Imperia Online България  
Март 29, 2024, 15:25:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500327 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #330 -: Януари 29, 2014, 13:09:50 »

Абе, не си права - познаваш ги, ама под други партизански имена.  Grin Grin

Е затова сте ми много смешни всички такива и ви наричам палячовци ,лимони ,шматки и каквото ми дойде и реално сте си такива  Grin Grin Grin
Какво се криете като мишки бе никой няма да ви набие  *freak* кажете си кои сте или ви е срам от вас самите и името което носите или делата са ви жалки *pardon* не мога да ви разбера комплексарските душички  *crazy* или си въобразявате че сте много хитри скрити зад партизанските имена ,спамещи с единствената мисъл да подразнят другите или да се направят на интересни пред самите себе си хранейки жалкото си и страхливо его  *db* браво палячковци ,да сте живи и здрави и все така гоооолеми и абсолютни клоуни  *TEASE*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #331 -: Януари 29, 2014, 13:17:41 »

Изобщо не допускаш,че смяната на никовете във форума може да е по повод подобен на вашите смени нали? Жлъч и обиди да има. Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gogata2013
Гост
« Отговор #332 -: Януари 29, 2014, 13:33:04 »

Е затова сте ми много смешни всички такива и ви наричам палячовци ,лимони ,шматки и каквото ми дойде и реално сте си такива  Grin Grin Grin
Какво се криете като мишки бе никой няма да ви набие  *freak* кажете си кои сте или ви е срам от вас самите и името което носите или делата са ви жалки *pardon* не мога да ви разбера комплексарските душички  *crazy* или си въобразявате че сте много хитри скрити зад партизанските имена ,спамещи с единствената мисъл да подразнят другите или да се направят на интересни пред самите себе си хранейки жалкото си и страхливо его  *db* браво палячковци ,да сте живи и здрави и все така гоооолеми и абсолютни клоуни  *TEASE*
  *suicide* А колко по-лесно би било да попиташ: "А ти кой си?" Нали? Поне щеше да спестиш доста хрущялна тъкан на фалангите.  *HOSPITAL*
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #333 -: Януари 29, 2014, 15:25:53 »

  *suicide* А колко по-лесно би било да попиташ: "А ти кой си?" Нали? Поне щеше да спестиш доста хрущялна тъкан на фалангите.  *HOSPITAL*


Питам всеки ден ,никой не си казва , а и ми е все тая вече  *beer*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
gogata2013
Гост
« Отговор #334 -: Януари 29, 2014, 15:35:49 »

Питам всеки ден ,никой не си казва , а и ми е все тая вече  *beer*
Мен никой не ме е питал, пък аз си държа на личното отношение.   *freak*
Активен
ihivanov
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #335 -: Януари 29, 2014, 17:32:52 »

Ето Я. Принцесоооо Grin

Павлов, така ли те нарича Скелета докато те оправя? *hahaha*
Активен
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #336 -: Януари 30, 2014, 00:13:00 »

Он като говори не приказва  Cool



До тук бяхме с играта  Cry , ама ще влизам да ви гледам как се развивате,все пак толкова приказки се изприказваха, поне да видим кой ще успее да ги покрие и кой ще си остана въздух под налягане.
Успех с играта и извън нея  *gamer*
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #337 -: Януари 30, 2014, 13:32:42 »

Манекена е ударен. Ако не се е отказал ще има пищене и гавра с трупове. Може да се обзаложа с който желае. Grin Grin Wink
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #338 -: Януари 30, 2014, 13:37:31 »

Гаврата ще е с тези които са го ударили.И пищенето ще е от тях.А така като гледам доблеста му и съотношението на избитите и загубените войски,Жоро може и медал ще вземе от това удряне.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #339 -: Януари 30, 2014, 13:55:45 »

Манекена е ударен. Ако не се е отказал ще има пищене и гавра с трупове. Може да се обзаложа с който желае. Grin Grin Wink
Които  и  да играч  при положени че   3  заклучен бива опожарен и ограбен    няма  такъв   които да е оцелял  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
gogata2013
Гост
« Отговор #340 -: Януари 30, 2014, 14:06:18 »

Които  и  да играч  при положени че   3  заклучен бива опожарен и ограбен    няма  такъв   които да е оцелял  *pardon*
Цецко, играй си класиката и не се изказвай неподготвен. Kiss
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #341 -: Януари 30, 2014, 14:25:07 »

Гоше  играси    свят 3 с  мултаците  и  ревящите
 Много ми е  чудно  защо ви е направиха   безплатна секи   да се прави на играчли   *hahaha*
Активен

Авторското Право  Grin
gogata2013
Гост
« Отговор #342 -: Януари 30, 2014, 14:29:11 »

Цецко, играя и в 1, без армия съм и на ниско нето - ела ми на гости.  Grin Grin  Kiss
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #343 -: Януари 30, 2014, 14:30:22 »

Цецко, играя и в 1, без армия съм и на ниско нето - ела ми на гости.  Grin Grin  Kiss
  И аз и  какво  от това    то и  там като тука игра 70  човека   50 от които  бг   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #344 -: Януари 30, 2014, 14:33:53 »

Междо другото  Гоше  ти  се криеш и не казваш кои си в  1   Tongue
 *beer* *TEASE*
Активен

Авторското Право  Grin
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!