Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:26:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: какво по ..........?  (Прочетена 1476 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sceleta99
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« -: Януари 07, 2014, 14:32:25 »

Добре нападам изоставена империя .В една от провинциите му няма никаква армия , аз съм с 2 914 нетни точки ,а той е с 5 909 нетни точки няма крепост(разрушена е).Тръгвам със 106 морал битката загубена причина -64 морал първи рунд ?Нападам човек 3 пъти по силен от мен което е -30 морал  "На всеки рунд моралът пада с 4 и за двете страни" демек още -4 тай като е един рунд(или в случая като няма армия и нищо не се стреля бие може да е 0 рунд не съм запознат с това) до тук -34 "Ако армията атакува вътрешна провинция, то тя търпи автоматична загуба на морал в размер на  20." демек още -20 като цяло -54 морал което от общия морал 106-54=52 морал няма генерал в тази провинция и няма постройка с която да ми намалява морала съответно атаката трябва да е успешна и не би трябвало да имам никакви загуби според "След преминаване на 50 точковата граница на морала, за всяка следваща точка има шанс армията да избяга със съответния процент (при 49 морал има шанс 2% армията да избяга в следващия рунд и т.н.)." и да успея да го ограбя. ако не се смятат по този начин морала моля да се обнови или да се упомене в темата за морал вече е невалидна http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=32.0 ако нещо не съм сметнал както трябва моля да ми се каже
Активен
sceleta99
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #1 -: Януари 07, 2014, 14:45:23 »

ок пуснах битката и при разрушена крепост моята хора биеха Някаква крепост?!?! нали е разрушена да не би да има някаква друга също при влизане на армията?! това май ще одите при бъговете
Активен
Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« Отговор #2 -: Януари 07, 2014, 14:50:20 »

разрушената крепост също отбранява !  може би това не си взел на предвид !
ти споменаваш нетните си точки , те нямат значение за битката ?! ако си атакувал със стрелци и коне няма как да биеш и  1 ниво крепост !  ако си с малко мечове без тарани  , също е възможно да не победиш ! бъга си е при теб !  дай снимка на битката
Активен
sceleta99
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #3 -: Януари 07, 2014, 15:00:08 »

смисъл при разрушена крепост все още има крепост за разрушаване?
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #4 -: Януари 07, 2014, 15:12:31 »

Няма никакъв бъг разрушената крепост също има жизнени точки.Ако смяташ,че щом е разрушена се влиза като на панаир дълбоко си се объркал.А ако правилно съм разбрал влизаш в битката с 52 морал след всички наказания,ами ти си я загубил още като я пуснеш тази атака.Още повече че ако няма и армия може да не ти взема по 2 на рунд,а до 7 .Наи елементарно примерно ако здрава крепостта е 1М жизнени точки то разрушената е примерно 400к.
Активен
sceleta99
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #5 -: Януари 07, 2014, 15:29:17 »

legacy хубаво ми разясняваш ама нужно ли е да е толкова грубо те първа почвам играта и я разгадавам а ако е като при средновековието(или да кажем да е по реалистично) как така разрушена крепост ще има пак крепост само че по слаба? като е така защо никъде не е упоменато или ако е се извинявам че не съм го видял и ако може да ме насочиш към информацията ще ми е от полза
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #6 -: Януари 07, 2014, 15:51:06 »

Приятел в никакъв случай не съм искал да съм груб.Извинявай,ако нещо те е засегнало съжалявам не е нарочно или умишлено Wink  Пише го в темата която си цитирал в твоя пост но не си прочел цялата :След падането на Крепостта, армията на агресора взима всички заварени ресурси.
Крепостта се счита за разрушена. За да се възстанови защитника трябва да плати 1/5 от ресурса необходим за построяването й, изразен в камък. Възстановяването става веднага. Докато крепостта не бъде поправена, не може да се строят други сгради и проучвания в тази провинция. Всички останали свойства на крепостта си остават в действие (икономическият бонус и т.н.).

« Последна редакция: Януари 07, 2014, 16:00:21 от legacy » Активен
sceleta99
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #7 -: Януари 07, 2014, 15:59:05 »

ok Smiley
Активен
Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« Отговор #8 -: Януари 07, 2014, 16:06:57 »

само че тук ще вмъкна че драгите админи не са променили характеристиката на крепоста  и характеристиките и във версия 6 !
ако ти е разрушена крепоста може да строиш всичко навсякъде , освен да вдигаш следващо ниво крепост !
и вече ... тя защитава провинцията си но с половината жизнени точки ...мисля беше !
Активен
sceleta99
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #9 -: Януари 07, 2014, 17:04:13 »

за да ми е ясно нататък това"Всички останали свойства на крепостта си остават в действие (икономическият бонус и т.н.)." включвали и да имаш гарнизон и ако е да при разрушена крепост колко и е ограничените или според които ниво е била крепостта
Активен
Boby_8108
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 93


Профил
« Отговор #10 -: Януари 07, 2014, 17:46:05 »

гарнизона си е гарнизон .. при  5 ца крепост ако имаш вътре 1440 стрелци и ти я съборят пак можеш да я напълниш с 1440 !! , но самата здравина на крепостта е в пъти по слаба !!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!