Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:47:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500232 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #570 -: Февруари 23, 2014, 20:37:23 »

1 палячото си ти  2 влади не жлади  извинявай 3 голям правеж си .4 нямам нищо против твоя саюз а против исказванията ти майсторе бияча на армии 5 ще те наблюдавам с интерес макар че неиграя затова съм фантом за теб ,паляк. 6. ти ако не крадеш си нищо нищо и пак нищо ,забавлявай се 7 ще разбереш колко сам голям когато ти падне армията след около още 5 месеца тогава ще е доста по сладко отколкото сега

да запо4ваме със залозите..според мен е 167см  Grin
Активен
gostav
Редник
*

Karma: +5/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #571 -: Февруари 23, 2014, 20:43:01 »

абе тоя що само гледа я дай някои доклад от днеска  че аз моите ги крия да не се хваля  Grin Grin Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #572 -: Февруари 23, 2014, 20:43:44 »

1 палячото си ти  2 влади не жлади  извинявай 3 голям правеж си .4 нямам нищо против твоя саюз а против исказванията ти майсторе бияча на армии 5 ще те наблюдавам с интерес макар че неиграя затова съм фантом за теб ,паляк. 6. ти ако не крадеш си нищо нищо и пак нищо ,забавлявай се 7 ще разбереш колко сам голям когато ти падне армията след около още 5 месеца тогава ще е доста по сладко отколкото сега

Плачко ,не палячо те наричам  Grin сложи си очилата  Tongue явно някога някъде си гризнал шпека и ти от мен и затова е тази безсилна злоба и завист която бълваш ,объркал си мястото  Grin бягай в "изповедалнята"  , то кефа в тази игра е в грабежите и боя с армии не в безмисленно копане и две битки накрая едната от които разбиване  Grin Grin и да ти кажа моя армия няма някой да се похвали че е хванал освен когато съм бан  *locker*  *SARCASTIC* така че ще има да чакаш да го видиш това кога цъфнат налъмите  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
gostav
Редник
*

Karma: +5/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #573 -: Февруари 23, 2014, 20:56:36 »

1 тая година налъмите ще цъфнат защото и моя армия не е падала досега , затова ще ги примерим само дето аз имам морал а ти нямаш нищо, затова не съм ял бой от теб а много се хвалиш и се изказваш неправилно . колкото по малко говориш подобре още си новобранец в тази игра лека виж да биеш някой поляк че да има с кво да се похвалиш пак  *hahaha* *hahaha*
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #574 -: Февруари 23, 2014, 20:57:03 »

да запо4ваме със залозите..според мен е 167см  Grin
Shocked не бе ... No.1  e  Tongue Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
gostav
Редник
*

Karma: +5/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #575 -: Февруари 23, 2014, 21:00:45 »

Shocked не бе ... No.1  e  Tongue Grin Grin
разбрах че ти като говориш не приказваш а деистваш, давай синко
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #576 -: Февруари 23, 2014, 21:01:47 »

 Grin : Grin  Grin

1 тая година налъмите ще цъфнат защото и моя армия не е падала досега , затова ще ги примерим само дето аз имам морал а ти нямаш нищо, затова не съм ял бой от теб а много се хвалиш и се изказваш неправилно . колкото по малко говориш подобре още си новобранец в тази игра лека виж да биеш някой поляк че да има с кво да се похвалиш пак  *hahaha* *hahaha*

Бъди мъж бе ,не палячо ,кажи си кой си щом си толкова голям моралист  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
gostav
Редник
*

Karma: +5/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #577 -: Февруари 23, 2014, 21:03:50 »

Grin : Grin  Grin

Бъди мъж бе ,не палячо ,кажи си кой си щом си толкова голям моралист  Grin Grin
е ще ти кажа бре, има време ,малко търпение
Активен
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #578 -: Февруари 23, 2014, 21:04:53 »

Shocked не бе ... No.1  e  Tongue Grin Grin

ааа не може така тои да е номер 1  ;D ;D
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #579 -: Февруари 23, 2014, 21:09:52 »

ааа не може така тои да е номер 1  ;D ;D

 Grin Grin не той бе ,ти пък  *freak* как тоя безименен смешко ще е No.1  Grin Grin това е някой копач който след време ще стане донорче на военни с една две битки ще подари един два медала и пак няма да има сърце да си каже кой е  Grin Grin ще се опитва да дразни тук и да разтяга локуми и нищо повече  Tongue само дето не знае ,че ги обичаме такива лимони да ни разнообразяват темата с неграмотните си писания  Grin Grin ако беше мъжко момче щеше да си каже кой е още сега и да си застане зад името и приказките ,но типично комплексарски ще си трайка и ако случайно му върже нещо да постигне ще се изкара "гооооолееем" а в противен случай пак ще си мишкува  Grin Grin
« Последна редакция: Февруари 23, 2014, 21:11:45 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
gostav
Редник
*

Karma: +5/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #580 -: Февруари 23, 2014, 21:22:05 »

Grin Grin не той бе ,ти пък  *freak* как тоя безименен смешко ще е No.1  Grin Grin това е някой копач който след време ще стане донорче на военни с една две битки ще подари един два медала и пак няма да има сърце да си каже кой е  Grin Grin ще се опитва да дразни тук и да разтяга локуми и нищо повече  Tongue само дето не знае ,че ги обичаме такива лимони да ни разнообразяват темата с неграмотните си писания  Grin Grin ако беше мъжко момче щеше да си каже кой е още сега и да си застане зад името и приказките ,но типично комплексарски ще си трайка и ако случайно му върже нещо да постигне ще се изкара "гооооолееем" а в противен случай пак ще си мишкува  Grin Grin
обещавам че ако падна пак ще кажа кои съм все пак казах че имам морал нали но едва ли ,а ти ще си останеш манекен  Grin ,оди си показвай звездното тяло някаде
Активен
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #581 -: Февруари 23, 2014, 21:24:00 »

обещавам че ако падна пак ще кажа кои съм все пак казах че имам морал нали но едва ли ,а ти ще си останеш манекен  Grin ,оди си показвай звездното тяло някаде

не сериозно стига с глупостите..тука само аз имам звездно тяло
Активен
gostav
Редник
*

Karma: +5/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #582 -: Февруари 23, 2014, 21:25:42 »

явно си някой които няма странични ангажименти ,навремвто и аз бях така ,играй си играта че в тази игра няма най голям ,казах, ще ти покажа точка ,после мога си оставя армията на някои от бастардс да я доубие но ти си свършен да се научиш да мълчиш
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #583 -: Февруари 23, 2014, 21:34:02 »

явно си някой които няма странични ангажименти ,навремвто и аз бях така ,играй си играта че в тази игра няма най голям ,казах, ще ти покажа точка ,после мога си оставя армията на някои от бастардс да я доубие но ти си свършен да се научиш да мълчиш
Като гледам колко висиш тука явно още си нямаш ангажименти  Grin аз съм фен на капитализма и затова оставям на другите да работят ... все пак работата краси човека , а аз съм достатъчно красив и затова съм се отдал на почивка  *BEACH* Grin Grin  Кажи си сега кой си ,не бой се няма да те нападам щом нямаш армия ,бъди мъж бе  Grin ако въобще знаеш какво е това  Tongue
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #584 -: Февруари 23, 2014, 21:37:19 »

Я , какви неща ставали докато ме няма ... Grin

Манекена аз  ще го бия, не те знам гостав ли какво си там , къде се слагаш ...компренде ?! Cool
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!