Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:53:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500252 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #315 -: Януари 29, 2014, 02:56:52 »

Стигаме до един катарзисен момент:
Кажи честно  Shocked Днес е скапан ден  Cry Ще отида да се самозапаля 
Всички се надяваме, че нашият герой не се е самозапалил (както ще проличи от последващата история).
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #316 -: Януари 29, 2014, 03:01:54 »

Ако се чудите дали нашият герой се е самозапалил - не е. Жив е, освен това е добил житейска мъдрост. Прочетете сами:
Е то 85% от вихрещите се армии са за палеж  *pardon*  кво да грабиш толкова в тоя етап на играта  *xxx*
Значи тук героят самоуверено знае кое как става и няколко мига след това заявява:
То и аз искам да си изясня някой неща, ма няма с кой  Grin
Мъчно ми е, уважаеми, мъчно ми е за милото същество. Колко има да сподели, а колко няма с кого ...  Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #317 -: Януари 29, 2014, 03:03:07 »

Хайде утре ще продължим сериала, че нещо ми писна ...  Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #318 -: Януари 29, 2014, 03:39:05 »

След непреодолими молби на фенки и фенове(алуминий, ти си  Grin) реших да не отлагам прииказката за Тишо или Тишовата приказка и продължавам:
Обзет от мъка и тежки дилеми, нашият герой, създал една героична статистика, промълвява:
Цитат
(Realm 3)
Точки : 3397
Класиране : 1
Спечелени битки в защита 0
Загубени битки в защита 5
Спечелени битки в нападение 0
Опожарявания на врага 0

Мноо ме мъчи - къде замина тоя дето ми обясняваше как се стартира играта, щото сигура само той може да ми помогне, ако е възможно с конкретика. Какво е построил и какъв ресурс е изкопал през тия 21дни и за какво трябва по ред на номерата да го похарчи за да има тия точки без нито един войник и без да граби, при положение, че са го и палили.  Cry
Напълно объркан, с дисаги, пълни с мъдрост, героят е на път да се разплаче и видимо го прави със следното изявление:
 Нещо не разбрах, я дай пак ако е възможно - какви нерви, какво бяло знаме, какъв 95-ти свят.  Няма нерви има мъкааа мъка мъка мъка  Grin
Хем твърди, че му е мъчно, хем реве и напоява със сълзи земята, посивяла от марша на войници ... 'дет се вика! Grin
« Последна редакция: Януари 29, 2014, 03:41:11 от Pavlov » Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #319 -: Януари 29, 2014, 03:52:29 »

И сега започва една иронична серия:
 Уха ще се спукам от смях - умопомрачително чувство за хумор  Grin
Как да отвърнеш на нещо, което не разбираш?  Grin
Като изкараш 10 ери борейки се с вятърни мелници и ти ще придобиеш същото, не се смей на патилото.  Grin Grin
Тук сме напълно заиграни.
 па много ери много нещо Дънкан Маклауд
Шотландският пич, известен със своето безсмъртие се споменава и от бате Жоро, малко по-късно. Отбелязвам, за да няма недоразбрали "тишината".
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #320 -: Януари 29, 2014, 04:00:33 »

Тук се намесва г'син nana3a със запомнящото се:
Tisho момчето явно може да ферми по-добре от тебе  Grin
Ебаси, как да не ти изстине мозъка при този възглас? А?
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #321 -: Януари 29, 2014, 04:03:06 »

Любимият ми наси промълвява ни в клин- ни в ръкав следното:
Да бе, чак три пъти по-добре да ферми от мен?  За два пъти по-добре съм съгласен, ама три пъти...  Undecided *hmm*
Хихихи, наси, кой го боли, къде те боли, бре?  Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #322 -: Януари 29, 2014, 04:11:00 »

Тишо нарушава тишината, обгърнала собствената му особа и съвсем нескромно заявява:
Е аз да не съм сводник бре  Grin Па и гледам не сте само кочове  ;D
И тук вече прекрачва разумната граница и тегли един (ако ми позволите така да се изкажа) интелектуален тегел в полето на неизвестността:
  Виж сега работнико в цирк, който разсмива публиката, като цяло влизам тук да се забавлявам,ама ти много на сериозно се взе. Успокой малко топката и, ако капацитетът ти е достатъчно ограничен, за да не хващаш нотката сърказъм в почти всичките ми публикации, просто не се напрягай да ги четеш. Нито ме познаваш, нито познаваш играта ми, за да се изказваш така... кафяво компетентно.
« Последна редакция: Януари 29, 2014, 04:19:20 от Pavlov » Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #323 -: Януари 29, 2014, 04:18:43 »

Строг, но справедлив ... като фюрера.  Grin
Отиваме на страница 9-та, със следните три публикации:
 
   Grin Grin Grin Grin Grin  баси ако някой ти разбира на тебе какво и на кого пишеш ще го призная. Явно от каквото и да страдаш - то е в доста тежка форма  Grin
   *sos* *sos* *sos* *sos* *sos*
  Часовете по четене и осмисляне на текст явно са били специализирани за тези които имат нужда - аз не съм чувал за тях, тъй като не ми се е налагало да взимам такива уроци.  Grin Grin Grin
Очевидно писалият ги има някакви колебания относно написаното от него, но с един (направо комсомолски) устрем се опитва да обясни битието и онтологичият смисъл на съществуването на човека с няколко прости емотикони и въздържание от участие в активността на живота (ебаси, как се натъжих).
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #324 -: Януари 29, 2014, 04:22:14 »

Вече наистина се уморих да анализирам. Очаквайте завършека на тази сесия и началото на патилата на Манекена. Много материал - много има за писане. До нови срещи!  Grin
Активен
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #325 -: Януари 29, 2014, 10:20:43 »

Pavlov и половината тука наистина сте с тежки диагнози  Grin Добре, че не си ми пред очите защото такова лечение щех да ти тресна, че шяха да ме включат в учебника по медицина. Тая държава се напълни с такива откачалки.
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #326 -: Януари 29, 2014, 10:25:26 »

Имам една молба към всички.Тази 1ва ера в този последен свят от истиската ИО,макар че няма да е последна,ще е най-интересна и занимателна и ще се доближи до най-добрите години на играта-Хайде като за последно ,всички да забравим враждите и различията помежду си и да съсредоточим усилията си срещу чуждестранните играчи.22 станици постове и само в 1 Жоро споменава как е оправил един чуждестранен пироман.Останалото е само помия.Почти всеки ползва мултиакаунт.Било за нагласени битки и войни,точене през пазара или просто за да избере най-удачният акаунт.Не е нужно да се плюем и излагаме взаимно.В този последен свят са се събрали играчите от всички светове и сега е момета да покажем че и българите могат да играят задружно.Какъв по добър завършек на ИО от това,в края на ерата да можем да покажем снимка подобна на тази която постна Жоро.Снимка показваща тотално превъзходсво на България в тази игра.Съсредоточете уменията и хъса си срещу чужденците .
« Последна редакция: Януари 29, 2014, 12:39:02 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
BabaMeca
Редник
*

Karma: +14/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #327 -: Януари 29, 2014, 11:17:40 »

Повечето от тия,които ми споменават името не съм ги чувала,че съществуват.Не смятам и да си губя времето да ги коментирам. Дели отдвана получи бан в тоя форум и предполагам това ми включване ще бъде кратко. С Къртача който е играл знае що за човек е и що за играч е и,ако Бастардс решат да заиграят сериозно - шанс няма никой.  *rose* Затова и ревете толкова,защото вътрешно в душичките си мънички знаете това.Точно затова и се нахвърляте само срещу Бастардс и срещу никой друг. Гледам, яростно защитавате и другия бг играч,който е на първо място - нищожество, което преди време ми изрева за помощ в реалния живот и аз протегнах ръка.И същото това дребно човече ми се изплю на подадената ръка.Нямам кво да го коментирам повече и него.Не получи наказание в играта,ма живота го е наказал достатъчно. Играта отдавна не си заслужава,а хората останали в нея - все по-малко. И що за хроники са това? Хроники бяха тези които пишеше Roxxy. Това тука трябва да иде в коша, защото в голямата си част, дори е лишено от чувство за хумор.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #328 -: Януари 29, 2014, 11:50:09 »

Здравей Дели *rose*
Без теб този форум/тази хроника е скучна.
Малко хора са липсвали на този форум,такива като теб и Ахил примерно.
Успех.
Нищо лично към Бастардите,шоу да става.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gogata2013
Гост
« Отговор #329 -: Януари 29, 2014, 12:28:56 »

Повечето от тия,които ми споменават името не съм ги чувала,че съществуват.Не смятам и да си губя времето да ги коментирам. Дели отдвана получи бан в тоя форум и предполагам това ми включване ще бъде кратко. С Къртача който е играл знае що за човек е и що за играч е и,ако Бастардс решат да заиграят сериозно - шанс няма никой.  *rose* Затова и ревете толкова,защото вътрешно в душичките си мънички знаете това.Точно затова и се нахвърляте само срещу Бастардс и срещу никой друг. Гледам, яростно защитавате и другия бг играч,който е на първо място - нищожество, което преди време ми изрева за помощ в реалния живот и аз протегнах ръка.И същото това дребно човече ми се изплю на подадената ръка.Нямам кво да го коментирам повече и него.Не получи наказание в играта,ма живота го е наказал достатъчно. Играта отдавна не си заслужава,а хората останали в нея - все по-малко. И що за хроники са това? Хроники бяха тези които пишеше Roxxy. Това тука трябва да иде в коша, защото в голямата си част, дори е лишено от чувство за хумор.
Абе, не си права - познаваш ги, ама под други партизански имена.  Grin Grin
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!