Imperia Online България  
Март 29, 2024, 07:45:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500278 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
6ark
Капитан
****

Karma: +341/-411
Неактивен Неактивен

Публикации: 276



Профил
« Отговор #60 -: Януари 27, 2014, 01:47:44 »

едно плюсче от мен
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #61 -: Януари 27, 2014, 01:50:14 »

Ти си "мръсник". Какво момче съм аз - хихих и на теб ли да обяснявам, че доминацията с възрастови категории не въздейства на среброкосата ми тиква? Седи, грей се и се прави на мъжкар околовръст - моят гъдел е да те впрегна в каруцата СИ. Ако не успея - лош каруцар съм. Отбележи как съм си разположил нещата хахахах.  Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #62 -: Януари 27, 2014, 01:52:43 »

Иначе - Tiberius. Не ми е за криене.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #63 -: Януари 27, 2014, 01:58:08 »

Брех,брех.Ще се изядете бе хора. Grin Дели играе ли или баба меца само си кротува Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #64 -: Януари 27, 2014, 02:00:03 »

Ти си "мръсник". Какво момче съм аз - хихих и на теб ли да обяснявам, че доминацията с възрастови категории не въздейства на среброкосата ми тиква? Седи, грей се и се прави на мъжкар околовръст - моят гъдел е да те впрегна в каруцата СИ. Ако не успея - лош каруцар съм. Отбележи как съм си разположил нещата хахахах.  Grin

Няма проблем, приеми че си ме впрегнал в каруцата  Grin но понеже съм много як и ще взема да ви тегля целия саюз направо ми станахте любимци  Grin  *freak*Grin да не си ти другия дето ми драска от обезумелия и затова да се засегна от забележката ми за неграмотноста  Grin от кога разправям ,че ако няма БГ-та  за пребиване въобще не е интересно  Grin нашенците  ревът най сладко  *SARCASTIC*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #65 -: Януари 27, 2014, 02:04:55 »

Тука обърка манекен.Румбата си е феърплей и прекалено грамотен даже.Незнам защо само сипеш закани наляво и надясно,не че не е интересно да ви чета де... Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #66 -: Януари 27, 2014, 02:05:24 »

Нямам идея кой как ти е писал. Аз имам стил на писане, който ме характеризира.
"Откога" се пише слято. Неграмотността е двойно "т". Реват е един глагол, който не допуска "ъ". И такива ми ти работи. Ако не ме рестриктират и решиш да се правиш на противник "у форумо", ще ти късам шортите. Да не кажеш, че не си предупреден!  Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #67 -: Януари 27, 2014, 02:21:16 »

Какви закани  Grin само предсказвам  *freak* на баба ти Ванга съм внук  *hihi*  ,форума няма как да ми е поле за изява ,тук няма победители ,има всякаква измет и дразнители ,кой по малко кой повече грамотен  Grin  в играта никога не пиша на тоя или оня ,играя си и се забавлявам с хората с които играем тази игра отдавна и много мразя разни палячовци да ми пишат и да ми се правят на "игралци" че и заплахи да сипят  Grin затова и ще ги набия целия саюз сега е така защото ми е кеф и защото го мога ,а те само ще гледат жално и им остава да ме "пребият" с остроумие във форума  Grin *hahaha* защото освен големите приказки ... резултатите им в играта - никакви  Kiss
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #68 -: Януари 27, 2014, 02:25:42 »

Вуйче, верно си тупан безметежен. Наистина ли си мислиш, че се себедоказваш с тази игра, базирана на действията на браузър, който може да бъде манипулиран? Ти наистина си изтрещял напълно. Къртач ... хахахаха  *hahaha*
П.с. Превъзходната степен изисква тире. Пример: Кой по-малко
« Последна редакция: Януари 27, 2014, 02:29:52 от Pavlov » Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #69 -: Януари 27, 2014, 02:37:12 »

Вуйче, верно си тупан безметежен. Наистина ли си мислиш, че се себедоказваш с тази игра, базирана на действията на браузър, който може да бъде манипулиран? Ти наистина си изтрещял напълно. Къртач ... хахахаха  *hahaha*

 Grin Нито си ми рода нито си ми приятел ,тупан някой от твоята рода може да наричаш ,предполагам всичките сте такива  Tongue а ти най вече щом реши че ще се "самодоказвам"  Grin Grin  но иначе виждам че си голям разбирач както и всички останали - браузъри ,манипулации ,ала бала портокала и ядете "шпека" постоянно  *pardon* но усърдно продължавате да драскате и да се обяснявате като шматки  Grin а най ми е забавно като ви виждам че висите нон стоп в играта и да ми кажете че аз съм изтрещял  *freak* Grin а всъщност тука няма един читав  X) *SARCASTIC*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #70 -: Януари 27, 2014, 02:39:28 »

Айдеее, влезе в обяснителен режим. Къртач ... хахахахах  Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #71 -: Януари 27, 2014, 02:43:19 »

Айдеее, влезе в обяснителен режим. Къртач ... хахахахах  Grin

Не бе ,теглим ти каруцата ,нали искаше да ме впрегнеш  Grin Grin е успя ,кво пискаш са  *freak* айде да не викна и Деличка за подкрепление да ви се смея как ще смените тона веднага и ще влезете не в обяснителен режим ,а и в режим "стелт" даже  Grin Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #72 -: Януари 27, 2014, 02:45:56 »

Оп, усети ли колко не можеш, а? Ще викаш Дели? Ами аз какво си мислиш, че се опитвам да направя, бре, Къртач? Хахахаха  Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #73 -: Януари 27, 2014, 02:56:34 »

Не можах да ти схвана мисълта кое не мога  Grin павловче изказвай се на по разбран език че тоя тупанския не го владея  Tongue а и не разбрах какво искаш да направиш  Shocked да накараш Деличка да се появи ли ?  Grin с тия тъпи коментари и забележчици няма да стане  *pardon* но понеже съм готин ще ти издам една тайна  Embarrassed тя е тук и в момента ,но под псевдоним  Grin Grin така че раздай се  *freak* *hahaha* Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #74 -: Януари 27, 2014, 02:59:54 »

Да бе, добичето ще ме накара да се впрегна вместо него. Казах ти нещо, не ми повярва. Ти си пластелин за мен. Схващаш ли?
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!