Imperia Online България  
Март 29, 2024, 18:53:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500356 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #390 -: Февруари 02, 2014, 03:54:58 »

Абе, Къртьо, фамилията ти да не е Пеевски? А?  Grin  
Оня с добрите слова като първо име очевидно не те обича, а ти очевидно не обичаш да си умен. Делянееее!  Grin
П.с. Казах ти да се гмурнеш в хомота, ама реши да се направиш на интер(гвинтер-нем.)добиче. Направо се изтипоса в андроидноморфна "одежда".
П.с. Наско, не те изпускам от поглед ...  Grin
« Последна редакция: Февруари 02, 2014, 04:26:37 от Pavlov » Активен
SantaSara
"АЗ СЪМ ГРАЖДАНИН НА СВЕТА!" Диоген от Синопа
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« Отговор #391 -: Февруари 02, 2014, 05:41:41 »

Уважаеми имперци- "Ветерани"! ... Защо се излагате така, не мога да разбера!!!!  *pardon* Sad Тази тема е тотално облята със спам и няма нищо общо с хроники на света, който така любезно след много молби, мрънкане и жалване ни беше предоставен от админите на играта!  Аз не веднъж съм се жалвала от тях, но когато трябва са се похвалят не бива да си премълчаваме *rose*... Дадоха ни едно БЕЗПЛАТНО пространство,за да си играем любимата ни версия 4  и нека го правим достойно, без всички тия дяволии дето масово се използват! То наистина е срамно, след толкова молби да запазят поне един свят от V4, сега да ги занимаваме с поредните простотии  на комплексирани хора, които явно не могат в живота да се докажат, та ползват какви ли не методи, за да го постигнат... поне виртуално!   Извинявам се, ако съм обидила някой!   ???Относно самата тема -  това не е тема "хроники" , а е тема " нямам какво да правя - дай да си начеша езика на клавиатурата"  Sad Да бяхте кръстили темата - "клюки, интриги и спам..."  !

« Последна редакция: Февруари 02, 2014, 05:43:33 от SantaSara » Активен

"...Пак злото вредом иде от това,
че хората не са във всичко равни,
и пак рискува своята глава,
тоз, който справедливост търси явно!
       Пак по-подъл е, който е богат,
       а честният накрая става беден!
       Човек за човека уж е брат,
       Но някой пак е "Първи", а друг "последен"...
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #392 -: Февруари 02, 2014, 08:49:41 »

Двурък хедонизъм, ръ'йш.
По допирателната сме поне в сезона! М?
Jingle Bell Rock
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #393 -: Февруари 02, 2014, 12:05:01 »

Двурък хедонизъм, ръ'йш.
По допирателната сме поне в сезона! М?
Jingle Bell Rock
Замислял ли си се как те възприемат хората. Беше интересен в първите няколко поста.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #394 -: Февруари 02, 2014, 12:54:11 »

Галине остави човеко бе  Grin имаме си безплатен клоун ти са зор да му сецнеш музата  *freak*  *SARCASTIC* на мен пък ми е мнооо приятен павловчето ,даже бие в пъти пъти еволита и суперлюбо по идиотъпокретенизъм  Grin Grin
« Последна редакция: Февруари 02, 2014, 13:09:14 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #395 -: Февруари 02, 2014, 13:01:28 »

Замислял ли си се как те възприемат хората. Беше интересен в първите няколко поста.
Ти от хората ли си?  Wink
...
Кърти, взе да влизаш в отбранителен режим? Всеки път, в който се чувстваш слаб, започваш с някакви сравнения и обвинения.  Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #396 -: Февруари 02, 2014, 13:06:18 »

Забележи Галине ,че нищо не повлиява на мъдрите МУ разсъждения *freak*  и винаги е в режим милия - кога на ток  кога на вода явно поне е наясно с режимите - абе капацитет във всяко отношение - "шапка" ше му сваляме като го "видиме"  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #397 -: Февруари 02, 2014, 13:11:44 »

Аз пък се чудя от известно време - защо не направиш усилия да пишеш поне малко по-грамотно? Затруднявам се да проследя семантиката, която продуцираш. Сигурен съм, че и на "хората" им е трудно ...
Хайде, изчезвам за няколко дни, че изпитвам скука тук.  Grin
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #398 -: Февруари 02, 2014, 13:17:12 »

Тоя човек има проблеми Жоро.Редно е някой да му го каже.Учудващо е че има достъп до нет.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #399 -: Февруари 02, 2014, 13:17:23 »

Аз какво ти разправям  Grin "капацитееееееет"  X) отвсякъде  *freak*  *db* Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #400 -: Февруари 02, 2014, 13:20:27 »

Мисля си.Зимата яко захапа и някои учереждения явно са изчепали лимитите си.Та се е наложило да се освободят от част от пациентите .Макар че точно с този са сгрешили.
« Последна редакция: Февруари 02, 2014, 13:22:36 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #401 -: Февруари 02, 2014, 13:27:34 »

 Grin Нееееее ... добре са направили да ти кажа ,без него няма да е същото тук   *freak*  къната го няма да ръси неподражаеми мъдрости ,поне павловчето да ни весели  Grin Grin заслужава да му посветим някое писание да му чуем "мъдрия" коментар  Grin ще помоля кака  *rose* да му посвети някоя "поема за капацитета"  заслужава тоз субект  *SARCASTIC*
« Последна редакция: Февруари 02, 2014, 13:30:12 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #402 -: Февруари 02, 2014, 13:31:12 »

А нещо по хрониките?Манекен?То това са хроники,а не Залата на срама,но все пак опитай. Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #403 -: Февруари 02, 2014, 13:41:36 »

А нещо по хрониките?Манекен?То това са хроники,а не Залата на срама,но все пак опитай. Wink

Ти играеш ли въобще е този свят та имаш претенции  Grin Grin а и като гледам аз съм единствения тук който започна да поства доклади и въобще да говори по темата и от там нататъка само спамаджии се появихте чък и с претенции  *freak*  Тоя пожарникара дето го пребих не е запалил никой от нас но тормозеше цялата карта и никой не можеше друг да го бие ,Гарио предложи да се хванеме да претрепаме първо чужденците и после да си мериме пишките помежду си - ни дума - ни отговори - нищо - всичко живо се направи че не виждат поста му  Shocked така че палячо не ми се прави на интересен да ми говориш за зала на срама и т.н.  дай някой доклад ,хроникирай нещо ,предложи нещо ако имаш "капацитет" въобще ,а ако не си в този свят или не ти стига силицата за резултати бягай да си играеш с израстъка ти ако имаш такъв  Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #404 -: Февруари 02, 2014, 13:53:18 »

Tи в ИО си мн добър.Всъщност ти си един прекрасен спринтьор,но като Бен Джонсън.Това си ти Grin
За хрониките-палежи яко,Манекена пак наказан. Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!