Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:01:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: !!!!!!!!!!  (Прочетена 1573 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« -: Януари 12, 2014, 01:15:47 »

eva55 Beta2 v6 160     http://prntscr.com/2ij0qs

снощи бях на цифрата три,отворих празен сандък и вместо да взема бонус си останах на цифрата три,тази вечер пак съм на цифрата три,отворих празен сандък и пак си останах на цифрата три.Така ще взема бонус в някой друг живот.Ще се радвам да ми оправите проблема без излишни въпроси
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #1 -: Януари 12, 2014, 02:51:24 »

Е няма да се разминеш без да ти поискат снимков материал,диплом за завършено образование,кръщелно от църквата и поне 3-ма свидетеля  Wink преди да ти разгледат евентуално,ама много евентуално граничещо с невъзможното проблема.В бъдещо неопределено време *hahaha*
Активен
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #2 -: Януари 12, 2014, 09:45:47 »

чудя се,колко време мина от началото на тази версия,как не им се надуха главите все от едни и същи проблеми,от едни и същи въпроси и едни и същи отговори,няма оправия,не започнат ли да работят като хората,няма да оправят проблемите,на мен ми писна да чета,че проблемът е регистриран и работят по отстраняването му,точно за това им дадох всичко,което искат от другите играчи,акаунт,свят,снимка,обяснение точно и подробно,за да няма какво да ме питат цяла седмица и като се наканят да погледнат,дай Боже,утре надявам се поне,да го оправят поне в срок от един месец,а не до следващата нова година
Активен
varvarina
Лейтенант
***

Karma: +8/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


Профил
« Отговор #3 -: Януари 12, 2014, 09:50:18 »

а дано ама надали
Активен
Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« Отговор #4 -: Януари 12, 2014, 10:21:46 »

е  ти какво очакваш , някои да се трогне че   са създали една недовършена да наречем "игра" в която има поне още половин година работа !
Активен
p0p0p0
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #5 -: Януари 12, 2014, 15:13:32 »

не са виновни криейтърите...проблемите идват от интернет доставчика им...  Grin
Активен
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #6 -: Януари 12, 2014, 19:59:18 »

Прекалено са дебелоглави че да им се надуят главите.Това ме връща 4-5 години назад,Global Wars същия екип,същите бъгове,същата невъзможност за справяне с проблемите.Накрая вдигнаха ръце и сложиха кръст на най-добрия си продукт.Предполагам и тука ще се случи така след някоя година ходене по мъките и тровене на нерви,и нашите и техните.Екипа, не ни мъчете като в глобалните,направо затваряйте и тая.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #7 -: Януари 12, 2014, 22:53:17 »

За жалост ще се окажеш прав. Ето вече половин година тази версия боксува, ма така е забоксувала та се е охвърляла до небето с тиня и е опряла на шасито. Ни напред ни назад. 6 месеца са това бе хора. Не е седмица или две.
Ваня горката и на нея сигурно и стана неудобно с копипейста на сакралния израз "работи се по въпроса" и на другата култова реплика "правим всичко по силите си"

За Ваня макар че в повечето случай тя го отнася зарад колегите си, знаем че дава всичко от себе си. То е видно, и макар и да греши в някой случаи то има диалог.
Проблема не е във Ваня.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #8 -: Януари 13, 2014, 01:23:19 »

неизвестно как се оправи,като влязох се оказа,че след два дена на захецване на номер три,най накрая тази вечер незнайно как съм на номер четири и все пак ще си взема бонуса,ако искате не проверявайте  *xxx*
Активен
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #9 -: Януари 13, 2014, 12:49:17 »

дам прав е. празните не ги броят. ужким случайно е станало. познайте дали ще се оправи скоро. има ли промяна коsта но не носи бъгове въобще ?
Активен

България над всичко
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #10 -: Януари 13, 2014, 14:06:18 »

Когато има определен проблем, докладвайте го приложете всичко, което би могло да помогне за по-бързото му отстраняване или разрешаване. Не създавайте излишно напрежение - то няма да е от полза за никого. Уверявайте се всеки път преди да сипете нападки към екипа, къде и какъв е точно проблема.Благодаря и Хубава седмица.
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!