Imperia Online България  
Април 26, 2024, 20:41:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 251 252 [253] 254 255 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 502511 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3780 -: Август 16, 2014, 23:22:30 »

E, хубуу де, не го приемай 1:1, каквото дойде, с него ще си играем  *pardon*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #3781 -: Август 16, 2014, 23:23:10 »

Така, де. Това беше единственият "смислен" отговор от твоя страна. Аз заявявам, че си недостатъчно обичан от тандема Ганеша-Сарасвати (избирам хиндуизма по интуиция) напоследък и мога да ти направя бърз микс от "бисери". Ти първо заявяваш, че приятелите ми са "идиоти", а после, че всъщност не се интересуваш. Да ти демонстрирам ли, чрез твои писания, какъв сюжет си изработи току-що или сам ще се сетиш?  Grin

Жоро, теб лично ще те пребия на свободно общуване на маса, ако се стигне до такава ситуация. Пич си и ме кефиш ...  Grin

Казах, че не се интересувам от твоето мнение и дали си доволен от отговора, и да твърдя, че тоя аребе или както там се пише е идиот
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3782 -: Август 16, 2014, 23:29:55 »

Казах, че не се интересувам от твоето мнение и дали си доволен от отговора, и да твърдя, че тоя аребе или както там се пише е идиот
Т.е. твърдиш. че този Аребре или както там се пише ми е близък? Хехехе, как не разбра, че влизаш в блатото трупешката? Кефиш ме (като незаинтересован от това, което пиша в диалог с теб).  Grin
П.с. Цитирам те непосредствено, защото тази вечер има необичайна активност във форума и не съм сигурен дали ще разбереш, че говоря точно на теб?! Grin
« Последна редакция: Август 16, 2014, 23:31:46 от Pavlov » Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3783 -: Август 16, 2014, 23:31:42 »

Слабо шпи, Жоре, много ви несериозни помагачите, ама то така, насила хубост не става  Grin
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3784 -: Август 16, 2014, 23:34:31 »

Монки, явно трябва да те подкарам с трите синджира, за да схванеш всъщност какво искам да ти кажа. Започвам селекцията на отбрани цитати със скромен анализ.  Tongue Grin
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #3785 -: Август 16, 2014, 23:38:43 »

Монки, явно трябва да те подкарам с трите синджира, за да схванеш всъщност какво искам да ти кажа. Започвам селекцията на отбрани цитати със скромен анализ.  Tongue Grin

Започвай, а аз мисля да си лягам, утре ако не ме мързи прекалено много ще прочета какво си написал, надявам се да бъде интересно.
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3786 -: Август 16, 2014, 23:46:13 »

Слабо шпи, Жоре, много ви несериозни помагачите, ама то така, насила хубост не става  Grin

 Grin Grin не ставай смешна ,моите шпиони няма и да ги виждаш  Tongue преиграваш ми се струва или страдаш от липса на внимание  Wink
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3787 -: Август 16, 2014, 23:47:02 »

A извън лигавенето, мога да кажа, кое наистина би ме отказало от играта, не тоя тарикат Гарио, дето ще ме отказва от играта, не на Жорето влечението, още по-малко на  някои други перченето, а ей такова :


  Оставям сами да намерите собственика на тези характеристики, не е трудно, това е изглежда последните 2 дена, видял, поел...
 Дадохте тон, тази простотия всеки може да я направи, не се иска много акъл...   Класации? Какво е това животно? Успешно унищожавате сами играта, това е положението...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3788 -: Август 16, 2014, 23:55:36 »

Ъъъ, 'ко ре'чи? Човече, толкова си кух, че даже не разбираш каква тежка житейска драма те е сполетяла. Няма и да разбереш ... пък може и някога да разбереш ... евентуално в някаква поредна инкарнация.Естествено, че не става дума за Ваше нищожество. След поне 2 прераждания (поне), заповядай на ринга.Къде, бе, миличък и ти се набута? Къде, бе? Grin

Монки, изтъпял си яко и ти. Имаше относително приятно поведение досега. Не квалифицирам, просто констатирам. Ще взема и аз да стана Професор на този фон ...  Grin
Хахаха, Стефо, разсмя ме!  *hahaha*
Нещо пак те е ударило пиенето ... вземи се в ръце , че цироза следва ... !!!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3789 -: Август 16, 2014, 23:57:28 »

Само не разбрах защо реши ,че ние сме го измислили това  Grin  това е LafuenteAl  момчето си точи за да си направи армия и си блъска атаки за доблест и какво от това  Wink ще хване някой наш или ще направи чудо на чудесата  Grin Grin от кога ви повтарям че методите да се развиеш и колко ще се развиеш са без значение при положение ,че не можеш да играеш с тази войска ,а и нагоре става все по сложно с издръжката и къде ще ходи тоя юнак  Shocked картата е една ,ще бяга бяга и ще му дойде и неговия ред  Tongue  *freak*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3790 -: Август 16, 2014, 23:59:05 »

A извън лигавенето, мога да кажа, кое наистина би ме отказало от играта, не тоя тарикат Гарио, дето ще ме отказва от играта, не на Жорето влечението, още по-малко на  някои други перченето, а ей такова :


  Оставям сами да намерите собственика на тези характеристики, не е трудно, това е изглежда последните 2 дена, видял, поел...
 Дадохте тон, тази простотия всеки може да я направи, не се иска много акъл...   Класации? Какво е това животно? Успешно унищожавате сами играта, това е положението...
Тарикат бил Гал ...ти виждаш ли , какво пишеш изобщо ?! *crazy*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3791 -: Август 17, 2014, 00:00:21 »

Нещо пак те е ударило пиенето ... вземи се в ръце , че цироза следва ... !!!
Илияне, ти ли ми говориш за пиене? Мдааа, моля те, не ме мъчи, пиши все по-рядко!  Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3792 -: Август 17, 2014, 00:01:49 »

Не съм ти чак такъв почитател, че да започна от началото на твоите епистоларни изяви, така че да започнем от някаква близка дата, а именно 03.08.2014. Със страхотен ентусиазъм, граничещ (наистина само граничещ) заявяваш:
*hahaha* *hahaha* *hahaha*
Кефиш ме!!!
Няма такова нещо, като "нямам кирилица" - просто ти не можеш да си настроиш компютъра.
Не мога да разбера какъв идиот трябва да си, че да се опитваш да ядосваш изобщо някого по такъв елементарен начин. Досега не съм ти видял един пост, където не се заяждаш с някого, но си толкова тъп, че и това не можеш.  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Самоутвърдил се в полето на граматическата неуязвимост, смело заявяваш, на 06.08, следното:
За какво училище говориш, да не мислиш че в училищата приемат орангутани  *hahaha*
Като гледам как се опитва да пише по нищо не изглежда, че е посетил дори един час в училище
С презумцията на вече победил в лингвистиката, смело заявяваш след почти 50 минути следното:
Естествено, няма да съм малко разбира се.
На 10.08. внезапно реши да влезеш в ролята на вечно побеждавалият, като отговор на (един друг)Жоро:
Кои сте вие?
Естествено, като един "умен" човек, на провокацията, че си ... някакъв си там, отговоряш с:
Голям думкач си, но те е страх да си кажеш акаунта в играта. И не само тебе де, всичките велики думкачи от форума.
И съвсем очаквано, при откровен отговор, който не очакваш, правиш характерен (за кои, сам ще се сетиш) завой и се вписваш вече наистина категорично в категорията "проточовек":
Имам една идея. Направи услуга на всички, които все още влизат в този форум и се застреляй  *HUNTER*
Пропускам диалога ти с @Професор, поради липса на абсолютно всякакъв смисъл в него.

Запазвам го като част 1. В част 2 следва вече сюжетността. Grin
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3793 -: Август 17, 2014, 00:04:14 »

Илияне, ти ли ми говориш за пиене? Мдааа, моля те, не ме мъчи, пиши все по-рядко!  Grin
Ами то ти личи , извинявай ако съм те засегнал Румене , но е крайно време да потърсиш адектватна помощ ... ако толкова не ти се иска .... ходи мри някъде из полетата ...
Активен

Close enough to ...BASTARDS
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3794 -: Август 17, 2014, 00:04:28 »

 Дори и не коментирам колко ще оцелей, затова споменавам, че всякакви класации просто губят реалния си смисъл, да покажат в цифри  нещо за играта на отделните играчи... Нарушения винаги е имало, но единични и не толкова фрапиращи... сега като изтървани... Факт, че е започнал след вашето гениално начинание.  На тълпата малко й трябва, някоя простотия и се е юрнала... След това общо взето нещата губят смисъл...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Страници: 1 ... 251 252 [253] 254 255 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!