям играта заради теб и ще ти изтарпя о6те малко празните атаки,радваи се на малко златце сега че ще секне кранчето пускам брони14 след 2 дена смятаи откога тръгва армията и стартирам първо с паладините а ти си пръй фаланги и стрели казах ти чее рано да говориш и всеки  можещ играч може да ме разбере а ликета като тебе   няма кво да те обеждавам в някои работи.
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #891 -: Март 19, 2014, 20:22:57 »

просто съм прекалено убеден че ще ти пръсна армията затова и се заядох отрано с теб да ти видя капацитета на какво си способен с елиментарен блок като моя в момента и маките деца могат да доидат и да вземат малко златце  Grin Grin Grin палячо я нека всеки да види кога ще се зануля и след 3,4,5 часа мойе ми вземе реса дето маистора се хвали че следял
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #892 -: Март 19, 2014, 20:28:01 »

Малко хроники от войната ще има ли Huh?   Cool

Стига си оспамвал темата и Честит Рожден Ден ! Grin Smiley
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #893 -: Март 19, 2014, 20:46:32 »

смешен скоро идва и армията да видим кой ще искара паладините п1рви казах ти на лично преди 2 седмици че няма си развалям играта заради теб и ще ти изтарпя о6те малко празните атаки,радваи се на малко златце сега че ще секне кранчето пускам брони14 след 2 дена смятаи откога тръгва армията и стартирам първо с паладините а ти си пръй фаланги и стрели казах ти чее рано да говориш и всеки  можещ играч може да ме разбере а ликета като тебе   няма кво да те обеждавам в някои работи.

 Grin Grin  Ти още ли имаш очи да се обясняваш след снощния разбор дето ти направих на статистиката и убийството на невинните селяни Grin мен щеше да ме е срам  Undecided  и ако не знаеш български или си отсъствал от училище едно време ,вземи си промени малко правописа ,че трудно ти се разбира какво искаш да кажеш  Tongue аз отдавна съм казал ,че успехи в тази игра могат да постигнат само интелигентни хора с усет към организацията и отборната игра (ти не спадаш към тях  *freak* ) така че не знам кой можещ играч ще те разбере ,но повече предполагам много ти се смеят на писанията  Grin Grin особено последното за брони 14  Shocked леле направо ме уплаши ,аз няма да ги пусна никога сигурно Cry *hahaha* но пък от друга страна това много ме радва, че ще вадиш паладини  Grin много обичам да ги правя на луканка Grin Grin
« Последна редакция: Март 19, 2014, 20:51:02 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #894 -: Март 19, 2014, 20:50:35 »

пускам брони14 след 2 дена смятаи откога тръгва армията и стартирам първо с паладините

 Grin Grin и само да те питам ,ти знаеш ли ,че за паладините трябва и атака меле 14  *hahaha* че гледам не си го пускал от как разпусна тежката войска дето никога не си играл с нея  Grin *hahaha* *hihi* *SARCASTIC* *TEASE* *bravo* *freak* ебати аматьора  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #895 -: Март 19, 2014, 21:05:13 »

Е може да са нинджи неговите бре ... Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #896 -: Март 19, 2014, 21:09:37 »

Стига си оспамвал темата и Честит Рожден Ден ! Grin Smiley
Охоооо и се скатава .... честит и от мен  *cocktail* *cocktail*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #897 -: Март 19, 2014, 21:26:20 »

Охоооо и се скатава .... честит и от мен  *cocktail* *cocktail*


хахахаха като дойде истинския рожден ден ще се чуе навсякъде  , а сега само на запивка го караме   Grin    има още 6 месеца да тренирам до тогава    Grin
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
saison
Гост
« Отговор #898 -: Март 19, 2014, 22:32:10 »

Тва уж са хроники а манекенчето забравило да се похвали че сложили прангите на "великият му  акаунт" _Buhala_ и на  другите му две касички....баси майтапа от рано още го укошарват Grin Grin Grin липсват ми и другите мечета...торбаланка, коалката, енотчето,мецанка котаранки, барбета марбета и сите други подобни Grin
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #899 -: Март 19, 2014, 22:56:52 »

Тя ерата се преполови , ти сега видя че е заключен бухала ...ами браво  Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!