Imperia Online България  
Април 20, 2024, 07:00:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe  (Прочетена 153668 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #915 -: Април 30, 2014, 02:26:25 »

Подкрепям те много правилно си го казал.
признатия грях е половин грях
Честност и доблест в тази игра са много непознати категории на доста от играчите, особено ако някой е направил нещо, което е в негов ущърб, а да излязат и да си го признаят са способни неколцина, които се броят на пръстите на ръцете. Повечето са като теб, които изопачават фактите и надуват гайдата когато ги ударят или жена им или някой съотборник. Изключително мъЖка постъка междо другото. Да се иска злато от друг играч за да него атакуваш отново мъЖка постъпка. Добре, че си голям играч и за 15 седмици игра намери време в 16та последната седмица да ме запалиш на блока. Такива като теб с лопата да ги ринеш...

Аз не съм имал в играта, нито преди, нито сега наговорени битки. Винаги ще ви бода очите заради това и ще си изфабрикувате глупости за мен, както направи клеветника, както направи и шишарката. Винаги съм играл само с този акаунт и ще играя с него, защото аз не съм някоя мишка да се крия по дупките и да не смея да се покажа. За разлика от много форумни герои аз показвам в играта как се трябва да се случват нещата... останете си писачи на късия разказ.

Толкова от мен. Спирам да влизам във форума и по-точно в помията, която го превърнаха с жалкото си поведение някои хора тази тема. На Финала за мен тук искам да отлича за отличната игра Крокодила и Шишарката, от които научих още за играта, които ми припомниха и показаха как ставаха нещата едно време. Моша за мен необяснимо престана да се бори за нетната класация. След Шишарката той имаше най-големия потенциял да я спечели. За военната заслужава да я спечели Бобо заради постоянноството, което вложи през цялата ера, мъжката игра и въпреки липсата на време показа, че все още има достойни бойци на арената ИО. За мен е чест да играя в съюз ХУНИ и благодаря за предоставената ми възможност.


п.п.: пишете си простотиите, това няма да ви направи по-добри играчи
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #916 -: Април 30, 2014, 08:07:10 »

The_God заслужава първото място, не знам защо не му го признавате. Той игра много активно, в историята си има всичко - пожари, разграбвания, армии. Освен това се разви икономически отлично. Беше атакуван цяла ера, беше пален от реални и подарени акаунти. Игра много активно и смело, за разлика от други. Той, Килгор и Бобосам направиха много силна ера. Поздравления.
Неприятно съм изненадан от Крокодила. Той се оказа един от най-страхливите играчи, които съм срещал из световете.

Затова... поздравления за тримата.
*bravo*


Я ... да не си легне да поспи човек ... и веднага му споменават името  Grin

В коя част съм страхлив г-н Скелет ?

Че не съм съгласен да бъда така добър да Ви изчакам да си ползвате камикадзетата за да ми разбиете армията  *scratch*

И в момента в който светна всичко се връща на секундата  *hihi*

Р.Р. Тралала нещо си е забравила требушетата за грабежа  Grin






Или за това, че в еуфорията си THE_GOD  ми праща на мен информация за да ме засечете вместо на Вас и естествено, че опитите са безуспешни Grin





Или за това, че Ви оставих да си направите армията ... защото ми беше интересно какво наистина ще успеете да постигнете при положение, че сте ми на под 800 разстояние  *pardon*

Ако искате  да ми хванете армията, ще трябва да се постараете повече ... ще Ви успокоя ... като приключа с ангажиментите си извън ИО ... ще се върна в ерата ... един месец не Ви стигна да ме уловите ... може пък за последните няколко дена да успеете ...


Успех  Smiley
« Последна редакция: Април 30, 2014, 08:11:34 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #917 -: Април 30, 2014, 08:14:34 »

Честност и доблест в тази игра са много непознати категории на доста от играчите, особено ако някой е направил нещо, което е в негов ущърб, а да излязат и да си го признаят са способни неколцина, които се броят на пръстите на ръцете. Повечето са като теб, които изопачават фактите и надуват гайдата когато ги ударят или жена им или някой съотборник. Изключително мъЖка постъка междо другото. Да се иска злато от друг играч за да него атакуваш отново мъЖка постъпка. Добре, че си голям играч и за 15 седмици игра намери време в 16та последната седмица да ме запалиш на блока. Такива като теб с лопата да ги ринеш...

Аз не съм имал в играта, нито преди, нито сега наговорени битки. Винаги ще ви бода очите заради това и ще си изфабрикувате глупости за мен, както направи клеветника, както направи и шишарката. Винаги съм играл само с този акаунт и ще играя с него, защото аз не съм някоя мишка да се крия по дупките и да не смея да се покажа. За разлика от много форумни герои аз показвам в играта как се трябва да се случват нещата... останете си писачи на късия разказ.

Толкова от мен. Спирам да влизам във форума и по-точно в помията, която го превърнаха с жалкото си поведение някои хора тази тема. На Финала за мен тук искам да отлича за отличната игра Крокодила и Шишарката, от които научих още за играта, които ми припомниха и показаха как ставаха нещата едно време. Моша за мен необяснимо престана да се бори за нетната класация. След Шишарката той имаше най-големия потенциял да я спечели. За военната заслужава да я спечели Бобо заради постоянноството, което вложи през цялата ера, мъжката игра и въпреки липсата на време показа, че все още има достойни бойци на арената ИО. За мен е чест да играя в съюз ХУНИ и благодаря за предоставената ми възможност.


п.п.: пишете си простотиите, това няма да ви направи по-добри играчи

Голямо анализиране паднало...
След тази покъртителна реч, нямам много какво да добавя, освен да те помоля да ми покажеш точно къде аз или Калигула сме надули гайдата, защото аз мога да ти припомня как се фръцна с мЪршалската звезда без да покажеш битките. Това беше най-мъжката постъпка на The_God в тази ера (между другото страхотен ник, направо как не се сетих и аз да се кръстя така  *crazy*). Не знам кой заслужава да е начело във военната класация, но моето скромно мнение е, че това не трябва да са играчи заслужили медалите си, с малокалибрени битки, пожари и прочее. И все пак щом играта е направена така, може и да има някаква логика. Защо се чудиш, че чак на 16 та седмица си запален от нас, ние не палим без причина, гледаме си кротко тамагочитата и си "фермим", от любов към спорта, моите медали бяха "случайност"-еле пък единия, още ме боли сърцето за него:) Остани си със здраве, и гледай наистина да не се объркаш да влезеш пак тук, незавсимо през кой профил Tongue

П.П. Охитиката казваше, че се мирясва за тази ера, гледам не е полегнала/полегнал *ok*
« Последна редакция: Април 30, 2014, 09:28:36 от Avrelia » Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #918 -: Април 30, 2014, 10:27:06 »


...

Мисля, че си страхлив заради начина, по който те видях да играеш. Мое мнение. Ако искаш, ще ти обясня лично, но не вярвам да имаш нужда.

А на твърдението ти, че ти си ме оставил да си направя армията, мога само да се изсмея. Представи си в какъв смях се намирам в момента, моля те, няма начин и на теб да не ти стане забавно.
« Последна редакция: Април 30, 2014, 10:29:28 от tester_1 » Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #919 -: Април 30, 2014, 10:49:40 »

Мисля, че си страхлив заради начина, по който те видях да играеш. Мое мнение. Ако искаш, ще ти обясня лично, но не вярвам да имаш нужда.

А на твърдението ти, че ти си ме оставил да си направя армията, мога само да се изсмея. Представи си в какъв смях се намирам в момента, моля те, няма начин и на теб да не ти стане забавно.


 *tired*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #920 -: Април 30, 2014, 15:43:04 »

Аз също имам мнение относно Крокодила, г-н Скелетан.
Ако се асоциира "страх" със защитната му игра то
това, че крокодила играе защитно не го прави непременно страхлив, при положение че Скелетан
играе с бъгове, развива мулета и не стига всичко това ами и с чекер се гледа и на всичкото отгоре е  добър играч
и при тези факти крокодила все още не е набит и има армия, като аз поне незнам да е нарушавал правилата и да е ползвал бъгове и тн,  значи е успял да се опази честно от един нечестен играч който има ненормална за икономиката му армия от и за доста време, въпрек и че беше набиван и тормозен макар и късно.
Не бих  нарекъл Крокодила страхливец а бих го поздравил. Ето ви мнение.
Скелета не си позволи да точи  поне не и с главния акаунт, добре до тук.
Нямам против никой, имам против нечестната игра, която между другото лесно може да стане стихия на много честни играчи.

Като става въпрос за нечестни играчи, за мен такива са част от хуните позволили си да точат още от самото начало на играта,
от първия месец, с първите битки най нагло, най безнаказано.
Ще дам примери.

Развито муле с ник Shikata с цел източване, останало на 57 нето с 2 битки, с цел "побутване" на Bobosam:
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_1_17/1000232_1000174_162
Източени пари: 122614 , като нормалното по това време бяха обири за по 10-20к.
Втората битка -Океан го граби след час за 418 злато, явно Бобо е знаел кога да пусне случайно,
а Шиката как за 1 час има 418 добив  не е ясно, по скоро си крие другите пари от Okean, нали все пак Бобо го обира ОН Smiley

Втори източван акаунт с ник IMPERIAL останал на 13,9к нето точи друго муле на хуните с ник Tsveto_2004
което по това време не е в техния съюз, но в момента си е в Хуни съвсем случайно.
Схемата е следната, Imperial точи Tsveto за 709к още от началото, след това Bobosam прибира половината пари и половината остават за Imperial.
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_1_25/1000455_1000778_633
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_1_26/1000232_1000455_726
709к източени при нормални обири в блок 4-8к за този период, след това бобо го сурвака с още 30к.
Да уточним фармих на макс и дори чак следващия  месец Бобо и други ме обираха в блока за 11к. Изводите си правете сами.
Както казах половината пари са задържани от Империал с които той прави армия и се напъва да направи нещо но Цецо го
опуква на 2 на 3 и не след дълго Империал приключва като между другото прави 2 уговорени битки в които Tsveto го бие и
от където са му и медалите. Следва Мод на Империал и край на развитието.

Ето още една интересна битка на Bobosam по Domata.
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_2_10/1000232_1000256_2389
Имаше още две такава но тук неможе да се каже със сигурност нищо. Да предположим че са нормални.
Ето едната http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_2_28/1000232_1000256_5372
Много добро съотношение на загубени точки / спечелени пари, браво Smiley
Домата  по късно в знак на признателност към агресора Бобо си кръщава съюза на "Bobosam" в негова чест.

Gimli- акаунт муле на Били и Гергана, беше източен от Gergan4eto за 10 млн,
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_3_18/1000127_1000551_8718
като преди това Гергана сейфаше по него, за да е още по-нагла случайноста. Коментарите нека са от вас.


Val1309 (съюзник и камикадзе на Скелетан) има една интересна битка по Vassi
 http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_2_19/1000033_1000087_3630
 взима 1.9 млн, на мен ЦВ ми струваше около 350-400к по това време. Възможно е да не е нагласена, но как така Бобо
който се разцепи да точи и да прави армия и развитие с парите неможа да ги вземе той тези 1,9млн незнам.
Има още една битка на нисък морал за 2млн, може би е решил да рискува за да не го изпревари Бобо.
Тези битки може да не са нагласени източвания но не е изключено, под въпрос ги поставям.

Bai_Tqna много съмнителен акаунт активен по скоро към средата на ерата и масивно обиран за по
средно за 200к и еднин път 400к от Скелетановия съюзник Bakodako и едно от съюзните камикадзетата му- Tralala,
за сравнение The_God го обира 25 дена по-късно 5 пъти за по 60-80к и то със жертви 1к (има гарнизони), след което съюзниците на Скелета спират да го нападат и след известно време Bai_Tqna си пуска мод.
Предполагам са съвсем случайни тези многобройни обири за повече пари от нормалното и то от средата на ерата
 когато Скелетан почва да си развива и ползва камикадзетата.

Kostolani не е точил и него не са го точили, поне от битките които се виждат. Браво.

В началото на ерата незнам помните ли но Атила качваше на 2 пъти доста нето, някак необяснимо ставаше.
Ето как, с точенки и то още от първата му битка на Атиллах.
Първата по акаунт kokoman пак развито муле до 50 нето със специална цел.
103к източени> http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_1_17/1000137_1000111_168
2-рото голямо качване на нето в началото е пак със битка точене от Felipe
154к http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_1_20/1000137_1000434_283

Tintarela -> мулти на хуните с което се палят на 11% и същевременно опожаряват блатото на 20% в началото.

Andoni -> друг страничен акаунт недоизигран и изоставен, няма да казвам на кой.

Waymoreee-> Игра малко от хуните с цел палежи по враговете и прекрати на 18к нето.

Makako75-> Регнато муле с цел точене.
Аркантос му взима 863к баш в началото както си трябва де Smiley
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_2_15/1001009_1000114_3036
След това x_jay му взима 580к
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_3_6/1001130_1000114_6552
След 2-те битки акаунта се изоставя на 60 нетни
С парите Аркантос прави армия с която си вилнее и по важното- пали Chingiz многократно на 20% и още други играчи.
Вкара 2 приятелски палежа на Imperial (свързан със хуните).

Gutite-> точеше още от самото начало, няколко по-големи точенки са за около 1млн всяко.

Nakazatel-> регнато муле с цел да го източват, повечето му битки са такива. Точат го Virus,Alcool,Ursa_Major,Gutite.

Pak-Fa-> регнато магаре за да го точат. Lilly74 също е бръкнала в кацата с меда доста рано с 439к.
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_2_10/1000318_1000762_2413
и между другото Pak-Fa има един стабилен обир по TheMadman рано рано.

Ursa_Major-> Отново явно нечестен акаунт който точи lancelot8 за 960к>>
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_3_19/1001213_1000203_8815
Още малко да източи от Angel69 1,4 млн.
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_3_20/1001213_1000454_9153
след което прехвърля парите  1,5 млн на  Govedo>>
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_3_21/1000536_1001213_9357

xmen58-> също замесен с точения и е в обкръжение/свързан с няколко други нечестни акаунта.


Откакто я играя тази игра нито съм точил, нито съм уговарял битки и тн, не съм бил наказван никога за нищо.
Ирая честно и тази ера и мисля имам право да ви изкарам кирливите ризи, Хуните и Скелета не са честни точка по въпроса.

Ако имахте поне малко срам и достойнство можехте да не се ежите толкова по форума поне!

Извинете ме ако съм объркал и по случайност съм преписал на някой вражеслко мулти (малко вероятно),
но с толкова нарушения може да объркате хората. Мен малко по-трудно.

Пропуснал съм да спомена някои хора, но нека да не се чувстват пренебрегнати  Smiley

Някои хора играят за пръв път в класиките и започват с точене в мащаб, трагедия!

Мога да изброя още доста акаунти и по-незабележими играчи които са нарушавали правилата но няма нужда наистина,
----цирка е вече пълен Smiley

За цялата ера няма нито един наказан/изтрит, въпрек и че някои са докладвани многократно.
Специални Поздрави за Екипа на ИО.
MoSh

« Последна редакция: Април 30, 2014, 16:11:42 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #921 -: Април 30, 2014, 15:44:56 »

Ей, одъртяхте, ама акълите ви не дойдоха. Все още ми е чудно как зрели хора се дърлят като келеши заради някаква виртуална игра, просто една програма. Заради нещо, написано на php, sql,javascript и т.н, вие ще си издерете очите. Единственото хубаво нещо на тая програма е, че те кара да си размърдаш мозъка. Е, вярно че е в стил "прееби другарчето", но в това няма нищо лошо. Все пак и другарчето мисли по същия начин за теб. Не виждам проблем да сме приятели с някой, който ме е надиграл в една игра.
Всъщност освен размърдването на сивите клетки, има и още нещо по-хубаво в подобен вид занимания-запознаваш се с хора, с които може да седнеш да изпиеш с кеф по една (условно казано, разбира се  *freak* ) бира. И те така... Стига съм плямпал, вие и сами си знаете.

Поздрави от един прост (даже много прост) форумен потребител.  *beer*
Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #922 -: Април 30, 2014, 16:28:40 »



Аркантос му взима 863к баш в началото както си трябва де Smiley
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_2_15/1001009_1000114_3036
След това x_jay му взима 580к
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_3_6/1001130_1000114_6552
След 2-те битки акаунта се изоставя на 60 нетни
С парите Аркантос прави армия с която си вилнее и по важното- пали Chingiz многократно на 20% и още други играчи.
Вкара 2 приятелски палежа на Imperial (свързан със хуните).

Gutite-> точеше още от самото начало, няколко по-големи точенки са за около 1млн всяко.

Nakazatel-> регнато муле с цел да го източват, повечето му битки са такива. Точат го Virus,Alcool,Ursa_Major,Gutite.

Pak-Fa-> регнато магаре за да го точат. Lilly74 също е бръкнала в кацата с меда доста рано с 439к.
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_2_10/1000318_1000762_2413
и между другото Pak-Fa има един стабилен обир по TheMadman рано рано.


За цялата ера няма нито един наказан/изтрит, въпрек и че някои са докладвани многократно.
Специални Поздрави за Екипа на ИО.
MoSh



Нещата не са точно така ,аркантос почна много по -късно да играе и макар че се е регистрирал само 4 дена след старта той почна доста по -късно да играе,с гутите е същото той е регистрирал се 20 дена след старта и като почнеш по-късно е пълно с ацц-та с много пари тука няма никакво точене:)който е почвал ерата примерно с 1 месец след старта знае какво е в ниското,доста ацц-та с много пари,а относно мадман той просто неможа да си запази парите защото онзи му дойде с много по-голяма армия
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #923 -: Април 30, 2014, 17:18:32 »

...

Мислех да ти помогна да разбереш колко много си се заблудил, но после бързо осъзнах, че на теб най-вероятно не може да се помогне. Какви точно бъгове, мулета, чекъри, месеци без блок, точения, 50 к нетни и ненормални икономики те гонят, вероятно и ти не знаеш. Много лесно обаче може да се види кой ползва чекърче - достатъчно е някой да не спи една нощ и да ти гледа акаунта, който свети на няколко секунди в продължение на часове. Значи или ползваш скрипт, или си ненормален. И двата случая изглеждат зле. Поне го сложи на няколко минути!

Обаче мозъчните ти напъни относно съюзниците ми наистина ме впечатлиха! Дори си признавам, че отидох да погледна битките на Бай Тяна. Това е играч, когото човек може да срещне във всички класики. Той винаги играе за икономика, и доста често се представя добре. Например ако се погледне нетното класиране в блица за по-миналата ера (първата от новите), ясно ще се види как мулето Тяна стои на второ място и естествено от самото му присъствие там ще се направи ясна и непоколебима логическа връзка, доказваща мулешкото му състояние. А това, че тралала имаше най-голямата армия и стоеше на първо място в нетната по времето, когато успя да открадне милионите, сигурно е забравено. И тук е мястото да отбележа, че тези акаунти са развити от своите собственици, не от Скелетан. Вижда се и как играят те. Моето мнение е, че ти не можеш да стъпиш на малкото пръстче на нито един от тях, нищо, че на повече от половината им беше първа ера в класиката. Пред тях ти си една проста смешна ферма и тази ера го потвърди за пореден път.
 Wink
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #924 -: Април 30, 2014, 19:36:32 »

xmen58   Тоя  се  знае  че играе с програми  и прочия  *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #925 -: Април 30, 2014, 19:53:55 »

Ей, одъртяхте, ама акълите ви не дойдоха. Все още ми е чудно как зрели хора се дърлят като келеши заради някаква виртуална игра, просто една програма. Заради нещо, написано на php, sql,javascript и т.н, вие ще си издерете очите. Единственото хубаво нещо на тая програма е, че те кара да си размърдаш мозъка. Е, вярно че е в стил "прееби другарчето", но в това няма нищо лошо. Все пак и другарчето мисли по същия начин за теб. Не виждам проблем да сме приятели с някой, който ме е надиграл в една игра.
Всъщност освен размърдването на сивите клетки, има и още нещо по-хубаво в подобен вид занимания-запознаваш се с хора, с които може да седнеш да изпиеш с кеф по една (условно казано, разбира се  *freak* ) бира. И те така... Стига съм плямпал, вие и сами си знаете.

Поздрави от един прост (даже много прост) форумен потребител.  *beer*
Чичо Митко, дай да се съсредоточим върху песнопенията тази вечер :Blue is the color
Аз откога те карам да пийнем по бира и ето дойде момента, в който започнах да имам проблем с кръвното, поради възраст и не ми дават да пия бира. Успокоително е някак, че твърдият алкохол разширява кръвоносните съдове и сваля артериалното налягане, та докато е време ... дай да пием по една (условно казано) ракия, че после може само да четеш за мен ...  Grin
« Последна редакция: Април 30, 2014, 19:57:14 от Pavlov » Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #926 -: Април 30, 2014, 20:37:25 »

      Ало г-н Мош...човека дето не си спира чекера...внимавайте с изказванията си...Още преди много ери съм обещал награда, за тоз който покаже поне една измислена битка от мен...Разрешил съм всякаква помощ...включително от екипа..Айде у лево с изказванията си...
"Втората битка -Океан го граби след час за 418 злато, явно Бобо е знаел кога да пусне случайно," - ти на глупак ли се правиш или си си такъв...В този свят ако не можеш да видиш кога една каса ще светне значи си кръгъл идиот...даже не кръгъл а направо квадратен...
      Глупако... Цецо винаги си е бил Хун и остава да не разберем кой го е обрал и да не чакам да влезе в обхват ...То да си хвърля лаптопа тогава, че за нищо не ставам...
      Глупако целият им съюз го минах в един ден ...
"Много добро съотношение на загубени точки / спечелени пари, браво
Домата  по късно в знак на признателност към агресора Бобо си кръщава съюза на "Bobosam" в негова чест." после тоз домат опали половината карта с моето име на съюза и трябваше на кой ли не да се обяснявам....Амаа айде у лево бре...Скалъпваш ги по-зле от дърт комунист и Мая Манолова на куп.......
       "Ирая честно и тази ера и мисля имам право да ви изкарам кирливите ризи, Хуните и Скелета не са честни точка по въпроса." - спри си чекера глупако...
       "Някои хора играят за пръв път в класиките и започват с точене в мащаб, трагедия!" - някои хора преди да ги видиш тук в измисления ви свят с онлайн статистика сякаш и някъде другаде са поигравали....и са печелили ...ама ти повече от чекера си не виждаш....
   Пропусна някак си колко точене падна на Сербранко...Само последните 24 часа над 1,5 млн... Tongue
   Толкоз сме нагли, че и това ни муле Сербранко на края на ерата пуска провка вместо войска...Еми трябва да точим повече провки...  *pardon*
    Можеш да питаш някой от съюза ни, че до вчера те сочех като един добре развит и добър акаунт независимо от начина на развитие. От тоз момент на там ти за мен си не кръгъл, а квадратен...
    Явно трябва да ви оставим сами да си пишете сами да се четете за да се чувствате велики...Галин излезе от форума ...Излизам и аз ...
    Браво велики сте..........глупаци....... *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
 :evil4: :evil4: :evil4: :evil4: :evil4:




Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #927 -: Април 30, 2014, 20:54:27 »

Мош надмина Чигот бре!!! Tongue Tongue
Поздрав за Хуните:

http://www.youtube.com/watch?v=hXsSPhFoP2c


Вадете бирите ракиите, паладините....хахахахаха и да се почваме, Весели Празници Smiley
Активен
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #928 -: Април 30, 2014, 21:13:31 »

Липсва ми Чигот ама преди имах повече унции от него май и златото си криеше и яко бъгове правеше  Grin
« Последна редакция: Април 30, 2014, 21:17:06 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #929 -: Април 30, 2014, 21:38:02 »

Ех,голяма драма, напоителни сълзи, груби думи.
Какво остава? Всеобщо разсърдване и пълно игнориране.  Grin
Активен
Страници: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!