Imperia Online България  
Април 23, 2024, 11:40:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бъг или какво ?  (Прочетена 4844 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
purcival
Пламен Петров
Сержант
**

Karma: +4/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 52



Профил
« -: Януари 08, 2014, 14:18:27 »

Здравейте ,
Имам проблем с една битка т.к. анимацията не работи не мога да я проследя , от доклада се вижда че губя заради морал , когато си калкулирах битката симулатора показа че бия и излизам на доста добър морал от битката ,няколко пъти го правих това за да съм сигурен в успеха , но уви действителността излезе друга . Много благодарен ще съм на някой от админите да ми обърне внимание и да каже аз ли съм сгрешил нещо или играта се е бъгнала , и как за в бъдеще да процедирам ?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Януари 08, 2014, 14:21:42 »

Моля, напишете име на акаунт, свят, дата и час на битката и име на противника.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
purcival
Пламен Петров
Сержант
**

Karma: +4/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 52



Профил
« Отговор #2 -: Януари 08, 2014, 14:31:01 »

акаунт purcival  /Beta2 v6 BG 17/ свят, /08.01.2014/ дата, /09:31:22/ час ,/dragokoinov/ противник 
Благодаря предварително  Smiley
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Януари 08, 2014, 15:02:13 »

Пратили сте атака срещу крепост 6 с кули само с 84 тарана. Не са достатъчни, за да съборят крепостта, преди моралът да падне под 50.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
purcival
Пламен Петров
Сержант
**

Karma: +4/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 52



Профил
« Отговор #4 -: Януари 08, 2014, 15:22:20 »

Хм имам и други атаки с толкова тарани и съм събарял които имаха и армия отпред а тука без , интересното е друго след като не можеш /поне аз /,а след изчетени доста доклади явно и други не могат да видят битката как да разберем какво се е случило , обяснение от типа малко обсада не става след като видях това http://prntscr.com/2hidts поставено от съотборник , попитах дали тези цифрички отгоре в червено е морала отговора е ДА значи след събарянето съм имал морал / ще се повторя , не мога да видя битката / как тогава е изчезнал морала и съм загубил ? Направете така че да има актуален доклад и вместо да занимаваме Вас администраторите с битките си , да си ги прегледаме ние , а и казвате че 84 тарана не стигат , тогава защо симулатора казва че бия ? Простички въпроси на които явно няма как да отговорите .
п.п. След кат видях снимката как крепостта е разрушена в 9 рунд а битката продължава 24 рунда , какво се случва в останалите 15 ?
« Последна редакция: Януари 08, 2014, 15:34:23 от purcival » Активен
purcival
Пламен Петров
Сержант
**

Karma: +4/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 52



Профил
« Отговор #5 -: Януари 08, 2014, 16:24:47 »

Явно е голям бъг цялата работа с империята , явно спирам да играя в новата версия , колега току що ми е гледал битката и каза такива небивалици че не е за вярване .
МОЛЯ оправете си скапана игра , играя от 8 години но такова нещо не бях имал , и  Vania следващият път като даваш отговор поне погледни битката а не доклада , там може да видиш нещо доста интересно как протича механиката на битката , която  ВИЕ сте направили .
И така явно е бъг който няма да оправите или нямате желание да оправите .
Благодаря на всички прочели , не благодаря на дотук отговорилите , тъпизми не ми се слушат . И "приятна" игра на всички които се намират в моето положение.
Активен
Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« Отговор #6 -: Януари 08, 2014, 18:07:22 »

Хора СПРЕТЕ да гледате тези анимаций ! не работят и подвеждат !!!
ако въпросната 6 ца дето си се разбил е била и с 10  ров , 10 стена и кули и човека е с висока фортификация си е слина , а ти никъде не споменаваш с каква армия си атакувал ! ако си бил с малко мечове и тарани е нормално да се разбиеш !
Активен
purcival
Пламен Петров
Сержант
**

Karma: +4/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 52



Профил
« Отговор #7 -: Януари 08, 2014, 18:49:45 »

Хора СПРЕТЕ да гледате тези анимаций ! не работят и подвеждат !!!
ако въпросната 6 ца дето си се разбил е била и с 10  ров , 10 стена и кули и човека е с висока фортификация си е слина , а ти никъде не споменаваш с каква армия си атакувал ! ако си бил с малко мечове и тарани е нормално да се разбиеш !
И къде според тебе да гледаме , за да видим протичането на битката ? С достатъчно армия и машини за да го съборя , но нещо става и не знам как да разбера след като доклада е едни сухи цифри и не може да се разбере механиката на битката по рундове , затова казвам да се обърне внимание но кой ти слуша . А тази анимация я гледаха колегите и казаха че стават странни неща на моята битка затова попитах админите но отговора можеш да видиш и сам и не е този който очаквам искам си рунд по рунд как протича
a сега малко снимки от симулатора при завишени стойности на противника и без 4 тарана от моя страна нека да ми отговорят на този въпрос как калка дава че бия а деиствителноста е друга
http://prikachi.com/images/692/6934692e.jpg
http://prikachi.com/images/694/6934694y.jpg
http://prikachi.com/images/696/6934696Z.jpg
кое е прецакано калкулатора или протичането на моята битка
« Последна редакция: Януари 08, 2014, 19:06:26 от purcival » Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #8 -: Януари 08, 2014, 19:17:58 »

И къде според тебе да гледаме , за да видим протичането на битката ? С достатъчно армия и машини за да го съборя , но нещо става и не знам как да разбера след като доклада е едни сухи цифри и не може да се разбере механиката на битката по рундове , затова казвам да се обърне внимание но кой ти слуша . А тази анимация я гледаха колегите и казаха че стават странни неща на моята битка затова попитах админите но отговора можеш да видиш и сам и не е този който очаквам искам си рунд по рунд как протича
a сега малко снимки от симулатора при завишени стойности на противника и без 4 тарана от моя страна нека да ми отговорят на този въпрос как калка дава че бия а деиствителноста е друга
http://prikachi.com/images/692/6934692e.jpg
http://prikachi.com/images/694/6934694y.jpg
http://prikachi.com/images/696/6934696Z.jpg
кое е прецакано калкулатора или протичането на моята битка

пич много е елементарно:
1. това което си заредил като фортификация е много смешно 7 ниво и как реши че е точно това нивото.
2. обсадата ти е малко да не говорим за мечовете.
3. това което виждам като нетна загуба от твоя страна е почти толкова колкото е и на защитника
4. а сега сметни наново само че със форт 10, сложи че е столица и че играча е премиум и ще видиш какъв е резултата, ако и ти си премиум си сложи и твоята отметка
5. като си отвориш битката има ли сложен генерал в защита и като симулираш го задай за защитника тоя генерал с бонусите които виждаш от битката
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #9 -: Януари 08, 2014, 20:39:52 »

Сметни го така имаш 80 тарана по 4000 атака са 320000, добавяме 378 меча по 20 атака 7560.Значи общо армията ти събаря стената с 327560 точки на рунд и то само първия рунд защото защитника има кули и 2444 стрелци който бият по теб.Хайде сега сметни крепост 6 базови жизнени точки 1497000 добави 50% от допълнителната стена и по 10% на всяко ниво фортификация и ще видиш колко рунда са ти нужни да я събориш.Това,че анимацията дава смешни неща е вярно.Но наистина няма как с тази войска да събориш пълна със стрелци 6-ца че и с кули ровове и стена.Съжалявам не се засягай,но грешката е в теб в случая,а че в тази версия има неща за оправяне е друга тема или много други теми Wink
Активен
Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« Отговор #10 -: Януари 08, 2014, 21:00:16 »

Абе пич а защитника няма ли Атака меле Huh? и няма ли военна медицина Huh?
и какви са тея смешни показатели Huh?
няма отметка че е столица !!!
А дали е заградена тази столица Huh?
мечовете са ти смешно малко  а голите ти тарани са слаби та слаби !!!

за анимацията казах да не гледате защото е грешна !!!
а къде да гледаш ..... ми няма къде в тази версия !
аз съм на път да се откажа заради множеството  проблеми !
 Успех
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #11 -: Януари 08, 2014, 21:03:26 »

Чисто класическо разбиване! Грешни сметки и неправилно попълнен калкулатор. Когато атакуваш винаги задавай две три нива над твоите на упонента ти.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
purcival
Пламен Петров
Сержант
**

Karma: +4/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 52



Профил
« Отговор #12 -: Януари 08, 2014, 21:32:41 »

както казах завиших неговит епоказатели кое не разбрахте , 2 това не ми е армията на обсада а след нея т.е. имах повече армия кулите и рововете и стената ги дадох на макс снимките съм ги направил за да видите че калка бърка ама много яко ако не е калка значи атаката ми е прецакана от сървъра така че . 3 Кое господа разбиращи не разбрахте тези снимки съм ги сложил за да се види че калка от 10 атаки 10 победи дава и то както казах при завишени негови показатели
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #13 -: Януари 08, 2014, 21:46:51 »

Недей дава така калка дай доклади да видим то може да ти дава че печелиш и на 20 морал калка ама реалния доклад от битката на калка не си дал. Като гледам нито премиум си заложил нито столица ли и е попълнен наполовина ти какво очакваш той да гадае ли какво искаш да сметне.
Активен
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #14 -: Януари 08, 2014, 22:36:56 »

има реални крипостни обсади със 20 морал и печелят. има проблем и тук явно но трябва да мине година-две
Активен

България над всичко
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!