Imperia Online България  
Март 28, 2024, 16:05:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500192 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #480 -: Февруари 14, 2014, 18:40:44 »


мдаааааа ..... почна се Smiley
                                                                                                                                                         
това ми хареса ,този добре си го приземил.
Ето и нещо от мен . Битките са от вчера
.PUMATA.(BULGARIA)   SRBURAK(CrazyTurks)   13   6299   3   11   0   0   0
.PUMATA.(BULGARIA)   SRBURAK(CrazyTurks)   348   140961   31   358   0   0   23
.PUMATA.(BULGARIA)   SRBURAK(CrazyTurks)   0   54342   3   0   0   0   0
Браво!Темата започна да прилича на хроники
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #481 -: Февруари 15, 2014, 00:50:21 »

Хрониките не са статистика, бре. В хрониката трябва да има сюжетна линия и описание на развитието ѝ. Омръзна ми да ви обяснявам, че постването на битки е не само безинтересно, но и съдържа пълна липса на въображение.
Рестарт!
Нашият съюз беше замерян от някакъв Макиавел със заплахи и то точно в момент, в който проучвахме тежки. Спъна се в Резо(няма да ви показвам статистика, тъй като предисторията на битката е по-интересна) и част от нас, утре пуска манифактурата. Играта е съюзна и по тази причина се играе на етапи, в които всеки от играчите в съюза поема топката.
« Последна редакция: Февруари 15, 2014, 00:54:58 от Pavlov » Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #482 -: Февруари 15, 2014, 00:56:07 »

Хрониките не са статистика, бре. В хрониката трябва да има сюжетна линия и описание на развитието ѝ. Омръзна ми да ви обяснявам, че постването на битки е не само безинтересно, но и съдържа пълна липса на въображение.
Рестарт!
Нашият съюз беше замерян от някакъв Макиавел със заплахи и то точно в момент, в който проучвахме тежки. Спъна се в Резо(няма да ви показвам статистика, тъй като предисторията на битката е по-интересна) и част от нас от утре пуска манифуктарата. Играта е съюзна и по тази причина се играе на етапи, в които всеки от играчите в съюза поема топката.

Кой ти е искал пък на теб обясненията  Grin Grin запази за себе си въображаемото си въображение  *freak* рестарт  Tongue *JOB*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #483 -: Февруари 15, 2014, 00:58:21 »

Ба това е чичко тревичко бе, къв Павел ви годни.  *crazy*
Тишо, кажи честно - коя част от този пост ти е иронична, че ме затрудни?
Ще ти кажа аз какво мисля, ама защо да го правя, като няма да ме разбереш?  Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #484 -: Февруари 15, 2014, 01:00:30 »

Кърти, namhlanje usuku - ukhisimusi !
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #485 -: Февруари 15, 2014, 01:12:06 »

За съжаление, самата конфиденциалност  *freak* като важен елемент в играта, не позволява да се правят истински хроники в реално време  Undecided 
И чужденците напразно надничат да мернат нещо смислено и интересно  Grin
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
AlexanderB
Редник
*

Karma: +6/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 43



Профил
« Отговор #486 -: Февруари 15, 2014, 03:57:06 »

Спряхте да обръщате внимание на Павлов и почнахте с хрониките ,той се обиди че не е в центъра на вниманието и почна да ви прави забележки за постовете ви , които според него трябва да имат сюжетна линия ,увод, теза 1 ,теза 2 , аргументация , заключение , така че колеги почвайте да пишете  есета на битките си   *hahaha* *hahaha*
Жена ти е учителка ,умна жена предполагам , но как търпи такъв дървен философ ,като теб .....   *xxx*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #487 -: Февруари 15, 2014, 04:16:11 »

Александър, семейството си е лично негова работа. Имаше един като тебе дето намесваше и децата.  Wink Wink
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #488 -: Февруари 15, 2014, 04:38:12 »

Спряхте да обръщате внимание на Павлов и почнахте с хрониките ,той се обиди че не е в центъра на вниманието и почна да ви прави забележки за постовете ви , които според него трябва да имат сюжетна линия ,увод, теза 1 ,теза 2 , аргументация , заключение , така че колеги почвайте да пишете  есета на битките си   *hahaha* *hahaha*
Жена ти е учителка ,умна жена предполагам , но как търпи такъв дървен философ ,като теб .....   *xxx*
Да ти кажа и аз се чудя как ме търпи ... приемаш ли хипотезата, че е достатъчно умна?
Приемам, че приемаш хипотезата. А сега си обясни, дали ме търпи или обичайки ме, приема особеностите на моят характер?  Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #489 -: Февруари 15, 2014, 04:49:08 »

Както се ока - по съвсем хронологичен начин искам да акцентирам вашето внимание върху митковщината(русизъм, съобразен с култутурните нужди на четящите):
Митко
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #490 -: Февруари 15, 2014, 05:09:33 »

Владо, нерде Сашко, нерде Деси. Според нас(а) се втурна наготово. Аз лично очаквам панегирици, описвайки хубавата субкултура, противопоставяйки или съпоставайки я(тук е ситуацията за облог) на сълза-девическата апологетика.
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #491 -: Февруари 15, 2014, 06:35:28 »

Хрониките не са статистика, бре. В хрониката трябва да има сюжетна линия и описание на развитието ѝ. Омръзна ми да ви обяснявам, че постването на битки е не само безинтересно, но и съдържа пълна липса на въображение.
Рестарт!
Нашият съюз беше замерян от някакъв Макиавел със заплахи и то точно в момент, в който проучвахме тежки. Спъна се в Резо(няма да ви показвам статистика, тъй като предисторията на битката е по-интересна) и част от нас, утре пуска манифактурата. Играта е съюзна и по тази причина се играе на етапи, в които всеки от играчите в съюза поема топката.
Ние ще предлагаме статистика/непълна/.Причините са изтъкнати в поста на funtomas.Ти може да вмъкваш сюжет.Само не се отплесвай много с анализ на пешещите тук лица.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
AlexanderB
Редник
*

Karma: +6/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 43



Профил
« Отговор #492 -: Февруари 15, 2014, 06:43:24 »

Галахад , Павлов ме  е разбрал и ми обясни причините поради,които го търпи ,а ти явно не разбра , не бих намесил нито децата му, нито жена му ,за да го обидя , прибързваш с анализите ,че имало още един като мен Wink  *cocktail*
Активен
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #493 -: Февруари 16, 2014, 14:46:32 »

Сашко ти от кога прописа във Форума бе зайче  Grin
Активен

Bastards forever
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #494 -: Февруари 16, 2014, 20:11:42 »

При кригерите има бг-кадър ?
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!