Imperia Online България  
Април 26, 2024, 08:44:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 289 290 [291] 292 293 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 502321 пъти)
0 Членове и 6 Гости преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4350 -: Януари 08, 2015, 23:21:10 »

Бах тая сволоч, от къде се навъди в тоя форум!
Би трябвало да  знаеш откъде си се пръкнал.Ако ли не-попитай майка си.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4351 -: Януари 08, 2015, 23:30:56 »

С теб последно стигнахме до 7-ми клас и задачката четене и разбиране на текст. Явно там и ще зациклим, след като още не си разбрала, че точно заради вековните усилия на хора и общности,  убедени , че Дон Кихот е  идеал,  на теб ти е даденоправото  да пишеш в този форум, а не да дойш кравите или в най-добрият случай да шиеш гоблени, след като си нацепила камъни за огнището.

Как си стигнал до 7-ми клас? Образователната ни система съвсем се скапала значи. Та ти не знаеш, че между думите трябва да се слага интервал, а и би ли ми казал, какво точно означава думата "дойш", че за първи път я чувам?
Малко е неловко да се правиш на остроумен, а в същото време дори този ти отговор да е нескопосано написан.
« Последна редакция: Януари 08, 2015, 23:33:39 от monk_ » Активен
БабаВиМеца
Гост
« Отговор #4352 -: Януари 08, 2015, 23:38:07 »

С теб последно стигнахме до 7-ми клас и задачката четене и разбиране на текст. Явно там и ще зациклим, след като още не си разбрала, че точно заради вековните усилия на хора и общности,  убедени , че Дон Кихот е  идеал,  на теб ти е даденоправото  да пишеш в този форум, а не да дойш кравите или в най-добрият случай да шиеш гоблени, след като си нацепила камъни за огнището.
  Grin  Кажи ми, Стефанчо, наистина ли смяташ, че Дон Кихот може да е ИДЕАЛ на някой нормален човек?  Shocked  Що се отнася до "правото" ми да пиша в този форум - опитват се да ми го отнемат близо десет пъти вече...  Grin Но определено, не човек, чиито ИДЕАЛ е Дон Кихот, е отговорен да съм тук отново.  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Януари 08, 2015, 23:43:52 от БабаВиМеца » Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4353 -: Януари 08, 2015, 23:45:01 »

Правописни грешки всеки може да допусне.По жалко е обяче,че тоя индивид наистина вярва в това което е написал.В дълбока заблуда си Изгубени.Идеалистите никога не са били носители на прогреса.Предвестници и понякога катализатори,но никога носители.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4354 -: Януари 08, 2015, 23:47:47 »

Как си стигнал до 7-ми клас? Образователната ни система съвсем се скапала значи. Та ти не знаеш, че между думите трябва да се слага интервал, а и би ли ми казал, какво точно означава думата "дойш", че за първи път я чувам?
Малко е неловко да се правиш на остроумен, а в същото време дори този ти отговор да е нескопосано написан.
Wink Grin Продължавай, може и някоя запетайка на неправилното място да откриеш. Щом се стигна да граматиката, положението е ясно - леко ти е приседнала гаранционната сума.  Grin

ПП.От години водя спорове с други родители, че часовете по български език винаги са били недостатъчни , а те не вярват и не вярват.  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4355 -: Януари 08, 2015, 23:57:58 »

Правописни грешки всеки може да допусне.По жалко е обяче,че тоя индивид наистина вярва в това което е написал.В дълбока заблуда си Изгубени.Идеалистите никога не са били носители на прогреса.Предвестници и понякога катализатори,но никога носители.
И кво викаш да направим с тях?...да ги осмеем?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4356 -: Януари 09, 2015, 00:02:48 »

  Grin  Кажи ми, Стефанчо, наистина ли смяташ, че Дон Кихот може да е ИДЕАЛ на някой нормален човек?  Shocked  Що се отнася до "правото" ми да пиша в този форум - опитват се да ми го отнемат близо десет пъти вече...  Grin Но определено, не човек, чиито ИДЕАЛ е Дон Кихот, е отговорен да съм тук отново.  Grin Grin Grin
Хайде , щом искаш да не е точно в този форум (щом държиш да сме пунктуални), ще перефразирам - правото ти на публично да изказваш мнение, да спориш, да караш кола (колкото и да ти е странно в някои страни, където Дон Кихот и неговия идеал е непознат - жените нямат право да карат кола), правото ти да не бъдеш малтретирана от съпруса си, понеже си негова собственост ...и друго такива благини, които ти липсват и дано не ти се наложи да ги вкусиш.

ПП. Последното беше за случката в детската градина.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4357 -: Януари 09, 2015, 00:26:15 »

Хайде , щом искаш да не е точно в този форум (щом държиш да сме пунктуални), ще перефразирам - правото ти на публично да изказваш мнение, да спориш, да караш кола (колкото и да ти е странно в някои страни, където Дон Кихот и неговия идеал е непознат - жените нямат право да карат кола), правото ти да не бъдеш малтретирана от съпруса си, понеже си негова собственост ...и друго такива благини, които ти липсват и дано не ти се наложи да ги вкусиш.

ПП. Последното беше за случката в детската градина.
Точно преди този пост си ме цитирал/с неадекватен коментар/.Прочете ли изобщо това което си цитирал.Защото тук виждам че продължаваш да държиш на заблудата си.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4358 -: Януари 09, 2015, 00:43:37 »

Точно преди този пост си ме цитирал/с неадекватен коментар/.Прочете ли изобщо това което си цитирал.Защото тук виждам че продължаваш да държиш на заблудата си.
мхм, какво предлагаш да правим с идеалистите? Онези, дето не помагат на прогреса - да им се смеем ли, да им съчувстваме ли, или просто да ги игнорираме?

Спрете с маргиналната си тирада. Вие специално сте донякъде превилигировани точно заради някви си там идеалисти, дето преди 300 -400 години са почнали да набиват идеи в главите на народонаселението.

За еН-ти път ти казвам отново да ми прочетеш поста, след който се почна и да се опиташ да го разбереш.
« Последна редакция: Януари 09, 2015, 01:03:44 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4359 -: Януари 09, 2015, 01:17:42 »

Още първият път ти отговорих.Това че не пожела да приемеш отговора ми не значи че не съм те разбрал.Завистлив и злобен си.Опитите  ти да прикриеш това зад фалшив идеализъм,само още повече го подчертават.Спирам да ти обръщам нимание.Не си заслужаваш.Безнадежден случай си.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4360 -: Януари 09, 2015, 01:45:17 »

Още първият път ти отговорих.Това че не пожела да приемеш отговора ми не значи че не съм те разбрал.Завистлив и злобен си.Опитите  ти да прикриеш това зад фалшив идеализъм,само още повече го подчертават.Спирам да ти обръщам нимание.Не си заслужаваш.Безнадежден случай си.
Нищо не си отговорил в първия си пост - просто си си излял душата от битовите неволи, които те спохождат. На всичко са ме наричали тук , но профан е нещо ново. Дали е странно съвпадението, че се случи точно , като наказанията паднаха- все ми е тая. Пак ще ти го постна, даже и ще ти го подчертая:

Цитат
Ако "най-великият" съюз" във версия 4 на ИО е такъв понеже всеки негов член обича да бърка и/или използва дупки - така да бъде. Само нека да не ни вменяват и на нас , че това е "Пътят и истината, и живота".

Благодарим ви, че ни забавлявахте за новата година, видно е, че още ви държи напрежението от изминалото представление, но излезте малко от роля. Циркът затвори - поне временно
.  Wink
Цитат
Както сами тръбите постоянно - каквито сме в играта, такива сме и в живота. Заради хора като вас държавицата ни е на това дередже-пишман тарикати. Плакати на Сашка Васева и Радо Шишарката требе да си сложите на стената вместо икони, поне ще се кланяте на правилните "светци".
 
Позволете ни да не правим "евала" на подобни неща, защото както вече ви казах - Не се опитвайте да ни вмените, че това е " Пътят  и истината, и живота".

Кое е най-важното за българина? - Да не се мине, пък ,ако се мине, да не го 'фанат.

Аз пък преди малко ти казах да спреш с маргиналните тиради. Имаме си достатъчно маргинали в реалния живот, та да ви търпим и тук. Елементарно момче си , Галине, една минимална заплата някой да вземе повече и вече не те свърта.
« Последна редакция: Януари 09, 2015, 01:47:03 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4361 -: Януари 09, 2015, 12:09:10 »

Изгубен щом започна да се цитираш не е на добре работата  *crazy* *crazy*. Следваща стъпка е да почнеш да си говориш сам  *freak* *freak*. Не мога, а и не искам да схвана целта на тия излияния, но понеже съм търпелив от малък ще пробвам да ти обясня моето виждане на нещата. Най-великия съюз във версия 4 на ИО е такъв заради постиженията си в играта. Ако някой оспорва това, нека да покаже съюз с по добри постижения.  Повечето писатели тук нямат какво да покажат от играта, но търсейки внимание и начин да се направят на значими или плюят по нас или се мъчат да обяснят "Какво символизира лирическия герой на Сервантес" *hihi* *hihi*. Увъртанията за някакви дупки, чалгаджии от зората на чалгата и литературни герои от далечното минало са си просто празни приказки и бягане от темата. Не знам дали ти е хрумвало, че ако всички не те разбират може би проблема не е в техния телевизор (не е лесно да разбереш човек, който обвързва  в едно изречение Дон Кихот, мис свят и социална справедливост и всичкото това в тема  "Обединен свят версия 4 - Хроники"  ). Понеже пробваш да вмениш отговорност на нашия съюз щото българите били такива или онакива ( това е според твоето мнение, според моето да се слагат етикети на цели народи е признак на много тесен мироглед) ще ти кажа следното: не знам ти какви българи познаваш, нито какво ти е обкръжението, но повечето които аз познавам са нормални, интелигентни хора, които по нищо не отстъпват на останалите граждани на Европа.
Активен

MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4362 -: Януари 09, 2015, 21:01:05 »

Абе , Стефанчо просто е в цикъл , бе ... Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4363 -: Януари 09, 2015, 21:25:47 »

Би трябвало да  знаеш откъде си се пръкнал.Ако ли не-попитай майка си.

Хахах, бая грешки съм създал на пияна глава. Като остарея може да ти поискам прошка поради гузна съвест. За сега обаче продължавам да мисля че само нафтова пушка може да се оправи с новоизлюпените проскубани муджахидини във форума.
« Последна редакция: Януари 09, 2015, 22:55:23 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4364 -: Януари 09, 2015, 21:55:54 »

Абе , Стефанчо просто е в цикъл , бе ... Grin Grin
Теб не може да те разбере човек, кога влизаш и излизаш от роля. Артист с главно "А".

Изгубен щом започна да се цитираш не е на добре работата  *crazy* *crazy*. Следваща стъпка е да почнеш да си говориш сам  *freak* *freak*. Не мога, а и не искам да схвана целта на тия излияния, но понеже съм търпелив от малък ще пробвам да ти обясня моето виждане на нещата. Най-великия съюз във версия 4 на ИО е такъв заради постиженията си в играта. Ако някой оспорва това, нека да покаже съюз с по добри постижения.  Повечето писатели тук нямат какво да покажат от играта, но търсейки внимание и начин да се направят на значими или плюят по нас или се мъчат да обяснят "Какво символизира лирическия герой на Сервантес" *hihi* *hihi*. Увъртанията за някакви дупки, чалгаджии от зората на чалгата и литературни герои от далечното минало са си просто празни приказки и бягане от темата. Не знам дали ти е хрумвало, че ако всички не те разбират може би проблема не е в техния телевизор (не е лесно да разбереш човек, който обвързва  в едно изречение Дон Кихот, мис свят и социална справедливост и всичкото това в тема  "Обединен свят версия 4 - Хроники"  ). Понеже пробваш да вмениш отговорност на нашия съюз щото българите били такива или онакива ( това е според твоето мнение, според моето да се слагат етикети на цели народи е признак на много тесен мироглед) ще ти кажа следното: не знам ти какви българи познаваш, нито какво ти е обкръжението, но повечето които аз познавам са нормални, интелигентни хора, които по нищо не отстъпват на останалите граждани на Европа.

Първото "копеле" почти излязло от роля - моите адмирации. Хайде сега прегледай постовете на духовният водач на Копелетата и уточни кой първи е събрал лирическия герой на Сервантес, мис Свят и социалната псраведливост  в едно.

Момчета, може да ви "боли шпека" за "профани" като мен но:

 Стойностните компании си правят музеи - Вие направихте една голяма тоалетна и се из*рахте в нея.  *freak* *freak*  
Идеиният водач на съюза ви го каза в прав текст и аз съм напълно съгласен с него  - ВИЕ СТЕ НОМЕР 1 ... В ГОЛЯМАТА ТОАЛЕТНА.

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*


Специално за Титана на тоалетната, владетелят на тоалетната хартия, Галин - Погледни внимателно подписа на Хана, и пак разправяй как идеалистите на са двигатели на прогреса. Специално за общаци като теб, човекът е сложил името на автора в червено.
« Последна редакция: Януари 09, 2015, 21:59:22 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 289 290 [291] 292 293 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!