Imperia Online България  
Април 16, 2024, 20:55:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 285 286 [287] 288 289 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 500881 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4290 -: Януари 07, 2015, 16:03:37 »

Бива да, когато пусках поста изписа че има нов, твоят с доблестта е бил Smiley Живи и здрави.



 *cocktail* То е разбираемо да шашкат тези числа , никой до сега не ги е виждал , не че не са били възможни ,но при действащ супорт , акаунта отива в коша вечен бан ако използва който и да било бъг на играта , което за мен не е справедливо , да вземат да си ги  оправят и няма и да ги ползваме нали така  Wink
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
i1978
Сержант
**

Karma: +4/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #4291 -: Януари 07, 2015, 16:23:47 »

Пичове, браво невероятни сте.
Верно сте превъртяли тая игра вече.  Grin Grin Grin :
Такива военни, доблест, нетни през целият ми имперски живот не съм виждал. Евала.

За админите, какво да кажа освен адмирации  и за тях. Който не се беше отказал от тая версия на играта вече със сигурност ще го направи. Освен ако не е мазохист.
Успех в следващата ера на ИЗМАМНИЦИТЕ, ако въобще има такава ера. И наздраве на всички.
Активен
nana3a
Лейтенант
***

Karma: +36/-86
Неактивен Неактивен

Публикации: 137


Πάπαςα


Профил
« Отговор #4292 -: Януари 07, 2015, 16:45:46 »

Качете някоя снимка на икономиката на някой от топа.Интерестно ми е какви проучвания имате.

ПС:За много години имперци  *beer*
Активен

За в бъдеще поставяйте по-малки снимки в подписите си!
torbalan
Лейтенант
***

Karma: +19/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 121


Профил
« Отговор #4293 -: Януари 07, 2015, 16:50:31 »

За много години  *cocktail*
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4294 -: Януари 07, 2015, 17:08:59 »

За много години  *cocktail* няма снимки но определено не са малки особено съюзните  Grin Grin май ги бяхме докарали до +11
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Професор
Гост
« Отговор #4295 -: Януари 07, 2015, 17:58:12 »

Както обещах се включвам след края на ерата. Не, че не намирах време да следя случващото се. Напротив, но бе нужно както търпение и пренебрегване на дребнавите забележки при други обстоятелства, на които бих реагирал, така и спазване на дадената от мен дума. Smiley
Твърде трудоемко би било да изваждам цитати. "Бисери" - колкото желаете. Ако някой не ги вижда да посети очен лекар и след лечението да чете внимателно, включително и между редовете. Tongue
Налице бяха очевадни разминавания в постовете на определени лица, което се обяснява с пропуски в учението и прекомерното желание да блеснат на форумната сцена. Да ме извиняват "хористите", но безплатния ми съвет е да научат що е то логика, преди да се изказват неподготвени. Wink
И така идва ред на класациите (моите) и поздравленията. Cool *gamer*
Поздравления за всички, които своевременно се отказаха от играта. Grin
Поздравления и за малкото мохикани, които играха до последно без да се поблазнят от новооткритите бъгове в тази версия. Grin
Поздравления за тези, които се забавляваха експериментирайки. Grin
Поздравления за малцината, пишещи тук във форума, които макар и рядко казваха Истини, предизвиквайки смущаващо объркания, но иначе задружен отговор от "хористите". Grin
Поздравявам и тези, които ще продължат да играят не просто въпреки, а и заради, всичко случило се. Grin
Колкото до класациите, смятам че те изгубиха нужната "тежест" и са лишени откъм съдържание. Без да омаловажавам съобразителността и находчивостта на експериментаторите, не виждам основание за място в теми като: "В името на рекорда..." или "Зала на Славата". *crazy*
С оглед на гореизложеното си позволявам една изцяло субективна форумна класация. Номинации не липсваха, но безспорния фаворит за КЛОУН на форума може да е само ЕДИН ! *pardon*
Достоен подгласник сред избиващите комплекси и победител в категорията за най-добра поддържаща роля е: ЛИЦЕМЕРА. *pardon*
Съюзният приз е за ХОРИСТИТЕ.  *pardon*
П.С. Моля без въпроси КОЙ ? Lips Sealed ТЕ се припознават. Wink Публична тайна ще остане личната ни кореспонденция, върху която съм се смял не само аз. Grin При това ТЕ ми писаха първи. *hmm* ТЕ ме затрупаха с фермани, каквито и първата ми любовница не ми е писала. ;D И една битка не сме имали. :Smiley И така им дишах във вратовете цяла ера без да бъда разконспириран. *freak* ЕВАЛА ГОЛЕМИ СТЕ ! *hahaha*
П.С.С. ЗА МНОГО ГОДИНИ И УСПЕХ НА ВСИЧКИ ! *beer*
« Последна редакция: Януари 07, 2015, 18:16:32 от Професор » Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4296 -: Януари 07, 2015, 18:41:25 »

http://classic.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2015_1_6/3000561_3000566_1491158

папаз виж военната медицина и горе долу можеш да сметнеш какви са били проучванията  Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4297 -: Януари 07, 2015, 18:50:17 »


Както обещах се включвам след края на ерата.

И така идва ред на класациите (моите) и поздравленията. Cool *gamer*
Колкото до класациите, смятам че те изгубиха нужната "тежест" и са лишени откъм съдържание. Без да омаловажавам съобразителността и находчивостта на експериментаторите, не виждам основание за място в теми като: "В името на рекорда..." или "Зала на Славата". *crazy*

Публична тайна ще остане личната ни кореспонденция, върху която съм се смял не само аз. Grin При това ТЕ ми писаха първи. *hmm* ТЕ ме затрупаха с фермани, каквито и първата ми любовница не ми е писала. ;D И една битка не сме имали. :Smiley И така им дишах във вратовете цяла ера без да бъда разконспириран. *freak* ЕВАЛА ГОЛЕМИ СТЕ ! *hahaha*
П.С.С. ЗА МНОГО ГОДИНИ И УСПЕХ НА ВСИЧКИ ! *beer*

професоре никой не му пука жив ли си кой си и какви комплекси избиваш  *pardon*
до класациите не можеш да се доредиш ,затова и не са ти интересни  Grin
последните ти драсканици показват доста голямо желание да се изтъкнеш  *pardon* но не ти се отдава пич ,както казах на никой не му пука кой си и за какво се бориш ,поради простата причина ,че не можеш да се пребориш за нищо друго освен това да драскаш безмислици тук  *hihi* *hahaha*
ако имаше нещо мъжко в теб ,би било в реда на нещата да кажеш на кой си дишал във врата   *hahaha* Grin защото така излиза че си дишал под полата на баща ти след като лекинко се е изпуснал  Grin  *hahaha* *hihi* *SARCASTIC* *V*
правилно си написал че си клоун , абсолютно същия като оня сливенския палячо къната дето щеше да си каже септември месец кой е и щеше да ни "пребие"  Grin Grin горкия имаше да ни бие с гъза си яко докато се осере как си требва  *hahaha* X) >Grin
не че ви мразя ,но всяка жаба трябва да си знае гьола  Kiss празните ви приказки без покритие си останаха такива и каквито и алабализми да се опитвате да пробутвате си оставате въздухари и нищо повече ... единствено можете да ми издухате шпека "лекинко"  Tongue Grin Grin
« Последна редакция: Януари 07, 2015, 18:58:18 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4298 -: Януари 07, 2015, 19:27:27 »

Професоре искам да ти задам няколко въпроса, а ти ако искаш отговаряй (знам, че не си много по отговорите)
1. Да не си избягал от клиниката и използваш момента да се запишеш във форума, преди да са те хванали пак?
2. На кого си обещал да казваш нещо си? (да не би да е на себе си)
3. Кой си ти да решаваш кой класации заслужават да се сложат в залата на славата и рекордите?
4. След като ерата приключи, ще намериш ли смелост да кажеш с кой акаунт беше в играта?
5. Би ли ми казал, какво разбираш под думата "измама"? (според мен няма правила и логично няма как да се нарушат - следователно няма как да има измами и т.н.)

Мисля да спра до тук, че ако решиш да ми отговориш сериозно (не го вярвам) ще ти трябва около месец мислене (с твоите възможности на мисъл), а аз не целя да те затруднявам.
Активен
Професор
Гост
« Отговор #4299 -: Януари 07, 2015, 19:44:57 »

 Много остроумничиш Жоре. Ръсиш мозЪк в потвърждение на констатациите ми. Изобщо няма да падам на твоето ниво. Обяснителният режим, в който изпадаш, примесен с толкова "добре" подбрани думи, изрази и емотиконки заслужава да влезе в Златните страници на ИО. 
 Каквото сметнах за нужно го казах. Фактите са такива и ако не можеш да разбереш кой съм, щом това ти е болка, въпреки жокерите - това не е мой проблем.
 Светлините на прожекторите те обичат и аз те оставям на тях заедно с твоите ХОРИСТИ. Място повече тук нямам. ¡Hasta la vista!
П.С. Хаха, това че пренебрегнах другия голям фаворит за поддържащата роля веднага се отрази с горния пост. Скачайте всички. КОЙ НЕ СКАЧА Е .... Lips Sealed
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #4300 -: Януари 07, 2015, 20:29:26 »

Много бързо изчезнал професора , не ме дочака и съм обиден  :Smiley

 *hahaha* *hahaha*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #4301 -: Януари 07, 2015, 20:42:02 »

Много бързо изчезнал професора , не ме дочака и съм обиден  :Smiley

 *hahaha* *hahaha*

От лудницата го заловиха пак  Cry
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4302 -: Януари 07, 2015, 22:15:21 »

Избори за министерски съвет ли имаше или ера в ИО?  Grin Grin Grin


Някой си valchak ( сигурно е искал да напише val4ak, ама си е объркал), разправя нещо за широко скроени хорица, които лъжели, мамели, бъркали по разни дупки, че и горди от тези си действия и ако всички сме като тях България требело да е първа в Европа. Нищо, че по тая логика циганите требе да са създали Евросъюза- сигурно защото не са успели да се обединят в държава.
 
Нашият любим Тишо без да му мигне окото в прав текст ни каза, че Ренесанса, Реформацията, Хуманизма и въобще всички усилия цивилизацията да не е 1% консуматори и 99% роби нещо не е трябвало да се случат и му станало тъжно за "донкихотовците". Нищо, че без тях сигурно щяха да го бият всяка вечер понеже салатата не е била нарязана в правилната форма, или че не е нацепил камъни за огнището.

Ако "най-великият" съюз" във версия 4 на ИО е такъв понеже всеки негов член обича да бърка и/или използва дупки - така да бъде. Само нека да не ни вменяват и на нас , че това е "Пътят и истината, и живота".

Благодарим ви, че ни забавлявахте за новата година, видно е, че още ви държи напрежението от изминалото представление, но излезте малко от роля. Циркът затвори - поне временно.  Wink


Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
БабаВиМеца
Гост
« Отговор #4303 -: Януари 07, 2015, 23:21:08 »


Нашият любим Тишо без да му мигне окото в прав текст ни каза, че Ренесанса, Реформацията, Хуманизма и въобще всички усилия цивилизацията да не е 1% консуматори и 99% роби
  Стефан4о, туку що доказа, че въпреки опитите на голяма част Бастърди, пишещи тук, да те убедят, че не трябва да си в тия 99% - ти си твърдо решен да останеш в голямата робска статистика.  Grin Grin Grin Grin Grin  Жал ми е, естествено! И също толкова естествено, няма как да обясниш връзката между евентуалната лирическа липса на Дон Кихот и моя бой за липсата на правилна салатна форма.  *hahaha*  Ненужната абстрактност в публикацията ти, е не само ненужна, а и лишена от особен смисъл, което може би цели да доведе до капитулация на мисловния процес, у иначе интелигентни, над средното ниво хора.  Grin   *freak*  

П.П...Що баннахте Тишо? Видееехте го, че е маймуна и изяде БаНан. Или причината е, че не одобрява верните последователи на Дон Кихот?  Grin
« Последна редакция: Януари 07, 2015, 23:22:42 от БабаВиМеца » Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #4304 -: Януари 07, 2015, 23:31:38 »

Наглост и безочие на килограм. Двама-трима хитреци и една-две дузини клакьори. Това е пълна излагация, ама не разбират, че се излагат и си горди с постъпките си - това си е чиста проба простотия. Смешно и два пъти по-тъжно. Както се казва: "Няма хаир".
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
Страници: 1 ... 285 286 [287] 288 289 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!