Imperia Online България  
Март 29, 2024, 05:26:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диаманти !  (Прочетена 1832 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« -: Януари 11, 2014, 11:06:08 »

Искам проверка на играч
   Kamche съюз NEW_ERA свят Свят Bulgarian 15
С колегите ми  разбрахме че въпросния е админ в друг свят 8 и  се съмняваме че си цъка безплатни диаманти и храни целия си съюз !!
та моля за проверка дали е вярно и дали е редно  и дали е по правилата  ( ако е админ да си цъка безплатни диаманти и да храни съюза си с такива )
в този свят играем вече 4 ери повечето и се знаме кои какво може и не може , знаем кои играе с диаманти и кои не ! и сме сигурни че повечето от неговия съюз Не купуват , а харчат яко !
Активен
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #1 -: Януари 11, 2014, 11:30:33 »

 и къде е нарушението  Grin .купувате си диаманти и оправяте равновесието  Grin
Активен

Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« Отговор #2 -: Януари 11, 2014, 11:41:49 »

ми нарушението е че някакво админче си цъка безплатни диаманти и храни жалкия си съюз !
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #3 -: Януари 11, 2014, 17:38:20 »

ми нарушението е че някакво админче си цъка безплатни диаманти и храни жалкия си съюз !
Боби .. не че твоя не е жалък (разбараш ме надявам се) и на всичкото отгоре аз за админ на свят за пръв път чувам.Това че твойте жалки съюзници не са свикнали някой да харчи повече диаманти от тях е друг въпрос  *hihi*
Активен
Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« Отговор #4 -: Януари 11, 2014, 19:42:23 »

Бигмеч  имам добри спомени с теб !  всеки си има мнение за даден съюз и човек , но това което се случва там мисля че не е редно , затова питам за проверка Wink
Активен
__barbarian__
Сержант
**

Karma: +5/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 67



Профил
« Отговор #5 -: Януари 11, 2014, 19:51:02 »

Боби .. не че твоя не е жалък (разбараш ме надявам се) и на всичкото отгоре аз за админ на свят за пръв път чувам.Това че твойте жалки съюзници не са свикнали някой да харчи повече диаманти от тях е друг въпрос  *hihi*
 
Ало, професоре Bigmeech, преди да философстваш-регни се и ела се доказвай. Кой бил жалък и кой не- нема начин някой си комплексиран администратор от тук да се регва по световете и да налива диаманти на съюза си. Колкото до харченето им-ти мисля че се числиш също към тая група също та не философствай.  Tongue
« Последна редакция: Януари 11, 2014, 19:55:34 от __barbarian__ » Активен

Ако не виеш с вълците, ще блееш с овцете!
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #6 -: Януари 12, 2014, 17:21:27 »

Всякакви такива съмнения са трудно доказуеми. Възможно е да така, но трябва да си влизал и да видиш за какво иде реч Smiley
Няма основание за нарушение на правилата и принципите в играта, ако не си подготвил материали по случая.
Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Януари 13, 2014, 11:01:25 »

Играчът, когото докладвате не е администратор,  в това можете да бъдете сигурни. Администраторите не играят активно, разполагат само с тестови акаунти. Ако не разполагате с доказателства, които да подкрепят тезата Ви, по-добре е да не я изказвате в публичното пространство. Ако пък разполагате с нещо повече от думи - "чух, че ..., казаха ми.., подразбрах..." и т.н., моля, споделете, на Ваше разположение съм.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
abettor
Сержант
**

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« Отговор #8 -: Януари 13, 2014, 15:37:36 »

Абе не само съм администратор, ами и съм женен за сестрата на Императора Smiley И крада от имперските диманти.
Така е, разкрихте ме!
(посипвам си главата с пепел)

 Tongue Tongue Tongue :
Активен
fullcontrol
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #9 -: Януари 13, 2014, 16:14:16 »

Дани,Боби и "колегите" им както обикновено не са доразбрали и това е обяснимо самовлюбените и арогантни хора не виждат по-далече от носа си,а при вас момчета е пълно с такива-факт.Незнам защо се изживявате като неприкосновените властелини на света в който играете,но най-вероятно някой ви е подвел много лошо Grin Grin Grin.Спомням си ера 3 отново ви се привиждаха админи и теории за световна ционистка конспирация Tongue Tongue Tongue.Упс Боби като гледам на профила ти се мъдри златен медал от тази ера с набедения за админски съюз BaRberRiaAns_ тогава не се вайкаше по форумите нали? Embarrassed
http://www.youtube.com/watch?v=IcrbM1l_BoI
« Последна редакция: Януари 13, 2014, 17:01:51 от fullcontrol » Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #10 -: Януари 13, 2014, 18:10:21 »

Прекалено бавен ми е този свят да беше поне блиц айде. Ама не ме бърка да бия малко от сянката вие ще видите от къде ако всичко е по вода Grin А сега Berberians решават и пак ще им падате в коленете и молите ....  Grin Grin
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!