Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:08:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500201 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #840 -: Март 18, 2014, 21:16:52 »

Съюзът ви обяви война на Krieger (Масово съобщение)  >Grin е така се прави шматкииии  Grin Grin като приключиме с тия и се разпаднат съвсем почваме следващия хубав саюз с големи икономисти ,икономики ,ниви ,ферми и т.н. и да ви питам как ще се биете с мотиките ли или с ралото Tongue *freak* Grin
маисторе я кажи сега като бутна 6 5ци  колко военни точки спечели  Tongue  и на това му викате маистор на битките *rose* като жена си
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #841 -: Март 18, 2014, 21:19:21 »

да видим като разбиете всичко ко ще разбиватве после и за твоя информация ще ме гледаш да играя само с 1 поправена крепост понататак ,последната , и централната свикнал сам да гледам такива шматки безпомощни молещи се да не ги бие някои понататаче  *hahaha*
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #842 -: Март 18, 2014, 21:49:39 »

Съюзът ви обяви война на Krieger (Масово съобщение)  >Grin е така се прави шматкииии  Grin Grin като приключиме с тия и се разпаднат съвсем почваме следващия хубав саюз с големи икономисти ,икономики ,ниви ,ферми и т.н. и да ви питам как ще се биете с мотиките ли или с ралото Tongue *freak* Grin
Най лошо е  да те бият с мотики  и рало от тех най  боли   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #843 -: Март 18, 2014, 22:05:33 »

да видим като разбиете всичко ко ще разбиватве после и за твоя информация ще ме гледаш да играя само с 1 поправена крепост понататак ,последната , и централната свикнал сам да гледам такива шматки безпомощни молещи се да не ги бие някои понататаче  *hahaha*

Боли нали ? Grin да те бият като каса ,кой кога иска си праща и си изнася каквото има  Grin Grin ти извади армия и ще има какво друго да ти умира не само крепости и селяци  *freak* много мразя фермерите като почнат да ревът ,а сами си знаят ,че са си донорчета  *pardon* Tongue Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #844 -: Март 18, 2014, 22:08:40 »

Боли нали ? Grin да те бият като каса ,кой кога иска си праща и си изнася каквото има  Grin Grin ти извади армия и ще има какво друго да ти умира не само крепости и селяци  *freak* много мразя фермерите като почнат да ревът ,а сами си знаят ,че са си донорчета  *pardon* Tongue Grin
не боли смешем си ми с тея деиствия както ти казах свикнал съм
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #845 -: Март 18, 2014, 22:10:24 »

Най лошо е  да те бият с мотики  и рало от тех най  боли   *pardon*

 *pardon* Сигурно боли ,ти ще кажеш  Grin мен не може да ме набие някой без армия ,ума не ми го побира как ще стане  *scratch*  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #846 -: Март 18, 2014, 22:13:04 »

106 загубени битки в защита като всяка ера мислиш ли че ще ме заболи от твоите няколко атакаи очаквам оше толкова загуби да направвя и пак няма да боли ,гледаи теб как ще те заболи понататак ,и имам едно предложение ако си маистор ,да се биеме екек апак да видим кои кого ще хване ,или отговора ще ти е играта е саюзна ,точно както ще го очаквам а ако е друг отгова драсни и се надявада е друг и да е на мъжка приказка
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #847 -: Март 18, 2014, 22:13:59 »

не боли смешем си ми с тея деиствия както ти казах свикнал съм

като си свикнал какво ревеш  Grin виждаш ми се като донор ,пращам шест атаки ,носят ми златото ,за мен всичко е ОК и съм много доволен от такива игралци като теб  *bravo* седи си така и успех с големите битки  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #848 -: Март 18, 2014, 22:16:30 »

не рева изобщо кажи си мнението за предложението , тук и сега
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #849 -: Март 18, 2014, 22:19:26 »

106 загубени битки в защита като всяка ера мислиш ли че ще ме заболи от твоите няколко атакаи очаквам оше толкова загуби да направвя и пак няма да боли ,гледаи теб как ще те заболи понататак ,и имам едно предложение ако си маистор ,да се биеме екек апак да видим кои кого ще хване ,или отговора ще ти е играта е саюзна ,точно както ще го очаквам а ако е друг отгова драсни и се надявада е друг и да е на мъжка приказка

Какво да ти отговоря на това Grin Grin аз съм на картата не мога да мръдна от там  Grin всеки е добре дошъл ,най обичам цялата карта да идва и да ми носят на крак армии  *JOB* *SARCASTIC*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #850 -: Март 18, 2014, 22:20:35 »

а за екек нищо не казваш
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #851 -: Март 18, 2014, 22:22:10 »

половинаТА ТИ ОТБОР ГИ ЗНАМ КАТО ИГРАЧИ  добри битки са но ти  сам срещу мен даи да видим
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #852 -: Март 18, 2014, 22:23:06 »

четох ти едно исказване за лукитуки  аз се справих с 5 като него в една ера *hihi*
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #853 -: Март 18, 2014, 22:27:44 »

Ще взема и аз една война да пусна на някого  *hihi*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #854 -: Март 18, 2014, 22:28:08 »

а за екек нищо не казваш

Какво екек бе пич ,казачок ли ще играеш  Grin в една битка не могат да участват повече от две армии какво се обясняваш не мога да те разбера  *gamer* искаш да се занимавам само с теб ли ? това ли ми предлагаш  Cool на това ще ти кажа ,че нямам време да се занимавам само с теб има прекалено много жертви като теб на картата и целта ми е съвсем друга , не съм седнал да се занимавам с бръщолевенето на "каси"  Tongue
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!