Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:53:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501338 пъти)
0 Членове и 5 Гости преглежда(т) тази тема.
patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #825 -: Март 16, 2014, 23:13:55 »

Вече е ясно че и на тази ера ще серееееееееееееееееееем  здраво.....хапнахме здраво и сега друго не ни остава освен едно мощно нашенско сране........всеки хапе другия а идеи няма никой ....това ли са бойците на БГ....надали........хайде стегнете се , че докато се хапем ще ни изядат мършите
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #826 -: Март 16, 2014, 23:53:32 »

Така е,не се печели с икономика,а с точене и минаване през пазара.Доказано от пишещия Cool

Ако знаеше как се печели нямаше да дрънкаш безмислици малко човече  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #827 -: Март 16, 2014, 23:57:47 »

хе с 5 аццта твои и с програма като твоята е нормално да вземеш военната но ще си останеш нищо за тези които знаят как го правиш и въпреки това както казах бастардс може да вземе военната и ще се радвам но ти ще паднеш след като на всеки 5 4аса по атака да те рефрешне програмката и те вкара там кадето трябва чакаи малко ерата тепърва започва

Ако знаехте как става ,да сте го направи и вие  Grin Grin да вземеш военната там където играем ние си е живо постижение за мен и ще похваля всеки който го направи както в 95 казах евала на лукитуки и поляците  Grin
А с тия тъпотии за програмка и ала бала атаки на 5 часа и дрън дрън си личи какъв лаик си в таз игра  Grin Grin абсолютен копач неразбиращ воения модел на играта  Tongue Grin  Ерата отдавна започна ако не знаеш вече трети месец ще стане  Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #828 -: Март 17, 2014, 00:03:05 »

предпочитам да видя 2 стоиостни битки отколкото да бия каси за военни точки малко са тея дето правят военните от истински битки и винаги завършват в  десетката по военни но немогат първи щото не бият каси, *heart*

Не две ,а много повече стойностни битки ще видиш ,но едва ли ще участваш в тях  Grin Grin  а ако участваш ще си от страната на загубилия Grin затова и разбирам комплексираното ти мъничко сърчице защо не ти позволява да кажеш кой си в играта  Grin Grin простено ти е бърборане Tongue
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #829 -: Март 17, 2014, 00:33:59 »

за мен бастардс са точно толкова врагове колкото и чужденците и нокога няма да ме видят в техния саюз ,нищо че са бгта те бият бгта и трябва да бъдат наказвани ,а това че някой чужд саиуз може да спечели ,ще е благодарение на бастардс защото а срещу всички , никога не можеш да биеш иконо икономиката ще доиде време ще се чудят каде да се скрият почти всеки ще искара елита скоро а тея са толкова зле икономически момчетата че немогат изкарат армия за половината която други ще изкарат ,за всезнаикото манекена програмата . Кръщавам го програмата щото без нея  е нищо освен бърборко от много рано приказва
Ъъъъ кво? Нищо не разбрах и моля някой да ми преведе. Какво е „саиуз" и що за животно е „иконо икономиката" Grin
Активен
6ark
Капитан
****

Karma: +341/-411
Неактивен Неактивен

Публикации: 276



Профил
« Отговор #830 -: Март 17, 2014, 02:33:30 »

Ауу ,тука вече не се здържам да драсна два реда-Та искам да поздравя Манекена и Компания за усърдието им до сега и занапред ,защото Те единственно и само те се наложиха и наказаха тез които ни палеха Това май много от вас го забравят бързо,но Аз съм само наблюдател в момента както и съюза в който съм си траем и не се мешаме никаде(засега).Но има и един много силен БГ съюз който скоро ще се присъедини към каузата и повечето им играчи са почти,казвам почти с паладини въпрос на седмица и набира скорост ,няма да споменавам за да не стават интриги ,само наблюдавайте и дерзайте по-живо защото няма да може да ви пазят тези съюзи вечно.
Запомнете какво ви думам.
Всички са равни нема бъгове и програми ,кой колко може сега се вижда .Който може да ферми се вижда ,който може да пази себе си и останалите пак се вижда не лалайте и не си плюйте на късмета-поздрави и успех
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #831 -: Март 17, 2014, 05:45:59 »

а кои е тоя  гарио маи беше  някои дето все искаше бгта да несе нападат а сега поддържа бастардс каде обикалят цялата карта дане би да го е страх или вече да е на друго мнение че бгта трябва да се бият наред с чужденците .
Призива го отправих в началото на ерата.Първо никой не ме отрази.В последстиве все повече играчи/не тия от Bastards/ показаха че е останал като глас в пустиня.Тогава си припомних нещо от първата ера на 14ти свят.Предложиха ми да забравим различията в името на обща кауза и приех.След 4-5 месеца една война не можехме да направим без съюза на тоя с предложението, да не се опита да ни спъне.Половината ни войни тогава завършиха на 0.Бяхме палени от играчите на тоя съюз и лично от направилия предложението с 2-3милионни армии и всичко за да може сателитният им съюз да вземе военната.В съюза на тоя човек бяха приети по-голямата част от чужденците срещу които ние успешно се биехме.Бяхме оплювани и осмивани във форума.Затова подкрепям действията на Bastards.Нека бият наред,защото и в този свят лицемерите и подлеците започнаха да изплуват.                                                                                                                   П.П Зная ти стойностните битки.Но зная и какво правиш с армиата си през останалото време.4 пожара докато ти дойде времето за блок и биеш мода.След два дена повторение.Трябва да си много голям играч да пуснеш пожар извън обхват с 3м армия и да се скриеш в мода.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #832 -: Март 17, 2014, 07:25:45 »

Някои български съюзи явно си имат разправии и имат нужда да се разбират. Други обаче нямаме, защото където сме играли, сме играли срещу чужденци и е било рядкост, по-скоро случайност да се нападне бг. Така че какви призиви, какви 5 лева... Разбирайте се , които чисто по български се ядете и заяждате откакто играете.

Всъщност за мен обяснението за това е, че там където са играли, е имало прекалено много бг-та   Grin Причина ние едно време да зарежем БГ1 и да отидем в международен.
 Шарк, радвам се да мярна старата глутница тук  Wink
« Последна редакция: Март 17, 2014, 07:33:47 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #833 -: Март 17, 2014, 15:00:59 »

Някои български съюзи явно си имат разправии и имат нужда да се разбират. Други обаче нямаме, защото където сме играли, сме играли срещу чужденци и е било рядкост, по-скоро случайност да се нападне бг. Така че какви призиви, какви 5 лева... Разбирайте се , които чисто по български се ядете и заяждате откакто играете.

Всъщност за мен обяснението за това е, че там където са играли, е имало прекалено много бг-та   Grin Причина ние едно време да зарежем БГ1 и да отидем в международен.
 Шарк, радвам се да мярна старата глутница тук  Wink

 Grin Grin Ние нямаме с кой да се разбираме , за бой сте всичките  *SARCASTIC* какво се правиш на интересна "кви призиви кви 5 лева"  Grin искаш ли да чуеш след малко собствените си вопли на призив  >Grin 22 разтояние от ме4ока си драга не прави тъпи изказвания ,че ще му дам бойна задача и цел но.1 и ще ти разваля удоволствието да си строиш шестички  *rose* Гарио е готин и се е опитвал от как се помня в тоя форум да обедини БГ -тата и това е неговия призив ,не виждам нищо смешно или за иронизиране в това  bgflag Аз съм За   *ok* *beer*

П.П. Но понеже повечето сте шматки *freak* и се въртите като фурнаджийска лопата според интересчето си , предпочитаме да си нямаме нито един саюзен договор  Grin само който ни предложи безплатна война с него бихме сключили договор до края на ерата и ще сме коректни в отношението си към този саюз било то чужд или бг  няма значение *cocktail*
« Последна редакция: Март 17, 2014, 15:40:15 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #834 -: Март 17, 2014, 20:00:08 »

Яяяя , Шарк прописал  *hihi* *hihi*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #835 -: Март 18, 2014, 00:26:06 »

GARIO, май само ти мислиш, че Bastards са български съюз ( може би и Tikverius, ама той пък не може да мисли)... *hmm*

Насър, какво ти става? Да не си преживял сюнет на дърти години?  Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #836 -: Март 18, 2014, 00:36:11 »

Иначе много се впрягате на тема родолюбие в една военна игра, базирана на съюзи. Съюзната игра е в съюза. После има договори и т.н. Има и договорености. Пък най-вече има удоволствие от битките. И да не забравяме - този форум е достъпен за четене от цял свят. Не е необходимо да изваждаме неща от кухнята (нали, Накопамундра?).
П.с. Шарки, някои хора, за които не знаеш, също са готови до дни с палките!  Wink
« Последна редакция: Март 18, 2014, 00:48:00 от Pavlov » Активен
6ark
Капитан
****

Karma: +341/-411
Неактивен Неактивен

Публикации: 276



Профил
« Отговор #837 -: Март 18, 2014, 13:26:50 »

Иначе много се впрягате на тема родолюбие в една военна игра, базирана на съюзи. Съюзната игра е в съюза. После има договори и т.н. Има и договорености. Пък най-вече има удоволствие от битките. И да не забравяме - този форум е достъпен за четене от цял свят. Не е необходимо да изваждаме неща от кухнята (нали, Накопамундра?).
П.с. Шарки, някои хора, за които не знаеш, също са готови до дни с палките!  Wink

Знам Аз ,казах съм много наблюдателен ,та гледам много съм изостанал напоследък и мисля да пусна още 5 провки ,ама нада ли Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #838 -: Март 18, 2014, 16:33:51 »

Съюзът ви обяви война на Krieger (Масово съобщение)  >Grin е така се прави шматкииии  Grin Grin като приключиме с тия и се разпаднат съвсем почваме следващия хубав саюз с големи икономисти ,икономики ,ниви ,ферми и т.н. и да ви питам как ще се биете с мотиките ли или с ралото Tongue *freak* Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #839 -: Март 18, 2014, 21:13:02 »

тука станало интересно
Активен
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!