Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:40:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 64 65 [66]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153206 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #975 -: Май 03, 2014, 03:45:29 »

Скелетът може да ти подари само една... благословия. И направление за мозъчна хирургия!!
 *hahaha*
Аз нямам нужда, по-добре ползвай направлението за себе си  с ето тази диагноза
 и бягай да те спасяват по спешност.

Жив и здрав да си след операцията и се похвали ако се оправиш.

Ако не ти помогнат все пак,  напълни си устата с барут и  *FOCUS*
« Последна редакция: Май 03, 2014, 04:13:54 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #976 -: Май 03, 2014, 07:47:05 »

ей пазете сили за другата ера,билито май нарочно не заключва темата с цел дава измори Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #977 -: Май 03, 2014, 07:55:55 »

Жечко  преди  да пусне мода  го  налазих  аз  да ли той  или  някои  друг мо е пуснал  мода незнам  но добре ми доиде  битката с него
 Ceco(HardCore)   je4ko(IH)   5913   1516134   762   10950   0   0   394
 *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #978 -: Май 03, 2014, 09:10:29 »

Замислям се от какво точно може да е провокирано това тове поведение. Казваш, че не е завист, тогава може би някакво ментално увреждане или други психични отклонения. Мисля, че е време да се консултираш със специалист. Аз мога само да гадая, докато не кажеш от къде събираш тази негативна енергия, която я изкарваш, чрез фантазиране...

Сега е момента да поработиш и над следващата фантазия. Ще ти дам идеи, например с какъв ник ще играя другата ера, колкото акаунта ще направя с цел източване, колко ще развия за камикадзета и т.н. Всичко това достойно за следващия сезон на сериала, който ще мине без мен, защото няма да имам време за империя или поне да си подобрая цифрата на палежите  Grin. А ти си пиши видяхме, че имаш развито въображение и моята липса няма да ти бъде пречка за поредната изява като форумен герой Grin
Сега ми просветна ЦЯЛАТА ИСТИНА ,като се сетя как защитаваше моша  Tongue
Хванах те....През цялото враме си лъгал съюзниците си.
Всъщност Мош е втория ти акаунт. Не може такъв добър играч като него да се разбие 4 пъти в теб и да ти даде така лесно военни точки. Сега за да не те заподозрат останалите пишеш и във форума от негово име.
Ерата е към края си и аз мога да вече да се разкрия....
Понеже подозирах през цялото време Галин аз играх за блатото и грешка.
В началото оставих на Елена едни 6 милиона за да може да удари Галин а после си уговорих битката с Били за да може да вземе военни точки и 12 милиона и така хем да вземе военната, хем с ресурса да вземе и нетната. Шефа и той участваше. Нарочно се биехме с цялата карта през цялото време за да можем да си изпълним пъкления план и Галин да не заподозре уговорените ми битки с Елена и Били.
Толкова добре си изиграх ролята, че даже и във форума писах за да не се усети никой.
Ето признах си и сега ми олекна  *beer*
Някой страничен наблюдател би си казал че е невъзможно да има играчи като мен. Синклер не го разбрах кой е но знам че е бивш комеконец. Ако е играл в онази ера в бг.3 може да потвърди че и те тогава имаха такъв играч внедрен по този начин в моя съюз. От тях се научих как се играе тази игра. Все пак те винаги са били най-добрите. Жалко само че след серия конспирации и яки рушвети към екипа на ИО в крайна сметка успяха да ги набедят че точели чрез фейсбука. Докато били в блок от екипа влязли и им написали по 20 милиона в акаунтите за да могат после да ги накажат и моите съотборници да приберат уж честно ресурса.. След тази случка всяка ера играя уж за хуните за да мога да отмъстя несправедливоста обаче нещо все не ми се получава. Играят по двама човека и все успяват да вземат всички класации. Сега събирам пари да купя играта за да мога да им сложа вечен бан в ИО.
Амин !

Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #979 -: Май 03, 2014, 10:40:19 »

Това не може да не се увековечи  Grin

Правилно разработчиците на играта бяха решили да се спре свят 1 .... ако имах права аз лично бих го изтрил от сърварите и бих минал след това с магнит отгоре  да не вземе да възкръсне  *stop*

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #980 -: Май 03, 2014, 10:43:39 »

хахахах .... доскоро и аз съм бил в класацията по нетни ...топ50 Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #981 -: Май 03, 2014, 11:13:11 »

Това не може да не се увековечи  Grin

Правилно разработчиците на играта бяха решили да се спре свят 1 .... ако имах права аз лично бих го изтрил от сърварите и бих минал след това с магнит отгоре  да не вземе да възкръсне  *stop*


какво толкова те дразни
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #982 -: Май 03, 2014, 11:18:47 »

Аз нямам нужда, по-добре ползвай направлението за себе си  с ето тази диагноза
 и бягай да те спасяват по спешност.

Жив и здрав да си след операцията и се похвали ако се оправиш.

Ако не ти помогнат все пак,  напълни си устата с барут и  *FOCUS*

А един свирчок да си направиш за финал можеш ли?
 *freak*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #983 -: Май 03, 2014, 11:40:48 »

П.П.Някой ако знае какво стана с кечето днес ако може да сподели, че ме гложди любопитство... Embarrassed

2014-04-18 10:54:51    kilgor[HardCore]    ke4eto[]    0    14438390    16    0    0    0    0
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_4_18/1000259_1000023_16878

На това екипа казва: "няма основание за наказание"
 *hahaha* *hahaha*

П.П. Кечето е бивш съюзник на Муш, който е подарен акаунт, с единствената цел да пречи на останалите извън техния лагер, най-вече с палежи. Лайт, бивш съюзник на Муш, също е подарен акаунт, на същия човек. За тях Муш и Кро нищо не казват - или се правят, че не виждат, или така им изнася. Вижда се кой кого пали на 11% и на 20% и кой с кого ходи в атака. Всички видяхме и как кечето разпусна и изтегли заем, а след това ресурса изчезна, обаче Муш предпочита да пише измишльотини, вместо да погледне на някой от неговия лагер. Муш, само трапанацията ще те спаси!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #984 -: Май 03, 2014, 11:49:57 »

Оппа, забравих да споделя другия акаунт на същия човек: Nightelf

2014-04-17 05:53:45    kilgor[HardCore]    NightElf[]    0    10515895    8    0    0    0    0
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_4_17/1000259_1000263_16619

Мушагата не ги вижда тези неща. После ще ми дава тон в живота как да играя срещу Наско. Мушага, приятелю, копай си фермата и не се обаждай много, много - просто не ги разбираш нещата.
 *pardon*
« Последна редакция: Май 03, 2014, 12:42:32 от tester_1 » Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #985 -: Май 03, 2014, 12:42:17 »

Нямам общо аз с тези акаунти нито са ми подарени нито нищо,
не знам кога какво са "точили", най-вероятно скоро са излезнали битките не ги бях виждал до сега...
Играй си там с 3-те камикадзета цяла ера без 1 свястна битка и ми говори на  *BYE2*
Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #986 -: Май 03, 2014, 12:48:38 »

Аз си играя, но ти нещо се направи на оборотен. И се изложи страшно смешно! Взе да анализираш, смяташ, следиш и... покапа лигавника! А кой беше ти, че да ми даваш наклон на ... Просто никой!
Всичко хубаво, до нови срещи и весели празници!
 Wink
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #987 -: Май 03, 2014, 17:59:10 »

като не можете да си комуникират нормално,заключвам темата  Smiley
Активен

Страници: 1 ... 64 65 [66]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!