Imperia Online България  
Март 28, 2024, 11:19:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500162 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #120 -: Януари 27, 2014, 22:40:25 »

Слушай ся, сигнално виолетова моя ученичке - или докладваш или мълчиш. Може да докладваш и да дуднеш, ама само с дуднене и то за неща, за които някой си е направил труда  "да те светне" няма да стане. Като си влизаш тук за кеф - много те моля да не се опитваш да се забавляваш с някои мои меки части. капиш?
   Grin Grin Grin Grin Grin  баси ако някой ти разбира на тебе какво и на кого пишеш ще го призная. Явно от каквото и да страдаш - то е в доста тежка форма  Grin
Активен
gostav
Редник
*

Karma: +5/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #121 -: Януари 27, 2014, 22:41:57 »

за къурта1а става дума , но ти нехвана.
Активен
gostav
Редник
*

Karma: +5/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #122 -: Януари 27, 2014, 22:43:42 »

досега  не съм видял по нагъл тип от тебе ,питаш наред кои с кое ацц е ще ги избиеш всичките ли ,я първо да оправят пазара,да не се точи а после се доказвай че по-голям дразнител от тебе несъм срещал ,биячо.Къртачо.
Активен
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #123 -: Януари 27, 2014, 22:44:20 »

   *sos* *sos* *sos* *sos* *sos*
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #124 -: Януари 27, 2014, 22:45:02 »

досега  не съм видял по нагъл тип от тебе ,питаш наред кои с кое ацц е ще ги избиеш всичките ли ,я първо да оправят пазара,да не се точи а после се доказвай че по-голям дразнител от тебе несъм срещал ,биячо.

 Grin Ти за какво мислиш че играя бе  Tongue  обичам шматките като теб дето не спират да ревът безпомощно  *freak* Grin обичам и тия мишлета дето се крият зад други имена тук във форума и като пълни палячовци не смеят да кажат ника си в играта все едно ще им обере някой скъпоценнта ферма  Grin Grin Grin   преди време ми казаха ,че в блица пазара не можел да се манипулира  *ok* даже се зарадвах ,влезнах да поиграя и пак пребих цялата карта  Grin Grin Grin нито има на кой да се доказвам ,нито и имам желание ,но с удоволствие ще продължа да мачкам е такива като тебе защото си го просите  *pardon*  *freak* Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #125 -: Януари 27, 2014, 22:45:56 »

Извстен, тия тука не употребяват явно, ша изгинат от гъбички и херпес Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gostav
Редник
*

Karma: +5/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #126 -: Януари 27, 2014, 22:49:18 »

Grin Ти за какво мислиш че играя бе  Tongue  обичам шматките като теб дето не спират да ревът безпомощно  *freak* Grin обичам и тия мишлета дето се крият зад други имена тук във форума и като пълни палячовци не смеят да кажат ника си в играта все едно ще им обере някой скъпоценнта ферма  Grin Grin Grin   преди време ми казаха ,че в блица пазара не можел да се манипулира  *ok* даже се зарадвах ,влезнах да поиграя и пак пребих цялата карта  Grin Grin Grin нито има на кой да се доказвам ,нито и имам желание ,но с удоволствие ще продължа да мачкам е такива като тебе защото си го просите  *pardon*  *freak* Grin
има време то не е започнало и вече съм шматка за тебе ,ще те видим колко си голям да не останеш ти шматарока ,бии сега докато още нямам армия че после ,лошоооооо.
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #127 -: Януари 27, 2014, 22:51:20 »

  Grin Grin Grin Grin Grin  баси ако някой ти разбира на тебе какво и на кого пишеш ще го призная. Явно от каквото и да страдаш - то е в доста тежка форма  Grin
Не очаквам някой, който е минал 7-ми клас по милост да ме разбере.

 Grin Grin По-младите да помагат в кой клас се учи сега четене и осмисляне на текст, да не се изложа?

Извстен, тия тука не употребяват явно, ша изгинат от гъбички и херпес Grin
Кой не употребява? Ти, трезвеникЪт, да не клеветиш, мола ти съ.  Grin Grin  *beer*
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #128 -: Януари 27, 2014, 22:53:33 »

има време то не е започнало и вече съм шматка за тебе ,ще те видим колко си голям да не останеш ти шматарока ,бии сега докато още нямам армия че после ,лошоооооо.

хахахаххахахахаххахаха ти намери кой да плашиш с армия  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

ако играеш отскоро ти е простено ... но усещам някаква горчивина в теб ,явно и на теб съм подавал "шпека"  Grin така че горното ти изказване звучи доста несериозно  *pardon*   а че си шматка, шматка си то е ясно щом нямаш сърце да си кажеш с кой акаунт играеш  Tongue Wink
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #129 -: Януари 27, 2014, 22:54:18 »

По-младите да помагат в кой клас се учи сега четене и осмисляне на текст, да не се изложа?
  Часовете по четене и осмисляне на текст явно са били специализирани за тези които имат нужда - аз не съм чувал за тях, тъй като не ми се е налагало да взимам такива уроци.  Grin Grin Grin
Активен
gostav
Редник
*

Karma: +5/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #130 -: Януари 27, 2014, 22:57:11 »

 
хахахаххахахахаххахаха ти намери кой да плашиш с армия  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

ако играеш отскоро ти е простено ... но усещам някаква горчивина в теб ,явно и на теб съм подавал "шпека"  Grin така че горното ти изказване звучи доста несериозно  *pardon*   а че си шматка, шматка си то е ясно щом нямаш сърце да си кажеш с кой акаунт играеш  Tongue ;
Grin Grin Grin най хубавото е че, не сме играли заедно в нитоедна ера .но кои шматката ас ти пиша че има време за армии ти искаш да ме биеш като нямам армия и на това му викаш голяма работа ,мен ще мее срам да попитам кои ти е акаунта ако знам че няма какво да избия Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
gostav
Редник
*

Karma: +5/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #131 -: Януари 27, 2014, 22:58:40 »

то ще те посети и ще разбереш кои ми е акаунта .
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #132 -: Януари 27, 2014, 23:02:22 »

Цитат
Кой не употребява? Ти, трезвеникЪт, да не клеветиш, мола ти съ.
Естествено не визирам теб. Ти векове и епохи напреде немой уфатиш гъбички и херпес.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #133 -: Януари 27, 2014, 23:02:59 »

  Часовете по четене и осмисляне на текст явно са били специализирани за тези които имат нужда - аз не съм чувал за тях, тъй като не ми се е налагало да взимам такива уроци.  Grin Grin Grin
Tишо,защо не наблегнеш малко на тишината?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #134 -: Януари 27, 2014, 23:03:38 »

 Grin Grin Grin най хубавото е че, не сме играли заедно в нитоедна ера .но кои шматката ас ти пиша че има време за армии ти искаш да ме биеш като нямам армия и на това му викаш голяма работа ,мен ще мее срам да попитам кои ти е акаунта ако знам че няма какво да избия Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Ако нямаш нищо за избиване ,няма от какво да се притесняваш да си кажеш кой си  Tongue не съм тръгнал да те бия ,а мразя да комуникирам с анонимни дразнители ,регнали поредния акаунт тук и даващи мнение по всеки въпрос  Kiss не ми слагай в устата думи които не съм казал  Wink и след като не си играл с мен в нито една ера - как с появяването си веднага даде компетентно мнение как използвам пазара и т.н. г-н "палячо"
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!