Imperia Online България  
Април 26, 2024, 01:13:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 502152 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #2340 -: Май 04, 2014, 09:17:16 »

И да се върнем в темата. Отидох на лов за доблест:
Tiberius(METALLICA)   Staff1(Ka_Ka_Kazz)   11435   1217015   847   12230   0   0   762
Вече съм 5-ти  *YAHOO*
http://prntscr.com/3g0nq7  май някой не може да брои  Grin Grin Grin
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #2341 -: Май 04, 2014, 09:21:30 »

Аааааааа .... тази сутрин намерих 10 необозначени чужди шпиони ....явно някой иска да ме бие лошо Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #2342 -: Май 04, 2014, 09:33:55 »

Аааааааа .... тази сутрин намерих 10 необозначени чужди шпиони ....явно някой иска да ме бие лошо Smiley

Хане, в някои ситуации боят е за предпочитане, но пък и това е въпрос на гледна точка. Както казваше един-"Битият-бит, другите са се отървали леко"  Grin *beer*
Активен

patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #2343 -: Май 04, 2014, 10:21:35 »

Аааааааа .... тази сутрин намерих 10 необозначени чужди шпиони ....явно някой иска да ме бие лошо Smiley


 Grin   затова моите граници са ниски , че хич не разбирам за шпионките и не се ядосвам   *hahaha*
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #2344 -: Май 04, 2014, 11:33:34 »

те и моите са ниски ..само като дадох на контра и цъфнаха 10 заловени Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2345 -: Май 04, 2014, 11:53:43 »

А сега да видим колко доблестен е Божо.Ще си признае ли,че е по-слаб играч от Меси.
за какво признание говориш мой ,че паднала малко армия ,всяка ера се слу4ва това в на4алото замен е нормално гони ми човека армията докрай не спира да идва ,да продължавса така и може и да успее ,засега няма признание ,ще спре да идва ,но със сигурност бабрек и байлеис са подобри играчи от монк ,мое наблюдение ,както и аз съм подобър от него  Grin Grin Grin,просто неспира да точи момчето,осмака ми става след 120 часа да го видя тогава събирам и си лягам спокоен както съм играл години наред Grin Grin Grin Grin
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2346 -: Май 04, 2014, 11:56:44 »

Божо нещо ми се губи пак, интересно ми е какво му е обяснението за хваната част от "неуловимата" му армия.
няма обяснение рискувах ,правех блок ,и никой не разбра ,ти се пробва и успя ,ако бяхте разбрали блока щеше да ме расцепите навсякаде ,но съм свикнал с такива малки загуби нещо нормално ,добър си засега не спираш да идваш продължавай ,и може и да успееш ,лека игра
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2347 -: Май 04, 2014, 12:14:39 »

за какво признание говориш мой ,че паднала малко армия ,всяка ера се слу4ва това в на4алото замен е нормално гони ми човека армията докрай не спира да идва ,да продължавса така и може и да успее ,засега няма признание ,ще спре да идва ,но със сигурност бабрек и байлеис са подобри играчи от монк ,мое наблюдение ,както и аз съм подобър от него  Grin Grin Grin,просто неспира да точи момчето,осмака ми става след 120 часа да го видя тогава събирам и си лягам спокоен както съм играл години наред Grin Grin Grin Grin
Ти на крепости ли залагаш  *hihi* *hihi*
Активен

Close enough to ...BASTARDS
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #2348 -: Май 04, 2014, 12:50:41 »

Ти на крепости ли залагаш  *hihi* *hihi*
незнам на какво се смееш точно ти след като нямаш армия и в седмица да ми влвзеш ако събера и връщаш,а за осмица само с стрели неможеш да препариш ,смешко ,добре че са там 3-4 добри играча та се намести между дях да има с кво да се похвалиш , Grin Grin Grin,
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2349 -: Май 04, 2014, 13:52:25 »

незнам на какво се смееш точно ти след като нямаш армия и в седмица да ми влвзеш ако събера и връщаш,а за осмица само с стрели неможеш да препариш ,смешко ,добре че са там 3-4 добри играча та се намести между дях да има с кво да се похвалиш , Grin Grin Grin,
Ти наред ли си .... май наистина не ме познаваш !! Не е лошо да замълчиш ...
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #2350 -: Май 04, 2014, 13:55:35 »

Вие не пиете ли бре ? какви хора сте...  Undecided

Наздраве !  *beer* *BEACH* *HUNTER*
Активен

Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2351 -: Май 04, 2014, 14:01:55 »

Вие не пиете ли бре ? какви хора сте...  Undecided

Наздраве !  *beer* *BEACH* *HUNTER*

 Grin Grin аде  *beer* мани ги тия и жените отказаха даже  *crazy*  *hihi* вчера казвам ,че ще почерпя с мисълта ,че хич не ги обича повечето форумни герои , както и те мен  *freak*  но  повода си струваше та викам айде ще забравим различията (за кратко )  Grin Grin 
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2352 -: Май 04, 2014, 14:09:17 »

няма обяснение рискувах ,правех блок ,и никой не разбра ,ти се пробва и успя ,ако бяхте разбрали блока щеше да ме расцепите навсякаде ,но съм свикнал с такива малки загуби нещо нормално ,добър си засега не спираш да идваш продължавай ,и може и да успееш ,лека игра

божо много точиш  Wink  , ама не се спираш да точиш мръснико мръсен  Grin Grin само ревеш ,че другите точат ,а ти не се спря , долна твар  Grin Grin загуби армия за 12-13 милиона и викаш бълха те ухапала  Grin Grin ще свикнеш и с по големи загуби няма се плашиш  Grin Grin точи си на воля , прави войничета да има от къде да лапаме военни и не се прави на военен играч , щото и за копач не ставаш даже  Tongue :Smiley Grin

"рискувах ,правех блок ,и никой не разбра"   *crazy*  рискувал бил  Grin Grin и никой не разбрал  Grin Grin ама му умряла армия за една чанта с злато *hahaha* *hahaha*  по тъпо нещо не бях чел скоро  *pardon* Grin Grin 

божо и тоя другия ти акаун boba дето го ползваш за шпионин  Grin ще те откажа и стрели да слагаш по крепостите нали ти драснах днес в играта там , знам че си мълчиш да не се изпържиш  Tongue ама то вече всички знаят бе божка  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2353 -: Май 04, 2014, 14:51:08 »

няма обяснение рискувах ,правех блок ,и никой не разбра ,ти се пробва и успя ,ако бяхте разбрали блока щеше да ме расцепите навсякаде ,но съм свикнал с такива малки загуби нещо нормално ,добър си засега не спираш да идваш продължавай ,и може и да успееш ,лека игра
Май си вярваш.Добре е човек да има самочувстиве.Твоето обаче граничи с глупост.Май не видя какво се случи с жабчето.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2354 -: Май 04, 2014, 16:13:28 »

за какво признание говориш мой ,че паднала малко армия ,всяка ера се слу4ва това в на4алото замен е нормално гони ми човека армията докрай не спира да идва ,да продължавса така и може и да успее ,засега няма признание ,ще спре да идва ,но със сигурност бабрек и байлеис са подобри играчи от монк ,мое наблюдение ,както и аз съм подобър от него  Grin Grin Grin,просто неспира да точи момчето,осмака ми става след 120 часа да го видя тогава събирам и си лягам спокоен както съм играл години наред Grin Grin Grin Grin

Отправих ти предизвикателство, не ми говори за 8-ци и не знам с какво, на 08.05.2014 ще те нападна и ще видим колко си готов.

xaxaxa надявай се да те спаси 8-цата между другото.
Активен
Страници: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!