Imperia Online България  
Април 28, 2024, 09:51:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 502785 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #1260 -: Април 08, 2014, 15:45:35 »

А, ама аз сега чак се зачетох по-внимателно : "не ми плямпайте само по общите ви чатове и т.н. и да се правите на играчи че ще се включвате ,а обявявай да ви скъсам шортите"

Смисъл? Нещо имаш да ми казваш ли?
Активен

WinCompany
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1261 -: Април 08, 2014, 15:52:41 »

Жоро, оставяй ги тия бе, да се оправят. Ела да бием Пенко в играта  Lips Sealed
Активен
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #1262 -: Април 08, 2014, 15:53:15 »

Жоро, оставяй ги тия бе, да се оправят. Ела да бием Пенко в играта  Lips Sealed


Утрепахме го вече Smiley
Активен

WinCompany
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1263 -: Април 08, 2014, 15:54:44 »

хахаха Монк с нея се знаем от години Smiley пребивали сме се достатъчно Wink

Манекен, ти нещо се изнерви ми се струва, аз просто попитах защо, тъй като не е на линия да я питам Wink

Приятелчета са ни игълите да, можем да обявим война, но сега дрънчим други Wink А и много приятели в тоя твоя съюз, защо да се бия с тях, карта слънце има Smiley и не се нерви толкова, това е игра, взимаш го много вътрешно Smiley Поздрави приятелката ми !




Къде се знаете от толкова години бе не ме карай да ти се смея  Grin Grin какви други дрънчите ?  Shocked приятели много имате при нас ли  Grin Grin и като ти е толкова голяма приятелка поздрави си я сам бе  Grin Ще ти кажа нещо за да ме разбереш правилно ... при нас приятелите са тия в саюза , всички навън са потенциални донори освен тия от които имаме някаква изгода и затова още не сме ги пребили , не ви поглеждам вас защото сте много малки и не сте никакъв фактор , чувам че правите реплики помежду си и понеже не съм смешно лицемерче като вас ще ви го кажа направо ,ако ми се отдаде случай да ви врътне някоя безплатна ще ви обърна внимание за една седмица колкото да си видите възможностите  Cool и аз не се нервирам , такъв съм си избухлив и това ме забавлява , по добре взел класация за най много банове отколкото нищо не взел ,не позабавлявал се и седял посредствен цяла година като вас пълнеж по картата  Tongue :Smiley
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1264 -: Април 08, 2014, 15:55:10 »

Утрепахме го вече Smiley
С тебе пък кой говори, че отговаряш? Изобщо не ме интересува какво не си направил.  ;D
Активен
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #1265 -: Април 08, 2014, 15:57:47 »

сладурчета Smiley
Активен

WinCompany
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1266 -: Април 08, 2014, 16:00:09 »

 Grin Grin Подходяща картинка си си избрал - подскачащия паляк  *freak* голям сладур си  Kiss врътни една война на тия Bastards   Embarrassed убий ги бе  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #1267 -: Април 08, 2014, 16:05:03 »

Grin Grin Подходяща картинка си си избрал - подскачащия паляк  *freak* голям сладур си  Kiss врътни една война на тия Bastards   Embarrassed убий ги бе  Grin Grin

Отговори ми на въпроса защо реши че ще ви обявим война, нещо логично опитай и я обявявам Wink  Но понеже аз не намирам логика ще си подскачам Wink
Паляк викай на аверите си, аз не те обиждам въздържай се и ти моля те!
Активен

WinCompany
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1268 -: Април 08, 2014, 16:09:25 »

Не знам друго ама и класацията за заключване взехте Wink
За какво я заключиха Дели Инко ? Smiley

p.s. Мен нали няма да ме питаш кой съм в играта Tongue

Ако си беше въздържал злорадата дребна душичка да ми се правиш на интересен  Wink да ми намигаш  Tongue плезиш и да ми остроумничиш след като уж сме в добри отношения - може би нямаше да те нарека "ПАЛЯЧО"  но не се сдържа и вече си просто едни клоун от пълнежа по картата ,такъв си и за твоята "приятелка" и за "приятелите" ти при нас  Cool
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1269 -: Април 08, 2014, 16:14:50 »

Отговори ми на въпроса защо реши че ще ви обявим война, нещо логично опитай и я обявявам
И за миг не съм решавал ,че ще ни обявите война  Grin Grin чувам че някои от вас правят подобни реплики да се направят на интересни помежду си  Grin нямам нищо против шматките да си говорят за гърба ни ,винаги е било така ,така е и в живота ,не можеш да затвориш устите на хората ,палячовци винаги ще има говорещи зад гъд гърба ти ,мрънкащи ,ревящи и жалки  Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
mitkowin
Сержант
**

Karma: +12/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Колкото повече, толкова повече - Е казАл Мечо Пух


Профил WWW
« Отговор #1270 -: Април 08, 2014, 16:24:51 »

Жоро нещо си се объркал ама много.
Ще ти го напиша по точки, дано сега ме разбереш.
1. С дели инко се знаем защото играхме заедно преди 4-5 години в бг2. Когато влязох тук тя ме намери и ми писа (дори не знаех че е баба меца). Не сме женени ако това очакваше!
2. Не злорадствам, просто ви избъзиках защото, а да не си кривим душите ви заключват за ХХ път. На мен лично ми дреме на меча, защото империята ми е леко за забавление а не самоцел, което ясно личи в твоето отношение.
3. Ние и преди днес не сме били в добри отношения, просто не сме отговаряли на атаките Smiley Слаби сме, сещаш ли се?! Ако можех да бия монк, да отговоря, но не мога! Дори го поздравих момчето, че е дръпнал толкова преди време. Дали е дръпнал с хак мак или квото иска, също не ме грее, успял е и го поздравих. Разбираш ли - положително настроение му се вика... Нека каже че лъжа, ако не е така. Което обаче не ни прави отношенията добри - очевадно!

Ако очакваш от мен да ви се мазня само защото монк може да ме сгази (или няма значение кой) нещо си в грешка. За мен това е игра.
И не на последно място отношението ти към всички е супер лошо. Мен лично не ме притеснява, но ако опиташ да имаш и приятели, дори и в играта, мисля че ще е по-добре за теб самия - изнервяш се твърде лесно... Това е съвет, ти ако искаш го приеми Wink И а дано сега си ме разбрал, макар, че не ми отговори на въпроса!

p.s. Видях че отговори : "чувам че някои от вас правят подобни реплики да се направят на интересни помежду си " - От къде го чуHuh? Значи някой иска да те прецака Wink
Активен

WinCompany
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1271 -: Април 08, 2014, 17:41:25 »

Жоро нещо си се объркал ама много.
Ще ти го напиша по точки, дано сега ме разбереш.
1. С дели инко се знаем защото играхме заедно преди 4-5 години в бг2. Когато влязох тук тя ме намери и ми писа (дори не знаех че е баба меца). Не сме женени ако това очакваше!
2. Не злорадствам, просто ви избъзиках защото, а да не си кривим душите ви заключват за ХХ път. На мен лично ми дреме на меча, защото империята ми е леко за забавление а не самоцел, което ясно личи в твоето отношение.
3. Ние и преди днес не сме били в добри отношения, просто не сме отговаряли на атаките Smiley Слаби сме, сещаш ли се?! Ако можех да бия монк, да отговоря, но не мога! Дори го поздравих момчето, че е дръпнал толкова преди време. Дали е дръпнал с хак мак или квото иска, също не ме грее, успял е и го поздравих. Разбираш ли - положително настроение му се вика... Нека каже че лъжа, ако не е така. Което обаче не ни прави отношенията добри - очевадно!

Ако очакваш от мен да ви се мазня само защото монк може да ме сгази (или няма значение кой) нещо си в грешка. За мен това е игра.
И не на последно място отношението ти към всички е супер лошо. Мен лично не ме притеснява, но ако опиташ да имаш и приятели, дори и в играта, мисля че ще е по-добре за теб самия - изнервяш се твърде лесно... Това е съвет, ти ако искаш го приеми Wink И а дано сега си ме разбрал, макар, че не ми отговори на въпроса!

p.s. Видях че отговори : "чувам че някои от вас правят подобни реплики да се направят на интересни помежду си " - От къде го чу??? Значи някой иска да те прецака Wink


Та по точките :
1.Никой не го интересува от кога се знаете и от къде , казвам ти че говориш празни приказки защото когато някой ти е френд не пращаш поздрави по други за него ,а си му ги изпращаш сам .
2.На "избъзикването" как му казваш ? едва ли на някой му е приятно да бъде баннат - аз на токова "бъзикане" го наричам - злорадство и няма какво да си кривим душите колко бана имаме общо саюза ? 4 -ри - два аз ,един куката за 24 ч. и един сега меца за 24 ч. не вярвам и на вас да не ви се е случвало да закачите оферта през пазара когато наглеждате някой ,но факт е че не всички сте докладвани за да ви накажат ,а нас ни докладва цялата карта ежедневно и е нормално да им банат от време на време ... не ми дреме ,както казваш "самоцел" си ми смешен , висиш и ти тук и в играта 24 ч. , жалка работа е когато слушам някой играещ ИО да ми разтяга локуми виждаш ли аз как съм се бил вманиачил а той само си цъкал за удоволствие  Grin Grin палячовцииииииииииииииииииииииииии ВСИЧКИ КОИТО ИГРАЯТ ТАЗИ ИГРА ИГРАЯТ ЗА УДОВОЛСТВИЕ ,НО МАЛКО ГО ПОЛУЧАВАТ НАИСТИНА ,ПОВЕЧЕТО СА ПРОСТО ЖЕРТВИ И ЗАТОВА РЕВЕТЕ И ДОКЛАДВАТЕ ЕЖЕДНЕВНО  Grin Grin
3.Не ни интересувате защото не сте заплаха и в това няма нищо лошо *pardon*

Не очаквам и не желая никой да ни се мазни , тия мазните ги биеме повече от всички другите  Grin като в случая с EAGLES
За всички това е игра пич ,не само за теб , не виждам какво има да го изтъкваш  Shocked
Съвети не приемам ,натрупал съм достатъчно опит в този живот и нямам нужда от такива съвети  :Smiley
А отношението ми е такова към всеки каквото съм преценил ,че заслужава ,някакви анонимни шматки в някаква виртуална игра за приятели не ми трябват ,имам си достатъчно приятели в тази игра и те са ми в саюза и се забавляваме страхотно с пълнежа по картата  Grin



Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #1272 -: Април 08, 2014, 17:57:25 »

Доколкото си спомням, Дели Инко е точен човек. Не мога да разбера как се е озовала в Бастардс. Предполагам, че дори да е искала, не е могла да не се изцапа...
Между другото, хора, гледайте си съюзите, че както разбираме от по-горните постове, манекенките слухтят по чатовете ви... пазете се от агенти. *gamer*
« Последна редакция: Април 08, 2014, 18:16:30 от atanas » Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #1273 -: Април 08, 2014, 18:17:58 »

Във всеки втори пост на рекордьора по наказания е замесена реалноста или нещата от живота Grin Голяма себичност,голямо нещо.Признайте му че е най-големия по нещо(садене на лимони или нещо там) и да вземе да се успокои Grin
След всеки бан тича тука да се излага :DУмопомрачителен...
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
velvet
Сержант
**

Karma: +209/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #1274 -: Април 08, 2014, 18:29:21 »

След всеки бан тича тука да се излага :DУмопомрачителен...
А Вие какво правите? Защо никой не написа нещо положително или с някакви приятелски чувства,а започна да плюва по този и онзи? С какво сте по различни тогава?
Защо чакате някой да бъде наказан,за да излезете като мишки из дупка и да започнете да пишете и пишете и не се спирате?
Кой е жалкия сега? Замислете се...
Активен
Страници: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!