Imperia Online България  
Април 16, 2024, 23:34:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с наемането на работници в мините.Не отчита добив.  (Прочетена 2270 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Artwork
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« -: Ноември 21, 2013, 11:33:41 »

Имам проблем с наемането на работници в мините на 18-та провка.Провката е прясно анексирана.Не отчита добив.Дава ми 0 (нула ) добив при наети на макс популация в мините.
И да подчертая ,смених браузърите.Не е от тях. Давайте други съвети.
Защо е така ?

ПП - Името ми в този свят е magaziner
« Последна редакция: Ноември 21, 2013, 13:31:04 от Artwork » Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2013, 13:34:40 »

Имате ли достатъчно нива на бюрокрацията?
Активен
Artwork
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 21, 2013, 13:40:44 »

Какво общо има Бюрокрацията с отчитането на добива от наетото население в нова анексирана провка ?
Бюрокрацията е за събиране на данъци във вид на злато .
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 21, 2013, 14:26:40 »


Събираемост

Измерва силата/интензитета, с която/който провинцията произвежда. Събираемостта се отнася само към анексирани провинции; колониите и васалите имат събираемост по подразбиране 100%. Всяка следваща анексирана провинция произвежда с 10% по-малко ресурс от предишната, затова, без ефект на Бюрокрацията – единадесетата подред е на 0% (без да се отчита Модификатора на Бюрокрация на кръговете провинции), а всяка след нея е с 10% по-неефективна, минавайки на съответния минус. Всяко ниво Бюрокрацията увеличава ефективността на производството с 5%, без да се надхвърлят 100%. Всички провинции от втори кръг имат 20% наказание към събираемостта, а всички от трети кръг - 40%, така че се нуждаят от екстра нива Бюрокрацията.
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 21, 2013, 14:32:46 »

Проверих в акаунта Ви, както каза elena, трябва да вдигнете нивата на бюрокрация.
Активен
Artwork
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2013, 20:28:50 »

Мерси !
Бих препоръчал да добавите в обяснението за Бюрокрация ,че даже и да се наеме популация в мините ,те Няма да дават и отчитат, какъвто и да е ресурс . В сегашният си вид това не се подразбира и е малко объркващо, особенно за новобранци като мен.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!