Imperia Online България  
Март 28, 2024, 16:39:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500199 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #240 -: Януари 28, 2014, 23:15:10 »

Хммм,тук било интересно.. Grin
Жоре,пак ли какиното те наказаха?
Активен
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #241 -: Януари 28, 2014, 23:16:30 »

Мислиш ли, че ми дреме дали ще ме удариш или не ?

Предварителното оправдаване е много яка тактика. Едва ли аз се оставих да ме удариш  *hahaha*.

Нещо не разбра:
Пука , че ми дреме за ИО, аз отдавна не играя, просто влизам да убия времето. И сега ако не си разбрал значи потенциала,тип умствен багаж ти е малко или се губи някъде по трасето.  Cool
Активен

Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #242 -: Януари 28, 2014, 23:18:45 »

Хммм,тук било интересно.. Grin
Жоре,пак ли какиното те наказаха?
Жени, проблемът не е само Жорето. Влади какъв Пегас язди - направо лети ...  Grin
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #243 -: Януари 28, 2014, 23:20:16 »

Нещо не разбра:
Пука , че ми дреме за ИО, аз отдавна не играя, просто влизам да убия времето. И сега ако не си разбрал значи потенциала,тип умствен багаж ти е малко или се губи някъде по трасето.  Cool

Пак същата тактика - ако, аргументите ми са слаби значи опонента няма потенциал  *freak*
Активен

Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #244 -: Януари 28, 2014, 23:21:20 »

Торбаланко, имаш ли нещо да кажеш по същество или само си бърборкаш с преразказани цитати?  Grin
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #245 -: Януари 28, 2014, 23:21:31 »

Жени, проблемът не е само Жорето. Влади какъв Пегас язди - направо лети ...  Grin
Всички знаем, че в началото развитието е по експоненциална крива. Дреме им на капата, че ще ги върнат 2 дена назад, при положение, че са 7 дни напред.

Обясни ся, к'во е Пегас, че някои чакат от 2 дни "компетентно" мнение. И само да си започнал да обясняваш колко ери си играл.
Активен
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #246 -: Януари 28, 2014, 23:22:40 »

Пак същата тактика - ако, аргументите ми са слаби значи опонента няма потенциал  *freak*

Явно потенциала наистина куца при теб, но пък кой беше ти, че не мога да се сетя, камо ли да ти давам обяснения  [:-}
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #247 -: Януари 28, 2014, 23:23:41 »

Мислиш ли, че ми дреме дали ще ме удариш или не ? Напълно наясно съм, че не си посрещам армията и ще ти кажа защо го правя: Лягам си в нормално време и си спинкам като бял човек,сутринта ставам и отварям червено писъмце където съм избил на някой турче армията и отивам да бачкам за да изкарвам реални пари и уважение. Играта я играя за да си запълвам времето вечер със старите приятели от играта, с които през годините сме свършили доста сериозни постижения в играта,но тогава имаше и време и най вече желание. Колкото до другите тъпотии, изключително слабо ме вълнуват. Един ми казва, че съм стъпвал по тънък лед, друг че можел да ми засече армията ... хахахахахаа.. пичове,тея работи сме ги правили стотици пъти, не си мислете , че сте открили топлата вода. Играйте си играта и си правете кефа, а щом вашия кеф е свързан с висене цяла нощ в следене на тоя и оня и т.н. успех ви желая. Навремето не спях заради тая игра, ееее ваш ред е  Grin

Оууу няма начин да си висял повече от нас и при нас няма хваната наша армия от доста ери насам  Grin Grin и не смятам да висим повече  ;D освен когато имам много свободно време и нищо друго за правене ...та затова се учудих че ме заплаши ... Shocked и реших да повися поради излишък от време тия дни да видя кой как и какво и да натупам някой ... но ще се наспя тия дни то се е видяло по задължение  Grin Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #248 -: Януари 28, 2014, 23:24:23 »

Жени, проблемът не е само Жорето. Влади какъв Пегас язди - направо лети ...  Grin
Нали знаеш,че не се мери с еднакъв аршин.Но и на Влади ще му дойде ред някой ден  Grin
Да си призная преди години Жоро беше най-големия ми враг в тази игра..Обаче мина време и се наложи да играем като съюзници.Оказа се,че човека е готин Smiley
Преди време го помолих за услуга и той се притече на помощ. А това определено си заслужи моето уважение.
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #249 -: Януари 28, 2014, 23:25:36 »

Явно потенциала наистина куца при теб, но пък кой беше ти, че не мога да се сетя, камо ли да ти давам обяснения  [:-}


Смени плочата, че тая се изтърка. Почнах да "обезумявам" от повтарянето на едни и същи реплики  Grin
Активен

Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #250 -: Януари 28, 2014, 23:26:55 »

Всички знаем, че в началото развитието е по експоненциална крива. Дреме им на капата, че ще ги върнат 2 дена назад, при положение, че са 7 дни напред.

Обясни ся, к'во е Пегас, че някои чакат от 2 дни "компетентно" мнение. И само да си започнал да обясняваш колко ери си играл.
А, ето за това говорех!  
Иначе Тишо си върви с името - дано поне това схване, че има очевиден проблем с рецепцията. Grin
Активен
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #251 -: Януари 28, 2014, 23:29:35 »

Оууу няма начин да си висял повече от нас и при нас няма хваната наша армия от доста ери насам  Grin Grin и не смятам да висим повече  ;D освен когато имам много свободно време и нищо друго за правене ...та затова се учудих че ме заплаши ... Shocked и реших да повися поради излишък от време тия дни да видя кой как и какво и да натупам някой ... но ще се наспя тия дни то се е видяло по задължение  Grin Grin Grin

Кой колко е висял лично според мен , отдавна не е за хвалба,а точно обратното.. това показва кой по голям безделник е бил и с колко повече време за губене е разполагал и съвсем малко акъл  да осъзнае горе описаното.
Пий си пиенето и се наслаждавай на бана си, вземи се наспи някой друг ден, да видиш колко е хубаво.  Wink
Активен

Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #252 -: Януари 28, 2014, 23:30:25 »

Смени плочата, че тая се изтърка. Почнах да "обезумявам" от повтарянето на едни и същи реплики  Grin

Ти нямаше ли да си лягаш вече  Grin
Активен

Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #253 -: Януари 28, 2014, 23:31:23 »

Нали знаеш,че не се мери с еднакъв аршин.Но и на Влади ще му дойде ред някой ден  Grin
Да си призная преди години Жоро беше най-големия ми враг в тази игра..Обаче мина време и се наложи да играем като съюзници.Оказа се,че човека е готин Smiley
Преди време го помолих за услуга и той се притече на помощ. А това определено си заслужи моето уважение.

И аз го намирам за потенциално общителен, но пък е доста арогантен, понякога (не знам защо понякога оправя правописа  Grin) не съвсем грамотен и пак понякога не схваща какво точно му се казва. Нищо де, то не винаги става с предварителни очаквания. Аз знам, че ще подкара шейната.  Grin
Активен
aleuname
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #254 -: Януари 28, 2014, 23:38:46 »

Кой колко е висял лично според мен , отдавна не е за хвалба,а точно обратното.. това показва кой по голям безделник е бил и с колко повече време за губене е разполагал и съвсем малко акъл  да осъзнае горе описаното.
Пий си пиенето и се наслаждавай на бана си, вземи се наспи някой друг ден, да видиш колко е хубаво.  Wink

Номерът,братле,е да можеш да се похвалиш,че имаш време да играеш,а не да се оплакваш,че трябва да бързаш за работа. Wink
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!