Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:38:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: хващане на армия с програма  (Прочетена 1063 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« -: Януари 15, 2014, 00:37:12 »

Така описвам ситуацията че не мога да намеря снимките админите ги имат пращам сейв на над 10 часа на връщане ме хващат 3ма на секундата което е абсолютно невъзможно ако ме държат на фейк за около 20-30 сек да ама 3ма в една и съща секунда с моята армия е невъзможно без външна намеса (програма хак скрипт и т.н)

Нямате право да цитирате член на Екипа, без неговото изрично съгласие, а аз не помня да сте ме питали и да съм се съгласявала.

Така да поясня играя само с приятели семейни и колеги с които работя заедно другото пояснение е че хващат трима от съюза по един и същ начин
Отговор на админите красноречив пратиха ме в зоната на здрача въстановяване на армия да бе да до кога да търпим това до кога хора които копуват диаманти със шепи им е позволено всичко и докога ще се хвърля прах в очите на хората
« Последна редакция: Януари 16, 2014, 12:18:03 от Vania » Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #1 -: Януари 15, 2014, 00:45:30 »

Виж последните коментари в (Свят 131 [x4])  там е същото  и отговора на админите пак е същия .... просто съжалявам че пак я почнах тази игра...
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #2 -: Януари 15, 2014, 01:10:44 »

Дам при мен същото положение ... само че времето за разтоварване ме спаси ... и мен вече ме е яд,но колкото и да се кефя на играта в смисъл цъкам си,бия си хората и си правя кефа  ще я спирам.То вече се превърна в игра с изцяло комерсиална цел,носеща КЕФ само на тия дето нариват със шепите както каза колегата диаманти.А и засечка точно на секундата (даже по-малко от секунда гледайки часовник) не всеки път се получава,но не е болка за умиране след като до 5 сек не може да мърда,но те всеки път на секунда засичат.
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #3 -: Януари 15, 2014, 01:24:00 »

с тия 5 сек нещо не е тамън няколко пъти се случва показва ми че ме удря а удар дефакто няма .... питам го ко стана как така върна 1 сек преди удара тои вика аз върнах 2м преди удара а мен ми показва 5 4 3 2 1 удар ама няма ....... преди 2 часа съшото с един от колега 1 сек преди удара другия върна ....... 
Активен
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« Отговор #4 -: Януари 16, 2014, 10:09:28 »

катаунец това е щото не рефрешвате за това така се получава но виж за другото вече е друга бира аз такъв цирк не съм виждал и админите пак ги няма те вече и темите не следят мисля да ида до офиса аз да видя какво ще ми кажат
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Януари 16, 2014, 12:14:10 »

Следя темите редовно. За пореден път казвам, че нямате право да цитирате мен или когото и да било от Екипа. Случаят Ви е проверен и няма основания за наказание. Смятам, че няма какво друго да се каже по темата, затова я заключвам. Ако и когато имате някакви доказателства за нечестна игра, моля, споделете, всеки Ваш доклад се проверява.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!