Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:38:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500179 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #405 -: Февруари 02, 2014, 14:00:45 »

А аз ще добавя че и без Манекена пазара се точи ЯКО.То няма час от денонощието през който да не мине оферта на поне половин цена.Чудно къде са другите наказани.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #406 -: Февруари 02, 2014, 14:01:31 »

Tи в ИО си мн добър.Всъщност ти си един прекрасен спринтьор,но като Бен Джонсън.Това си ти Grin
За хрониките-палежи яко,Манекена пак наказан. Wink

Поне съм  " прекрасен спринтьор" *V*   а ти "чичко спиш ли"  не каза играеш ли в този свят или и "охлюв" не си даже пълнеж по каратата Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
gogata2013
Гост
« Отговор #407 -: Февруари 02, 2014, 14:07:30 »

А аз ще добавя че и без Манекена пазара се точи ЯКО.То няма час от денонощието през който да не мине оферта на поне половин цена.Чудно къде са другите наказани.
Няма проблем с офертите, които се виждат - проблемът е с тия, дето минават под масата.  Grin Grin

Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #408 -: Февруари 02, 2014, 14:16:42 »

А аз ще добавя че и без Манекена пазара се точи ЯКО.То няма час от денонощието през който да не мине оферта на поне половин цена.Чудно къде са другите наказани.

Галине елементарно е след като чух отговора на супорта защо съм наказан ... докладване му е майката ,както за мен са писали по 100 доклада на ден и без значение има ли основание ,закачиш ли ниска оферта отиваш в канала ,а явно няма кой да ги докладва чужденците ...  Смешно ми стана супорта колко лесно може да бъде манипулиран в това отношение - "НЕЛЕГАЛНА ТЪРГОВИЯ"  Grin Grin такъв термин няма в правилата ,не го бях чувал в тази игра даже ,няма сходство по ИП няма нищо ,но има взаимодействие през пазара разбираш ли  Grin купуваш на някой офертата на 1/2 докладват те всички и си заминаваш  Grin на мен ми е ясно че съм трън в очите на всички шматки и няма да се спре докладването - та питах супорта като ме отключат утре аз пазара мога ли да ползвам или да се надявам да не купя някоя оферта на 1/2 че си заминах в бан веднага  Grin Grin чакам отговор "от умрял писмо"  *freak* Tongue
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #409 -: Февруари 02, 2014, 15:56:38 »

Те по тази причина трябва всеки да заключат.Всеки е намазвал тънка оферта.Понякога и неволно се получава да закупиш евтин рес.Ами да се фиксират тия цени.Половината свят точи,а наказват няколко човека.А ако ще е такъв пазара да махнат наказанията за търговия.Не може да се наказва избирателно.Или всички нарушители или никой.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #410 -: Февруари 02, 2014, 17:56:45 »

Така. И Гъдьо, проницателният предсказател влезе в кошарката. Не знам, но явно смътно се усещате как ви размахвам гегата и ви задейства стадното чувство?  *hahaha*
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #411 -: Февруари 02, 2014, 18:11:30 »

Галине забелязваш ли нашия "клоун" как има няма изчезне, па го гложди гложди че не си е изиграл програмата и се появява ненадейно да изнесе поредната пиеска "сълза и смях , защо ли съм мамо сам и неразбран"  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #412 -: Февруари 02, 2014, 18:17:27 »

Като чета тая тема, наистина не ми мяза на "Хроники" ... по-скоро ми прилича на болничен картон - тоя на Павлов  Grin Grin Grin  
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #413 -: Февруари 03, 2014, 19:07:03 »

галине как се моля и аз да скрият цените на пазара да не се точи ма не става , а знаеш че турците са майстори на точенето. нас за по малко откраднато ни наказват ,за тях няма наказания а отдавна не ме оставят да им намажа ските все ме наказват ,щот  пуснах 3 пъти  в форума как прехварлят по 40 мил за 2-3 4аса от 1 човек , ,поляците са мърша ,силните италианци неиграят само  турчалята.
« Последна редакция: Февруари 03, 2014, 19:14:08 от bojidarmir » Активен
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #414 -: Февруари 03, 2014, 22:54:07 »

И на това ако му се вика игра... Всичко опира кой ще направи по голяма далавера или схема за точене,мамене и всичко от тоя род , че да дръпне пред другите и да се бие в гърдите колко е велик. Айде сега кажете си ,ама ЧЕСТНО,имате ли поне по 1 ера в която да сте били съвсем по правилата ?  *pardon*
ЗА ХРОНИКИТЕ: Мъчим се някак си да сме онлайн,ама колко успяваме е друга хава. Гледам модела е без окови,не че тоя акаунт му е притрябвал,ама айде пичове дайте малко по така,сериозно някак си,да понабием малко тея турчоля, че по големи измамници от тях вярно няма. Даже се чудя от къде нерви да се занимават с тея пазари постоянно  *crazy*
Ако пък не,кажете си всеки да си играе за себе си,да си си прехвърлят дръвца и винкел на пазара и пак да се кара по старо му, българска му работа дето се вика.
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #415 -: Февруари 04, 2014, 06:56:18 »

Турците ги мачкахме в 14ти,още преди да обединят там няколко свята.Аз и моите приятели винаги сме ги "уважавали".Многократно и продължително.Истината е че са едни от най-слабите бойци,но и най- наглите нарушители.При тях варианта е бой по всички акаунти с турси флаг.Започват да правят армии на касите си и пращат атаки без следене и се превръщат в идеални донори на военни и доблест.Латиносите са ден до бладне.При първия провал и се отказват.Румънци и Хървати са с балкански нрав.Добри бойци,но започват с битките отрано и остават в ниското нето.Ако Луки играе,поляците ще създават много проблеми.Като обобщение:-Дори и да не си помагаме,достатъчно е да не си пречим и няма кой да ни спре да доминираме в света.
« Последна редакция: Февруари 04, 2014, 08:05:29 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #416 -: Февруари 04, 2014, 14:08:56 »

Значи - хем така , хем онака  Grin  Игра ако е само - ще си я игреме без да ни пука и без да правим стртегии тука.Щото докато чета, всичко е ок, и после като видя съседчето българче как го граааааааааабят ли граааааааааабят лукитуки и компания  Grin  да си призная предпочитам да го обера аз.Що да храни чуждото като може да храни нашето и то да бие чуждото?
Активен
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #417 -: Февруари 04, 2014, 14:09:52 »

Викам всички БГ каси които са решили да си играят само за удоволствие ( а удоволствието им не идва от победа в играта ) да идат в някой съюз БГФАРМ и да си ги тупаме  Grin
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #418 -: Февруари 04, 2014, 20:14:05 »

Викам всички БГ каси които са решили да си играят само за удоволствие ( а удоволствието им не идва от победа в играта ) да идат в някой съюз БГФАРМ и да си ги тупаме  Grin
Тупай мен , ако ти стиска ...
Активен

Close enough to ...BASTARDS
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #419 -: Февруари 04, 2014, 20:25:15 »

Значи - хем така , хем онака  Grin  Игра ако е само - ще си я игреме без да ни пука и без да правим стртегии тука.Щото докато чета, всичко е ок, и после като видя съседчето българче как го граааааааааабят ли граааааааааабят лукитуки и компания  Grin  да си призная предпочитам да го обера аз.Що да храни чуждото като може да храни нашето и то да бие чуждото?
Те такива биячи като тебе,щом ги подкарам в играта оревават форума.Това че съм за задружна игра,не значи че няма да смажа келешите в нея.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!