Imperia Online България  
Април 29, 2024, 20:22:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 502915 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
amisega
Редник
*

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #3315 -: Юни 22, 2014, 18:47:54 »

Ваняяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя да го махаш тоя ,че почвам да псувам ,аман анонимни палячовци  Grin Grin


тя си използва пълноценно уйкенда бе, няма се занимава с тъпаци като тоз
Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #3316 -: Юни 22, 2014, 19:17:22 »

Не съм търсил.Те веднага светват.Тишо се опитваше да ти каже нещо което ти така и не искаш да разбереш.Това че смяташ приятелски пожар за нещо незначително и напълно по правилата,не го прави такъв.Малкото нарушение все пак си е нарушение.Да хулиш другите,когато ти също нарушаваш правилата е цинизъм.Така наречените вратички които много заеш да използваш всъщност са бъгове.Експлоатирането им без да бъдат докладвани също е нарушение.Ако това те прави тарикат,значи тарикат е и онзи със 100 акаунта използвани по всевъзможен начин.Ако пък той е нарушител,значи нарушител си и ти.Не може да смяташ че това което ти правиш е майсторлък,а това което прави друг е измама.Според мен дори мултиакаунта трябва да се премахне като вид нарушение,понеже е докладван многократно,а мерки за пресичането му не са предприети.И ако се замислиш и отсъдиш честно ще разбереш ,че всъщност ти си не по-малък нарушител от набедения за измамник №1 Манекен,който поне застава открито и заявява-Да.Правя го.-Докато ти лицемерно заявяваш "аз не съм комплексирана шматка, за да ги правя".

Галине, ценизъм е това което ти бръщолевиш тука  *crazy* уж имаш някакви претенции, че ги разбираш нещата, но не го показваш с нищо в писанията си. Как може да твърдиш, че палеж на минимум е НЕ по правилата и като довод за това имаш само наказанието на Дели , за което Ваня обясни , че не самата атака е проблем , а факта, че има засечка по ИП  *stop*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3317 -: Юни 22, 2014, 19:24:05 »

Галине, ценизъм е това което ти бръщолевиш тука  *crazy* уж имаш някакви претенции, че ги разбираш нещата, но не го показваш с нищо в писанията си. Как може да твърдиш, че палеж на минимум е НЕ по правилата и като довод за това имаш само наказанието на Дели , за което Ваня обясни , че не самата атака е проблем , а факта, че има засечка по ИП  *stop*

Ти пък.Направи се че е прав Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #3318 -: Юни 22, 2014, 19:47:01 »

Не е прав, никога до сега не са наказали някой за пожар на минимум . В нито един свят на ИО. Не е нарушение това.... наказват за такива битки само когато има съвпадение по айпи  *pardon*
Активен

MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3319 -: Юни 22, 2014, 20:08:56 »

Не е прав, никога до сега не са наказали някой за пожар на минимум . В нито един свят на ИО. Не е нарушение това.... наказват за такива битки само когато има съвпадение по айпи  *pardon*
Я пак .... нещо май сами си говорите ...нямало  наказани за палежи на минимум  *hahaha*... а вие играете ли изобщо  *hihi*
« Последна редакция: Юни 22, 2014, 22:06:42 от MRaven » Активен

Close enough to ...BASTARDS
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #3320 -: Юни 22, 2014, 20:25:59 »

Много разбирачи се навъдили нещо  *stop*
Пожарите на 11% са си нагласени битки отвсякъде, потребителите и от двете страни се разбират да има такава битка, ясен е резултата от битката, абсолютно нагласена битка е. Мен ме дразни, че едни се наказват за това най-голямо нарушение, а други не. Други не искаха да ги наказват при положение, че си точеха по 10М ресусрс на ден с атаки по ацц-та играни от същотото ИП, дори и с признание в играта (да му оставим касата на мира, а после ще ни оставя ресурс), а друг играч беше наказан за приятелски палежи, но какво да се прави това е двойния стандарт на екипа.

Между другото уважаеми членове на екипа на Империя Онлайн, след като от една седмица не можете да ми кажете защо бях баннат 2-рия път, може би тука ще кажете.
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #3321 -: Юни 22, 2014, 20:43:18 »

Едва ли някой ще каже каквото и да било тук  Grin Grin Споко бе още 20 дена останаха и почва свободията как вика Къната тогава ще се види кой кой е  *hahaha* *hahaha*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3322 -: Юни 22, 2014, 20:44:53 »

Не е прав, никога до сега не са наказали някой за пожар на минимум . В нито един свят на ИО. Не е нарушение това.... наказват за такива битки само когато има съвпадение по айпи  *pardon*
Не казвам дали са наказвали,а че е нарушение.Това е договорена/нагласена/битка.Това че неофициално ги разрешиха,не значи че са по правилата.Може би ще кажеш че е по правилата да вземаш през седмица по 2м от акаунт на 500т само защото няма съвпадение и не го наказват.Значи според вас щом дадено действие не се наказва-не е нарушение и се счита за майсторлък,а не за измама.Нарушавал съм правилата многократно и са ме наказвали за някой от нарушенията.Но съм го правил защото съм бил принуден и системата го позволява.Всеки от тук пишещите е правил същото.Ти ли не си ги нарушавал или Тошко.Не разбирам защо някой се опитва да се изкара по-добър от другите,сочейки с пръст някого.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3323 -: Юни 22, 2014, 21:57:17 »

Нарушавал съм правилата многократно и са ме наказвали за някой от нарушенията.Но съм го правил защото съм бил принуден и системата го позволява.
Mн моля спри да ръсиш смехории. Grin

Не е нагласена битка,защото ще ти се пуснат 5 пожара на 11 от някой противник и иди доказвай,че си невинен,ако това е наказуемо.Стига смях,сериозни хора сте,то бива,бива ама...
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3324 -: Юни 22, 2014, 21:57:35 »

Тишка, може ли да се постараеш да обясниш предикатите на т.нар. от теб "съдебносъдовата система", че аз се почувствах тъп, а не обичам да се чувствам по този начин?
Иначе философи на рояци ... прав е Йовков - бялата лястовица е рядкост ...  Grin
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3325 -: Юни 22, 2014, 22:09:52 »

Забравих да спомена, не че от значение, но си седя зад лидерката като форумна подкрепа и мисля да си хортуваме, както си знаем с всички, които желаят. Независимо от ... последствията ...  Grin Cool
« Последна редакция: Юни 22, 2014, 22:11:32 от Pavlov » Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3326 -: Юни 22, 2014, 22:10:55 »

Mн моля спри да ръсиш смехории. Grin

Не е нагласена битка,защото ще ти се пуснат 5 пожара на 11 от някой противник и иди доказвай,че си невинен,ако това е наказуемо.Стига смях,сериозни хора сте,то бива,бива ама...
А докажи тогава , че е за наказание !!!! Сериозно не мислите като пишете ....
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3327 -: Юни 22, 2014, 22:13:03 »

Илияне, ти за кого се взимаш, че така изисквателно задаваш въпроси? Явно не схващаш колко си нелеп, та ще се наложи да ти се каже в прав текст!
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3328 -: Юни 22, 2014, 22:19:42 »

Илияне, ти за кого се взимаш, че така изисквателно задаваш въпроси? Явно не схващаш колко си нелеп, та ще се наложи да ти се каже в прав текст!
Ще ти подмина провокацията Румене ...
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #3329 -: Юни 22, 2014, 22:21:51 »

Подмини я, миличък. Подмини я. Не мога да те задължа да не го направиш.  Grin
Активен
Страници: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!