Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:19:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500241 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #795 -: Март 16, 2014, 02:32:16 »

Нуци го няма в списъкът на Монк. Ебаси смелият птицевъд ...  *hihi* Grin
« Последна редакция: Март 16, 2014, 02:34:34 от Pavlov » Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #796 -: Март 16, 2014, 02:48:18 »

Провинция 8   xshadownx - (9)   39000   Опожаряване   00:50
Провинция 6   xshadownx - (9)   28000   Опожаряване   00:53  Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #797 -: Март 16, 2014, 03:11:24 »

2014-03-16 01:56:58    Премести    GAMEMASTER    Съюзът ви обяви война на Krieger (Масово...бой до спукване  Grin

 >Grin *JOB* bgflag  Grin Grin *beer* 
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #798 -: Март 16, 2014, 04:23:55 »

Насри, изгорях и аз. Пускай магнетофона и започвай купона.  Grin
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #799 -: Март 16, 2014, 12:02:59 »

2014-03-16 01:56:58    Премести    GAMEMASTER    Съюзът ви обяви война на Krieger (Масово...бой до спукване  Grin

 >Grin *JOB* bgflag  Grin Grin *beer* 
Жоре ... май боя е свършил  *hihi*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #800 -: Март 16, 2014, 13:11:02 »

Пфффф, тея латиноси за какво играят тогава?  Huh? Huh?
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
saison
Гост
« Отговор #801 -: Март 16, 2014, 16:38:36 »

0:0 кат за първа война бива *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #802 -: Март 16, 2014, 18:15:39 »

0:0 кат за първа война бива *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Мисля че точно заради подобно отношение повечето бг съюзи си навякоха неприятности.Колко мислиш ще е резултата ако обявят война на твоя съюз. Второто число на 100% ще е 0.Може да си позволиш да се присмиваш,когато покажеш по-добър резултат.В началото ви помолих за задружна игра срещу чужденците.За пореден път се убеждавам,че е било напразно и че Жоро и компания с право пердашат наред.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
saison
Гост
« Отговор #803 -: Март 16, 2014, 18:47:18 »

Мисля че точно заради подобно отношение повечето бг съюзи си навякоха неприятности.Колко мислиш ще е резултата ако обявят война на твоя съюз. Второто число на 100% ще е 0.Може да си позволиш да се присмиваш,когато покажеш по-добър резултат.В началото ви помолих за задружна игра срещу чужденците.За пореден път се убеждавам,че е било напразно и че Жоро и компания с право пердашат наред.
Какъв ще е резултата ако обявят война на моя скромен съюз ще разберем едва тогава когато и ако обявят. Сега няма как да знаем, а тва относно задружната игра срещу чужденците не виждам защо да е било напразно, нещо не намирам логика защо цитираш мое изкарване и с какво аз възпрепятствам тая изгубена кауза при положение че аз нямам битка с БГ. *pardon* *scratch*
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #804 -: Март 16, 2014, 19:21:25 »

Какъв ще е резултата ако обявят война на моя скромен съюз ще разберем едва тогава когато и ако обявят. Сега няма как да знаем, а тва относно задружната игра срещу чужденците не виждам защо да е било напразно, нещо не намирам логика защо цитираш мое изкарване и с какво аз възпрепятствам тая изгубена кауза при положение че аз нямам битка с БГ. *pardon* *scratch*
Ако не намираш логика,то е защото не я търсиш или просто не мошеш да я видиш.Присмеха към взетото от един бг съюз решение да обяви война е дори по-обидно действие от това да нападнеш бг играч.Защото ти може да не смееш да атакуваш никой в играта,да не говорим за бг.Но пък тук си позволяваш да усмиваш тия които не само се осмеляват,но и постигат резултати.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #805 -: Март 16, 2014, 19:25:37 »

Какъв ще е резултата ако обявят война на моя скромен съюз ще разберем едва тогава когато и ако обявят. Сега няма как да знаем, а тва относно задружната игра срещу чужденците не виждам защо да е било напразно, нещо не намирам логика защо цитираш мое изкарване и с какво аз възпрепятствам тая изгубена кауза при положение че аз нямам битка с БГ. *pardon* *scratch*

Gario ти направи забележка за жлъчното коментарче по повод това че войната е 0 на 0 , то е ясно че задружна игра с безименни мишлета няма как да стане , смешното е ,че тия ще ви набият всички ако нас ни няма защото ако се поинтересуваш малко и прочетеш и техния форум ще видиш че винаги са били най силния саюз където са играли и то на високо нето и имат добра организация на точене на пазар и акаунти , което значи че нашите бг копачи са обречена работа  *hmm* не че ще ме е яд за тях  Grin но ме е яд , че ние никога не се присмиваме на някой който се опитва да напердаши чуждестранен саюз или дори отделен чужд играч , не очакваме благодарности , но такива злобни жалки забележчици поне може да си ги спестите  ;D не виждам нищо смешно че са избягали в мод ,очакваше се ,след 48 ч като се върнат в игра ще им пуснем нова война и ако искат пак да бият мода и след 48 ч пак така  *pardon* златото за войната ли ще ни изплаши  Grin  смешно ми е че писали в техния форум ,че сме се набутали  Grin ще се набутаме пак щом трябва ,поне един БГ саюз да има който да мачка и да ги спъва , не да реве и да се обяснява като вас колко сте велики безимени скрили в дупките си мишлета копаещи 10 месеца, станали маршали от каси и накрая с една битка ако случайно им върже да ударят някой да се бият в гърдите Cool
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #806 -: Март 16, 2014, 19:34:35 »

Ако не намираш логика,то е защото не я търсиш или просто не мошеш да я видиш.Присмеха към взетото от един бг съюз решение да обяви война е дори по-обидно действие от това да нападнеш бг играч.Защото ти може да не смееш да атакуваш никой в играта,да не говорим за бг.Но пък тук си позволяваш да усмиваш тия които не само се осмеляват,но и постигат резултати.
А кога сменихте Съюза
Активен

Авторското Право  Grin
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #807 -: Март 16, 2014, 19:37:28 »

Какъв ще е резултата ако обявят война на моя скромен съюз ще разберем едва тогава когато и ако обявят. Сега няма как да знаем

Кажи си саюза да видиш какъв ще резултата още утре  Grin голям бърборан си и такъв си остана  *pardon* приказки по шипковия храст и нищо повече  Tongue как па един път не каза - браво бе айде нема да се дрънкаме едни други дайте да перебеме тоя или оня или кой ще да е чужденец или саюз ,аз нямам нищо против да играя с който и да било стига да е разбран ,а не с мания за величие без покритие  Wink
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #808 -: Март 16, 2014, 20:06:18 »

А кога сменихте Съюза
Не те разбирам.За каква смяна питаш.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #809 -: Март 16, 2014, 20:24:35 »

Не те разбирам.За каква смяна питаш.
от Тhe Viking  v  Blato
Активен

Авторското Право  Grin
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!