Imperia Online България  
Април 26, 2024, 02:38:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 502189 пъти)
0 Членове и 5 Гости преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4335 -: Януари 08, 2015, 18:59:27 »

Еми да бе, меси, патрик, Румен и още около 12342276 регистрации имам тука.
Тогава приеми извиненията ми, горният цитат няма как да се отнася за теб.  *rose*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4336 -: Януари 08, 2015, 19:26:29 »

Не се извинявай, разбрах какви са ти умствените възможности. Няма как да ме обиди толкова ограничен субект.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4337 -: Януари 08, 2015, 19:44:40 »

Не се извинявай, разбрах какви са ти умствените възможности. Няма как да ме обиди толкова ограничен субект.
Grin Grin Маша'ала аркадаш, маша'ала. Ум като бръснач, сърце за трима, език за стотня, де се "набих" и аз, тръгвам си разплакан Grin Grin

ПП. Възпитаници на СОУ-та и СПТУ-та по принцип рядко ме разбират. 

Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4338 -: Януари 08, 2015, 19:52:14 »

Grin Grin Маша'ала аркадаш, маша'ала. Ум като бръснач, сърце за трима, език за стотня, де се "набих" и аз, тръгвам си разплакан Grin Grin

ПП. Възпитаници на СОУ-та и СПТУ-та по принцип рядко ме разбират.  



А тези с висше изобщо не те рaзбират.
« Последна редакция: Януари 08, 2015, 20:47:39 от monk_ » Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4339 -: Януари 08, 2015, 20:02:14 »

Рядко влизам тук , поради простата причина , че не намирам нищо смислено , а напротив - злоба , завист и лицемерие . Паздравявам саюз   Bastards за класирането !!! Няма контрол , следователно няма и правила , просто трябва да се адаптираме към настоящтите условия , които ни предлага екипа на ИО . Факт е , че Bastards се справят най - добре , но зад този успех със сигурност стои отлична стратегия и  много добра организация . Благодаря им за подкрепата , която ни оказаха и ни помогнаха да се изкачиме в класацията ! Успех на всички в новата ера , като гледам ентусиасти не липсват и нека бъдем по - добри !!!

Благодарим за добрите думи  *rose*
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4340 -: Януари 08, 2015, 20:17:36 »

ПП. Възпитаници на СОУ-та и СПТУ-та по принцип рядко ме разбират. 


Дамм.Явно си от тия с незапочнато визше и недовършено средно.Всеки въпитаник на СОУ и СПТУ би разбрал от първия ми пост че не му е тук мястото за изявя,при положение че няма какво да представи за хрониките.Меси е дипломиран инжинер работил на десетки обекти в цялата страна.Изказа му в този форум е на нивото на средно образован човек/на моменти дори просташки/,точно заради такива като теб.Уви! Усилията му са били напразни.Да слезе до твоето ниво  *freak* за да те разбере,се оказа непосилна задача за него. *pardon*
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
БабаВиМеца
Гост
« Отговор #4341 -: Януари 08, 2015, 21:32:33 »

Меси е дипломиран инжинер работил на десетки обекти в цялата страна.
  *beer*  

Само няма да се връзвате на феновете на Дон Кихот  Grin Grin Grin   Те смятат, че ако е нямало Дон Кихот - нямало да има дори Мис Свят!  Shocked

Чух ги да си говорят -  "И дойде ти, Дон Кихоте, и сътвори нашия свят, и ни поведе по пътищата донкихотовски, и те следвахме ние покорно до края на живота си... "
... па Бастардите покориха през това време еверест и построиха Айфеловата кула, след като приключиха с пирамидите... Ама не били честни, щото използвали помощ от неидентифициран летящ обект.  Shocked  Това било забранено попринцип. 


Та мисълта ми беше ... вече я изгубих. Всичко е изгубено.  *SARCASTIC*  Без последната интернационална ера на версия 4 разбира се ... тя беше спечелена. Безусловно.  Grin

 
« Последна редакция: Януари 08, 2015, 21:47:06 от БабаВиМеца » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4342 -: Януари 08, 2015, 22:29:25 »

Дамм.Явно си от тия с незапочнато визше и недовършено средно.Всеки въпитаник на СОУ и СПТУ би разбрал от първия ми пост че не му е тук мястото за изявя,при положение че няма какво да представи за хрониките.Меси е дипломиран инжинер работил на десетки обекти в цялата страна.Изказа му в този форум е на нивото на средно образован човек/на моменти дори просташки/,точно заради такива като теб.Уви! Усилията му са били напразни.Да слезе до твоето ниво  *freak* за да те разбере,се оказа непосилна задача за него. *pardon*
Ти какъв се падаш на Меси? Технически сътрудник, бригадир, кофражист, арматурчик или общак та държиш така да го "изтъкнеш"? На твърде много "доказали се" дипломирани инженери съм сърбал попарата и бърсал лайната, така че е трудно ще ме впечатлиш. Него поне го разбирам защо пише и играе по този начин - професионално изкривяване.

Четенето с разбиране явно не се отдава на целия ви съюз, вече ми е неудобно да цитирам поста си, заради който се жегнахте, прочети го пак - от третия път може и да разбереш поне малко.

Мецанке, дано никога да не ти се налага да разбереш какво съм ти казал за формоването на салатата и Дон Кихот, не съм такъв Котарак, като обичния ви Жорко.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
БабаВиМеца
Гост
« Отговор #4343 -: Януари 08, 2015, 22:34:49 »

Дано никога не разбера... Горе долу звучи като разговор в детската градина: Знаеш ли коя е столицата на България? - Знам, ама няма да ти кажа... (защото не знам).  Grin  Та обясни ми връзката. Щом си я разбрал и я знаеш. Моля - нека бъде аргументирано и по възможност описано с мисловно свързани изречения.
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4344 -: Януари 08, 2015, 22:42:40 »

Ти какъв се падаш на Меси? Технически сътрудник, бригадир, кофражист, арматурчик или общак та държиш така да го "изтъкнеш"? На твърде много "доказали се" дипломирани инженери съм сърбал попарата и бърсал лайната, така че е трудно ще ме впечатлиш. Него поне го разбирам защо пише и играе по този начин - професионално изкривяване.

Четенето с разбиране явно не се отдава на целия ви съюз, вече ми е неудобно да цитирам поста си, заради който се жегнахте, прочети го пак - от третия път може и да разбереш поне малко.

Мецанке, дано никога да не ти се налага да разбереш какво съм ти казал за формоването на салатата и Дон Кихот, не съм такъв Котарак, като обичния ви Жорко.

За това сигурно те бива  Grin Grin
Активен
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4345 -: Януари 08, 2015, 22:50:12 »

Изгубен с тия не ясни изказвания и намеци ми звучиш като жертва на домашно насилие, да не би като направиш кофти салата на жена ти, тя да те шамаросва.  *hihi* *hihi*  
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4346 -: Януари 08, 2015, 22:53:26 »

Цитат
А ти пък откъде знаеш каква е причината за изчезването на австралопитека и питекантропа.
Тихо там! Ще говориш когато ти разреша!!! През останалото време ще си седиш на клона, ще рупаш джанки, и ще си пощеш бълхите. Като дървесна украса и атракция може да припчечелиш някой лев и тогава да поиграеш и ти като хората тази игра.
Бах тая сволоч, от къде се навъди в тоя форум!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
БабаВиМеца
Гост
« Отговор #4347 -: Януари 08, 2015, 22:55:06 »

Изгубен с тия не ясни изказвания и намеци ми звучиш като жертва на домашно насилие, да не би като направиш кофти салата на жена ти, тя да те шамаросва.  *hihi* *hihi*  
Чак сега ми стана ясно как са нещата.  Shocked  Трябваше ли толкова да го усуква. Можеше направо да си каже.  *hihi*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4348 -: Януари 08, 2015, 23:03:32 »

За това сигурно те бива  Grin Grin
Бива ме - винаги ми плащат с гаранционно задържаната сума  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4349 -: Януари 08, 2015, 23:09:47 »

Дано никога не разбера... Горе долу звучи като разговор в детската градина: Знаеш ли коя е столицата на България? - Знам, ама няма да ти кажа... (защото не знам).  Grin  Та обясни ми връзката. Щом си я разбрал и я знаеш. Моля - нека бъде аргументирано и по възможност описано с мисловно свързани изречения.
С теб последно стигнахме до 7-ми клас и задачката четене и разбиране на текст. Явно там и ще зациклим, след като още не си разбрала, че точно заради вековните усилия на хора и общности,  убедени , че Дон Кихот е  идеал,  на теб ти е даденоправото  да пишеш в този форум, а не да дойш кравите или в най-добрият случай да шиеш гоблени, след като си нацепила камъни за огнището.
« Последна редакция: Януари 08, 2015, 23:23:53 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!