Imperia Online България  
Април 19, 2024, 07:34:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501143 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #150 -: Януари 27, 2014, 23:21:33 »

  Grin Тук сте се събрали само велики умове ей, велики съветници и кумири, убийци, биячи и всякакви слагачи на по десет - двадесет ери. Направо съм запленен от това, как вкупом, още от първото ми драскане в тая тема тичате един подир друг да ми давате уроци и наклон.Ма ми намирисва нещо вашия акъл, точно като яйце, което всячески се опитват да го продадат в магазина на промоция 90%+подарък  Grin Grin Grin  
Тиш,пак не издържа.Оригинален си,айде бегай сега да правиш пиш.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #151 -: Януари 27, 2014, 23:23:00 »

Тиш,пак не издържа.Оригинален си,айде бегай сега да правиш пиш.
  Grin Ти още малко ще ме помолиш и да ме изпишкаш. Не се напрягай толкова  Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #152 -: Януари 27, 2014, 23:23:33 »

Тиш,пак не издържа.Оригинален си,айде бегай сега да правиш пиш.

 Grin Grin Grin ако няма кой да те забърше ,оплачи се на злия маг "супорт"  >Grin *SARCASTIC*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #153 -: Януари 27, 2014, 23:29:53 »

Тиш, иди направи пиш и после с бистър ум отговори на един мой въпрос - името Кънчо би ли ти прилягало?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #154 -: Януари 27, 2014, 23:32:20 »

Кажи честно  Grin
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #155 -: Януари 27, 2014, 23:36:20 »

  Часовете по четене и осмисляне на текст явно са били специализирани за тези които имат нужда - аз не съм чувал за тях, тъй като не ми се е налагало да взимам такива уроци.  Grin Grin Grin
Е, нали и аз същото казвам: - Не очаквам да ме разбере някой, който е минал 7-ми клас по милост.

Тиш, иди направи пиш и после с бистър ум отговори на един мой въпрос - името Кънчо би ли ти прилягало?
Не мой да е Къната, пунктуацията и синтаксисът са неповторими там.  Grin Grin
Активен
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #156 -: Януари 27, 2014, 23:43:12 »

Е, нали и аз същото казвам: - Не очаквам да ме разбере някой, който е минал 7-ми клас по милост.
 Бе сякаш говореше за някакви специализирани уроци, които май само на теб ти се е налагало да посещаваш.Като гледам обаче - не си ги усвоил. А и, ако ти си тоя gogo в играта - събрал си се само с вишисти. Grin Grin Grin Grin Grin Grin
« Последна редакция: Януари 27, 2014, 23:45:26 от Tisho » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #157 -: Януари 27, 2014, 23:44:36 »

 Grin :DЯзък, силно се надявах да е той но наистина бях забравил за пунктоацията и неповторимия изказ на моят роб.
Този няма дарата, капацитета и специфичния изказ с цветисти нюанси и флорални мотиви във вербалната проекция на недомислиците си.
Останах без роби, този и за илот не става.
Ваш е, гаврете се на воля а аз се оттеглям тъжен да се отеша с малко текиллллаааа.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata2013
Гост
« Отговор #158 -: Януари 27, 2014, 23:46:32 »

 Бе сякаш говореше за някакви специализирани уроци, които май само на теб ти се е налагало да посещаваш, но като гледам не си ги усвоил. А и ако ти си тоя gogo в играта - събрал си се само с вишисти  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
http://liternet.bg/publish4/mdimitrova/test2001.htm
Чичко Гугъл незаменим помощник, ама явно си бил ценен откъм бройка за делегирания бюджет на школото, че не един , а цели три класа са те избутали нагоре.
Активен
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #159 -: Януари 27, 2014, 23:49:11 »

Grin :DЯзък, силно се надявах да е той но наистина бях забравил за пунктоацията и неповторимия изказ на моят роб.
Този няма дарата, капацитета и специфичния изказ с цветисти нюанси и флорални мотиви във вербалната проекция на недомислиците си.
Останах без роби, този и за илот не става.
Ваш е, гаврете се на воля а аз се оттеглям тъжен да се отеша с малко текиллллаааа.
 

И ти ли тъй привлечен
дойде от мене запленен.
Писателю,без книга -
стига вече драска, стига!
Разбрахме, че си цар без роби
и висиш у форуму до късни доби,
но няма нужда без да ме познаваш
ненужни заключения да даваш.
Когато се изказваш неподготвен
често биваш сготвен.  Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #160 -: Януари 27, 2014, 23:51:24 »

 Grin Grin Grin *beer* *beer* *beer* *bravo*
Найс!!!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #161 -: Януари 27, 2014, 23:53:52 »

http://liternet.bg/publish4/mdimitrova/test2001.htm
Чичко Гугъл незаменим помощник, ама явно си бил ценен откъм бройка за делегирания бюджет на школото, че не един , а цели три класа са те избутали нагоре.
Ма ти в нещо се опитваш да ме убедиш ли? Искаш да се докажеш или? Не те разбирам. Ако нямаш пред кого да го направиш - ще те оставя да се почувстваш важен, начетен и интересен.  *rose*   Чак в гугъл рови. Успокой топката - като вкарат такива часове в училище ще ти сигнализирам. Все пак съм в 7-ми клас, още не съм го минал и зная.
Активен
izvesten
The_Viking
Лейтенант
***

Karma: +24/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #162 -: Януари 27, 2014, 23:54:00 »

Останах без роби, този и за илот не става.
Ваш е, гаврете се на воля а аз се оттеглям тъжен да се отеша с малко текиллллаааа.

Абе, къде избяга оня беличкия пУевенчанин?
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #163 -: Януари 27, 2014, 23:58:32 »

Тишо  Smiley минусите ти драстично започнаха да стават повече  Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
gogata2013
Гост
« Отговор #164 -: Януари 28, 2014, 00:01:02 »

Ма ти в нещо се опитваш да ме убедиш ли? Искаш да се докажеш или? Не те разбирам. Ако нямаш пред кого да го направиш - ще те оставя да се почувстваш важен, начетен и интересен.  *rose*   Чак в гугъл рови. Успокой топката - като вкарат такива часове в училище ще ти сигнализирам. Все пак съм в 7-ми клас, още не съм го минал и зная.
Искам да ти помогна бре, сигнално виолетова ученичке. За мен вече е късно, отдавна съм  завършил, а ти си част от статистиката:
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/12/03/2195515_edna_peta_ot_15-godishnite_trudno_chetat_i_osmisliat/
ПП. Все пак е похвално ,че учителката ти в 7-ми клас е проявила съвест и напук на училищния бюджет е решила да те остави още една година. С малко външни напътствания може и да минеш в 8-ми клас.

Абе, къде избяга оня беличкия пУевенчанин?
След като версията стана безплатна, няка как да се оправдава дъртата кокона и си би камшика.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!