Imperia Online България  
Април 19, 2024, 11:48:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нямам Деца ?!  (Прочетена 1175 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« -: Януари 06, 2014, 19:03:49 »

Значи  имам два брака ! 
http://prntscr.com/2h10k3
и от тогава нямам деца .. никакви в цялата империя не се е родило нищо !? нормално ли е Huh?
http://prntscr.com/2h11cj
 свят  Beta2 v6 BG 17  играч Boby_8108
Благодаря .
Активен
Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« Отговор #1 -: Януари 07, 2014, 14:51:03 »

дано да стане по скоро !
Активен
eastsider
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Профил
« Отговор #2 -: Януари 07, 2014, 15:47:19 »

На мен пък са ми се пръкнали три и аз се чудя кой ли ги е правил *pardon* Shocked
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #3 -: Януари 08, 2014, 12:10:15 »

Значи  имам два брака ! 
http://prntscr.com/2h10k3
и от тогава нямам деца .. никакви в цялата империя не се е родило нищо !? нормално ли е Huh?
http://prntscr.com/2h11cj
 свят  Beta2 v6 BG 17  играч Boby_8108
Благодаря .
Всичко си е наред във вашия акаунт просто е въпрос на късмет - раждането на деца и колко ще са те...Хубав ден...
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« Отговор #4 -: Януари 08, 2014, 18:14:08 »

що за късмет Huh? за времето което аз нямам деца други играчи вече имат 3 то поколение ?! това ми спъва развитието  , не мога да изпълния мисията с 3 династични брака да не говорим за останалите от същата тема ! не мога да развивам великите си хора с умения .... слабо се учат , нямат деца .... и това било късмет Sad
Общо взето на вас ще ви трябва късмет ако тази скапана бета версия 6  продължи още дълго !!!
По добре я закрийте  , компенсирайте играчите с диаманти  и си я оправете на 100 % и след това се хвалете с клипчета как и какво сте направили ! това което е сега е пълна боза
на път съм да се откажа от тази версия , и не само аз .....
Активен
baj_gagari
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #5 -: Януари 29, 2014, 13:48:30 »

Аз също искам да попитам имам два брака в двореца вече и нямам деца от тях!?Интересното е че всички в двореца "остаряха' с три години, някои с четири.
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #6 -: Януари 29, 2014, 14:05:25 »


Всичко си е наред във вашия акаунт просто е въпрос на късмет - раждането на деца и колко ще са те...Хубав ден...
 

 
 
 
Няма по тъп и малоумен отговор от Админ *hahaha* И аз поставих въпроса преди повече от месец и отговора беше същия КЪСМЕТ било идиоти.А това,че от началото на ерата вече 4-ти император ми умира,а колегите имат такива на 80-85 години също е късмет така ли????На това равнопоставенност ли му казвате в играта малоумници едни постоянно да се чудят как да развиват умения и да ги ползват други да ги имат постоянно.А това,че ми иска Атака-меле 23 за да правя паладини при условие,че изискването е 22 ниво пак ли на късмета да го припишем *freak* Пълни неграмотници и глупаци сте този екип дори не знаете как функционира това ваше изродче с което толкова се хвалихте наречено версия 6.Девет месеца едни и същи проблеми и вие все работите по проблема друг отговор нямате.Единственното перфектно работещо нещо е купуването на диаманти и подаръците естественно за диаманти.Лек ден както казвате Grin
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!