Imperia Online България  
Март 28, 2024, 16:21:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500195 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #225 -: Януари 28, 2014, 22:42:04 »

Тази хроника има потенциал, обаче. Стига да не нахълтат псуващи индивиди. Дано!  Wink
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #226 -: Януари 28, 2014, 22:43:57 »

Тази хроника има потенциал, обаче. Стига да не нахълтат псуващи индивиди. Дано!  Wink
Извинявай, но за какъв потенциал говориш не знам. Според мен тази хроника от самото начало е за триене, не виждам никакви хроники, а само глупости тука, но както и да е.
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #227 -: Януари 28, 2014, 22:45:20 »

Мойто уважение не си заслужил определено, силния бие с дела, а не с думи Wink Знаеш за какво говоря. Айде ще ти стискаме палци да не те ошамарят докато ти махнат бана , че после ще кажеш , че не било честно докато си в панделата  Grin Grin Grin

Ако беше мъжко момче ,нямаше пръв да ми пишеш без да ме познаваш с думите "ще гризнеш дървото"  Wink
Аз не търся уважение ,аз давам за да заслужа ...Тези които играем заедно го знаят чудесно това ...
Теб две вечери те засичам в часа на тръгване ,часа ти на удар и прибирането ти в 5.20 ч . без да си посрещаш войничетата  Tongue колебаех се дали да те тресна ,прецених че не ми е толкова дребна душичката и да се обидя на писанията ти от предните вечери защото не ми е проблем да ви изловя и имам армия за всички по картата ,но шибаните чужденци ако ни няма нас ще ви бият много и ще пишат по форумите си колко са велики- случвало се е в не една ера това и това е което ме дразни в пъти повече от дребните закачаки по "нашенски" и реших да им обърна на тях внимание ,а ние да се закачаме тук в тарикатския ни форум  Grin
Се ми е тая дали ще се организират да ме бият или не ,мога да възтановя на тоя етап от играта за един ден ,но сега ревът в турския форум и ще ревът още повече защото няма да се справят май с камикадзетата  Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #228 -: Януари 28, 2014, 22:47:24 »

Батюшка/како, хрониката не е суха статистика , а страсти, възникнали заради определени събития. Ако смяташ, че би могъл да атестираш жанра в нонсенс риториката, ще бъда щастлив да видя визията ти.
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #229 -: Януари 28, 2014, 22:52:58 »

Ако беше мъжко момче ,нямаше пръв да ми пишеш без да ме познаваш с думите "ще гризнеш дървото"  Wink
Аз не търся уважение ,аз давам за да заслужа ...Тези които играем заедно го знаят чудесно това ...
Теб две вечери те засичам в часа на тръгване ,часа ти на удар и прибирането ти в 5.20 ч . без да си посрещаш войничетата  Tongue колебаех се дали да те тресна ,прецених че не ми е толкова дребна душичката и да се обидя на писанията ти от предните вечери защото не ми е проблем да ви изловя и имам армия за всички по картата ,но шибаните чужденци ако ни няма нас ще ви бият много и ще пишат по форумите си колко са велики- случвало се е в не една ера това и това е което ме дразни в пъти повече от дребните закачаки по "нашенски" и реших да им обърна на тях внимание ,а ние да се закачаме тук в тарикатския ни форум  Grin
Се ми е тая дали ще се организират да ме бият или не ,мога да възтановя на тоя етап от играта за един ден ,но сега ревът в турския форум и ще ревът още повече защото няма да се справят май с камикадзетата  Grin

Жорка, скриптовете записват данни в БД. Правят и други неща. Имаш усърдието да четеш данни, да купуваш механизирано рес от пазара, който сам си пуснал, но недей да демонстрираш превъзходство в тази посока. Смешно е!  Smiley
Иначе бий - това е играта.
« Последна редакция: Януари 28, 2014, 22:55:23 от Pavlov » Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #230 -: Януари 28, 2014, 22:54:57 »

не може да казва палячото "сложи го и на децата ти отзад " и да му пуснеме аванта да мине метър смешния дребен чиновник в далечната провинция и да ни се прави тука на тарикат  Tongue

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=42980.msg517568#msg517568

 *SARCASTIC* *SARCASTIC* *SARCASTIC*

Къртьо, пак ли с тези деца?!?! Пак ли дълга линия си смръкнал??
 Grin
Дори без да влизам в този свят мога да се ориентирам: това kalpazanka, sexybary, __Buhala__, MANEKENA. Работата е ясна. Нямате капка фантазия, сменете имената поне.
 Grin
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #231 -: Януари 28, 2014, 22:56:52 »

Maneken мн добре помня какво писа Скелета,мн добре помня и вие преди това какво и по колко бяхте писали.Виждаме те и сега как пишеш и какви изрази използваш.Верно ли се мислиш за манипулатор или наистина се усещаш че мнението ти е въздух,а думите ти без стойност?

Аре са манипулатор  Grin Grin не ми дреме бе ... не те познавам ,се ми е тая за мнението ти  Tongue тия които искам да ме обичат и уважават са с мен ,останалите са съм си ги сложил на "шпека" и се забавляваме и се смем и си играем играта от години заедно и се надуваме защото никой не ни е набил в играта никога  *beer*  ти можеш ли да се похвалиш със същото  Kiss
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #232 -: Януари 28, 2014, 23:01:06 »


 
Дори без да влизам в този свят мога да се ориентирам: това kalpazanka, sexybary, __Buhala__, MANEKENA. Работата е ясна. Нямате капка фантазия, сменете имената поне.
 Grin

Ние не се криеме бе скелетче  Grin е затова никога не сменям никовете ... нямам против да ме накажат ,но не съм мишле да се крия зад чужди имена  Kiss айде бягай в скучния блиц да разтягаш лукуми  *freak*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #233 -: Януари 28, 2014, 23:02:05 »

Нещо станахте мноо сериозни ми се вижда, а никой не обърна внимание на красивата тишка с тесничка...
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #234 -: Януари 28, 2014, 23:03:43 »

Загрубявате от рано а е едва началото на ерата. Има време да видим кой е най-космат.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #235 -: Януари 28, 2014, 23:04:18 »

Абе, Монки, ти да не бабрек. Звучи достатъчно мюсюлманско, за да си ти. На 63 разстояние си ми, за да те насоча накъде бия.  Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #236 -: Януари 28, 2014, 23:05:25 »

Жорка, скриптовете записват данни в БД. Правят и други неща. Имаш усърдието да четеш данни, да купуваш механизирано рес от пазара, който сам си пуснал, но недей да демонстрираш превъзходство в тази посока. Смешно е!  Smiley
Иначе бий - това е играта.

Тогава се смей щом ти е толкова ясно всичко  Grin Без да ми говориш за демонстриране на превъзходство  Tongue в 21-ви век живеем и дори браузъра ти е скрипт така че кой колкото му стига акъла и възможностите и кой колкото време има желание да отдели за играта ... аз играя когато наистина имам желание и малко време и за да не се налага да изперквам винаги съм казвал че ползвам всичко което мога за да си улесня играта с цел да запазя време за личния си живот но и да имам възможност да натупам тоя оня който ми е кеф  *cocktail*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #237 -: Януари 28, 2014, 23:08:57 »

Ако беше мъжко момче ,нямаше пръв да ми пишеш без да ме познаваш с думите "ще гризнеш дървото"  Wink
Аз не търся уважение ,аз давам за да заслужа ...Тези които играем заедно го знаят чудесно това ...
Теб две вечери те засичам в часа на тръгване ,часа ти на удар и прибирането ти в 5.20 ч . без да си посрещаш войничетата  Tongue колебаех се дали да те тресна ,прецених че не ми е толкова дребна душичката и да се обидя на писанията ти от предните вечери защото не ми е проблем да ви изловя и имам армия за всички по картата ,но шибаните чужденци ако ни няма нас ще ви бият много и ще пишат по форумите си колко са велики- случвало се е в не една ера това и това е което ме дразни в пъти повече от дребните закачаки по "нашенски" и реших да им обърна на тях внимание ,а ние да се закачаме тук в тарикатския ни форум  Grin
Се ми е тая дали ще се организират да ме бият или не ,мога да възтановя на тоя етап от играта за един ден ,но сега ревът в турския форум и ще ревът още повече защото няма да се справят май с камикадзетата  Grin

Мислиш ли, че ми дреме дали ще ме удариш или не ? Напълно наясно съм, че не си посрещам армията и ще ти кажа защо го правя: Лягам си в нормално време и си спинкам като бял човек,сутринта ставам и отварям червено писъмце където съм избил на някой турче армията и отивам да бачкам за да изкарвам реални пари и уважение. Играта я играя за да си запълвам времето вечер със старите приятели от играта, с които през годините сме свършили доста сериозни постижения в играта,но тогава имаше и време и най вече желание. Колкото до другите тъпотии, изключително слабо ме вълнуват. Един ми казва, че съм стъпвал по тънък лед, друг че можел да ми засече армията ... хахахахахаа.. пичове,тея работи сме ги правили стотици пъти, не си мислете , че сте открили топлата вода. Играйте си играта и си правете кефа, а щом вашия кеф е свързан с висене цяла нощ в следене на тоя и оня и т.н. успех ви желая. Навремето не спях заради тая игра, ееее ваш ред е  Grin
Активен

Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #238 -: Януари 28, 2014, 23:10:32 »

Затова търсех колаборация /някъде в 7-8-ма страница/. 'Щото аз тази ера ще я ползвам за тестове. Не ме разбра, но както и да е.
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #239 -: Януари 28, 2014, 23:13:43 »

Мислиш ли, че ми дреме дали ще ме удариш или не ?

Предварителното оправдаване е много яка тактика. Едва ли аз се оставих да ме удариш  *hahaha*.
Активен

Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!