Imperia Online България  
Април 25, 2024, 08:29:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 501846 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2085 -: Април 23, 2014, 16:55:46 »

особено съм доволен от кайзериста и скузо  Grin Grin а девила може да продължава като прилежна домакиня да си пере прането и да се сърди на баба си ,че не го  научила как се ходи на сейф  :Smiley Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2086 -: Април 23, 2014, 19:26:50 »

На мен пък ми писна да докладвам турчето което вече и войни взе да си организира и се заехме да пресечем един от каналите му за доставка на ресурс:                                       
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #2087 -: Април 23, 2014, 21:33:07 »

 Grin Grin А така бе , е те така става ,бой до лудост ,па той нека си точи ,премята и кво иска , а довечера ще взем да му се изредим и на него като на долна ку...ва и всичко е точно  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #2088 -: Април 23, 2014, 23:43:54 »

Брех, че си умен!  *pardon*
Първото изречение - бива, само не разбрах въпрос ли е или констатация. Второто изречение - добре, помислих, че има някакво позитивно отношение. Третото изречение започва нормално, но накрая - излагация...
Така че, смей се на себе си, наистина си смешен... пък може и на монокена. Най-смешни все пак са бисерите на даскала след смяна в портиерната. Питай го дали е нахранил кучето и дали му текат лиги като го види. *pardon* *freak* Grin
Така. Нека помислим какви послания ни отправя брахман Нуни (съкратено от Нуниспандантрамишми):
- Като един истински апостол на правата хиндуистка вяра, той търси мъдреци. Защо са му тук някакви неумни според него - върховният вселенски дух Брахман!?
- Могъщият анализатор на мисловните процеси на ближните си, разбира се, не пропуска тиха язвителност по отношение на семантиката. Не разбирал, милият, въпрос ли било или констатация. Че те не са в смислово противоречие, бре, младеж! Какво пречи на един въпрос да бъде констатация? И защо изобщо ги поставяш в антиподна двойка?
- Второто изречение било ... "добре". Хехехе, миличък, след експанзията по отношение на лингвистичната коректност в първото си изречение, тук изпадаш в противоречие. Не ли?
- Третото изречение започвало добре (тавтология в анализа), "но накрая - излагация". Би било добре и тежащо някак да определиш естеството на излагацията. Иначе, би следвало сам да се сетиш, доколко квалификациите на "експерт" като теб са определящи?

Поздрави от даскала и ... ъъъ, това за кучето не го схванах, но не схванах и доста други неща, които сигурно си искал да себеизразиш, но не си могъл, та ще чакам да изясниш на бедният даскал от портиерната (който зловещо те обича) ... Хайде остани в добро здраве и цунки-мунки!  Grin
Активен
GNUSEN
Редник
*

Karma: +12/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #2089 -: Април 24, 2014, 00:46:37 »

На мен пък ми писна да докладвам турчето което вече и войни взе да си организира и се заехме да пресечем един от каналите му за доставка на ресурс:                                       

 *cocktail* браво  *cocktail* тоя го пробвах през "ваканцията" но отнесох само 2 пожара   Grin
Активен

monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2090 -: Април 24, 2014, 09:05:06 »

На мен пък ми писна да докладвам турчето което вече и войни взе да си организира и се заехме да пресечем един от каналите му за доставка на ресурс:                                       
Браво  *ok* *ok* *bravo* *bravo* *beer*
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #2091 -: Април 24, 2014, 16:01:25 »

Vae_Victis  .... този съюз някой знае ли ги какви са .... че много напреднали бре
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2092 -: Април 24, 2014, 16:28:16 »

поляци са.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #2093 -: Април 24, 2014, 16:29:41 »

Vae_Victis  .... този съюз някой знае ли ги какви са .... че много напреднали бре


1      Czech Republic   doni   Vae_Victis   1577   205081   233

за този има данни , но от другите не открих....предполагам чехи или поляци
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #2094 -: Април 24, 2014, 16:32:13 »

Предимно са поляци, може да има няколко от други държави, но не са много.
Активен
patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #2095 -: Април 24, 2014, 16:36:42 »

Хане то това са си от миналата ера бре...като гледам са бившите HWDP  и WORMS
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
AlexanderB
Редник
*

Karma: +6/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 43



Профил
« Отговор #2096 -: Април 24, 2014, 16:43:42 »

какво стана докладва ли ги тия и получи ли отговор
Не съм още ,но днес ще седна да им пиша , сега мисля да си сипя една биричка , едни фъстъчки и някой филм  Grin *beer*
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #2097 -: Април 24, 2014, 17:25:25 »

Vae_Victis  .... този съюз някой знае ли ги какви са .... че много напреднали бре
Примо Викто, казано накратко ...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #2098 -: Април 24, 2014, 17:32:23 »

 ма много големи изведнъж изникнаха до мен ....под 200 разстояние.... а до 400 са ми повече от половината съюз ...а аз мислех да ги почвам ,че един от тях ме палеше миналата седмица Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #2099 -: Април 24, 2014, 17:36:57 »

Примо Викто, казано накратко ...



Да бе верно  Smiley  не се сетих точното име 
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
Страници: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!