Imperia Online България  
Март 29, 2024, 18:40:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 63 64 [65] 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153264 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #960 -: Май 02, 2014, 17:11:50 »

Със сигурност не е бил от мен, Марти...знаеш, че съм мила и добра  Wink

Не знам от кого е -жив и здрав да е, бе интересно  Grin
Активен

MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #961 -: Май 02, 2014, 18:50:56 »

Бравно на The_God за втората му уговорена битка- вчера, за един и същ ден. (класически сценарии в края на ерата)
След като  наби камикадзето си, Год-а спечели една битка в защита и качи още 3к военни точки ДОКАТО Е ОН "незнайно" от кого?

Опаа ама аз знам- Je4ko отчете първа загуба в нападение и от около 40к оцеляла армия след първата битка с The_God реши
като верен приятел да си прати цялата армия и да се разбие в The_God, след което остава с около 10-15к армия
 дори няма да го шпионирам.  После и двамата пуснаха модове...

Не се защитавай The_God, можеш да ме нападнеш отново с измислици, то така е по-лесно, не че можеш да се защитиш де-
то е очевадно всичко. Да ти имам честната игра и моралните ценности, на теб и на "честните" ти съюзници Smiley

Цял свят ти завижда, Бог си!

Поздравления Шампионе!  *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
« Последна редакция: Май 02, 2014, 19:20:04 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #962 -: Май 02, 2014, 20:01:58 »

Бравно на The_God за втората му уговорена битка- вчера, за един и същ ден. (класически сценарии в края на ерата)
След като  наби камикадзето си, Год-а спечели една битка в защита и качи още 3к военни точки ДОКАТО Е ОН "незнайно" от кого?

Опаа ама аз знам- Je4ko отчете първа загуба в нападение и от около 40к оцеляла армия след първата битка с The_God реши
като верен приятел да си прати цялата армия и да се разбие в The_God, след което остава с около 10-15к армия
 дори няма да го шпионирам.  После и двамата пуснаха модове...

Не се защитавай The_God, можеш да ме нападнеш отново с измислици, то така е по-лесно, не че можеш да се защитиш де-
то е очевадно всичко. Да ти имам честната игра и моралните ценности, на теб и на "честните" ти съюзници Smiley

Цял свят ти завижда, Бог си!

Поздравления Шампионе!  *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*


Ало КВАДРАТНАТА МАЯ МАНОЛОВА, бях обещал да не влизам ама ти хептем изтрещя бе квадратен...В съюза няма спечелена битка в защита от доста време...Което си е нормално при тази скапана онлайн статистика...

Смени си дилъра бе човек...Друго не мога да те посъветвам ... *crazy* *crazy* *crazy*
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #963 -: Май 02, 2014, 20:28:24 »

Бравно на The_God за втората му уговорена битка- вчера, за един и същ ден. (класически сценарии в края на ерата)
След като  наби камикадзето си, Год-а спечели една битка в защита и качи още 3к военни точки ДОКАТО Е ОН "незнайно" от кого?

Опаа ама аз знам- Je4ko отчете първа загуба в нападение и от около 40к оцеляла армия след първата битка с The_God реши
като верен приятел да си прати цялата армия и да се разбие в The_God, след което остава с около 10-15к армия
 дори няма да го шпионирам.  После и двамата пуснаха модове...

Не се защитавай The_God, можеш да ме нападнеш отново с измислици, то така е по-лесно, не че можеш да се защитиш де-
то е очевадно всичко. Да ти имам честната игра и моралните ценности, на теб и на "честните" ти съюзници Smiley

Цял свят ти завижда, Бог си!

Поздравления Шампионе!  *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*


 *crazy* *crazy*


Ето спечелените битки в защита:

1. 2014-03-27 11:52:09    SERBRANKO[PRUSIA]    The_God[HUNI]    9315    0    58    871    288000    0    621 - http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_3_27/1000104_1000031_10889

2. 2014-03-29 02:11:59    mosh[Carry]    The_God[HUNI]    1191    0    1    21    67200    0    79 - http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_3_29/1000151_1000031_11316

3. 2014-03-29 02:12:23    mosh[Carry]    The_God[HUNI]    1235    0    0    13    67200    0    82 - http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_3_29/1000151_1000031_11317

4. 2014-03-29 02:12:38    mosh[Carry]    The_God[HUNI]    1229    0    0    12    67200    0    81 - http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_3_29/1000151_1000031_11318

5. 2014-03-29 02:12:51    mosh[Carry]    The_God[HUNI]    1222    0    0    11    67200    0    81 - http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_3_29/1000151_1000031_11319

Год няма спечелена битка в защита от края на март месец. Започваш да ставаш леко досаден с всичките измишльотини, които изписа в тази тема. Ако една от тези битки не можеше да се види в историята му, сигурно щеше да продъжаваш да настояваш за твоята версия до последния си объркан дъх.

Надявам се вече е станало кристално ясно, че твърденията на Муш... понамирисват жестоко!
 ;D
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #964 -: Май 02, 2014, 23:21:59 »

*crazy* *crazy*


Ето спечелените битки в защита:

1. 2014-03-27 11:52:09    SERBRANKO[PRUSIA]    The_God[HUNI]    9315    0    58    871    288000    0    621 - http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_3_27/1000104_1000031_10889

2. 2014-03-29 02:11:59    mosh[Carry]    The_God[HUNI]    1191    0    1    21    67200    0    79 - http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_3_29/1000151_1000031_11316

3. 2014-03-29 02:12:23    mosh[Carry]    The_God[HUNI]    1235    0    0    13    67200    0    82 - http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_3_29/1000151_1000031_11317

4. 2014-03-29 02:12:38    mosh[Carry]    The_God[HUNI]    1229    0    0    12    67200    0    81 - http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_3_29/1000151_1000031_11318

5. 2014-03-29 02:12:51    mosh[Carry]    The_God[HUNI]    1222    0    0    11    67200    0    81 - http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_3_29/1000151_1000031_11319

Год няма спечелена битка в защита от края на март месец. Започваш да ставаш леко досаден с всичките измишльотини, които изписа в тази тема. Ако една от тези битки не можеше да се види в историята му, сигурно щеше да продъжаваш да настояваш за твоята версия до последния си объркан дъх.

Надявам се вече е станало кристално ясно, че твърденията на Муш... понамирисват жестоко!
 ;D
Добре че участник в битките е самият той и техния акаунт сербранко. Иначе и за тях щеше да твърди че са на 1000 % уговорени  Grin Grin Grin

Мош не мислиш ли че е малко нагло да играеш с 2 акаунта и чекъри цяла ера/ втория ти акаунт свети денонощно на 0 мин с кой знае какви пуснати програми/ ,и в същото време да постоянно да измисляш обвинения към другите играчи ?
Навремето сме играли в приятелски съюзи с бившият ти съюзник батеЕмо. Той мисля е запознат с играта ни и можеш да го питаш дали някой от нас е ползвал измами.
Като стана дума за Лайта, можеш ли да обясниш как така го направи лидер в съюза?
Явно съм пропуснал кой беше в този съюз, че така остана сам и лидер?
« Последна редакция: Май 02, 2014, 23:29:47 от varnahouse » Активен
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #965 -: Май 02, 2014, 23:28:46 »

Дори да съм объркал 1 битка в защита на Галин това не означава че не сте измамници включително скелетан, който ми преписва
неговите чекъри и скриптове..
Ок бобе, бъди така любезен и поясни за 3-те хиляди военни от къде дойдоха? Smiley Smiley
Що си мислиш че съм правил квото и да е на лайта, почнахте с филмите пак *hihi*
Последно ще успеете ли да се разберете от моя си акаунт ли ползвам скриптовете от втори ли от 50-ти ли?
Чекъра на кой акаунт го ползвам на 3тия ли и на колко минути съм го бил пуснал че не разбрах Sad
Аз тъкмо щях да питам скелета същите въпроси ама той ми е язен и ще пропусна,
 иначе като обясниш за 3-те хиляди на Год,
може да кажеш и за връзката на Атила с Империал каква е и после за тсвето и теб Бобо Smiley

П.П. Емо го познавам от тая ера, слабо ме интересувате за да го разпитвам за вас и предните ви ери, аз видях  от тази достатъчно.
« Последна редакция: Май 02, 2014, 23:51:44 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #966 -: Май 02, 2014, 23:31:41 »

Той мисля е запознат с играта ни и можеш да го питаш дали някой от нас е ползвал измами.

Grin
Варна,опасен си.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #967 -: Май 03, 2014, 00:07:47 »

Свят 1  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*



 *SEARCH* *SEARCH* *SEARCH*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #968 -: Май 03, 2014, 00:08:51 »

Единствен и неповторим  Grin Grin Grin
Активен
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #969 -: Май 03, 2014, 00:36:18 »

Вие сте във ваканционен мод.
Не може да го спрете преди
2014-05-05 00:27:31

Толкова за тази ера. Сега е време да наблегнем на хапването и пийването  *beer*
Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #970 -: Май 03, 2014, 00:53:54 »

Дори да съм объркал 1 битка в защита на Галин това не означава че не сте измамници включително скелетан, който ми преписва
неговите чекъри и скриптове..
Ок бобе, бъди така любезен и поясни за 3-те хиляди военни от къде дойдоха? Smiley Smiley
Що си мислиш че съм правил квото и да е на лайта, почнахте с филмите пак *hihi*
Последно ще успеете ли да се разберете от моя си акаунт ли ползвам скриптовете от втори ли от 50-ти ли?
Чекъра на кой акаунт го ползвам на 3тия ли и на колко минути съм го бил пуснал че не разбрах Sad
Аз тъкмо щях да питам скелета същите въпроси ама той ми е язен и ще пропусна,
 иначе като обясниш за 3-те хиляди на Год,
може да кажеш и за връзката на Атила с Империал каква е и после за тсвето и теб Бобо Smiley


П.П. Емо го познавам от тая ера, слабо ме интересувате за да го разпитвам за вас и предните ви ери, аз видях  от тази достатъчно.


Ами объркал и си и за 3-те хиляди. Явно безсънието не ти се отразява добре. След опита ви за засечка Галин няма друга битка  Grin
Какво има да се обяснява за двете засечени каси?
Тук има онлайн статистика. Вижда се кога даден акаунт ще стане каса ако следиш. Това че си ударил първи не означава че ти си си направил касата. По спомен беше писал за някой който палел нас на 11 а блатото на 20. Бях му гледал битките тогава. Ако се загледаш ще забележиш че е палил и нас на 20%. Просто така се е случило че блатото е палил в 8-ма а нас в други провки, които не са имали толкова население.
 И ние нямаме обяснение как така успявате да засичате винаги на 1 секунда при положение че атакувания акаунт не е бил на линия, но не си чул някой да те обвинява в измама.
Единственият ЧЕСТЕН начин / за който се сещам/ да разбереш коя от 8 атаки от коя провка е да имаш слухтене в АБСОЛЮТНО всяка една секунда от всяка една провка. Само да попитам ако не е тайна ти така ли правиш? Седиш и цъкаш на слух по 1 час всяка вечер ли?  Аз ти отговорих . Сега да видим дали ти ще ми отговориш.
ПП: Няма да е зле да смекчим малко тона, защото всички се излагаме така. За мен щом играем една игра игра значи сме седнали на една маса и сме приятели. От доста години играя ИО и не съм си позволявал обиди към никой тук. Може да съм глава проста, но не се казвам Коста. Костолани идва от съвсем другаде. Както и да е.
Активен
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #971 -: Май 03, 2014, 01:25:29 »

И ние нямаме обяснение как така успявате да засичате винаги на 1 секунда при положение че атакувания акаунт не е бил на линия, но не си чул някой да те обвинява в измама.
Единственият ЧЕСТЕН начин / за който се сещам/ да разбереш коя от 8 атаки от коя провка е да имаш слухтене в АБСОЛЮТНО всяка една секунда от всяка една провка. Само да попитам ако не е тайна ти така ли правиш? Седиш и цъкаш на слух по 1 час всяка вечер ли?  Аз ти отговорих . Сега да видим дали ти ще ми отговориш.

Има си чалъми за засичането на сейф, но не очаквай да получиш отговор точно тук кое как и защо се случва  *pardon*
Активен
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #972 -: Май 03, 2014, 02:13:24 »

Аз лично ловя със скрипта който Скелета ми подари и сам пуска атаките, с него успях да ти хвана и един сейф след атаката където си я беше сметнал до секунда за да симулираш че не си вдигнал картите. За другите незнам кой как ви е гонил...
« Последна редакция: Май 03, 2014, 02:27:58 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #973 -: Май 03, 2014, 02:38:53 »

Скелетът може да ти подари само една... благословия. И направление за мозъчна хирургия!!
 *hahaha*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #974 -: Май 03, 2014, 02:42:11 »

Бравно на The_God за втората му уговорена битка- вчера, за един и същ ден. (класически сценарии в края на ерата)
След като  наби камикадзето си, Год-а спечели една битка в защита и качи още 3к военни точки ДОКАТО Е ОН "незнайно" от кого?

Опаа ама аз знам- Je4ko отчете първа загуба в нападение и от около 40к оцеляла армия след първата битка с The_God реши
като верен приятел да си прати цялата армия и да се разбие в The_God, след което остава с около 10-15к армия
 дори няма да го шпионирам.  После и двамата пуснаха модове...

Не се защитавай The_God, можеш да ме нападнеш отново с измислици, то така е по-лесно, не че можеш да се защитиш де-
то е очевадно всичко. Да ти имам честната игра и моралните ценности, на теб и на "честните" ти съюзници Smiley

Цял свят ти завижда, Бог си!

Поздравления Шампионе!  *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*

В началото един определен човек ме клеветеше и вкарваше съмнения относно играта ми като такава, дали тя би била, честна, доблестна и т.н. Всеки сам да си преценя, какво и как ще прави, но трябва да е готов да понесе последствията от своите действия. Той си получи етикета, но няма да го спомена, че ще ми тегли една кароцарска. След това шишарката вкара съмнение относно това дали съм собственик на два акуанта. Калигула намекваше за уговорена битка, но него го разибрам, все пак жена му беше набита. В такъв емоционален момент може човек да се обърка и да се поддаде на горчилката и да засегне някой умишлено или не. И все пак докато Шишарката, който блъфира и калигула, който си имаше лични мотииви, но и двамата не задълбаха мога да ги оправдая ти надмина даже и първия господин и затова от тук насетне си Фантазьора. Мисля, че ти подхожда най-добре Grin

И така драги Зрители както става видно от поредната серия на венецуелсно-турския сапунен сериал  Grin господин фантазьора в уникалното си усилие да изфабрикува поредната глупост по мой адрес се изложи тотално. Първо за протокола за да се спре с измишльотините излезнах в мод още вчера вечерта. може да се види кога точно, но казах на Шишарката лека нощ, това помня и да се похваля хубаво се наспах, плътни 6 часа, безценно. Та мисълта ми беше, че като не играя ще се спре да се пише за мен, но не господина Фантазъора от безсилието си да изфабрикува по всякъв начин нещо се изложи тотално, ама този път с гръм и трясък. Както е видно от коментара на скелета аз битки нямам след като излезнах от играта. Нещо повече преместих си армията в странична провка за да не стане така, че ако някой е пуснал атака да се разбие в мен. За това, че Жечко е в мод разбирам сега, но за драгите зрители , които няма как да имат тази информация, вчера към 00 часа, 1-2 часа преди да пусна мод, Жечко беше ударен от някой друг, не от мен. Както се вижда толкова ти е следенето в играта, просто трагично *wall* Не ми се навлиза в конспиративните теории на господин фантаста драскач, но може пък жечко да се е разбил някъде или да са го разбили някъде за да може сега той да пише свободни съчинения, ала няма невъзможни неща.

Аз мисля, че сега най-добре се вижда кой напада с бесмислици... *pardon* И мисля, че наистина не е лошо да се замислиш да имаш игра като моята, но малко хора могат да бъдат на моето ниво чисто игрово. Ти показа, че си на светлинни години от мен не само като игра, но и като морал... Мога чистосърдечно да ти предам съвета, който ми даде Аврелия, легни и се наспи.


Дори да съм объркал 1 битка в защита на Галин това не означава че не сте измамници включително скелетан, който ми преписва
неговите чекъри и скриптове..
Ок бобе, бъди така любезен и поясни за 3-те хиляди военни от къде дойдоха? Smiley Smiley
Що си мислиш че съм правил квото и да е на лайта, почнахте с филмите пак *hihi*
Последно ще успеете ли да се разберете от моя си акаунт ли ползвам скриптовете от втори ли от 50-ти ли?
Чекъра на кой акаунт го ползвам на 3тия ли и на колко минути съм го бил пуснал че не разбрах Sad
Аз тъкмо щях да питам скелета същите въпроси ама той ми е язен и ще пропусна,
 иначе като обясниш за 3-те хиляди на Год,
може да кажеш и за връзката на Атила с Империал каква е и после за тсвето и теб Бобо Smiley

П.П. Емо го познавам от тая ера, слабо ме интересувате за да го разпитвам за вас и предните ви ери, аз видях  от тази достатъчно.
Това твоето е много далеч от объркване... За малко и жертва да се изкараш  Grin

Относно военните точки. Щом ти е толкова важно, да ти кажа, но отново показваш колко следиш играта, след като военните ми точки не са променяни вече от 32 часа към този момент. С 5 битки ги правя тези 3000 точки, а те даже са повече като се замисля. 1100 от Аврелия и 2000 от жечко (дано не бъркам цифрите, че са по памет). Имам и два палежа по шишарката в последните две провки от тях взех съответно 26 или 27 и втория пожар 18 или 19 военни точки. Ако лайта не беше влезнал щях да имам още 2500 до 3000 военни точки, но тъй като влезе му бутнах смао едната крепост, т.е. от там 32 военни точки. Ако много държиш за точните цифри, ако бобо не ти копне битките, аз ще се активам след 30 часа (като се наспа разбира се) специално за да ти ги покажа. Пък и туку виж си развил някоя нова фантазия.

Замислям се от какво точно може да е провокирано това тове поведение. Казваш, че не е завист, тогава може би някакво ментално увреждане или други психични отклонения. Мисля, че е време да се консултираш със специалист. Аз мога само да гадая, докато не кажеш от къде събираш тази негативна енергия, която я изкарваш, чрез фантазиране...

Сега е момента да поработиш и над следващата фантазия. Ще ти дам идеи, например с какъв ник ще играя другата ера, колкото акаунта ще направя с цел източване, колко ще развия за камикадзета и т.н. Всичко това достойно за следващия сезон на сериала, който ще мине без мен, защото няма да имам време за империя или поне да си подобрая цифрата на палежите  Grin. А ти си пиши видяхме, че имаш развито въображение и моята липса няма да ти бъде пречка за поредната изява като форумен герой Grin


Активен

Страници: 1 ... 63 64 [65] 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!